Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85001) A214


A214
aktív tag

Sziasztok,

LG 39LB650V tévével lehet Bluetooth vagy rádiós billentyűzetet+egeret társíttatni.
Valami hasonlót : [link]
Esetleg próbálta már valaki vagy csak a Magic Remote távirányító kompatibilis vele?

[ Szerkesztve ]

(#85002) Tatopulos válasza Tibcsó (#82549) üzenetére


Tatopulos
csendes tag

Szia Tibcsó,

Szeretnék venni egy 4K HDR tévét, szintén főleg PS4 Pro-hoz. Ugyan ezt a modellt néztem ki, de ahogy egyre többet olvasok egyre jobban elbizonytalanodok ezzel kapcsolatban. Főleg a https://www.displayspecifications.com/en/model/121fae5 oldalon jelzett 10 bit (8 bit + FRC) és a WRGB megoldások miatt.

Azt szeretném kérdezni, hogy neked meg van e még ez a tv-éd, és ha igen, mennyire vagy elégedett vele? mennyire jó a 4K, elletve a HDR hatás meg van-e?

Válaszodat előre is köszönöm!

(#85003) amtibacsi válasza A214 (#85001) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

Sajnos nem igazán fogadja el a Bluetooth-os cuccokat. Fülesből is csak a sajátjait eszi. Sima rádiós bill. és egér viszont megy vele usb-n.

(#85004) Imy


Imy
veterán

DLNA megosztást kb 2-3 hete beállítottam a routeremen, és megnéztem egy filmet. Ma néznék egy másikat, és nem látja... :W Mi a fene lehet ezzel a hülye TV-vel? Néha eljátsza, hogy telefonnal sem megy a távvezérlés.... LG 43UH6207 webos 3.5

(#85005) wrongduke válasza #94529552 (#84999) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Köszi a segítséget! Csinálok egy összehasonlítást és választok. :R

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#85006) kmaro


kmaro
csendes tag

Sziasztok (DSE) hibát irtak már valakinek jová szervizes? Azaz dirty scern azaz piszkos kijelzö hibát.?
Focimecsnél és gyorsan mozgó oldal irányba olyan a kijelző mintha piszkos lenne azaz függölegesen fátyolos? Ez gyártási hiba? ha mindenki látja és nem csak én?
A hattér vilagitas :50, fenyerő : középen normal ,adaptiv háttér :közép, kornyezet érzékelő :be,
itt ezen a beallitásnál feketébb lesz a kép kicsit javul a fatyolosodás de igy is látom es eléggé fárasztó egy mecs nézésnél vagy xbox one fifa.
ez mi panel hiba? Javitják vagy cserélik garanciába?

Elöre is köszi.
Üdv :János.

[ Szerkesztve ]

(#85007) kmaro válasza kmaro (#85006) üzenetére


kmaro
csendes tag

Küldhettek PŰ-is.

(#85008) #94529552 válasza Imy (#85004) üzenetére


#94529552
törölt tag

Mivel kb. mindenkinél működik a DLNA, ezért a saját rendszeredben keresném a hibát először is. Router, ip cím, net/wifi sebesség vagy túlterheltség, stb., ezt mi innen nem tudhatjuk. Vagy próbáld másik filmet, hátha azzal van gond. 1080p film, Plex? stb,
Huncutka leírását is olvasd el az összefoglalóból, és talán próbáld ki Lan vezetékkel is. Van akinek másik szerver program kellett. Ha UMS nem megy, akkor Serviio, vagy más. Van a tévédben ilyen is.

(#85009) Szoszo94 válasza Imy (#85004) üzenetére


Szoszo94
őstag

49UH6207

Tökéletes a DLNA, igaz, én routerre kötött HDD-ről nézem, a miniDLNA is azon fut. 4K-s magas bitrátájú filmeket is lazán megeszi, úgyhogy a probléma a hálózat beállításaiban van nálad ahogy írták is :K

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#85010) Tal2


Tal2
tag

Sziasztok! Need help!

Hiba: Kiszolgálóhiba a használati feltételek letöltésekor.
A hálózati kapcsolat kijelzése mindenhol zöld.
A belső hálón jól látja és használja az NAS-t, működik a HBB is.
Hogyan tudok továbblépni? Segítenétek?
Részletek:
Frissen beüzemelt 55SJ810V.
Nehezen sikerült LAN kapcsolatot teremteni.
Firmware frissítve lett USB-n keresztül 03.60.15-re.

Supportot előre is köszönöm!
Tal2

(#85011) Srob válasza senki66 (#84991) üzenetére


Srob
tag

Úgy látszik,hogy nem csak én küszködök a HDR megjelenítésével PC-n.Nem csak fakóbb,hanem nézhetetlen!
A Windowsban végig zongoráztam mindent és nem találtam hibát.[link]
A videókártyát is hiába állítom bármire.Elég idegesítő játékok közben,a filmnézésről nem is beszélve.Persze ha a külső vinyót összekötöm a tv-vel ott topp minden.Mivel inkább játékra használom a gépet így a HDR-t kilőttem.Csak lesz valami megoldás,mert ez így nagy csalódás!
[link]
A képen a jelenség nem biztos,hogy látható.

"curiosity killed the cat"

(#85012) arpi6k


arpi6k
addikt

Sziasztok!

3 hónapja használok egy LG 55SJ850V TV-t. Minden rendben van vele, kivétel a youtube appal vannak gondok. Konkrétan nem játssza le a videókat. Felhozza a keresés találatait, de rákattintás után csak teker. Mi lehet a probléma? Internethez wifin keresztül csatlakozik. Valaki esetleg találkozott már ilyennel?

Intel & ATI

(#85013) GejzaR válasza #94529552 (#84990) üzenetére


GejzaR
tag

Köszönöm a válaszokat ELACielvtárs és Pumma.

Jelenleg a 49UH661V-n gondolkodom.
Szerintem ez lenne akkor a legjobb választás nekem.

A 4K's TV-n kell attól félnem, hogy a felskálázás miatt a kisebb felbontású filmek rosszabbul fognak kinézni, mint egy FHD-n?
Általában 720p-s filmeket szoktunk nézni, de azért 1-1 BDRip film vagy sima HDTV's sorozat is akad...

(#85014) Shepherdke


Shepherdke
tag

Valakinek van UPC előfizetése amit WebOS 3.5-ös TV-vel használ?
Az érdekelne, hogy akinek van sikerült e hozzákapcsolni a box-ot a tv-hez a Device Connector-on keresztül?

(#85015) Tybee000 válasza Shepherdke (#85014) üzenetére


Tybee000
aktív tag

Én nem próbáltam a UPC boxot a tv-vel használni, inkább kértem egy CI+ médiakértyát, így minden a TV-n keresztül megy.

(#85016) juno35


juno35
csendes újonc

Üdv Mindenkinek!
Tv vásárlás előtt állok, két kiszemelt áldozatom: LG 49uj6307 illetve LG 49uj635v.
Sajnos nem igazán tudtam kiigazodni, hogy a kettő közül melyik is lenne inkább a nyerő, mivel csaknem teljesen egyforma a tudásuk. Külsőre az egyiknek két oldalt van a talpa, a másiknak pedig középen található.
Amire használni szeretném, elsősorban BDRIP filmek vetítésére, melyek felbontása általában úgy 720x404, 720x304 körüliek, audio formátum: AC3, video formátum: MKV. UHD-s tv-ben gondolkodok, mivel előre szeretnék haladni, nem hátrafelé, habár megmondom őszintén tartok attól, hogy nehogy "gagyik" legyenek a kisebb felbontású filmek a 4K-s kijelzőn. Ezért kérem a segítségetek. Olvasom, hogy a kisebb felbontású filmek is szépen mutatnak a 4K-s tv-ken -talán még szebben is-, mint a Full HD-s társaikon.
Amire még használnám a két kiszemelt LG tv-k egyikét, az a PC-n történő játszás. Ezért a másik fontos tényező az INPUT LAG. Ismeritek eme két említett készülék értékeit? A PC-m konfigja elég erős lenne, csak hát ugyebár nagyon nem mindegy a bemeneti késleltetés.
Nagyon köszönöm előre is mindenkinek a válaszát!

(#85017) Shepherdke válasza Tybee000 (#85015) üzenetére


Shepherdke
tag

Van ez a visszanéző funkció és amiatt kell a box sajnos.

Bár a vicc az hogy mostanában eléggé rosszul működik ;]

(#85018) #94529552 válasza arpi6k (#85012) üzenetére


#94529552
törölt tag

Tippeket tudok mondani: app törlés és újra felrakás, frissítés és/vagy visszaállítás, router újraindítás és stb. de erről több infót a keresővel találhatsz, upc? Vagy esetleg ipv6-ba tettek[link], adatvédelmi baromságok elfogadva? A tv böngészőjéből lejátssza? Wifi helyet lan kábellel próba?

Srob Be van állítva valami hasonló módon, mint itt? (white balance and colorspace calibration nem kell) Mivel a tévén működik, máshol kell keresni a hibát, vezeték, forrás, PC és videokártya beállítások, stb., de olvasd ezt a topikot.

(#85019) DeckardCain válasza Srob (#85011) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Ez lehet segít.

[ Szerkesztve ]

(#85020) baro32 válasza juno35 (#85016) üzenetére


baro32
aktív tag

Szia

Nekem egy 43UH603V van amin pont letöltött filmeket 720x400-as felbontáson nézek rajta ami MKV formátumú AC3 2.0/5.1 hamgal ez változó attól függ melyiket milyen hangal rakják fel.
Namármost a lényeg hogy nekem teljesen jó a képi minősége ezen a tv-n.
Én speciel A DVD FAb nevű progival szoktam méretre igazítani ezeket a letöltött filmeket amit már egyszer régebben itt a forumon le is írtam,mindenképpen figyelni kell a beállításnál hogy 16:9-et adjunk meg neki mert ha nem akkor ott lessz felül-alul a fekete csík :)

HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

(#85021) Szoszo94 válasza juno35 (#85016) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nem hagytál le egy 0-t a felbontásoknál (7200x4040 pl)? :Y
Én már FHD BD25 alatt nem is nézek semmit itthon, vétek ahhoz 4K TV-t venni szvsz :B

Nehogy félre értsd, nem akarom megszabni mit nézz, de ha sokáig ilyen felbontáson filmeznél, akkor felesleges a 4K. Még egy indok: a 4K játékhoz erőmű kell, még a 1080 sem elég szerintem oda, ahova egy 1060/580 FHD-n elég lenne. Az igényeid alapján szerintem neked egy FHD kellene, bár nem tudom, hogy az idei modellek is lassabbak-e a 4K-s társaiknál (mint tavaly a 2mag vs 4mag). De ha ez nem zavar, akkor szvsz neked egy komolyabb FHD lenne a jó választás :K

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#85022) #94529552 válasza juno35 (#85016) üzenetére


#94529552
törölt tag

~15 ms.

Shepherdke Van a tévén is Timeshift/Live Playback , nézd meg itt a PVR-ről szóló videókat, ha mediacard-ra váltanál.
A 2. kérdésre is onnan a Készülék csatlakoztatás egyszerűen, vagy Univerzális távirányító, vagy Magic Remote stb.

(#85023) BudaiZoli válasza #94529552 (#84999) üzenetére


BudaiZoli
tag

Köszi, 1 kicsit okosabb lettem, de még így sem 100%-ig.

[ Szerkesztve ]

(#85024) juno35 válasza baro32 (#85020) üzenetére


juno35
csendes újonc

Szia,köszi a választ! Az alul-felül megjelenő fekete csík annyira nem zavarna -persze azért nyilván nem mindegy, hogy mekkora az a fekete csík- Inkább az ilyen 720x400 felbontás körüli filmek minősége fontos számomra, hogy ne legyen túlságosan pixeles vagy elmosódott. Válaszoddal megnyugtattál, mely szerint a képi minőség teljesen jó a 43-as átmérőjű Ultra HD-s LG készülékeden. Bízom benne, hogy egy 49-es átmérőjűn is hasonlóan jó képi megjelenítést produkálna egy ilyen gyengébb felbontású film esetén az általam megjelölt LG készülékek egyike.

(#85025) Imy válasza Szoszo94 (#85009) üzenetére


Imy
veterán

Eddig ment, most nem megy... A DLNA megosztás isbe van kapcsolva a routeren. :W

(#85026) juno35 válasza #94529552 (#85022) üzenetére


juno35
csendes újonc

Köszi! Melyik típusnál ennyi az input lag (49UJ6307 vagy 49UJ635v) ? Ez az érték nagyon jónak számít!

Szoszo94: nem maradt le az a bizonyos 0 :) a végéről, akkor persze nem lenne dilemmám a kérdést illetően. Külső vinyón van kb. 700 film BDRIP felbontásban (kedvencek) amik össze lettek gyűjtve. Nagyobb méretben -DVD, BD25- a töredéke sem fért volna fel a 2TB-os wincsire, így hát kompromisszumot kellett kötnöm és maradtak a 720x404-es felbontásúak. Éppen ezért vacilálok a FHD és az UHD között. Tervezem természetesen 4K-s filmek nézését is, ezért hajlok mégis inkább az UHD felé.
Baro32 korábban megnyugtató választ adott, aszerint 4K-s készüléken is szép a képi megjelenítés a gyenguszabb BDRIP-es (720x400) filmek esetében. A PC-m viszonylag erős, viszont nem 4K-n mennének a játékok -ahhoz azért szvsz kevés- hanem 1920x1080-on.

(#85027) Srob válasza #94529552 (#85018) üzenetére


Srob
tag

Igen,csak én a játék módot használom.Tudom hogy nem a tv hibája,csak próbálom kizárni a dolgokat és keresni olyan emberkéket akiknél fenn áll ez a probléma.A kábelt kizárnám mert 4k 60Hz-en játszok gond nélkül,maradt a win+driver bár mindenből a legújabb van fent.De azért kösztönöm a válaszokat.

"curiosity killed the cat"

(#85028) Szoszo94 válasza juno35 (#85026) üzenetére


Szoszo94
őstag

Azt a 0-s sort nem kérdeztem komolyan, csak amolyan rácsodálkozás volt, hogy van aki még ilyen felbontásban nézi a filmeket :)
Esetleg dobj pendrive-ra pár filmet, vidd el a legközelebbi médiába/olyan boltba, ahol lehet tesztelni saját anyaggal a tévéket, aztán nézz meg egy FHD-s és egy UHD-s TV-t ugyan abban a méretben, ugyan azzal az anyaggal. Engem még mindig nem győztél meg, hogy annyira fontos lenne az UHD számodra, a későbbiekben pedig ha átállsz 4K filmekre, akkor is lehet TV-t cserélni. Valószínűleg olcsóbb is lesz, mint most - én decemberben, akciósan vettem 200-ért a 49UH6207-esemet, rá két hónapra már 180 körül is láttam, gyorsan esett az ára.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#85029) #94529552 válasza juno35 (#85026) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az összes UJ63-as ugyanolyan tudású, ha ezt még itt nem olvastad volna[link], és ez a mérettől is független. Ha gépről filmezel, a HD filmek lejátszása topik is sokat segíthet.

(#85030) ga_-bor


ga_-bor
tag

Sziasztok!

Most 55” os Lg tv ből 250e-ig mi a legjobb ár/értek arányú?

(#85031) juno35 válasza Szoszo94 (#85028) üzenetére


juno35
csendes újonc

Konkrétan magamat is próbálom győzködni. :) Csak Euronics van a közelben, ahol ki tudnám próbálni, mielőtt még az őr meglátná is kihajítana :) Egyébként nagyon ritkán veszek vagy cserélek tv-t.
Egyáltalán a 49UJ635v-nél és a 49uj6307-nél van játék mód a beállításoknál? (csak mert az LG hivatalos oldalán nem látom feltüntetve...)

[ Szerkesztve ]

(#85032) gyuromoj


gyuromoj
veterán

LG 49UJ635V tv mennyire ajánlott?
Most 171k emagon.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85033) juno35 válasza gyuromoj (#85032) üzenetére


juno35
csendes újonc

Üdv!
Én is e között meg az Lg 49UJ6307 között vacilálok... :(((

(#85034) KisBundi


KisBundi
őstag

Sziasztok!

Az LG 43UH6207 tévémen nem indul el a videa alkalmazás. Töröltem aztán újratelepítettem, de semmi. Bejön a szürke háttér, de nem történik semmi. :F Mi lehet a gond?

(#85035) TA68 válasza KisBundi (#85034) üzenetére


TA68
senior tag

A videa október elsejétől megszüntette a webOS támogatását.

(#85036) Shepherdke


Shepherdke
tag

Friss WebOS 3.5 felhasználó vagyok előtte nem volt szerencsém semmilyen WebOS-hez.
Nézegettem pár videót többek között 3.0-at.
Kérdésem az lenne, hogy 3.5 alatt nincs Multi-View?
Párosítottam a telefonom a tv-vel a LG TV plusz appal. Van ez a magic mobile connection vagy mi.
itt láthatom a telefonon lévő képeket, videókat, zenét le tudom játszani.
De ahogy néztem a videókat ott megjelentek az alkalmazások is. Nálam ez is kimarad.
Van egy olyan az appon belül a saját oldalam fülnél, hogy adatvédelmi szint ott kiválasztom hogy "csak a mobil alkalmazások megjelenítése" de ezt bekapcsolva se látom sajnos.
Valami tipp?

Pumma: Köszi a választ tájékozódom :)

(#85037) frogfoot


frogfoot
csendes tag

Sziasztok!
Tv vàsàrlàs elött vagyok ps4 hez vennèk tehàt fontos lenne az alacsony input lag max 100000 et szànnàk rà mit tudnàtok ajànlani?
Vàlaszokat előre is köszönöm.

(#85038) #94529552 válasza ga_-bor (#85030) üzenetére


#94529552
törölt tag

LG 55UJ6517 + LG 55UJ670V, csak a külsőben eltérőek, de a 2017 line up itt látható. Ha webshop is játszik, akkor még a tavalyi 55UH661V is hasonló szint.

gyuromoj Plazma után inkább egy va paneles 50UH635V-t néznék a helyedben, amíg van, de ha az UJ63 érdekel, ez éppen terítéken van, és többen is írtak róla mostanság akik használják. Az itthonról is annyi, és a 6307 még olcsóbb is.

(#85039) gyuromoj válasza #94529552 (#85038) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nem nekem lenne, hanem egy jóbarátom nézte ki magának.
Én meg mivel nem nagyon ismerem ezeket, inkább bekérdeztem.
Neki kábelTV, BDrip-ek, illetva majd konzoljáték menne rajta.

szerk.:
Nekem majd csak kicsit később lesz esedékes a váráslás, de tudom hogy VA paneles fog kelleni vagy OLED. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85040) Lacielvtárs válasza gyuromoj (#85039) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

'... tudom hogy VA paneles fog kelleni vagy OLED. :DDD...'

+1 az OLEDnek :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#85041) gyuromoj válasza Lacielvtárs (#85040) üzenetére


gyuromoj
veterán

-1 a pénztárcámnak :DD ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85042) Lacielvtárs válasza gyuromoj (#85041) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Aki oled tévét emleget, az már fejben elődöntőtte és meg is vette, a többi már csak 'részletkerdes' ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#85043) gyuromoj válasza Lacielvtárs (#85042) üzenetére


gyuromoj
veterán

Tudom hogy azt lenne érdemes vennem, de nálam is van egy határ amit nem lépek át semmi pénzért.
Sajnos az OLED egyelőre még ott tart, főleg 65"-ban, amiben nekem kellene.
Így marad majd a méret, de csak LCD/LED VA panellal. :B

(#85044) ELACielvtárs
Majd lehet pár év múlva már arra váltok, legalábbis nagyon remélem. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85044) Lacielvtárs válasza gyuromoj (#85043) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Persze értem én, és igazad is van, főleg akkora méretben.
Nekem csak 55os van es fullhd, de most mar semmi pénzéért nem vennék lcd tévét.
Ha az embernek megnő az igerkuszobe, akkor nehéz 'visszalepni' :D
Mondjuk a VA panel is jó választás, olyanom is volt, de csak közép kategóriában.
De tény hogy az oled egy teljesen más világ :K

Szerkesztésedre : én szorítok, hogy összejöjjon, mert 'megeri' igaz nem hozza vissza az árát :P , de elmeny mindennap leulni elébe :B

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#85045) senki66 válasza Srob (#85011) üzenetére


senki66
senior tag

Én nem is küzdök vele, hogy a számítógépen beállítsam a HDR-t, úgy néz ki a Universal Media Server-rel megoldódott a lejátszási probléma. Bár egyszer már újra kellett telepítenem tegnap, mert a tévé egy idő után nem látta az inputok között az UMS szervert. Remélem ez csak egyszeri, fatális hiba volt. UMS-sel a tv-ről be tudom tallózni a filmeket, sorozatokat és a Fénykép és videó alkalmazással most már a HDR lejátszás is megy, felirat is ok. Egyetlen hiba maradt a távirányítón nem megy a gyors előre/vissza tekerés HDR lejátszás alatt: Ez a funkció nem érhető el. hibaüzenetet ad.
Még egy apró furcsaság hogy HDR-s film indításakor kiírja a lejátszó, hogy: Ez a videó nem támogatja a hangot, de aztán a hang látszólag mégis rendben van.

(#85046) a.sebi


a.sebi
őstag

Sziaszok !
Van egy érdekes jelenség , az lg55uh6157 es tv-m van , alaplap csere óta arra lettem figyelmes , hogy a fenti sarokban amikor xbox one s konzollal indítom el pl a forza horizon 3 at , nem írja ki higy hdr tartalom !
Megnéztem a beállításokat , es nem jövök rá hol a baj ! Valakinek ötlete ? Bocs ha a kérdés nagyon láma !

(#85047) cadgers


cadgers
aktív tag

Sziasztok! 50 colos LG TV-t keresek, leginkabb HD adasok, es YouTube-ra, neha 1-1 4K filmre, de alapvetoen jo kepminoseggel rendelkezot keresek (>nativ 100 Hz)

Max 250 korul

Elore is koszonom!

[ Szerkesztve ]

(#85048) Tomix24 válasza a.sebi (#85046) üzenetére


Tomix24
addikt

A TV beállításainál az arra a bemenetre amire az Xboxot dugtad, ott kapcsold be a HDMI Ultra deep colort...
Fogaskerekes, beállítás. Fentről lefelé az 5.ik. (Kép alatta hang, alatta tv hangolás..stb)

1 perc 54 [link]

[ Szerkesztve ]

(#85049) a.sebi válasza Tomix24 (#85048) üzenetére


a.sebi
őstag

Műszakilag nem vagyok analfabeta , de ezzel mennyit szívtam , te meg egyből megadtad a választ ! Nagyon szépen köszönöm , nem egy csúcs tv , de sokkal sokkal szebb lett ! :R

(#85050) Klara_ válasza #94529552 (#85038) üzenetére


Klara_
őstag

Nekem ez a ez a 2017 line up atlathatobb.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.