Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80001) ptesza


ptesza
senior tag

Hali.

[link]

Tulajdonképpen mi történik ebben a videóban amitől mégiscsak le lehet játszani?
Megtudná mondani valaki? Esetleg egyszerübb mód?

Köszi!!!

(#80002) CienPo


CienPo
csendes tag

LG 49LH630-on hogy érhető el a kép a képben funkció? Ha van egyáltalán benne?

(#80003) mike1334 válasza Klara_ (#79999) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi!
Sima WD külső rosszabb választás, mint a "kombi pack"?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#80004) fenky válasza mike1334 (#79998) üzenetére


fenky
tag

Nekem ugyan ilyen tv-m van (49-es méretben). ami nálam furcsa, hogy 1,8 méteres usb hosszabítón keresztül nem pörgeti fel a vinyót, a 25 centisen semmi gondja és bármit lejátszik. 2,5"-os laptop vinyó (WD) egy külső házban.
Egyébiránt vaárok tippeket a problémával kapcsolatban. :D

(#80005) Lacielvtárs válasza fenky (#80004) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Használd a rövid kábellel ha azzal működik ;]

550 mA tud ha jól tudom a tv leadni usb porton. Ez épp elég a hdd üzemeltetéshez.
Ha hosszú a kábel akkor ez 'gyengül' azért nem tudja felporgetni. Használj y kábelt a plusz táp érdekében, ha van meg szabad usb, vagy külső tápot :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#80006) mike1334 válasza fenky (#80004) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! A 25 centis bőven elég lesz, a tv mögött bőven elfér a hdd. Vmiért a "sima" külső vinyó felé húz a szívem, de lehet mégis dobozt+hdd-t veszek, árban kb ugyanott van...na majd meglátjuk :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#80007) #94529552 válasza CienPo (#80002) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ha van benne, akkor így: LG webOS 3.0 - Többszörös nézet / Multi-View , és további webos 3 videók.
macskacsa Igen, úgy tudsz most is filmezni, ha külső HDD-re teszed a filmeket, és rádugod a tévére. De Lacielvtárs is mondta, hogy egy külső lejátszót használ, ami sokkal jobb a tévék beépítettjénél. Mint ahogy a géped is jobb lesz, ha rendberakod majd egy MPC HC-val, így beállítva.

(#80008) Lacielvtárs válasza #94529552 (#80007) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+1
Csúnyán benéztem a külső hddn történő lejátszást :W
En arra gondoltam hogy külső hdd de laptopról nézve.
De a külső hdd tévére dugva, teljesen járható út :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#80009) fenky válasza Lacielvtárs (#80005) üzenetére


fenky
tag

igen, én is a nagyobb ellenállásra gondoltam először. de próbáltam Y-kábellel 2 usb portra dugva, sőt, powerbankkal is :D külső táp híján.

(#80010) masterg


masterg
csendes tag

Sziasztok,
Van valakinek tapasztalata, vagy ötlete, hogy hogyan lehetne egy 55UB850V-ben a spotify-t munkára bírni?
Fel van telepítve, felhasználónév + jelszó beír, de csak pörög a várakozás és 30 perc után sem jelentkezik be.
Már jeleztem a Spotify felé is, megpróbáltak segíteni, de nem tudtak.. Valakinek van ötlete rá?
Köszönöm

(#80011) akangels


akangels
tag

Üdv srácok !

Érdemes rákapcsolni a hdmi re ezt "HDMI ULTRA HD Deep Colour" ?

(#80012) pixelmester.


pixelmester.
aktív tag

LG 43LH630v - pár hét használat után

Filmnézés volt a fő szempont, klasszikus értelemben nem nézek tévét, épp ezért sosem volt tévém, eddig számítógépen vagy tableten néztem a filmeket. illetve moziban. :Y
Így látatlanban tetszett ez az okosTV koncepció, gondoltam milyen jó lesz rajta filmet nézni, youtube-ozni, netezni, hogy milyen jó kényelmi funkciókat élvezhetek, ha a tablettel összepárosítom, stb.
Eleinte a 40UH630v volt szimpatikus, bár nem értettem, hogy a 32" után miért a 43" a következő, miért nincsenek köztes méretek.
Hosszan fórumozgatás, utánajárás után eldöntöttem, hogy az UHD felesleges, mivel a legtöbb film csak FHD-ban elérhető (gondolok itt a régi klasszikus filmekre). Ráadásul a mozikban is csak 2k-ban megy a vetítés, tehát 43"-ban kihasználatlannak éreztem a 4K-t. Ráadásul az RGBW-s kamu 4k technológia (az olcsóbb LG-k mind ilyenek) elég nagy bullshit, akkor már inkább a valós FHD. és a 43LH630v modell-t ajánlottátok itt a fórumon.

Amiben pozitívan csalódtam, az a fizikai kivitelezés, és hát meg kell hagyni, hogy ez egy nagyon esztétikus tárgy. Ennek még normális talpra van, nekem ez a 4 tüskés megoldás nem tetszik, amit a legtöbb új tv-nél alkalmaznak, és nem is tűnik biztonságosnak.
De sajnos ennyiben ki is merül a megelégedettségem.

Szoftveres szempontból extra-gagyi, és extra-LASSÚ. Ráadásul érthetetlen, hogy egy FHD-s tv menüje/oprendszere miért nem FHD-ban van megcsinálva? Ha csak be akarok valamit állítani, több másodpercig gondolkozik... FIlmnézés közben, ha már rég nem nyúltam a távirányítóhoz, és meg akarom állítani, vagy vissza akarok tekerni, kb 4mp-es reakcióidő. Ez eléggé érthetetlen.

2,5" WD vinyót felismeri, pendrive-okat felismeri, és megjegyzi, hogy, hol hagytam abba egy filmet, belső és külső feliratokat is kezeli, a legtöbb videóformátumot felismeri, bár már akadt olyan fájl, amit nem tudott lejátszani.

A wifi-antennája nagyon gyenge, így vettem hozzá egy jelerősítőt. Az LG TV PLUS alkalmazásban is csalódtam, elég körülményes használni, a párosítás is elég hosszadalmas.Továbbá hiába állítottam be a tartalommegosztásnál, hogy ne kérjen PIN kódot, mindig kér... Továbbá érthetetlen, hogy a telefonról/tabletről miért nem lehet gépelni. Bár az orosz alkalmazásban (LG WEB OS magic remote) erre van lehetőség. Az "egér" mozgatása sem az igazi, iphone-ról pl csak kb félcentis pontossággal lehetett mozgatni a mutatót, androidos tabletről finomabb volt. Az orosz alkalmazás ebben is jobb, ott lehet érzékenységet is állítani. :R
Ezzel az alkalmazással nagyon lassú filmet nézni, bár lehet, hogy az 5Ghz-s wifi alkalmasabb erre a funkcióra.

A DIrect-Wifi-t a BubbleUPnP alkalmazással próbáltam ki, amivel a tableten levő filmeket lehet átküldeni a tv-re. Sajnos ez is elég lassú, ráadásul rosszabb minőségben történik a lejátszás, mint pendrive-ról.

Böngészni és youtube-ozni siralmas.

Szóval az okos funkciók nagyjából semmit sem érnek, ez csak parasztvakítás, de teljesen használhatatlan...
Persze usb-ről le tudja játszani az mkv (H.264) filmeket, és felismeri a különböző hangsávokat illetve feliratokat. ez már nagy siker! :C

A képbeállítások terén is többet vártam volna. Például a gammát csak igen nagy ugrásokban lehet állítani. Feketét viszont sehol. És ezekre elkég nagy szükségem lenne, mivel rengeteg régi filmet nézek, amiket eléggé laposra és fátyolosra "fényeltek", ellentétben a mai filmekkel.
Én a köetkező beállításokkal használom.
Led háttérvilágítás: este 22, nappal 60
Kontraszt: 98
Fényerő: 50
Élesség: 21
Színmélység (szaturáció): 42
Árnyalat: G5
Színhőmérséklet: W15 (a hideg kékes fény nem tesz jót a szemnek)

A gammát és a dinamikus kontrasztot filmenként állítom (a fent említett okból), a többi képjavító funkció le van tiltva.

Legnagyobb csalódásom, hogy a LED tv-knek sajos nincs feketéjük... (emiatt érdemes amúgy minél alacsonyabb háttérvilágítással használni)
Ebből a szempontból nagyon megbántam, hogy ezt a tv-t választottam. Ha valaki igényes a filmnézés terén, semmi esetben ne vegyen LED-es tévét!
Nem akartam spórolni a tv-vásárlás során, de nem éreztem, hogy a drágábbak annyival többet tudnának... De most már megvilágosodtam... :O

(A hangjáról nem tudok mit mondani, szólni szól, ennyi. Tervezek hozzá egy LG SH5-ös sounbar-t, de azért még dilemmában vagyok, eléggé megoszlanak a vélemények az efféle hangeszközökről...)

[ Szerkesztve ]

(#80013) pixelmester. válasza pixelmester. (#80012) üzenetére


pixelmester.
aktív tag

A betekintési szöge is elég gyenge, ráadásul eléggé tükröződik is.

(#80014) kovigyuri válasza pixelmester. (#80012) üzenetére


kovigyuri
tag

Na végre!

Ilyen rövid "teszteket" kellene írni.
Ez a valós!
Én is szemezgetek ezzel a TV-vel, de nekem a 40" a lényeg.
Gratula a hozzászólásodhoz!

Akinek 40uh630v típusa van:
- A lábak legszélső pontja milyen távolságra (mm) van egymástól?
(le fog-e esni a TV állványomról???)
- És az UH630v is ilyen lassú?

Köszike!

(#80015) amtibacsi válasza masterg (#80010) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

Nálam csak előfizetéssel kezdett el működni a Spotify. A zenéim is csak akkor jelennek meg, ha lejátszási listákba rendezem. A Zenéid-ben csak pörög, bár lehet, hogy azért, mert kb. 300 szám van benne. LF652V a TV

[ Szerkesztve ]

(#80016) pixelmester. válasza kovigyuri (#80014) üzenetére


pixelmester.
aktív tag

:R :R
az UH sorozatban gyorsabb a szoftver, úgy tudom.
viszont az általam is emltett RGBW technológia miatt nem ajánlom az olcsóbb UHD-s LG-ket. nézd meg a videót, amit belinkeltem!

(#80017) Unlimited válasza pixelmester. (#80012) üzenetére


Unlimited
aktív tag

Sok igazság van abban amit írtál. Én is most vettem egy ilyet, csak 49 inches. DE!
Ha olvasol utána a dolgoknak mielőtt vásárolsz, akkor sok bosszúságtól megkíméled magad! Mindenhol le van írva, hogy a 2 mag miatt lassú a menüje, kevés hozzá a hardver. Lcd tv full feketét ne keress, mindegy mi a megvilágítás, led, vagy bármi más. Ez a technológia korlátja. Az egyik! Ezeknek a tvknek a smart része teljesen alap, sokat nem kell várni tőle. Ezek nem számítógépek! Képminőség olyan, amilyen. LCD technológia, aki tudja mit vesz, az nem csalódik akkorát! Sokszor mondtam, leírtam, hogy az LCD nem alkalmas mozgó kép megjelenítésére, legalább is tvzés szempontjából nem! Lehet belőle szép nagyot, laposat, designeset csinálni, nagy fényerő a boltban mutatni, sokat el lehet belőle adni. És mivel a konkurencia arany árban van, nincs más, ha tvt akarsz venni, akkor ezt veszed.. Olcsó az előállítása, nagy pénzt lehet vele kaszálni. A technológia elérte korlátait, így mos mennek a 4K felé, hogy legyen mit ismét eladni.
Aki ezt tudja, az tudja mit vesz!

(#80018) TA68 válasza pixelmester. (#80016) üzenetére


TA68
senior tag

"viszont az általam is emltett RGBW technológia miatt nem ajánlom az olcsóbb UHD-s LG-ket."
És mit vesztesz egy FHD tévéhez képest? Gyorsabb webOS, jobb panel (igen, még az RGBW ellenére is)
nagyobb fényerő, négymagos proci stb.... Aki jobb minőségű tévét akar venni, annak most nincs más választása, mint az UHD.

"nézd meg a videót, amit belinkeltem!"
Abban a videóban azért eléggé ki vannak sarkítva a dolgok. Tulajdonképen egy Samsung reklám, elég csak a videó végét megnézni, vagy azt a YouTube csatornát. :)

(#80019) mike1334 válasza Unlimited (#80017) üzenetére


mike1334
veterán

Mi ilyet vettünk tavaly ősszel. Bőven elolvastam minden hazai és külföldi fórumon fellelhető infót, előnyét, hátrányát...aztán megvettük és örömmel használjuk :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#80020) nyesix válasza Ddgg (#79995) üzenetére


nyesix
senior tag

Szia. Kábelt sajnos nem tudok neked ajánlani, de érdekelne a tapasztalatod. Pont ugyanezt a típust nézegetem én is ugyanebben a méretben. Hol vetted, meg voltál elégedve a bolttal?
Köszi

(#80021) TA68 válasza TA68 (#80018) üzenetére


TA68
senior tag

Még annyit tennék hozzá, hogy természetesen ár-érték arányban nagyon jó TV az LH630V is, csak tudni kell, hogy mit várhat tőle az ember, mert sokszor nem a tévével, hanem az elvárásokkal van a probléma. És persze nem mindenkinek van pénze UHD tévére, bár már egyre kisebb az árkülönbség.

(#80022) Klara_ válasza TA68 (#80018) üzenetére


Klara_
őstag

Sajnos butitjak a FDH szeriat nagyon, szerintem ebben szandekossag is lehet. Pl. nehezen tudom elhinni, hogy a '13-as 575S menujenel nem direkt lassabb az LH630V. '17-es szeria kivancsi vagyok milyen lesz, ha lesz meg benne ertelmes FHD egyantalan. Remelem nemi FW frissitest azert meg kapunk amiben javitjak az optimalizaciot.

(#80023) markymango


markymango
tag

Sziasztok, előbb kerestem a topicban volt-e már róla szó, de vagy nem, vagy rossz kifejezésekre..
Szóval van egy LF632v-m, és az érdekelne, hogy lehet-e webOS 2-re (pontosabb verziót nem tudom) kívülről app-ot telepíteni. Valami Firefox vagy más nem-Chrome alapú böngészőt szeretnék..

(#80024) huncutka1029 válasza markymango (#80023) üzenetére


huncutka1029
addikt

sehogy.
Nem engedélyezett,i illetve nem támogatott a külső alkalmazás telepítés.
Csak azt lehet, ami a content storeban megtalálható....

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#80025) markymango válasza huncutka1029 (#80024) üzenetére


markymango
tag

francba.. köszi.
A TVGO-t nem tudom rajta beizzítani, mivel az appot kivették, a böngészője meg nem támogatott..

(#80026) mastodon válasza markymango (#80025) üzenetére


mastodon
aktív tag

telefonon nézd és screenshare-rel tedd át a képet, én így szoktam netes közvetítést nézni, márha összejön a screenshare, mert gyakran nem

(#80027) #94529552 válasza TA68 (#80018) üzenetére


#94529552
törölt tag

Így van, ráadásul azt se tudja igazán, hogy mit nem ajánl(csak mert 1x látta valakitől), mert itt sokaknak van UHD tévéjük és elégedettek vele. Két UHD közül meg se tudná különböztetni a wrgb-t a másiktól, csak azt látná, hogy megfelelő anyaggal szép képe van. Igen, ez egy Tizen(samsung) videó :O .

huncutka1029 Mintha olvastam volna itt Pendrive-ra telepítésről, de hogy működik-e?

[ Szerkesztve ]

(#80028) redst4r


redst4r
tag

Ha valaki esetleg Tv vásárlásán gondolkodik.
Hosszas utánajárás, utánaolvasás után vettem egy 50UH635V-t.
Van otthon egy 49UB850V azzal tudom összehasonlítani, egymás mellé raktam a kettőt. Felhősödés szinte semmi, legalábbis a 850V-hez képest. Képminőség szinte teljesen ugyanolyan, gyengébb minőségű (SD) tévéadásban a 850V kicsit jobb, talán a képjavítók miatt. Viszont a feketék!!!! Nem ugyanaz a műfaj!!! A 635V annyival jobb hogy az elképesztő. Feleségem, akit aztán hidegen hagy, hogy egy TV milyen, szóvá tette a különbséget :) A kontraszt szintén jobb. Egyszóval a VA panel meggyőzött, brutálisan jó képe van, jobb mint a két éves "fullos" IPS 850V-nek. Nézegettem a 7507 és a 7707-t is, de szerencsére ezt vettem.
Bátran ajánlom bárkinek.

(#80029) huncutka1029 válasza #94529552 (#80027) üzenetére


huncutka1029
addikt

szerintem az a plex volt....
Abbó lvolt USB változat úgy emléxem.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#80030) mastodon válasza huncutka1029 (#80029) üzenetére


mastodon
aktív tag

Egészen pontosan az Xplay alkalmazás futtatható pendrive-ról, de az már a store-ban is van.

(#80031) huncutka1029 válasza mastodon (#80030) üzenetére


huncutka1029
addikt

okés, köszi a pontosítást.
:C

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#80032) markymango válasza mastodon (#80026) üzenetére


markymango
tag

Köszi, azt is próbáltam már. Meg notebookról képernyő-kiterjesztést. Mindkettő működik úgy-ahogy, egy-egy műsort meg lehet nézni. Csak az ember azt hinné az "okos"tévéjéről, hogy simán tudja használni egy olyan TV-szolgáltatásnál, ami egy középkategóriás telefonnak meg se kotty.. :W :W

(#80033) nyesix válasza redst4r (#80028) üzenetére


nyesix
senior tag

Szia,
a 7705 és 7707 lett ajánlva nekem is, de amit írtál, azon elgondolkoztam.

melyik 55" os modelleknek van IPS és melyeknek VA panelja?

(#80034) torma1981 válasza redst4r (#80028) üzenetére


torma1981
veterán

Azért a mostani IPS panelek jobbak mint 2 éve.

(#80035) Klara_ válasza nyesix (#80033) üzenetére


Klara_
őstag

UH630/635V a VA csak, a tobbi IPS iden. 50 es 58" van csak.

[ Szerkesztve ]

(#80036) huncutka1029 válasza markymango (#80032) üzenetére


huncutka1029
addikt

ezek nem telefonok, TV-k
A fő funkciót kell nézni, nem a korlátozott "extra okosságokat"
Egyébként semmiből nem tartana nekik olyan hw-t beletenni, ami pl a 2-3 évvel ezelőtti robotos telefonokban volt, de akkor ki venne évről évre újabb jobb tv-ket? ;]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#80037) mastodon válasza markymango (#80032) üzenetére


mastodon
aktív tag

Sajnos sehogy sem ment nekem sem a mobilról közvetítés nézés bármikor.
Sopcast nem megy a mobilomon, a böngészős közvetítéseket sem mindig tudom áttenni valamiért a Chromecast-ra, pedig a dalymotion vagy youtube simán átmegy. A képernyőtükrözés is csak néha nem megy, és érthetetlen, mi akadályozza.
Ja, az miért van, hogy a képernyőtükrözéssel küldött kép sokat késik, tehát a mobilon előbbre tart a kép (stream lejátszás), míg a tv- néha leáll, lelassul. Aztán néha felgyorsítja magát és így beéri a mobilon látható képet. LF632-őm és Samsung S5 Mini-m van.

(#80038) agressor12


agressor12
senior tag

Irhatnának egy Twitch alkalmazért WebOS-re ,nekem nagyon hiányzik.Valami hasonlót mint a YouTube.

(#80039) huncutka1029 válasza mastodon (#80037) üzenetére


huncutka1029
addikt

képernyő tükrözési problémát samsung telónál a HBB tv opció akadályozza. Ha azt a tv-n kikapcsolod, akkor tud a teló kapcsolódni. Illetve fontos az is hogy a telefonon az energiatakarékos üzemmód teljesen ki legyen kapcsolva. Ha nem akar menni a dolog, akkor próbáld ki a Google Home app használatával.
elvileg ez képernyő, és audió tükrözésre van kihegyezve.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#80040) dannytrejo1


dannytrejo1
kezdő

Sziasztok!

Van egy 49 UH7507-es Tv-m. Vettem a múlt héten egy Sony RF811RK nem bluetooth-es fejhallgatót. Sajnos előtte nem néztem meg, hogy a TV-n nincs jack dugó bemenet, a fejhallgatón pedig igen. Hogyan tudom használni szerintetek a fejhallgatót a Tv-hez?Valamilyen átalakítóval esetleg? Nme nagyon értek ezekhez így várom a segítségedeket.

Köszi előre is

(#80041) TA68 válasza dannytrejo1 (#80040) üzenetére


TA68
senior tag

Van rajta fülhallgató csatlakozó! Az RCA csatlakozók alatt van a jack aljzat.

[ Szerkesztve ]

(#80042) huncutka1029 válasza dannytrejo1 (#80040) üzenetére


huncutka1029
addikt


Piros karikával jelölve.
Nagyon brutálisan kell benyomni. amíg nem pattan be teljesen.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#80043) redst4r válasza nyesix (#80033) üzenetére


redst4r
tag

Klara válasza teljesen helytálló, de innen mindent megtudsz: [link]

(#80044) fireproof


fireproof
őstag

Sziasztok

Segítségre lenne szükségem.
Nemrég vásároltunk egy LG 49LH630V SMART LED TV-t. A régi TV-hez volt egy DIGI-s set top boxunk hogy a kódolt csatornákat is vehessük. Ehhez a kis dobozhoz volt egy külön távirányítónk és azzal tudtuk kezelni a csatornaváltásokat viszont a TV-hez ugye a saját távirányítója kellet. Most azért is vettünk SMART TV-t hogy tudjunk beletenni CL (azt hiszem ez a helyes megnevezése? :B ) kártyát ami ugye a set top boxot váltaná ki. A problémám most az lenne hogy a TV-n elindítottam az automatikus csatornahangolást a set top box nélkül. Talált is egy csomó csatornát minden szép és jó azonban csak a 7-es programtól felfele következnek a csatornák. 1-6-is semmi sincs... Ezt valahogy átlehet állítani hogy szokásosan az 1-es programtól jöjjenek a csatornák? Ha bedugom a set top boxot akkor rendben 1-es tól kezdődnek a programok viszont így megint 2 távirányítóval kell szenvedni... Vagy ezt a problémát megoldja ha a set top boxot becseréljük egy Cl kártyára?

Köszönöm előre is a segítséget. :)) :R

(#80045) TRob1 válasza fireproof (#80044) üzenetére


TRob1
veterán

Hálózati keresést válassz (ne a teljest), csak digitálist válassz és ne jelöld be a Helytelen csatornák kihagyását.

¤ R'n'R ¤

(#80046) farkas-j válasza huncutka1029 (#80039) üzenetére


farkas-j
őstag

Azt hittem, hogy a HBB ütközés csak a NetCast-os TV-knél probléma.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#80047) fireproof válasza TRob1 (#80045) üzenetére


fireproof
őstag

Köszönöm sikerült. :R Még annyi hogy ki lehet zárni valahogy a sima SD minőségű csatornákat ott ahol lenne ugyan abból a csatornákból HD-is? :R

(#80048) TRob1 válasza fireproof (#80047) üzenetére


TRob1
veterán

A Csatornakezelőben tudod tiltani ami nem kell (átugrani).
De lehet hogy jobban jársz ha először csinálsz egy neked megfelelő sorrendet a ChanSort-tal PC-n (egyszerűbb és gyorsabb is mint tv-n), aztán utána tiltod le a maradékot a tv-n (amit általában a végére pakol a progi, még ha nem is kérem).

¤ R'n'R ¤

(#80049) Lui76


Lui76
őstag

Egy barátomnak szeretnék segíteni , nekem lf630v van, nálam minden új tv-s beállítás összejött nem emlékszem bonyodalomra , ő most vett,
egy LG 49UH668V-t és a következő a problémánk:
wifi csatlakozva , kis diagramok , zöldek végig ahol a netig mutatja a láncolatot.
(telefonján ugyanezen a wifin simán böngészhet vagy akármi.)
Belép lg content , vagy youtube vagy bármi ilyenbe , és feljön a szerződési feltételek elfogadása c.
képernyő ami hosszas tekercselés után sikertelenül zárul , majd felajánlja hogy töltse le újból, de ez sem sikerül !
Vmi ötlet ?

www.kezmuveskeramia.hu

(#80050) fireproof válasza TRob1 (#80048) üzenetére


fireproof
őstag

Köszönöm. :R

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.