Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) #94529552 válasza BITBOYS (#65990) üzenetére


#94529552
törölt tag

Van az LG-nek HDMI2.0-ás bemenete, ott fogadja a 4k-t. De pont az alsó kategóriás UHD tévéket keresed?
Már a következő lépcső, az 55UF680V és UF695V, vagy a másikból a JU6800-as is egy minőségi ugrás lenne. Egyébként inkább a 7-es szériától ajánlottak az UHD-k.
Medical Neked mennyire vált be az UHD tévé? Tudsz 4k adást venni műholdról?

[ Szerkesztve ]

(#66002) aram01 válasza Lacielvtárs (#65999) üzenetére


aram01
nagyúr

megint alíg akart bekapcsolni ez az ócska sz@r, kihívom a szervízt, ha assig nem dobom ki az ablakon :W :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#66003) Lacielvtárs válasza aram01 (#66002) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

azért ne dob ki, és lehet ki se férne az ablakon, hogy ki tudd vágni rajta ;]
de akkor jöjjön a szervizes, szerintem is :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#66004) aram01 válasza Lacielvtárs (#66003) üzenetére


aram01
nagyúr

közben bekapcsolt kb 10 után, hétfőn felhívom a szervizt.kíváncsi leszek mit szól az afro menühöz ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#66005) BITBOYS válasza #94529552 (#66001) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nincs rá több keret, meg még a nyáron vett egy nx500-as fényképezőt, azóta minden videót 4K-ban rögzít a családról, kirándulásokról, stb..gondoltuk milyen jól néz majd ki ekkora tv-n. Meg jött ez a nagy akciós nap és vele a kihívás :)
Rég nem követem a televíziók fejlődését, azt gondoltam a gyártók weboldalán megtalálok minden szükséges adatot, sajnos nem így történt.

Mindenesetre köszi a választ, beszélek vele aztán lehet inkább újragondoljuk ezt az egészet.

És elnézést az off miatt :R

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#66006) balage25


balage25
senior tag

Visszaállítottam a tv-t gyári alapbeállításokra, mert nem működött rendesen a magic remote, nem mindig adta ki a kurzort, de a többi gomb működött rajta. Ilyenkor 4-5 ki be kapcsolás után megjavult a magic. Ezután felhívtam az LG-t és tanácsolták a távirányító újra párosítását és a visszaállítást.
Visszaállítás óta nem megy a content store-ben a programok letöltése, ezáltal semmilyen program sem, mert először frissíteni akarja magát. Illetve a smart share alkalmazásban az eddig dlna-n lejátszott videóimat sem tudom lejátszani, de a fényképeket és a zenéket le tudom játszani.
tv típusa UF8507
Esetleg egy szoftver újra rakás segíthet rajta? Honnan tudom letölteni a legfrissebbet?

(#66007) Watt25 válasza Medical (#66000) üzenetére


Watt25
veterán

Attól függ, hogy milyen szolgáltatónál vagy, ugyanis a tévék azt rögzíik, amit kapnak, nem módosítanak rajta.
Itt lehet nézelődni.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#66008) gaston63 válasza s_jozef68 (#65884) üzenetére


gaston63
tag

Köszönöm szépen!

(#66009) sixpak


sixpak
nagyúr

Hi.
Melyik a legolcsóbb 55 inches LG tv, amelyik hdd-ről lejátszik 60fps uhd forrást?
Thx.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#66010) balage25 válasza balage25 (#66006) üzenetére


balage25
senior tag

A smart share már megy, ott a dlna szerver volt a ludas. A content store-ra van esetleg ötlete valakinek?

(#66011) Nightman1 válasza ricsip (#65996) üzenetére


Nightman1
tag

Én a magam reszéről mélységesen veled értek egyet,de olvasva a fórumot itt javarészt olyan LG fanok vannak kikkel felesleg vitatkozni.
Bár én is LG tévé mellett döntöttem,azért van pár dolog ami engem is bosszant,leginkább a legnépszerűbb alkalmazások megszüntetése,a szoftverek borzasztó optimalizálása,lassúsága,és senki ne mondja nekem hogy ha több mint 100ezret vagy többszáz ezret költ egy tévére,nem fogja érdekelni hogy az alkalmazásokat törlik,a weboldalak hibaüzeneteket dobálgatva fagynak,vagy amit épp ma írt valaki hogy a webos 2.0 indulása is fél percet vesz igénybe.
Mindannyian képben vagyunk milyen az amikor egy szoftver jól van optimalizálva,pár éve egy egy magos 600mhz-en pötyögő processzor is gyorsabb volt a telefonomban 500mega rammal,mint a mai tévék.
Persze egymást felesleges leszólni emiatt hisz épp éjjel néztem véleményeket a Philips 4magos androidos 400ezres tévéjéről,és szinte kivétel nélkül mindenki az állandó fagyásokra panaszkodott.
Szerintem mindegy ki a gyártó,ezek mindenütt előforduló hibák,így nézve pedig az "LG fanokat" is megértem,mert ha már tévé,nyilván én is a képminőséget nézem elsősorban,de azért próbáljunk meg ne elvakultan,hanem objektíven nézni egy gyártót,és mivel a kedves gyártó majd hülye lenne közölni hogy "ja,bocs,igazából a teljes értékű böngésző sem teljes.."
Ezért jobb híjján szerintem ponthogy az ilyen fórumon lehet és kell megbeszélni hogy pl már nincs skype az lg tévékben,uh felesleges marhadrága kamerát venned hozzá..

(#66012) Mr K válasza Medical (#66000) üzenetére


Mr K
senior tag

Én egyszer 5 perc néhány másodpercre 460MB-ot mértem 1080i-s adásnál. Ebből az jön ki, hogy óránként 5-6 GB tárhely kell. De mint fentebb is írták, ez szolgáltatótól, a nézett csatornától, illetve akár az adott műsortól is függhet. (A viasat history HD pl. eleve 720-ban jön, nem 1080-ban.)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#66013) 7om


7om
tag

Van egy kis gondom a lg lf652-vel, hogy vettem hozzá egy rádiós billt meg egeret(combo), és az egeret nem lehet átállítani balkezesre:((mint a pc-n.Most akkor ehhez kimondottan balkezes egeret kell venni, hogy úgy is működjön?:S

(#66014) olasz69


olasz69
senior tag

43LF632V jófogason

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#66015) ruti válasza Croaker (#65965) üzenetére


ruti
Közösségépítő

hát ez szánalmas :N
"én fogtam meg" és tsai...

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#66016) negyedes válasza 7om (#66013) üzenetére


negyedes
addikt

tudtommal pc-n is a gombokat az eger softjaval allitod. szoval ketlem hogy itt menne soft nelkul.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#66017) Medical válasza Mr K (#66012) üzenetére


Medical
aktív tag

Értem, akkor így fogok kalkulálni. Egy 16GB -os pendrive, elég lesz kb. 1,5 óra műsorra. Köszönöm.

Watt25: köszönöm Neked is, majd megnézem.

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#66018) Black Dragon válasza olasz69 (#66014) üzenetére


Black Dragon
addikt

A legjobban az a hirdetés tetszett, ahol azt írta az eladó, hogy méretprobléma miatt eladó...közben a csomagolás bontatlan...:U

Értem én az embereket, hogy marketingesnek születnek, olcsóbban megveszik, drágábban eladják, de azért na.:) Ezért tépték egymást az emberek a tescoban ezért vagy ehez hasonló tv-ért, aztán akinek tényleg kellett volna, annak nem jutott, mert elvitte az, aki pénzt akar belőle csinálni. Tudom mindenki pénzből él, de azért mégis, csak van egy határ.

[ Szerkesztve ]

(#66019) #94529552 válasza Nightman1 (#66011) üzenetére


#94529552
törölt tag

Még a webos1-nek sincs szüksége fél percre. Én rádión kapcsolom ki mindig, azonnal lehet hangerőt állítani, és a csatornaváltáshoz sem kell több 10-15 mp-nél.
A több százezres PC-k sem indulnak 1 sec alatt, akkor miért várjuk ezt el egy tévétől??? Nem túl korrekt hozzáállás. Pffff.

A szomszéd topikban is jó a hangulat :D , néhány válasz a facse, szkájp kérdésre:

1,
"Új tévé vásárlásán gondolkodom.
Sok mindent elvárok tőle, de alap amit tudnia kell, hogy megágyazzon helyettem esténként, hogy addig is tudjam lájkolni fb-on a régi tévével a samsung oldalát, mert kíváló fw-ket tudnak kiadni. Skype mindenképpen kell bele, mert felakarom hívni a samsungos üfsz-es hölgyet olyan szépen tud beszélni, néha igaz csuklani is a keresztkérdéseimtől. Filmet, tv adást nem szándékozom rajta nézni időhiányában.
Mit ajánlotok? ;)"

2,
"Sajna nem. Mi itt annyira rettegünk minden újtól, hogy nem merjük a tévét másra használni, mint tévé adást, és legfeljebb valami külső forrásból ráküldött filmet lejátszani rajta. Mondták az ősi idők nagy mágusai, hogy lesznek majd akik ezt a tévének nevezett dobozt e két felhasználási módtól eltérően akarják használni, de azokra hatalmas és szörnyű csalódások és sűrű fakkolások között súlyt le a nagy Manitu :D És mi rettegünk ettől a szörnyű átoktól, tehát nem próbálkozunk semmi újjal. És még azt is szenttűl hisszük, hogy a Föld lapos :P"

3,
-facebook csak statikus lesésre jó, v. neadjisten még posztolni / képet feltölteni / chat-elni is lehet az app-al?
- skype videóhívás / hanghívás / cset szentháromság működik a TV-n?

Egy kezdetleges állapotú alfa demót képzelj el kb 10%!-os készültségi állapotban, ami annyira gáz kinézetre és lassú, hogy nem is kellene, hogy ott legyen egyáltalán. Mi jár a fejedben ablak viszont van, minden másra használhatatlan szemét.
:DD :D :D

[ Szerkesztve ]

(#66020) Medical válasza #94529552 (#66001) üzenetére


Medical
aktív tag

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon örülök, hogy ezt választottam! Ez idáig semmi gondom nem volt vele, remélem így is marad!

Jelenleg az ASTRÁN áll a tükör, még nem sikerült szabadon fogható 4K csatornát befognom. Esetleg tudsz ebben segíteni, hol keressem. Frekvencia?

Watt25 UPC _vagyok.

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#66021) blakey válasza #94529552 (#66019) üzenetére


blakey
félisten

Panasonicot bekapcsolom és 5 másodperc múlva minden funkcióját lehet használni, LG-t bekapcsolom és kb. 25 másodperc múlva lesz minden funkció elérhető, ennyit a webOS 2-ről, nem gond, de ezzel tisztában kell lenni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66022) FNZ válasza olasz69 (#66014) üzenetére


FNZ
őstag

már árulják a reggeli tecsós tévéket :D ?

(#66023) olasz69 válasza Black Dragon (#66018) üzenetére


olasz69
senior tag

A legújabb "üzletember"

ő kibontotta,de még is eladja!

(#66022) FNZ :K

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#66024) nightzone válasza olasz69 (#66014) üzenetére


nightzone
aktív tag

Én a helyükben "tesco tv" néven hirdetném, hamarabb megtalálnák az érdeklődők. :D

(#66025) orosmet válasza Black Dragon (#66018) üzenetére


orosmet
tag

És ha megírnám neki, hogy 90-ért, esetleg 95-ért megveszem még az eladó lenne megsértődve.
Az ilyenek miatt nem jutott nekem se és nem eladásra vettem volna, biztos sokan csak azért vették mert akciós, de semmi szükségük sincs rá...

(#66026) olasz69 válasza Medical (#66020) üzenetére


olasz69
senior tag

itt ,Ultra HD TV Channels (4k) vagy olvass vissza párat ! "astra 19,2 kelet 11111.75 MHz horizontális ,fec 2/3...) "

Pl: UB850V no 4k tuner-------UF850V 4K tuner !

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#66027) FNZ válasza Black Dragon (#66018) üzenetére


FNZ
őstag

:C
egyet értek, akinek kellett volna használtra, annak nem jutott. megérdemelné, hogy a nyakán maradjon

(#66028) PioDVD válasza FNZ (#66022) üzenetére


PioDVD
senior tag

Tegnap éjjel kérdeztem, vajon mikor fognak felkerülni. :)

Persze valójában :(.

(#66029) szpali válasza orosmet (#66025) üzenetére


szpali
addikt

tesco dolgozó közeli ismerősöm mesélte, hogy a fiát ráállította egy TVre, de "az átlaghoz képest hipóbb bőrű afromagyar" munkatársának nagyobb volt a családja :(
mindenből vittek 2-3 db-ot...

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#66030) Softverpro


Softverpro
csendes tag

Ez a mai LG tv amúgy előtte 130 volt akciósan a Tescoban, úgyh akik 130-ért árulják, annyira nem adják jó áron :DD Én még 2db-ot láttam reggel vevőknél amikor odaértem :D
Amúgy Szlovákiában, vagy a Cseheknél ugyanez a típus volt ma a fekete akcióban :D
Ha ennyi volt belőle, akár lehetett vna a duplája, triplája is, úgyis csak itt keleten kapni... ;]

(#66031) Medical válasza olasz69 (#66026) üzenetére


Medical
aktív tag

Köszönöm. Hétvégén rá keresek.
Nekem ez van: Lg_43uf7727_ultra_hd_4k_webos_2.0_led_smart_tv.

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#66032) Scarabeus


Scarabeus
tag

Sziasztok!

Mint újdonsült "tesco tv" tulajdonos azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy ha monitorként szeretném használni a tv-t, milyen lehetőségem van a widi-n kívül?

Szerettem volna feltenni az intel oldaláról letöltött widi drivert, de azt mondja hogy a cpu, meg talán a vga se kompatibilis vele, win10 lejátszóeszközként ismeri fel a tv-t, az lg programmal simán tudok streamelni videót, vagy képet, ilyesmi, de mi van ha kijelzőként szerezném használni?

Létezik alternatív megoldás?

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#66033) olasz69 válasza Softverpro (#66030) üzenetére


olasz69
senior tag

MM-ben 189K :DDD Brutális választék ,"Durván Jó Árak!

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#66034) Mr K válasza ricsip (#65996) üzenetére


Mr K
senior tag

Összefoglalnám: tehát adott egy LG tévé, ami egy általános célú oprendszert futtat, linux kernel van alatta, egér és billentyűzet csatlakoztatható hozzá (és azokkal is kezelhető), vezetékes és vezeték nélküli hálózatra csatlakoztatható, eléri az internetet és alkalmazások telepíthetők rá (pl. web böngésző), de ennek ellenére (már) nem hívhatjuk smart-nak, mert (már) nincs rajta natív FB és SKYPE alkalmazás.

Amúgy nekem ezzel nincs bajom, ha nem smart, hát nem smart.

(Amúgy szerintem az történhetett, hogy az LG-nél elemezgették az adatokat, és az jött ki, hogy a T. vásárlóik nem nagyon használják a fenti két app-ot (vagy az app-okat általában), viszont ehhez képest túl sokba kerül a támogatás (legalábbis ennek a két appnak az esetében.) (És persze hosszabb távon (1-2 év), az összes alkalmazás támogatása túl drága lesz (beleértve magát az oprendszert), mint ahogy azt mindenki tapasztalhatja, aki használ pl. okostelefont, androidos médialejátszót, vagy bármi hasonlót.) Próbaképpen rákerestem a "facebook" kifejezésre ebben a fórumban, és jelenleg 62 hozzászólást talált (66 ezerből), ami arra utal, hogy az itteni fórumozóknál sem annyira központi kérdés...)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#66035) olasz69 válasza Medical (#66031) üzenetére


olasz69
senior tag

Ultra HD TV vétel : Igen :C

facebook,facebook,facebook,facebook, ;]

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#66036) huncutka1029 válasza Scarabeus (#66032) üzenetére


huncutka1029
addikt

HDMI kábel az kell neked, ha monitornak akarod!

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#66037) Mr K válasza 7om (#66013) üzenetére


Mr K
senior tag

Attól tartok, hogy ez nem fog menni, a guide-ban le van írva konkrétan, hogy a csatlakoztatott egérből csak a bal gombot és a görgőt kezeli (meg persze a mozgatást), semmi mást. (Ami meglehetősen érthetetlen, mert ha a görgővel boldogul, akkor néhány további gomb kezelése sem kellene, hogy megoldhatatlan feladat legyen. Valószínűleg nem is az, de sajnos az egész webos-ban ez a "minimalista" hozzáállás érezhető, azaz van egy csomó funkció (ki lehet pipálni), de láthatólag mindnél a legelső működő változatnál elvágták a fejlesztést...)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#66038) Nightman1


Nightman1
tag

Lehet "pfff"-ogni,lassan 10 éve jártas vagyok az informatikában van egy tündérlehelletnyi sejtésem hogy ez lehetne optimalizáltabb is.
Más: a black friday-on már meg se lepődöm.
Az hogy egyes kereskedők 2 nappal péntek előtt gyorsan árat emelnek hogy aztán ma "akciiiiijjjóóóós" legyen
Vagy hogy a tényleg akciós darabokért olyanok tapossák egymást akik úgyis eladják..
Mindkét szitu annyira tipikusan magyar....
Marhanagyhasznotasemmiértdeazonnal! :(

(#66039) Manka76 válasza olasz69 (#66033) üzenetére


Manka76
senior tag

Itt jobb az ár kicsit: [link]
És hétfőn még lejjbb megy. (Elvileg)

[ Szerkesztve ]

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#66040) blakey válasza Nightman1 (#66038) üzenetére


blakey
félisten

Szerintem nem tipikus magyar hanem tipikus emberi tulajdonság. Nehogy azt hidd, hogy a fejlett nyugaton nem ez van. A kapzsiság bennünk van, ha másért nem, dacból, persze akinek nem inge ne vegye magára. Én többnyire nem foglalkozom az akciókkal, de ha akkor van valami amit épp megvennék és nyugodtan meg tudom oldani akkor megveszem, de vadászni nem szoktam. Idén mindent megvettem, 5 héttel ezelőtt és mindent jó áron.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66041) Nightman1 válasza blakey (#66040) üzenetére


Nightman1
tag

Úgyszint tettem igaz én 2 hete,pedig,megvárhattam volna a karácsonyi akciókat is.. :)
A magyart arra értettem hogy az utóbbi évekből kiindulva sokan irigykednek rám is,mim van,mit értem el,de jah,hogy ehhez mondjuk korán kell kelni,és a céljaidért hajtasz akkor akár mint tegnap is 15 órát benn lenni és jah,hogy nincs óránként minimum 20 perc szünet fészbukolni?
Akkó neeem,akkor nem is érdekel sokakat a haladás semmilyen téren.
Ha csak az elmúlt 2 évet nézem ha nem volt vagy 50 ember aki a semmiből akart hasznot akkor egy sem!
Nem baj majd megyünk külföldre dolgozni és minden lesz!
Ja,aztán hazajönnek egy hét mulva mert bassssssszus....
Ott is dolgozni kell..
Erre értettem a magyart,de persze,tisztelet annak a kevés kivételnek,akiknek minden elismerésem! :)

[ Szerkesztve ]

(#66042) olasz69 válasza Manka76 (#66039) üzenetére


olasz69
senior tag

Persze-persze,csak azért hoztam fel példának,hogy 100 ezerrel a BF ár felett adják! Nem semmi! :Y

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#66043) Zjunior


Zjunior
veterán

[link]

Ez mennyire éri meg?
Tényleg 4K-s?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#66044) Black Dragon válasza Zjunior (#66043) üzenetére


Black Dragon
addikt

Nem tudom mennyire éri meg, nálunk senki sem árulja, még a magyar LG oldalon sincs fent róla infó, de az biztos, hogy 4K-s. Emag-tól egyébként nem rendelnék, Romániába nem rohangálnék garanciát érvényesíteni, még akkor sem, ha az itthoni LG bevállalná azt, ha probléma lenne vele.

Akkor már talán inkább ez: 43UF680V, de majd a többi kolléga is ajánl valamit szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#66045) Zjunior válasza Black Dragon (#66044) üzenetére


Zjunior
veterán

:R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#66046) #94529552 válasza blakey (#66040) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ahogy mondod, ilyenek az emberek. Akinek 100 milkája van, annak már miriád kellene. Semmi nem elég.
Másik: Az előbb nem azért írtam, hogy a mp-eken lovagoljunk itt, csak szemléltetésként. Amúgy a kutyát sem érdekli, hogy mennyi idő alatt bootol a gépe, mobilja, bármi, csak a szinte hw nélküli tévénél kukacoskodik.

Zjunior 4k-s de kicsi, amit kb. maximum 90 cm-ről kellene nézni. Itt az ajánlás[link] hozzá méret/felbontás szerint.

[ Szerkesztve ]

(#66047) aram01 válasza #94529552 (#66046) üzenetére


aram01
nagyúr

fkete pénteken normálisabb lg nem volt? :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#66048) #94529552 válasza aram01 (#66047) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nem sokkal tud az kevesebbet, mint a miénk. Meg magyar viszonylatban azért ez sem semmi. Amúgy szépen-lassan(ahogy a csillag megy az égen ;] ) csökkennek az árak, még csak most jön a karácsony előtti roham. Milyenre vadászol?

(#66049) aram01 válasza #94529552 (#66048) üzenetére


aram01
nagyúr

olyan 60 vagy feletti, ha jó árban van ez az 55-ös már kezd kicsi lenni.
"Nem sokkal tud az kevesebbet, mint a miénk"-ezt mire érted? valami nagyobb? lemaradtam valamiről? pedig nézegettem a fekete pénteket, de nem leltem jó vételt :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#66050) Zsöti90


Zsöti90
tag

Sziasztok

Melyiket ajánljátok a kettő közül?
samsung ue43j5500
LG 43LF630V

Tesómnak egy samsung ue40j5100 van és bár alap tv se smart se 3d, de nagyon jó képe van, átlagfelhasználó vagyok film sorozat semmi extra.

Berendeltem a media marktba 123500-ért a j5500-at, de ha annyira szar, akkor visszamondom és hangsúlyozom a j5100 minősége nekem megfelel.

Oké ez LG topic és a bejegyzésemben több a samsung, de ha valaki tud egy normális és egyszerű választ adni azt megköszönném :)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.