Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) e90lci


e90lci
senior tag

Sziasztok
Úgy látom ebbe a firmware-ben sem (04.22.11) sikerült megoldani a raspberryhez való csatlakozást Simplinken.Teszteltem Openelec-el,meg Raspbmc-vel is és semmi.Mede8er és a Pio DVD-vel tökéletesen működik.Valakinek valami ötlet?
Köszi előre is.

(#32002) snooze válasza huncutka1029 (#32000) üzenetére


snooze
veterán

persze,mivel most indult,és még csak probaként adják a szolgáltatok..beetetésnek.. :) :)

GO Gunners!!!

(#32003) Montiii válasza huncutka1029 (#32000) üzenetére


Montiii
csendes tag

Dual Plus( igazából DiGi) helyi szolgáltatónál karácsony előtt lett berakva a kínálatba.

Nem kellett keresgélni, a TV írta, hogy a csatorna kiosztás módosult, kívánom-e újrahangolni...

Megtettem, és már ott is volt az m3, és azóta is ott van. :)

LG 42 LA620S

(#32004) snooze válasza Montiii (#32003) üzenetére


snooze
veterán

persze,mert be volt állitva az automata csatornafrissités..nem?

GO Gunners!!!

(#32005) betyarr válasza snooze (#32004) üzenetére


betyarr
veterán

mondjuk az nekem is be van alapból állítva és mégsem törpént sámli...

(#32006) snooze válasza betyarr (#32005) üzenetére


snooze
veterán

én még mindig azt mondom,hogy nincs benne a csomagodba,azért nem tudod fogni.. :)

GO Gunners!!!

(#32007) huncutka1029 válasza Montiii (#32003) üzenetére


huncutka1029
addikt

Én is írtam karácsony előtt, hogy megjelent a PR telecomnál, a digifilm-mel együtt.
:K

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#32008) jencici


jencici
csendes tag

Tudja valaki az eredeti (2013-ban vásárolt készülék frissítés nélküli verziószámát?)
42LA660s
köszi

(#32009) farkas-j válasza OldMike (#31991) üzenetére


farkas-j
őstag

Tesztábra: Kb 3m-ről nézzük a TV-t, és a tesztábrán éppen csak látszik a felső 1-es. Az alsó 7-es viszont csak nagy odafigyeléssel vehető ki. Igaz, én a gammát közepesre állítottam.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#32010) bluobluo75 válasza huncutka1029 (#31962) üzenetére


bluobluo75
őstag

UPC Direct+ műholdas beltérink van Humax UD-FOX
Ettől még látnia kéne a csatornákat hisz a tvbe megy bele! (!)

(#32011) huncutka1029 válasza bluobluo75 (#32010) üzenetére


huncutka1029
addikt

nem jól látod!
Külső forrás jeleit nem látja. csak egy dekódolt bemenő jelet lát, mint egy dvd, vagy konzol, vagy bármilyen csatlakoztatott eszköz esetében.
Műsorinfót megjeleníteni csak akkor tud, ha a saját DVB-T/C/S tunerén keresztül érkezik a jel, és a tv dolgozza fel.
Műsor infót ebben az esetben csak a STB-ről érsz el.
De így nem vesz fel semmit a tv.
Beszélj a szolgáltatóddal, hogy cserélje le a stb-det egy mediacard+CI modulra.
Ezt beteszed a tv-be, és a DVB-S tunerrel behangolod a csatornákat.
-Utána fog menni az ütemezés, és a felvétel is. :K

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#32012) Montiii


Montiii
csendes tag

Voltan bent ma befizetni a netet meg a kábel TV-t a Dual Plusnál(Digi).

Rákérdeztem, hogy az m3-al mi lesz, mivan. Azt mondta a tag, hogy dec 20tól benne van nem csak a komfort, de a start csomagban is, és ki sem lesz véve.

Nem tudom a Diginél külön milyen csomagok vannak, itt a Dual plusnál, ami alapjában véve egy Digi, van start, komfort, meg még egy 3. szint. A komfortban van vagy 6x csatorna(nekem olyan van), a 3.szint vagy 10-15 érdektelen csatornát tartalmaz még, nem éri meg a felárat.

De mind1, mert a tag szerint a 16 csatornát tartalmazó start csomagba is bele került dec20-al.

LG 42 LA620S

(#32013) bluobluo75 válasza huncutka1029 (#32011) üzenetére


bluobluo75
őstag

Az elég nagy baj mert így a ütemezett felvételi menünek semmi értelme!
Mért nem tudták beállítani, előkészíteni a tévét e fajta műsor forrásra?? ...pff nem értem, elég sok ember műholdon, beltérivel néz adást így számomra érthetetlen ez az egész :F
A mediacard+CI-ről meg már beszéltem Miskolcon az egyik forgalmazóval és egyáltalán nem ajánlja mivel problémás rá a csatornák frissítése, rizikós, ha nem fog menni, dobhatom ki az egészet és 1 modul ára kb 10.000Ft! :(
Annó keresztül kasul átjártam ezt a témát de elég instabil az egész dolog, azaz nem 100%, hogy rá tudnák frissíteni a csatornákra ha változna a csatornák száma vagy ha le vagy feltennének más tv csatornákat
Nem tudom más mit tenne az én helyemben, de az biztos, hogy én az itteni polgármestert küldeném el melegebb éghajlatra amiért nem intézett eddig kábeles UPC-t! :W

(#32014) Zirowe válasza bluobluo75 (#32013) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Vicces dolgokat írsz.

Nem, külső hdmi forrásról nem tud felvenni, más tv se tud, ha stb-ről nézel adást és hdmis, akkor azok általában tudnak maguktól felvenni.
CI+ modul semmivel sem bonyolultabb, mint az stb használata, aki ezt mondta neked biztos nagy érthet a dolgához, én is a ci+ modullal fogok műholdazni.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#32015) bluobluo75 válasza Zirowe (#32014) üzenetére


bluobluo75
őstag

Nem tudom miért emlegetik a HDMI-t, nem HDMI-s a beltéri hanem Scartos, UPC Direct+ csomagunk van, nincs hozzá még + HD csomag mert akkor a mostani Humax UD-FOX helyett UD-FOX HD beltérit adtak volna amin van HDMI :B
felvenni meg tudok, csak az ütemezett felvételhez a listát nem érem el, tök üres, valljuk be őszintén: ezt nagyon elb*szta az LG, hogy erre nem gondolt!
Nem mindenütt van kábeles UPC (!!)

[ Szerkesztve ]

(#32016) Zirowe válasza bluobluo75 (#32015) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ha meg scartosod van, akkor örülj, mert arról tudsz felvenni.
De pont azért, mert az egy bemenet, azért nincs rá időzített felvétel, nem "baszott el semmit az lg" (komolyan, moderáld már magad, nem először kell szólni a nyelzetede miatt), inkább hálásnak kell lennie egyáltalán, hogy a 2013-as modellekben ez benne van, ahhoz képest, hogy nem esik erről szó a leírásokban.

Ha meg nem tetszik, szerezz be egy hdmis boxot, azon aztán tudsz kényed kedved szerint időzíteni, scartos box úgyse néz ki jól ldc tvn.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#32017) HIJ válasza Zirowe (#32016) üzenetére


HIJ
őstag

Ettől független a HDMI -s box -al sem fog látni a TV EPG -be semmit ;] :Y

(#32018) bluobluo75 válasza Zirowe (#32016) üzenetére


bluobluo75
őstag

Azt kell mondjam, hogy te is érdekes dolgokat írsz, mert te sem válogatod meg szavaid ha csúnya szavakat kell írni, én meg becsillagoztam :U
A másik, hogy nem tudom mikor veszik észre az emberek, hogy digitális SD-nél ugyan tök mindegy, hogy az adott beltéri HDMI-s vagy Scartos :DDD nállam pozitív élmény az SD adás nézése, azt hittem FullHD tévén szét fog szóródni az SD pixelei de nem így lett ;)

(#32019) Zirowe válasza HIJ (#32017) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nyilván, mert továbbra is külső forrásról beszélünk.
De ha vkinek ennyire fontos, akkor vásárlás előtt utánanéz, és nem pedig utána szitkozódik. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#32020) Zirowe válasza bluobluo75 (#32018) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A te írásodva reagálok a te szavaiddal, magamtól nem szoktam.

Tök mindegy, hogy az adás digitális, ha a csatlakozás analóg, bármint mondhat a szolgáltató, hdmishez képest van veszteség és rosszabb.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#32021) HIJ válasza Zirowe (#32019) üzenetére


HIJ
őstag

Persze. Nem tudtam átadni az iróniát :)

Én csak sírva röhögök :O

(#32022) Wonderboy9


Wonderboy9
csendes tag

Sziasztok,
Az HBO Go hiba miatt szeretném telepíteni a legújabb szoftvert.
Automatikusan nem ajánlja fel, Manuálisan pedig hiába raktam fel pendrive-ra nem látja (kitömörítve és tömörítve is felraktam). Akinek sikerült már írja meg legyen szíves. (Software_File%28Version_04.22.11%29) :W

(#32023) bluobluo75 válasza Zirowe (#32020) üzenetére


bluobluo75
őstag

Ha van is jel veszteség azt te szemmel úgy sem vennéd észre
mert a HDMI alapból HD adásokhoz készült nem SD-hez

(#32024) levin70 válasza Wonderboy9 (#32022) üzenetére


levin70
tag

Készits egy ' LG_DTV ' mappát.Rakd bele a szükséges FW. kicsomagolva.

1. dugd rá a tv USB -re a meghajtot.
2. kapcsold be a TV-ét.
3. kiirja a képernyőre akkarsz-e frissiteni.

ird meg,hogy sikerült-e. nekem LG 39LA620S TV-ém van,ezen sikerült.

[ Szerkesztve ]

Húsz év múlva sokkal jobban fogod sajnálni azokat a dolgokat, amiket nem csináltál meg, mint azokat, amiket igen.

(#32025) Watt25 válasza bluobluo75 (#32023) üzenetére


Watt25
veterán

Dől belőled a butaság.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#32026) OldMike válasza farkas-j (#32009) üzenetére


OldMike
őstag

A 42"-os tévén a FullHD műsort kb. 1,5 méter távolságból javasolják nézni, az SD műsoroknál pedig nagyjából 2,3 méterről. Persze ez függhet az egyéntől, meg az elhelyezési lehetőségektől.

Én megnéztem az ábrát 1,5 méterről, és fantasztikus volt a látvány. Pixeleket még nem lehetett látni, viszont minden apró vonalat külön lehetett látni, és a legapróbb felirat is olvasható volt. Nálunk kényelmesen kb. 2,3 méterről tudjuk nézni, így is jó, de valóban más élmény az FHD műsor 1,5 méterről.

42LM660S

(#32027) jencici válasza huncutka1029 (#32011) üzenetére


jencici
csendes tag

Ez így igaz!

(#32028) jencici válasza bluobluo75 (#32013) üzenetére


jencici
csendes tag

Nem tudom, honnan veszed az instabil helyzetet, mert nekem kettő médicard-om van, semmi problémám nem volt a csatornakereséssel, sőt többször is hangoltam úgy analógot, mint digitálisat. Elérhető a felvétel menü, minden. Én ajánlani tudom.

!!!
Arra figyelni kell, nagyon fontos, hogy a médicard-nál a hangoláskor azokat az adatokat kell megadni, ami a leírásban szerepel,
frekvencia,
jelsebesség,
moduláció.
Ha ezek az értékek nem megfelelőek, akkor ne is várjunk jó eredményt.

(#32029) bluobluo75 válasza Watt25 (#32025) üzenetére


bluobluo75
őstag

el kell jönni és megnézni, illetve én élőben is láttam mit produkál a HDMI SD adásnál, úgyhogy válogasd meg a szavaid!!!

(#32030) bluobluo75 válasza jencici (#32028) üzenetére


bluobluo75
őstag

az elég neked, hogy hivatalos Miskolcon lévő forgalmazó mondta amit tőle tudok és itt leírtam?
szerinted miért beszélne hülyeségeket???
Sőt! Annó felhívtam a UPC ügyfélszolgálatot is, hogy DVB-S2 kompatibilis tévére jó lehet, de már azzal zárta a beszélgetést, hogy az esetleges hibákért felelősséget nem vállalnak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32031) huncutka1029 válasza bluobluo75 (#32023) üzenetére


huncutka1029
addikt

dehogynem veszed észre.
A HDMI-n keresztül digitális jel megy, mindenféle meta adattal, például a csatorna nevével, és a műsor infókkal
nyelvekkel, feliratokkal. Ez ehhez készült, nem HD adásokhoz
Scarton pedig csak konvertált analóg jel megy ,minden extra adat nélkül.
Na jó legfeljebb teletext adat még elfér a sávjában.

Értsd meg, addig nem lesz időzítési listád, ami nem más mint az EPG alapján beállított csatornáról az adott műsor felvétele, amíg boxot használsz.
Így most csak annyit tudsz tenni, hogy beállítod a tv-t hogy adott időben, kapcsoljon be a Scartos bemenetre, és vegye fel azt ami onnan jön éppen akkor.
De ehhez az is kell, hogy valami vagy valaki bekapcsolja a boxot adott időben, különben nem lesz mit felvenni.
Ezt hogy tudná megtenni a tv?

A CI- ről meg annyit, hogy pontosan úgy működik a tv-be illesztve, mint a boxba illesztve, hiszen egy és ugyanaz a technika, csak az egyik a tv-n kívül van!
Az első dolog amit mindenki elhagy, főleg az UPC-nél az a box.
Egyébként is jobb, mert minusz egy fogyasztó, távkapcs, stb. És a tv minden tulajdonságát ki tudid vele használni.
Ha meglesz a modulod, el fogsz csodálkozni, mekkora különbség van analóg SD, és digitális SD között.
Nem beszélve a HD adásról.
Higgy nekünk, évek óta így nézzük! :K

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#32032) huncutka1029 válasza bluobluo75 (#32030) üzenetére


huncutka1029
addikt

mondjuk azért, mert nem ért hozzá,
eleve nem ajánl hozzáértő egy full HD tv-hez scartos boxot.
De neki tök mindegy, mert jutalékot kap, te meg fizeted a bérleti díjat a box után.
Te tudod, csak akkor ne szidd a tv-t.

Ha az autóddal beállsz 2 Porsche közé, a tiéd még nem válik azzá, hiába állsz ott, ha érted mire gondolok! ;)
És ez nem a te autód gyártójának a hibája...

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#32033) bluobluo75 válasza huncutka1029 (#32031) üzenetére


bluobluo75
őstag

És azt mivel magyarázod, hogy Humax UD-FOX beltérit adtak ahelyett, hogy UD-FOX HD-t adtak volna?
Annó mikor bekötötték a műholdas UPC-t azt mondták csak abban az esetben adtak volna HD-s beltérit ha HD csatorna csomagra fizetek elő! :DDD

(#32034) joco52


joco52
tag

Watt25! Olvastad amit Neked írtam,hogy leteszteltem az LM tv-t HDD-vel,de sajnos csak a digitális adásokat veszi fel csak.Az analógot nem,pedig a legújabb fw van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#32035) bluobluo75 válasza huncutka1029 (#32032) üzenetére


bluobluo75
őstag

te viszont ha nem hiszel nekem megadhatom privátban a szerelő telefonszámát, hogy nem beszélek hülyeségeket, kérdezd meg te magad, hogy ugyan miért nem HDMI-s beltérit adott "analóg" helyett, mellesleg még ismerem is a gyereket mert a felesége ott melózik ahol én, kb fél éve rákérdeztem annó, hogy ugyan miért nem HDMI-s beltérit adott, és ugyanazt mondta, szabály szerint járt el, csak akkor adott volna UD-FOX HD beltérit ha HD csomagra fizetek elő, az SD adást meg magam is láttam simán is és HDMI-vel összedugva semmi külömbség nincs, viszont annál nagyobb ha HD és az SD külömbségét nézed...ezt mivel magyarázod? :U ;)

(#32036) Rellind válasza sixpak (#31984) üzenetére


Rellind
senior tag

Nekem se megy. Én is kaptam ilyet taget, Sony Xperia Z tablettel elsőnek ment minden,majd második alkalommal a taget nem ismerte fel, inicializálást kért,majd ott kiírta hogy nem tudja olvasni vagy írni már nem is tudom... fel is adtam :W

(#32037) tibi1984bp


tibi1984bp
csendes tag

S.O.S. segítség!!!

Sziasztok!

Van egy LG 42LA620S televízióm, és olyan probléma van vele, hogy a számítógépet rákötve (HD felbontásban teljesen jól működik minden), viszont amikor FULL HD-ba teszem, akkor lassabban mozog az egér mutatója, illetve a billentyűzet is. (később reagál mindennél!)
Olyan mintha nem menne át simán a jel és valami lelassítaná.

Tapasztalható ez játékoknál is, de még akkor is amikor csak simán mozgatom az egeret a windows-ba vagy próbálok a billentyűzettel lépegetni például az asztali ikonok között.

Mindent kipróbáltam már! (az összes hdmi (3db van rajta) kimenetet a tv-n + másik kábellel + másik számítógéppel... stb).

Biztos, hogy a tv-vel van valami, mert egy philips 42pfl4307k tv-n, illetve egy LG 24MN43d tipusú monitoron is teljesen jól működik a dolog.

Full hd-s filmet mindkét felbontással (asztal megjelenítési beállítás - felbontás: full hd és sima hd) megnéztem és a hd-s jó volt, viszont full hd-nál olyat csinál, hogy egy darabig folyamatosan megy a film, közben időnként beakad.

Külső hdd-ről nézve bármilyen film (még a full hd felbontású is simán folyamatosan megy!).

A számítógépről valamiért nem működik a full hd felbontás a tv-n csak akadósan és lassabban reagálva mindenre!

Mi lehet ennek az oka?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#32038) sbalu1 válasza huncutka1029 (#32031) üzenetére


sbalu1
senior tag

Saját tapasztalatból (is) írhatom, hogy aki teheti azonnal kerülje el a top boxot!A Conax modulos kártya használat minden szempontból jobb alternatíva.Egyedüli hátránya, hogy a boxxal meg lehetett oldani, hogy miközben a Sony HDD-és felvevőmmel a boxból érkező scarton keresztül felvételt készítettem, ezalatt a tévén lehetett nézni más adást is.Sajna a modulus megoldásnál, az egyetlen tuner miatt, ezt már nem tehetem meg, felvétel közben csak a felvétel alatt futó csatornát lehet nézni.Egyébként az én TB-nak saját EPG-je volt, de a tévés EPG jobb, egyszerűbb vele programozni.

(#32039) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

Én továbbra sem tudom, hogy t-home digitálist használva miért nem jelenik meg a jel a 17000-en. [link]
Más tévéknél nincs gond ezzel és csak ennek a típusnak a hibája lenne?
A többi csatornánál egyetértek az előttem hozzászólókkal. Jobb képminőség, EPG és egyebek..

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#32040) snooze válasza regvoltrossz (#32039) üzenetére


snooze
veterán

[link]
ahogy nézem az lg honlapján nincs a tv-dbe dvb-c modul..ezért nem tudja megjeleniteni..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#32041) regvoltrossz válasza snooze (#32040) üzenetére


regvoltrossz
tag

Márpedig van benne, hiszen a többi dvb-c csatorna bejön ha hangoláskor légi helyett kábelra váltok. És a specifikációknál is írva vagyon.

[ Szerkesztve ]

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#32042) snooze válasza regvoltrossz (#32041) üzenetére


snooze
veterán

hmm..akkor passz..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#32043) vzozo


vzozo
senior tag

Sziasztok! A német amazonon elindult a téli kiárusítás, és ezzel szemezgetek:

LG 47LA6418, 580 EUR

Vagy én kerestem rosszul, vagy tényleg nincs semmi erről az LA6418-as modellről itt a topikban, illetve úgy általában kevés review-t találtam róla... Az amazonos recenziókat látom (németül...), illetve van is egy rövid összehasonlító táblázat a linkelt oldalon, de igazából egyik sem könnyíti meg a döntésemet.

Ez lesz az első TV-m, de túl sok extra igényem nincs.:) Tisztában vagyok vele, hogy az LG passzív 3D-t használ, a smart funkciók túlzottan nem izgatnak, legyen szép a képe, tudjon hálózati lejátszást (de ha nem, az sem izgat, van rajta HDMI bemenet elég), működjön, ennyi... Érdemes most ebbe belevágni, hogy várjam meg a 2014-es modelleket?

(#32044) opti06 válasza bluobluo75 (#32035) üzenetére


opti06
aktív tag

upc-s szerelők között is akad kontár.. anno nálunk is mikor jöttek valamit átkötni, egyből kérdezte ki csinálta ezeket a kábeleket, mert tiszta gány, meg szar minőségű a csatlakozó is, illetve elosztó is.. na igen az is upc-s szerelő általi cucc volt, erre annyit reagált a pali, hogy azonnal kicserélnek mindent ingyen...

(#32045) huncutka1029 válasza snooze (#32040) üzenetére


huncutka1029
addikt

uner

DVB-T
PAL/SECAM

DVB-T/DVB-C (MPEG4)
Igen

van benne

valszleg a keresés módja miatt nem jelenik meg.
Meg kell próbálni a teljes keresést, vagy kézi keresésnél megadni neki a frekit

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#32046) Zirowe válasza bluobluo75 (#32023) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Digitalisrol analogra, majd nagyon okosan analogrol vissza digitalisra, bizony van veszteség, nem is kevés!
Csak itthon megengedett, hogy azt a szutykot digitalisnak árulják scarttal.
Az mást állít, az nem tudja miről beszél.

Legálisan hdmiről pedig sosem lesz felvétel a szabványba épített masolasvedelem miatt!

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#32047) huncutka1029 válasza bluobluo75 (#32035) üzenetére


huncutka1029
addikt

Lényegtelen, hogy hiszek neked, vagy nem. Nem nézlek /Nézünk hülyének!
Nem kell telefonszám, arra kérlek,te higgy nekünk, és ne a tévét fikázd, ha neked jó az analóg jel nézd azt.
Kérdeztél, miért nincs EPG a tv-n, mi elmondtuk.
Ha összeveszel mindenkivel, vagy értetlenkedsz akkor sem lesz másképp, csak ha elfogadod a válaszokat, amit kaptál.
Hidd el nem hülyeségből mondjuk.
Ha alapból nem adhat HD boxot a szerelő, akkor + 1 ok amiért Cam modulra kell váltani.
akkor sem kell előfizetni semmi extra HD csomagra, csak egyszerűen tudni fogja azt is.....
De a Te döntésed mit csinálsz.
Nem szentírás amit mondunk, nem is törvény, Úgy látom, te makacsul ragaszkodsz a véleményedhez.
Megteheted, de akkor ne kérj tőlünk tanácsot, csak azért, hogy mindegyiket kétségbe vond. :(((

(#32038) sbalu1 üzenete.
szerintem ez is inkább neked szólt mint nekem.
Részemről lezártam a témát, dönts belátásod szerint.

BUÉK! ;)

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#32048) Zirowe válasza opti06 (#32044) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Anyukamra is próbált egy ilyen "szaki" rasozni egy scartos boxot, hogy majd milyen jó lesz és jönnek a hd adók, miközben látta, hogy ci+ kompatibilis tvje van.
A másik upc agysebesz pedig a szomszéd netje helyett a mienket kötötte ki és maradtunk tv/telefon/net nélkül másfél napig.

Szóval a szakértőket messze elkerülni, csak annak hiszek, aminek én néztem utána.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#32049) bluobluo75 válasza sbalu1 (#32038) üzenetére


bluobluo75
őstag

Nállam meg ha Scarttal nézem és átváltok másik csatornára az átváltással a másik csatornáét rögzíti nem az előzőt :F

(#32050) farkas-j válasza Wonderboy9 (#32022) üzenetére


farkas-j
őstag

Frissítés pendrájvról részletes leírása

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.