Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100001) ajapi válasza csab2 (#99999) üzenetére


ajapi
tag

Nem. Az csak a DVB c forrásokat listázza. A Tkom/flip pedig IPTV.

(#100002) silvergod válasza Klara_ (#99989) üzenetére


silvergod
őstag

hát az ügyfélszolgálat nem volt egészen pontos :D ...kis mértékben de van különbség...az audio része több formátumot kezel és a BT hang rész is más [80003 vs 81003]

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#100003) silvergod válasza AxBattler (#99992) üzenetére


silvergod
őstag

Az idei szériában jóval több új funkció van..kérdés van e haszna,hogy megérjen +50eft-ot..a webos is újabb. [7600 vs 81003 vs 80003]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#100004) hedges


hedges
csendes tag

Sziasztok!

Akik Magic Remote távirányítót használnak..hozzájuk lenne egy kérdésem.
Most olvasgattam a hozzászólásokat és annyit leszűrtem, hogy az aktuális csatorna infóját a görgő alatti lefele nyíllal lehet előhívni.
Hogy lehet léptetni a következő csatornákra? Jobbra nyíl pl?
Mint a régi INFO gomb benyomása után, jobbra-balra lépegetve mutatta a előző/következő csatornákat és közben be is tudtál olvasni a tartalomba.
Ez most is így működik?
Csak azért kérdezem, mert asszonypajtásnak minél egyszerűbb kezelhetőségű távirányító kell, szóval ez fontos szempont és a kiegyensúlyozott kapcsolat receptje :D ;]
Úgy néz ki ez a modell nyert nálam...ismeri valaki?

(#100005) Funghi


Funghi
csendes tag

Sziasztok, 43UM7450PLA tv ha jól olvastam BT5.0, azaz tud egyszerre több BT-s fejhallgatót is egyszerre kezelni. Ezt próbálta valaki? Amennyiben működne, beruháznánk két "füles"-be.

(#100006) Funghi válasza hedges (#100004) üzenetére


Funghi
csendes tag

Nálunk T-Home STB van - lehet a tv távirányítóval (okosítás után) léptetni a csatornák között.
CH nyilacskákkal, valamint a görgővel. A görgő körüli balra-jobbra gomb megmutatja a korábbi és a következő műsorokat. A le és fel gomb az előtte és utána lévő csatorna épp aktuális műsorát. Hirtelen ennyi - én is most barátkozok a kütyüvel

(#100007) AxBattler válasza hedges (#100004) üzenetére


AxBattler
félisten

Amit értelmesnek találok ezek közül:
- Auto Low Lateny Mode (HDMI 2.0-án?);
- Dolby Digital (a DTS helyett?);
- Filmmaker Mode.

De ennyi, a többi kicsit inkább paraszvakításnak tűnik (HDR my ass!), vagy általam soha nem használt, fölösleges funkció (Alexa, AirPlay 2, Light Sensor, stb.).

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#100008) snooze válasza Funghi (#100005) üzenetére


snooze
veterán

nekem a 50um7450pla csak egyet tud..

GO Gunners!!!

(#100009) Klara_ válasza silvergod (#100002) üzenetére


Klara_
őstag

Amit en probaltam es az oldal szerint kulonbseg az pl. a flac lejatszas, mert megy a 8000-esen. Hiaba irja, hogy nem. A 8100 pedig nem 6,1kg.

(#100010) Klara_ válasza AxBattler (#100007) üzenetére


Klara_
őstag

A Filmmaker mod sokkal jobb mint a tobbi gyari beallitas. Szerintem ennek lesz ertelme. DD nalam eddig is volt, mivel a tv adja a hangot igy a DTS nem hianyzik, kiveve ha abban szolna az angol szinkron, iylenkor nezem magyarul. Atmos-t kellene meg kiprobalnom, az vajon szol-e, de jelenleg nincs ilyen tartalmam. Ami vicces, hogy a hangvezerles a regin (UJ75) jobban mukodott mint ezen a TV-n.

(#100011) Klara_ válasza Klara_ (#100010) üzenetére


Klara_
őstag

Az UN8000-en ezek az Atmos trailerek szolnak. Dolby Audionak irja ki a hangsavot. A DTS hangsavokat meg sem jeleniti, ergo nem is valaszthato...

(#100012) feri1


feri1
aktív tag

Üdv mindenkinek!
A választás egy Lg43 UM7450 PLA tv lett.
Első kérdésem: nekem elég sötétnek tűnik a kép. Más is tapasztal ilyet?
Van egy LG 32LF650 V tv az szebbnek tűnik.
Továbbá hol lehet 4 K filmet nézni, van esetleg előfizetés normálisan elérhető áron ilyenre?
Magyar nyelven érdekelnének a filmek.
Nem a YouTube kis videókra gondolok és nem letölteni akarok.

Üdv : feri 1

(#100013) Sys85 válasza feri1 (#100012) üzenetére


Sys85
veterán

4K Netflixen,de ott se mindegyik az,ahogy a szinkron se mindegyiken van,egyelőre több a feliratos film/sorozat,de azért gyarapodik a szinkronos lista is.
Mondjuk nem olcsó,csak a Prémiumban van 4K+HDR,ez 3990ft/hó.
Korlátlan számú készülékről hozzá lehet férni,de egyszerre egyidőben max 4 készüléken használható és nézhető vele műsor.
Ha esetleg van rokon/barát aki nézné,akkor lehet felezni egymásközt az összeget.
Én húgommal így használom,így csak 2000ft/fő/hó,ami már nem vészes.

(#100014) feri1 válasza Sys85 (#100013) üzenetére


feri1
aktív tag

Köszönöm szépen!

A filmek listáját meglehet nézni valahol előfizetés nélkül?
Vagy van ingyenes próbaidő?

(#100015) Sys85 válasza feri1 (#100014) üzenetére


Sys85
veterán

Az első 30 nap ingyenes. [link]

(#100016) kipu147


kipu147
csendes tag

Sziasztok! A napokban vettem egy LG 65SM9010 nanocell tv-t. A képernyőn közelről nézve (max. 1m) vízszintes csíkokat lehet látni. Távolabbról ez már annyira nem látszik, nem feltűnő. Ez normal jelenség lehet, vagy hiba? Köszönöm előre is a választ. 

https://logout.hu/dl/upc/2020-06/14/591466_tqs672ufr9l5mj17_tv2_2.jpg

https://logout.hu/dl/upc/2020-06/14/591466_gnpyjgtywqtzk9wk_tv1_2.jpg

(#100017) Sys85 válasza kipu147 (#100016) üzenetére


Sys85
veterán

Ez nagyon nem normális! :Y
Személyes,vagy netes vásárlás?
Csak az elállás vs. szerviz miatt kérdezem.
Ezzel valamit kezdeni kell,mert ez bizony hibás darab!

[ Szerkesztve ]

(#100018) kipu147 válasza Sys85 (#100017) üzenetére


kipu147
csendes tag

Személyes vásárlás volt a Media Marktban, vásároltam hozzá plusz 3 év garanciát is. Ilyenkor mi a teendő?

(#100019) Sys85 válasza kipu147 (#100018) üzenetére


Sys85
veterán

LG központi szervíz számát hívd fel.Garijegyen van rajta.
Majd ők mondják amit kell.
Nálam az alábbiakban zajlott le a kijelzőcsere.
Felhívtam őket,elmondtam mi a baj,kérték a típusszámot,meg még pár dolgot.
Emailben kértek pár képet amin látszik a hiba.
Később visszahívtak,hogy ok,továbbítják a hibát a lakhelyemhez legközelebb eső szervízpartnernek.
Pár nap múlva hívott a szerelő,ő is kérdezte a hibát,írjam le neki szóban mi is van a kijelzőn.
Mondta,hogy 1-2 nap és hív az időpont miatt.
Egyik nap hívott,hogy másnap jönne.
Kijött,hozott új kijelzőt,ott a helyszínen kicserélte kb 20perc alatt.
Ennyi.
Az egész kb 1 hét alatt lezajlott.

[ Szerkesztve ]

(#100020) kipu147 válasza Sys85 (#100019) üzenetére


kipu147
csendes tag

Nagyon köszönöm az infókat, akkor így csinálom. Ami érdekes, hogy ez egy mintadarab volt, de ott nem vettem észre a hibát, igaz, nem is közelről néztem meg. Akkor ez gyári hiba lehet?

(#100021) Sys85 válasza kipu147 (#100020) üzenetére


Sys85
veterán

Nagy eséllyel.
Az tuti,hogy ennek nem szabadna így kinéznie.
Előfordulnak szórások minőségben a gyártás során,van ami a gyártók szerint a technológia velejárója (mint pl a különböző mértékű felhősödés,meg a bevilágítás),de ez biztos hogy nem az,ezt nem magyaráznák be nekem az tuti.
Főleg ennyi pénzért...

(#100022) csab2 válasza ajapi (#100001) üzenetére


csab2
veterán

Akkor nem értelek.
Tudtommal az IPTV-hez set-top-box (beltéri ha úgy tetszik) kell. Ebben az esetben nem a TV saját tunerjét használod, hanem a boxét. Természetes, hogy ezeket a funkciókat nem fogod tudni elérni a TV-n, ezekhez kell a box.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#100023) _Dumber_


_Dumber_
őstag

Sziasztok!

TV csere előtt állok, és szeretnék segítséget kérni, illetve eligazodni a jelenlegi típusszám rengetegben.

Lecserélendő tv: 42LF652 (IPS)
Keretösszeg: max 160-170
Méret: 49-50
Kritérium:
IPS (extra nagy betekintési szög minimális szintorzulással)
Fekete (sötétszürke készülékház)
Magyar gari.

Ha jól láttam a 3D ma már nem divat. 4K tartalmam szinte nincs is, de ha jó a felskálázás akkor jöhet a 4K. Ha a mai FULL-HD már jobb képet ad mint az LF, akkor nem ragaszkodom hozzá.

Mit ajánlotok?

Amit én találtam:

49UM7100PLB (T-nél elfogatható a listaár is)
49UM7xxxPLB csak ipon, emag és társai... :(
FULL-HD 49???? alig található.. van még egyáltalán?

(#100024) Sys85 válasza _Dumber_ (#100023) üzenetére


Sys85
veterán

Ma már a FHD olyan,mint az FHD-s időkben 720p.
Inkább az alsó kategória alsó felén találni ilyet.
Szinte mindenki 4K-t gyárt,1080p alig van.
De egy TV-vel nem 1-2 napra tervez az ember,így nagyon is ajánlott a 4K,hiába nincs most tartalmad rá.

(#100025) Lyézi válasza norbertoth (#99997) üzenetére


Lyézi
csendes újonc

Wifi modulnak hívják, de ez kezeli a vezetékes netet is, a wifit is, és a távirányíto bluetooth-ját is. A tv-n van rés, ami a szellőzés/hőkiadás miatt van gondolom. Ott be tud jutni a por. Ha egyébként tényleg 1 évet bír egy prémium LG wifi modulja, akkor köszönöm többet nem veszek ebből a márkából semmit. Így is elég szomorú a sztori, nem erre számítottam egy 400 ezres tv-től. Eddig egyébként sose volt bajom az LG-vel, sok mindenem az, monitorok telefon stb., de ez most nagy csalódás, föleg, hogy nem egyedi probléma, ami csak nálam volt.

[ Szerkesztve ]

(#100026) _Dumber_ válasza Sys85 (#100024) üzenetére


_Dumber_
őstag

Köszi hogy megerősítetted a gyanum. Ezt szűrtem le én is.
MOst, hogy jobban körülnéztem, és árban is talán belefér, különös tekintettel a kiváló betekintési szögnél adott szinhűslgre, képbe került a 49SM8200PLA

(#100027) Flatlander válasza _Dumber_ (#100023) üzenetére


Flatlander
friss újonc

Amiket kinéztél én nem ajánlom.Pár napja vettem 7100plb-t de a kikapcsolhatatlan auto dimmingje miatt nekem nagyon nem tetszik.Színei egész jók,de sem a fekete sem a háttérvilágítás nem győzött meg.Mondom ezt egy 10éves philips fhd után,számomra csalódás de hát nem hiába kerül annyiba amennyibe...

(#100028) junior19 válasza Flatlander (#100027) üzenetére


junior19
senior tag

Amit írtál jelenség, az nem normális, páran panaszkodtak hasonló jelenségre, de a tanácsok után már nem jeleztek vissza, hogy megoldódott vagy sem. A többség viszont nem tapasztal ilyen jelenséget.
Az LG ügyfélszolgálattal kellene felvenni a kapcsolatot, elmondva mi a problémád. Ha nem tudnak rá megoldást, akkor a szervizelést megindítani, mert látatlanban erre senki nem fog tudni tanácsot adni. A szervizes pedig ha kimegy, akkor a helyszínen megállapítja, hogy beállítási hiba, vagy pedig készülékhiba.
Leírásod alapján te sem nagyon tudod, hogy melyik beállítás mit állít, így egész jól el lehet állítgatni a tévét. A Hdmi fekete szint pont nem erre a célra szolgál, teljesen más funkciója van.

Esetleg ha leírnád részletesen a használt képmódot, s annak az opcióit, amelynél csinálja a jelenséget, akkor nagyobb lenne az esély, hogy kapnál pontosabb tippet, mit próbálj ki.
Azt is tudni kell, hogy minden forráshoz külön be kell állítani valamelyik képmódot, mert egyébként képmódot váltva teljesen más beállítás fog fogadni. Ha esetleg találnál egy olyan opciót, amely forrásnál nem csinálja ezt a fényerő változtatást, akkor a menü alján a másolás minden bemenetre opcióval át tudnád menteni a jó beállításokat minden forráshoz.

codec project

(#100029) Flatlander válasza junior19 (#100028) üzenetére


Flatlander
friss újonc

Köszönöm a korrekt leírást. Az a baj már minden lehetséges megoldást próbáltam.Az összes képmódot átnéztem,szakértői módban végigpörgettem mindent be és kikapcsolva is ugyan ez a helyzet.Próbáltam két pc-vel is mindkettővel ezt csinálja.Megnyitok egy oldalt tegyük fel yt.Amíg be nem tölt teljesen szép fényes élénk a kép,amint betölti az előnézeti képeket azonnal leveszi a fényerőt,és az élénkből rögtön fakó szürkés lesz.Ha frissítem az oldalt szitén kivilágosodik majd ahogy betölt újra leveszi a fényerőt.Ugyan ez a helyzet ha csak görgetek az oldalon,hol világos lesz hol sötét.Be sem lehet rendesen állítani emiatt.Minden lehetségeset megnéztem jelenleg Eredeti módban van 95 háttér,85kontraszt.45fényerő,20élesség,80szín.Nagyon szép és jó is lenne már amikor épp fényes a kép amilyet szeretnék.Nagyon örülnék ha lenne erre bármi megoldás.

(#100030) feri1


feri1
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Az első kérdésemre tud valaki választ?

link]

(#100031) Lazika


Lazika
senior tag

Sziasztok! Kijött a szervizes az LG-től. [link] Ilyen a tvm képe sötétnél azaz feketénél. Erre azt mondja, hogy sajnos ezeknél a nagyobb tvknél 55 colos 7100plb-ről van szó a megvilágítás ilyen. Elküldi a szervízmérnöküknek és, majd meglátjuk, hogy mit mond. Az LG ezt nem könyveli el hibának. Azt mondja, hogy mivel csak egy hónapja vettem a tvt várjunk még egy picit és ha rosszabb lesz, akkor jelentsük a hibát. What???? Szerintem nem fognak benne panelt cserélni. Ilyenkor mit tudok csinálni? :W

(#100032) castiels válasza Lazika (#100031) üzenetére


castiels
addikt

:U :Y

(#100033) snooze válasza Lazika (#100031) üzenetére


snooze
veterán

miért nem kérdezted meg a tisztelt szervizestöl,hogy ö is meg a mérnök is ilyet saját magának otthon elfogadna tvnek?menjenek a picsbe..

GO Gunners!!!

(#100034) junior19 válasza Flatlander (#100029) üzenetére


junior19
senior tag

Most két pc-és használatról írsz, az előző hozzászólásodban említetted a HDMI fekete szint opcióinaktivitást. Annak külső forrás esetén kell pont állíthatónak lennie, arra szolgál, hogy a forráskészülék videókimeneti tartományát azonosra állítsuk a tévével. De ez most részletkérdés. Próbáld már ki a tévé saját Youtube kliensével is, akkor is csinálja? Ha nem, akkor a pc -tv beállítása nem az igazi, bár ilyen jelenséget nem okozhat az sem.
Egyébként a beállításaid sem az igaziak, a 45-ös fényerő érték szinte biztosan bezárja a fekete információt, a 80-as szín gondolom színtelítettség akar lenni, ekkora értéket még nem is láttam használva tévén, s értelmét sem találom.
Talán van egy olyan opció a képbeállítások főoldalán, hogy Energiatakarékos üzemmód, vagy valami hasonló. Az ki van kapcsolva?

codec project

(#100035) Lazika válasza snooze (#100033) üzenetére


Lazika
senior tag

Megkérdeztem. Ő megért engem, de az Lg ezt nem veszi hibának. Ha úgy alakul és kicserélik a panelt, akkor sem lesz jobb... :Y

(#100036) csab2 válasza _Dumber_ (#100023) üzenetére


csab2
veterán

Ahogy már írták, max fullHD TV nem nagyon van. Sőt. Ebben a méret és árkategóriában egyáltalán nincs. Kisebb méretben, vagy pedig vacak márkáknál találsz fullHD modellt. Samsungok, LG-k, stb. között csak 32-es méretben találsz FHD TV-t.
50-55 méretben 160-170 ezer forintos ársávban elég sok modell közül választhatsz.Ha csak az LG-t nézzük, igen sok modell van 160-170 ezer forintig bezárólag.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#100037) snooze válasza Lazika (#100035) üzenetére


snooze
veterán

akkor mehet a fogyasztovédelem,(vagy most hogy hivják) felé s panasz..épp most szigoritják a jótállást..

GO Gunners!!!

(#100038) csab2 válasza feri1 (#100012) üzenetére


csab2
veterán

Arra senki nem tud neked válaszolni, hogy milyen az említett 2 TV képe egymáshoz képest. Egyrészt mert igen kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki pont 2 ilyen típusú TV-t tud összehasonlítani, másrészt hogy kinek mi a sötét, meg mi tetszik az eléggé szubjektív.
A 2. kérdésedre már válaszoltak: a Netflixen találsz 4K filmeket.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#100039) csab2 válasza Lazika (#100031) üzenetére


csab2
veterán

Csak egy kérdés: a TV-d képe a valóságban is ennyire durván felhősödik és bevilágít? Nem lehet, hogy a telefonod éjszakai fotó módja eltúlozta a dolgot?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#100040) Lazika válasza csab2 (#100039) üzenetére


Lazika
senior tag

Ennyire durván nem jön ki. De nem sötét módban lett fotózva direkt. Szervizes telefonja is ilyen képet csinált. Szemmel is láthatóak a sárga foltok. És nagyon idegesítő.

(#100041) csab2 válasza Lazika (#100040) üzenetére


csab2
veterán

Tehát nem simán felhősödik, hanem még ilyen sárga foltok is vannak. Úgy látom a bal alsó sarkában.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#100042) Lazika válasza csab2 (#100041) üzenetére


Lazika
senior tag

Igen és a bal oldalán is van egy nagy sárga folt. Elhiszem, hogy van ilyen, de azért nem ennyire durván. Az se normális, hogy a faszi szerint ez teljesen rendben van... :W

(#100043) #03969024 válasza junior19 (#100028) üzenetére


#03969024
törölt tag

Auto dimming-en szerintem azt érti, hogy ha nincs értékelhető képi információ, akkor kikapcsolja a háttérvilágítást. Stáblistánál gyönyörűen látszik, de sötét jeleneteknél zavaró. Nem tudtam kikapcsolni...

(#100044) feri1 válasza csab2 (#100038) üzenetére


feri1
aktív tag

Nem a két tv közti különbség érdekelt.
Valakinek van saját tapasztalata az Lg43 UM7450 PLA-rol?
Fekete a kép nagyon. Ez normális? A kép üzemmódokon kívül van esetleg fényerő állítási lehetőség?

(#100045) Kiskutya válasza feri1 (#100044) üzenetére


Kiskutya
veterán

Mit jelent hogy fekete? Valami képet nem tudsz feltenni? Ips-nél a fekete hiánya szokott inkább a gond lenni :)

hmm...

(#100046) RudY válasza feri1 (#100044) üzenetére


RudY
addikt

Nem igazán értelmezhető, hogy túl fekete, vagy túl sötét...vagy a menüben nem találod meg a beállítási lehetőségeket? [link]

(#100047) Flatlander válasza junior19 (#100034) üzenetére


Flatlander
friss újonc

Sajnos mindent átnéztem nincs e bekapcsolva energiatakarékos vagy fényérzékelő funkció de semmi.A pc-vel előző tv-n nem volt soha hasonló,bár átnéztem azon is mindent de hiába.Mivel böngészés közben nagyrészt sötét a kép,így ehez mérten próbáltam a legjobb képet kihozni belőle...Már a menü előhívásától feljebb veszi a fényerőt így hiába állítom be jól,ha kilépek rögtön visszaveszi a fényerőt és a szép élénk képből azonnal fakóbb lesz.Csináltam egy videót bár nem igazán adja vissza mert amikor világos lesz a kép a fényképező állít rajta. [link] Valószínű ez a változó fényerő a megjelenő kép szerint alakul,csak miért nem kapcsolható? Nem csak pc-nél csinálja de mondjuk filmnézés közben sokkal kevésbé zavaró és észrevehető mint böngészés közben.Van a családban egy hasonló lg 4k megnézem azon is ilyen-e,ha igaz a leírás abban nincs auto dimming.

Talán itt jobban látszik.Ha rámegyek a színmélység menüre,látszik,hogy oldal a fb elég világos.Ha viszont leokézom,hogy állítani szeretném a színmélységet azonnal a sötétebb és fakóbb képet látom hiába állítom minden fakóbb/szürkésebb.Sajnos ennél pontosabban nem tudom ezt leírni. Video

[ Szerkesztve ]

(#100048) csab2 válasza feri1 (#100044) üzenetére


csab2
veterán

Persze, hogy lehet fényerőt állítani. Meg még nagyon sok dolgot.
Nekem régebbi TV-m van, de gondolom a tiéden is hasonlóan működik.
A távirányítón nyomd meg a fogaskerekes gombot, amivel bejön a képernyő jobb oldalán a gyorsmenü. Menj a legalsó ikonra (3 pötty), a Speciálisra.
Ekkor bejön a "nagy" menü. Itt értelemszerűen a Kép menüpont lesz amit keresel.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#100049) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Valaki tudna nekem abban segíteni hogy egy 55uk6950 tv-t szeretnék szállítani de tudtom nélkül apósom kidobta a dobozát. Kölcsön kellene egy doboz csak amíg elviszem a tv-t. Nyíregyháza környékén várnék segítséget ígérem vissza is viszem. Egy kis grátiszt is adok cserében!

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#100050) Sys85 válasza Kiskutya (#100049) üzenetére


Sys85
veterán

Az enyém már 2 költözést megjárt doboz nélkül.
Obiból bubifólia vastagon,végül sztreccsfólia.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.