Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) sixpak válasza Müszi (#30999) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ja, nincs sok értelme így. Maradok a Box-nál, az is 50GB-ot ad ingyen és megnéztem, az nincs időhöz kötve.
Pedig nagy reményeket fűztem ehhez az LG Cloudhoz. :K
Több mint 8000 fotóm van, majdnem 40 GB...de ahogy mondod, hogy milyen lassú...mire feltölteném, lejárna a promóció. :(

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#31002) Jalisco07


Jalisco07
újonc

Sziasztok!

UMS média szerver használattal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni, letöltöttem feltelepítettem, a TV-n látom is a smart share lapon az UMS media servert, el is tudom indítani a filmeket a mappából, de ennyi, a beépített lejátszó indul el ezzel pedig nem tudok se hangsávot se feliratot váltani, kezelni. Ha jól gondolom kellene a TV-n futtatni valamilyen applikációt ami kezelné a média szervert, Több médiaszerverrel próbáltam már plex, serviio de ezekkel is ez a problémám, sok hozzászólást olvastam de ez a lépés valahogy kimaradt mindenhonnan, vagy én nem értettem. A TV-m LA660s. Köszi

(#31003) farkas-j válasza Zirowe (#30985) üzenetére


farkas-j
őstag

Légy szíves áruld el, hogy hol lehet az analóg csatornákat átnevezni. Előre is köszi!

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#31004) snooze válasza farkas-j (#31003) üzenetére


snooze
veterán

beállitás-kézi hangolàs-kábeltv-legalul a név-ott átirni..

GO Gunners!!!

(#31005) hematomaI


hematomaI
tag

A tv-nél van ilyen hogy jelteszt. Ez most mit takar.

(#31006) Zirowe válasza farkas-j (#31003) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ahogy snooze mondta, illetve nekem balra alul mentés helyett bolti bemutató vagy mi van írva, mellette a bezárás, szóval a mentés félre lett fordítva és bezárás előtt arra kell kattintani.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#31007) farkas-j válasza snooze (#31004) üzenetére


farkas-j
őstag

Köszönöm! :B

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#31008) snooze válasza hematomaI (#31005) üzenetére


snooze
veterán

megmutatja milyen jelerösséggel kapod a jelet szolgáltatodtol..

GO Gunners!!!

(#31009) bluobluo75 válasza dr.bubo (#30945) üzenetére


bluobluo75
őstag

folders mappa nincs, mindegyik mappában kivétel nélkül a lila "felső mappa" szerepel
Ilyenkor mi van?
Végig néztem mind az összes mappát :(

(#31010) Roija


Roija
csendes tag

(#31011) Montiii


Montiii
csendes tag

Az F6400 nem tud Miracastot, se MHL-t? Ezek eléggé alapvető dolgok már az idei tv-kben nem?

Csak azért írom most ezeket, mert a Led TV-s topicban sokszor az F6400 ajánlják, mondjuk egy LA620S helyett.

Smart funkciókban jóval bővebb az LG, nem? Miracast nem egy teljesen elhanyagolható dolog szerintem.

A képfrissítést leszámítva mi előnye van az F6400-nak az LA620S-el szemben? Kisebb is 5centivel.

[ Szerkesztve ]

LG 42 LA620S

(#31012) hematomaI válasza snooze (#31008) üzenetére


hematomaI
tag

5 vagy 6 fehér csik az most jó?

(#31013) Rellind


Rellind
senior tag

Mától 47la690 tulaj lettem. :C Bár 667-ért indultunk :)
MM--->270k de kaptam egy LG telot is grátiszba :DDD

(#31014) Montiii válasza Rellind (#31013) üzenetére


Montiii
csendes tag

G2-t legalább? :D :D

LG 42 LA620S

(#31015) laci1978


laci1978
tag

sziasztok.
Reggel kérdeztem,hogy tudtok-e megoldást arra,hogy nero-val dlna-n keresztül egy mkv 3d-s filmen miért nem tudom beállítani a magyar hangot,pedig a gépen egyből azon indul.
Nos egyik megoldásként egy külső usb illetve egy másik "szervert-kiszolgálót" ajánlottatok.
Míg másodikként egy mkvmegge progit ahol át lehet alakítani a média file-t.
Meg kell mondjam nem is értek az átalakításhoz és egy másik szerver-kiszolgáló progival sem tudtam mit kezdeni.
Számomra lehet,hogy az lenne a legkönnyebb megoldás ha veszek egy külső vinyót és csók?
Szerintetek ha mondjuk egy olcsó 500gb-os veszek abból mindegy melyiket?Tudtok ajánlani 1-2 db-ot?

(#31016) Rellind válasza Montiii (#31014) üzenetére


Rellind
senior tag

Csak egy L5 Optimus. :U ;]
Ha levonom az árát olyan mintha webshopban vettem volna a tv-t. :P

(#31017) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Egyébként az lg dlna lejátszáshoz vmi "butított" streamet kap?
Mert most nézek egy 25gb-s half ou filmet wifin keresztül, routerre kötött hddről, ami röccenés nélkül megy a tvn, a mediaplayernek meg gondot okoz (persze csak wifis lejátszása, pendriveról nem para).
Routeren openwrt+minidlna.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#31018) sixpak válasza Rellind (#31013) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem volt 667? Vagy mellette volt egy 690? :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#31019) Rellind válasza sixpak (#31018) üzenetére


Rellind
senior tag

Euronics Megában (Budaőrs) volt 250Kért 47La667 meg 660 pár darab. Még gondolkodtam a vásárláson. Mentünk tovább Westendbe és vesztünkre bementünk a MM-be. :DDD
Ott rögtön mondta az LG-s srác, hogy viszik mint a cukrot meg dob rá egy telot. El kellett hozni :))
Ja még van egy teloja :) Siessetek. :DDD

(#31020) spidersoft


spidersoft
senior tag

Üdv! LG 27MD53D-ről valami infó? Nem találtam így hirtelen sehol... tévének nem olcsó (95k), monitornak viselhető, éppezért jó lenne tudni, hogy mi ez: tévé vagy monitor? (Például az input lag miatt elég fontos infó...) A webshopok monitorként árulják, de egyébként meg "Personal TV" besorolású az LG-nél. :F

(#31021) kagzer


kagzer
aktív tag

Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni firmware upgrade ügyben. Hamarosan veszek egy 47LW659S TV-t. Van-e olyan fw verzió, amitől óvva intenétek, vagy zavarjam nyugodtan a netre frissiteni.
Nem akarok olyan hibába futni mint korábban egy BD frissítesnél...

Köszönöm

(#31022) sixpak


sixpak
nagyúr

Hi. Érdemes letölteni a Play Store-ból az LG Remote nevű alkalmazást? Elég sokan dicsérik az appot a hozzászólásokban, itt használja valaki?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#31023) Zirowe válasza sixpak (#31022) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ha sikerül működésre bírnod, akkor elég jó, de szeszélyesebb, mint egy nő. :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#31024) bandi0000 válasza Zirowe (#30960) üzenetére


bandi0000
nagyúr

szerintem működik, legalább is én meglazítottam és beállítottam függőbe, persze nem kell tőle csodát várni, de én már megszoktam, meg jobban zavart az hogy nagyon befelé állt a teteje

Xbox One: bandymnc

(#31025) sixpak válasza Zirowe (#31023) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hmm...nem túl biztató. :)
Amúgy el lehet lenni csak a magic remote használatával vagy azért jó ha van egy hagyományos távirányító a tv mellé?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#31026) Zirowe válasza sixpak (#31025) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Passz, nekem nincs magicem.
Remote app 5 percig szopatott a tabbal párosításkor, utána pedig folyamatosan utasította el a csatlakozást, nagy nehezen, ritkán megy, de akkor tényleg jó.
Mobilon már jobb volt a helyzet, de azt kevesebbet használtam.
Ami nagyon jó funkció, az a tv tükrözés, most már wc-n nem csak 9gag rss olvasás lesz. ;]

A miracast meg eléggé kiábrándító--> csomó idő míg felépíti a kapcsolatot, tabommal pedig még egyszer sem sikerült összehozni.
Ha csiszolnak a sebességen, akkor egész jó lesz majd.
Widi használhatóságára még nem jöttem rá.
Meg ha jól értelmeztem van egy wifi megosztás funkciója is a tvnek, de hogy annak tényleg mi értelme van, azt passzolom.

Nfc "előkészítés" meg kb elmegy az évszázad viccének/megtévesztésének, teljesen felesleges.

Thx képmód nem csalogatható elő la620s-nél?
Próbáltam az ir hacket, de ez nem reagál rá.

Hiányzik a q.menü a régi helyéről, szerintem elég rossz ennek az új távnak az elrendezése+az alsó gombok néha beragadnak, de szerencsére nem nyomódnak be.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#31027) sixpak válasza Zirowe (#31026) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hát, kíváncsi leszek...holnap hozza a futár elvileg a tévét. Nekem elég régi telefonom van, kiderül mire lesz elég. :K
Ez a tv tükrözés jól hangzik. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#31028) Zirowe válasza sixpak (#31027) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Szerintem nem kell ide erőgép, bár én nexus 7 2013 és htc one-al használom. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#31029) B.i.L válasza sixpak (#31022) üzenetére


B.i.L
senior tag

Kívállóan^ müködik:
Motorola Defy MB525
SonyEricsson Liwe With Walkman
Lg F6
Samsung Galaxy Tab3 7.wifi
LM620s
A hozzászólónak üzenem : az ön készüléke hibàs,vagy "user error" ? :D
Jah és nem mellékesen villám gyors....ehe,ehe

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#31030) ftamas0201 válasza sixpak (#31027) üzenetére


ftamas0201
senior tag

Nálam tökéletesen megy az LG Remote progi, egyszer megcsináltam a párosítást, utána bármikor indítom, azonnal kapcsolódok. (sony xperia ray) Egyre jobb lesz, fejlesztgetik lassacskán, böngészésnél én nagy hasznát veszem :) (42LM620S tv)

(#31031) huncutka1029 válasza Zirowe (#31026) üzenetére


huncutka1029
addikt

nálam gond nélkül megy két tévén is a remote app
Huawei Y300, és galaxy note2 minkét teló hibátlanul, és gyorsan kezeli.
első párosításkor megkérdezte ez legyen az alapértelmezett tv?
azóta pikk-pakk kapcsolódik, és stabil :K

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#31032) balbekk12 válasza sixpak (#31022) üzenetére


balbekk12
tag

Nekem ugyan van Magic remote távirányítóm, de a kíváncsiság miatt leszedtem az app.-ot a Sony Xperia L telefonomra és tökéletesen működik, hiba nélkül! Csak ajánlani tudom!

(#31033) bluobluo75 válasza huncutka1029 (#30933) üzenetére


bluobluo75
őstag

Meg lett a megoldás, hematomaI fórumtársnak hála, ő jött rá, hogy a Serviio képeket amiket belinkeltem ide a prohardverre a jobb alsó sarokban a mentés gombra kellett volna rányomni, most reggel néztem meg és úgy láttam mind az 57GBnyi adatot betöltötte, a töltésről képet nem tudok beadni mert nem sokáig tartott, de az eredményről igen: [link]
Mégegyszer köszönöm hematomaI fórumtársamnak, meg akik győzködtek azoknak is! :R :R :K

(#31034) murasake


murasake
csendes tag

Sziasztok,
a problémám az lenne, hogy a hdmi nélküli, scart-os dreambox-on búg a hang, méghozzá igen zavaró módon.
Mi lehet a megoldás? (LM860V)
A szomszédomnak ettől eltérő LG-je van, más set top-pal, a scart nála is búg.
Nem tudom volt-e már erről szó, ha igen melyik hozzászólásban?
Várom a megoldást, előre is köszönettel; murasake

(#31035) huncutka1029 válasza murasake (#31034) üzenetére


huncutka1029
addikt

Búg kulcsszóra

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#31036) zitromz


zitromz
tag

Hali!
Pendriveról ki lehet tenni teljes képernyőre a nagyon alacsony felbontású videókat?(620LS)
Nem mintha sokat számítana csak úgy kíváncsiságból.. :)

[ Szerkesztve ]

(#31037) dr.bubo válasza murasake (#31034) üzenetére


dr.bubo
őstag

A földhurok okozza a búgást nálad. Be kell iktatni egy földhurok leválasztót. :)

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#31038) murasake


murasake
csendes tag

Még egy, ez már nem probléma, csak a kíváncsiság; mi a különbség az LM és az LA szériák között?

(#31039) murasake válasza dr.bubo (#31037) üzenetére


murasake
csendes tag

Köszi, ezt ha egy villanyszerelőnek elmondom akkor tudni fogja mit kell tenni, vagy spéci elektronikai szaki kell hozzá? Azt már meg sem merem kérdezni a láma kérdéseim miatt, én meg tudom esetleg oldani?

(#31040) dr.bubo válasza murasake (#31039) üzenetére


dr.bubo
őstag

Nem kell szaki hozzá, csak egy földhurok leválasztót kell venned. :)

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#31041) Scoobyka


Scoobyka
addikt

a 220 volt, ugye hivatalos lg garanciat ad?

(#31042) shteer válasza murasake (#31038) üzenetére


shteer
titán

A kulonbseg 1 ev.

De a kereso hasznalataval tobb is kiderulhet

..szerintem jónak tűnik

(#31043) murasake válasza shteer (#31042) üzenetére


murasake
csendes tag

És melyiknek a javára? azaz időrendben melyik a "fiatalabb"

(#31044) shteer válasza murasake (#31043) üzenetére


shteer
titán

Keresovel nem talaltad meg? :Y

..szerintem jónak tűnik

(#31045) Broki1 válasza Scoobyka (#31041) üzenetére


Broki1
tag

Most hívtam őket egy 42LA660S-el kapcsolatban.
2 év bolti garanciát adnak!

(#31046) Scoobyka válasza Broki1 (#31045) üzenetére


Scoobyka
addikt

akkor ki ad hivatalos garit? bar a 220volttol sztem nem kell felni nem,mert azert ok nem tunnek el csak ugy.

[ Szerkesztve ]

(#31047) sixpak válasza Scoobyka (#31046) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én is ezt hittem a néhai Lambda Computerről.:-)
Mindent onnan rendeltem és egyszer csak felszívódtak.

De, hogy ON is legyen: megjött a 42la 667s. A melóhelyre hozta a futár, még kibontani sincs időm....:-(
Este 8 körül érek haza, addig azt sem tudom hogy néz ki.:-(

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#31048) Scoobyka válasza sixpak (#31047) üzenetére


Scoobyka
addikt

en megrendeltem toluk es bizok,hogy nem tunnek el.

(#31049) Broki1 válasza Scoobyka (#31048) üzenetére


Broki1
tag

Mit rendeltél?

(#31050) shteer válasza sixpak (#31047) üzenetére


shteer
titán

Nezegess addig netes fotokat ;]

..szerintem jónak tűnik

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.