Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83951) Lacielvtárs válasza 13128814 (#83950) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ennyit találtam gyorsba, a neten a típus alapján mindjárt ránézek neked, csak Mobilról írok...

Upsz, bocsi ez a Wifi :W

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#83952) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok. Van egy LG 47LA620s-em. Mindent megeszik, de neha a FHD anyagoknal ha 2 hangsav van, Angolul kezd el lejatszani, es nem is enged hangsavot valtani. Van erre valami megoldas?

(#83953) Yogi Bear válasza TA68 (#83943) üzenetére


Yogi Bear
aktív tag

UK oldalról letöltöttem én is, de vajon ugyanaz a file?

.: LG 22LD350 .:. LG 55LW659S .:. LG 55UH8507 .:. Onkyo TX-SR607 .:. Onkyo TX-NR676 .:. Magnat Motion 880 :.

(#83954) Tarlóbetyár válasza TA68 (#83899) üzenetére


Tarlóbetyár
tag

Sziasztok! Ma volt az lg szervíz! Alaplap csere volt! Most tesztüzem és elvàlik jó lesz e!

(#83955) iceQ! válasza #94529552 (#83946) üzenetére


iceQ!
addikt

Igen ezt hallottam én is, Menübe mennyit szaladgál az ember? Elején míg beállítja a TV-t nem?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#83956) TA68 válasza Yogi Bear (#83953) üzenetére


TA68
senior tag

Persze, ugyanaz. :K

(#83954) Tarlóbetyár
Köszi a visszajelzést. :)

(#83948) 13128814
Gigabit LAN port van benne!

(#83957) __Zs__ válasza Tarlóbetyár (#83954) üzenetére


__Zs__
tag

Szia!

Mennyi ideig tartott a "műtét"?
Majd, jelezd, légy szíves, hogy bevált-e a megoldás!

Korábban írtad, hogy egyre gyakrabban előjött ez a csíkosodás. Ez mit jelent pontosabban: minden bekapcsolás során, vagy azért ritkábban?

Üdv': __Zs__

(#83958) Tarlóbetyár válasza __Zs__ (#83957) üzenetére


Tarlóbetyár
tag

A műtét kb 20 perc! A gyakrabban azt hogy tavaly csinálta egyszer! És az elmúlt egy hónapban 3 alkalommal!

(#83959) Gömbike


Gömbike
senior tag

Sziasztok!

Tanácstalan és tudatlan vagyok még, kérlek Benneteket, hozzatok fényt az elmémbe.

Vettem egy LG 55UJ6307 tv-t. Falikonzolzal lett felszerelve és mire ide jutottam, a 3 nap eltelt a vásárlástól számítva.

Nézegettem a tv-t, hihetetlen gagyi volt a műhold HD adása is. Nekifogtam beállítani, mire nagy nehezen be tudtam úgy lőni jóra a képet, hogy kikapcsoltam a sok marketinges gyárilag elkövetett beállítást.

Mire ide jutottam, no meg átrágtam magam a menün stb, több nap is eltelt. Úgy alakult, hogy a nagy videómegosztón megnéztem egy régi magyar filmet. Ekkor tünt fel, hogy a fekete részeknél brutál felhősödik. Bal alsó sarok, jobb felső sarok, két oldalt egy kicsit. Igen, a 14. nap is elúszott.

Az LG-vel vagy 5 alkalommal beszéltem, szerintük ez normális a led tv-knél, nézzem meg a teszt képnél, ha ott is ott van a felhősödés, akkor garanciális a készülék hiba. Persze ott jó, mivel eleve világos képet adnak.

Van valakinek erre a problémára "kijárt útja", vagy tényleg törődjek bele, hogy ez ilyen?

Van egy 2 éves 82 cm-es LG 635v led tv a konyhában, annak semmi ilyen baja nincs. Ezért is mertem venni Lg-t.

A 7 éves normál lcd Samu tv-m is kifogástalanul működik még most is.

Köszönöm, hogy elnézitek a tudatlanságom!

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#83960) huncutka1029 válasza Gömbike (#83959) üzenetére


huncutka1029
addikt

Szia
felhősödés a direkt háttérvilágítású paneleknél van (backlite)
A te tv-d úgy tudom edge ledes, aminél max bevilágítás van.
Sajna ezek valóban a technológia velejárói, és nem biztos, hogy csere után jobbat kapsz.

Ami ezt a hatást fokozza: illetve amivel minimalizálható:
- háttérfényt ne vidd 40 fölé
- fényerőt max 50 ig vidd fel
- helyi sötétítés /local dimminget/ kapcsold ki, vagy minimumra állítsd
- szemkímélő, eco funkciót kapcsold ki
- gamma értéket 2,2 re
- dinamikus kontrasztot, és az élkiemelőt kapcsold ki.
- egy puha mikroszálas kendővel símogssd végig finoman nyomkodva a felhős részeknél a kijelzőt. /NEM VICC, tényleg használ, ha az összeszerelésnél feszülve rakták be.
- a hátlapi burkolat csavarokat kicsit lazíts dmeg ugyanezeken a részeken, ha még mindig nem szűnt meg.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#83961) #94529552 válasza iceQ! (#83955) üzenetére


#94529552
törölt tag

Igazad van, én elmondtam a tapasztalatokat, mert van akinek a bootolás minden mp-e számít. A menü, és a Live menünek hívott csatornalista, valamint a Guide is az első alkalommal lassan töltődik be. A csatornaváltás is több mp. mert a kikódolás bezavar neki. Viszont kódolatlanul elég gyors tud lenni, pl. amit az ingyenes MindigTv adásoknál láttam, vagy némelyik kábelszolgáltatónál is van ilyen.

(#83962) 13128814 válasza TA68 (#83956) üzenetére


13128814
tag

És ugyanúgy mérem a sebességet? TV böngészője és mondjuk a speedtest? Mert nekem csak olyan értéket ad, mintha 100-as korlátozás lenne. A net meg a kábel nem szűk keresztmetszet ebben az esetben.

(#83963) Furfangos


Furfangos
tag

Üdvözletem Mindenkinek!
Kérdésem az lenne, hogy van-e valakinek konkrét tapasztalata az LG UJ6307 készülékkel?
Én tegnap rendeltem egy ilyet a telekomtól, és kíváncsi lennék tapasztalatokra, érdemes e vele hosszú távon tervezni. Mivel csak kb 2-3 hét múlva érkezik így bármikor vissza tudom mondani, vagy mást választani helyette.
Nekem az első LCD tv-m lesz, egy 18 éves Thomson-t vált le, ami még Made In France és 18 éve hiba nélkül üzemel, sosem romlott el, de mostanra elfáradt a képcső már csak kb 50%-on üzemel. Elkerülhetetlen a csere. Szüleimnek van kettő db LG full HD készülék, 2 évesek és eddig semmi gond velük nekem tetszik a kép minőségük is, ezért gondolkodom én is LG-ben.nagyjából körbejártam a témát, de nem bízom 100%ban a bolti eladókban, mert 3 helyen is voltam és mindenhol mást mondtak.

A másik dolog, hogy egy 25 négyzetmétreres helységben lenne, ahol kb 4-4,5 méterről nézném legtöbbször. Jó lehet ehhez az 55-ös méret,vagy nagyobb inkább nagyobb? Láttam a táblázatokat evve lkapcsolatban. azok szerint kicsi lesz, de olvastam véleményeket más fórumokon és volt aki azt írta hogy elég. Ha vki hozzáértő írna erről is pár sort megköszönném.

Szép estét mindenkinek!

www.carpinfo.hu

(#83964) tomyka74


tomyka74
senior tag

üdv!
muternak szeretnék Lg fullhd led tv-t venni mert a régi plasma bedöglött olyan 100 ezerig 43" elég
hármat néztem :43LJ500V és 43LH5100 esetleg 43LH541V.
melyik lenne a legjobb vétel vagy ezek annyira egyformák,hogy mindegy is melyik? ahogy én néztem szinte csak a HDMI csatlakozók száma az eltérés.
köszi a tanácsokat!

[ Szerkesztve ]

(#83965) iceQ! válasza #94529552 (#83961) üzenetére


iceQ!
addikt

Amennyit nézem a DIGI csatornáit.... :D Film + sorozat fog rajta döcögni

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#83966) TA68 válasza 13128814 (#83962) üzenetére


TA68
senior tag

A speedtest tévéknél nem ad valós eredményt.

(#83967) huncutka1029 válasza iceQ! (#83965) üzenetére


huncutka1029
addikt

az 5xx sorozatban szinte csak a csatlakozók száma, és a keet színe, vagy a talp kialakítása a különbség.
Ez igaz a 6xx 7xx sorozaton belüli modellekre is.
De ne a legkisebb számozásút válaszd, mindig az a kategóriájának "fapadosa"

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#83968) #94529552 válasza Furfangos (#83963) üzenetére


#94529552
törölt tag

Van egy-kettő írás[link].

tomyka74 Pl. LH541V, de nagyjából mindegy. Annyi még, hogy az 5100-nak va panelja van, és annak gyengébbek lehetnek az oldalsó látószögei. A kevés csatlakozó jellemző az alap tévéknél.

(#83969) Furfangos válasza #94529552 (#83968) üzenetére


Furfangos
tag

Köszi!

www.carpinfo.hu

(#83970) komzs


komzs
tag

Segítség kellene

43" TV-t szeretnék venni a szülőknek.
Lényeg a kiváló kijelző, aztán Smart és FullHd, de inkább 4k
Analóg TV adás jobb minőségben. (Vittem már nekik alap LG Fullhd tv-t, de gyenge fényerő és analóg adásnál elég homályos kép miatt kidobtak vele.)
Emaitt ezeket néztem ki, tudnátok tanácsot adni mit válasszak képminőségre?

Eddig egy Samsung 40F5720 volt...

[ Szerkesztve ]

(#83971) tomyka74 válasza #94529552 (#83968) üzenetére


tomyka74
senior tag

köszi! :R

(#83972) Gömbike válasza huncutka1029 (#83960) üzenetére


Gömbike
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#83973) Gömbike válasza Furfangos (#83963) üzenetére


Gömbike
senior tag

Szia!

Pár hozzászólással előtted írtam ennek a tv-nek a tapasztalatiról, s az utána következő hozzászólás a probléma megoldásáról szól. ( Még egyszer köszönöm!)

Egyáltalán nem nagy, az UHD tv nézési távolsága [link] itt megtalálható.

Ha 4K tartalmat nézel rajta, akkor éppen 1 méter. Gyakorlati tapasztalat alapján tényleg ez a valós.

S napokon belül meg fog érkezni a TV. Legalábbis a Telekomtól az első tv-met egy kedden rendeltem meg online, pénteken már a falon volt.

A mostanit személyesen rendeltem az üzletben csütörtökön, hétfőn délelőtt már hozta a futár.

[ Szerkesztve ]

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#83974) DeckardCain válasza Gömbike (#83973) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Es jobb lett a tanacsolt dolgok beallitasa utan?

(#83975) Gömbike válasza DeckardCain (#83974) üzenetére


Gömbike
senior tag

Holnap reggelig dolgozom :O De majd beszámolok, hogyan sikerült a beállítás:K

[ Szerkesztve ]

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#83976) Blue@X


Blue@X
senior tag

2 hete szombaton megadta magát a 49UF778V TV-m, pont még hét hónap volt a garancia lejárata előtt (2 év). A hiba úgy kezdődött hogy csíkok jelentek meg (függőleges/vízszintes), majd egy áramtalanítás után a fél kijelző egy színben pompázott (zöld vagy lila) és erősen villódzott. Elvitte a szervízes múlt héten szerdán és tegnap kaptam egy cserére jogosító papírt, mivel a készülék kijelzőhibás lett és nem javítható. Az Euronicsnál vásároltam anno, így oda is mentem vissza, bepróbálkoztak hogy nem adják vissza a pénzt hanem vásároljam le, nem érdekli őket mit mondott a szervíz, de hamar belátták hogy törvény adta jogom hogy ha a pénzt kérem akkor azt kapjam vissza, mivel az említett típus már nem kapható... Most berendeltem MediaMarkt honlapjáról egy 55UJ670V-t, 229-ért nagyon jó árunak tartom, remélem nem lesz vele gond... Anno mikor megvettem az UF778V-t, előtte kettő 49UF680V is járt nálam, mind a kettőnél zavaró volt a bevilágítás, remélem a mostaninál nem járok így, bár ezért rendeltem neten hogy ne legyen gond a visszaküldéssel... Ha ez sem lesz jó akkor vagy egy UJ701V vagy egy Samsung 55MU6452 lesz... bár bízok benne hogy nem lesz gond. Érdekes hogy a 680V-ből mindkettő bevilágított, viszont a 778V-vel nem volt ilyen gond, pedig egy technológia...

Ami tanulságos lehet ebből:
- Csereutalvánnyal pénz is visszakérhető
- Netrőlj rendeljetek így 14 nap van visszaküldésre
- Bullshit az a része hogy ilyen a technológia, érdekes hogy egy kicsit drágább modelnél nem okozo problémát a hasonló technológia.

(#83977) vitemerius válasza huncutka1029 (#83960) üzenetére


vitemerius
tag

Ez a kendővel való nyomkodás mennyire "biztonságos"? Valóban finom nyomkodás esetén pl. nem okozhat pixelhibát?

(#83978) huncutka1029 válasza vitemerius (#83977) üzenetére


huncutka1029
addikt

nem okoz pixel hibát, de nem kell izomból nyomni, egy erőteljes törlés kell neki, mintha rászáradt piszkot törölnél le az asztalról..

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#83979) #94529552 válasza komzs (#83970) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az eleve hibás koncepció, hogy digitális tévén analógot néznek, és nézd meg az ajánlást, hogy mennyiről kellene nézni(min. 3 méter). Mindenütt elérheto itthon a digitális előfizu, + van a földi sugárzású mindigtv-nél szabadon fogható kb. 8-10 csatornából 3-4 HD minőségben is.
Ezekből a tévékből én a 43UH661V-t venném, ami az emagtól gyári garis lesz 140k-ból. Itt találsz róla bejegyzéseket. Még nem láttam panaszt a fényerőre, de még az alap tévéknél se, legfeljebb, ha rásüt a nap, vagy visszatükrözi a fényeket, de az mindegyiknél hátrány lenne. Árnyékolás megoldja.

Gömbike Szerintem az 1 méter nem nyerő egy ekkora tévénél, bármit is mondanak a táblázatok. Ez már a ló másik oldala, de azt csinálsz ami jól esik. :)

[ Szerkesztve ]

(#83980) huncutka1029


huncutka1029
addikt

hoppácska, Samsungéknál sem mindig jön össze a frissítés...

Muhahahahaha-hahaha (gonosz, önelégült mosoly)

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#83981) Gömbike válasza #94529552 (#83979) üzenetére


Gömbike
senior tag

Ja, ja.

Most a TV adást és a filmeket 3,4 méterről nézem, de azok ugye nem is 4K minőségben vannak. Viszont semmi hátrányát nem látom annak, hogy nem közelről nézem.

Ha a you-n 4K-s tengerpartos videókat néz a Zasszony, bizony nem nagyon akaródzik neki 1 méternél jobban hátrább menni ;] , hogy onnan nézze :U

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#83982) Kispotter


Kispotter
tag

Sziasztok!
Jelzett a tv-m (LG UH 664V tv-m, hogy frissítsem a szoftvert. Feltehetem nem Bugos mint a samsung? :DD
Milyen újításokat tartalmaz?

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#83983) bava


bava
csendes tag

Sziasztok!
Nekem egy 49UJ701V-m van és nagyon meg vagyok vele elégedve, kiemelkedően jó kép- és hangminősége van, viszont most lenne lehetőségem kedvező áron egy UJ7507-et venni. Van annyi különbség a kettő között, ami miatt megérné cserélnem a magasabb kategóriás készülékre? Főleg, hogy gondolom elég sok pénzt vesztek az eladás során.
A Dolby Vision (amihez nem nagyon van még tartalom) mellett nem sok különbséget láttok, illetve a megvilágítás típusa a 7507 esetében edge, míg a meglévő 701-nél direct led (ez utóbbit eddig én jobban preferáltam, ezért ez a megtartást erősíti).

(#83984) TA68 válasza bava (#83983) üzenetére


TA68
senior tag

Ha meg vagy elégedve, ne cserélj. :N

(#83982) Kispotter
Nyugodtan felteheted.

(#83985) Tarlóbetyár válasza __Zs__ (#83957) üzenetére


Tarlóbetyár
tag

Jelentem a tv nem jó, ismételten jön a szervíz!

(#83986) Abus2 válasza Kispotter (#83982) üzenetére


Abus2
tag

Én tegnap raktam fel a 43UH668V-re. Eddig problémát nem tapasztaltam. Hivatalosan ez a verzió már jelzi, ha egy alkalmazás már nincs támogatva, változtattak a háttérképeken (szerintem eszméletlen jól néznek ki), valamint a HDR módon változtattak valamit. Szerintem mintha a színek is szebbek lennének, bár ez lehet, hogy csak placebo hatás.
Más: Igen meglepett a tv, amikor jelezte, hogy merül a távirányítóban az elem. :)

Sörhassal nem lehet születni. Azért meg kell dolgozni!

(#83987) Krystal_s válasza Tarlóbetyár (#83985) üzenetére


Krystal_s
addikt

Szia, ugyanaz a hiba jött elő újra, mint ami alaplap csere előtt volt :F

(#83988) Furfangos válasza Gömbike (#83973) üzenetére


Furfangos
tag

Szia
Igen láttam a kérdésed, és kíváncsian várom majd a részletes beszámolódat😉
Én telefonon rendeltem, nekem azt mondták hogy 1-30 napig tarthat a kiszállítás ... e-mailt SMS -t már kaptam hogy majd értesítetenek...

www.carpinfo.hu

(#83989) Tarlóbetyár válasza Krystal_s (#83987) üzenetére


Tarlóbetyár
tag

Szia! Ugyan az igen! Kicsit bosszantó hogy 2 évet sem bírt ki!

(#83990) iceQ!


iceQ!
addikt

Megjött kedves hölgyeim és uram, kedves barátaim:

LG 55LH6047 55"

Micsoda micsoda hibátlan TV.

1. hiba: 500GB-os hdd rackbe, usb 3.0 csatlakozik. Film akadozik, nézhetetlen. Viszont pendrive-on simán vitte.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#83991) __Zs__ válasza Tarlóbetyár (#83985) üzenetére


__Zs__
tag

Az nem semmi!

Kíváncsi vagyok mi lesz ezután, és remélem, hogy tényleg érdemben tudják orvosolni majd a problémát!

[ Szerkesztve ]

(#83992) bava válasza TA68 (#83984) üzenetére


bava
csendes tag

Köszönöm! Csak a jövőállóság miatt merült fel bennem a magasabb kategória, de hiába bújom az oldalakat nem igazán találok különbséget a kettő között a Dolby Vision kivételével, ami ráadásul később állítólag firmware frissítéssel is jöhet.

(#83993) Kispotter válasza Abus2 (#83986) üzenetére


Kispotter
tag

Felraktam közbe aztán rlaludtam azóta megsem néztem mi változott mert most meg éjszakás vagyok. Azt nem is tudtam, hogy az elemet is figyeli. Enyém is tudja vajon? Sima távra írta vagy a magic ra?

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#83994) #94529552 válasza iceQ! (#83990) üzenetére


#94529552
törölt tag

Micsoda micsoda? :) Lehet, kevés neki a nafta, de van itt felül egy ilyen szöveg: Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót, és használd a keresőt is! Az utóbbiban tudok segíteni: Pl. így. Vagy a manuál(LG webOS 3.0 - Felhasználói Segédlet vagy másnéven Súgó) megvan a tévében? Ez itt jobbra a Téma tudnivalók alatt található Webos 3 kezeléséből az egyik videjó. Így nézi ki kb.: az USB-s eszköz csatlakoztatása részt olvasd. Vagy van a Sablonválasz a Milyen merevlemezt vásároljak tévéhez? c. témához. Panaszkodni csak ezek a körök után ér. :P

[ Szerkesztve ]

(#83995) Abus2 válasza Kispotter (#83993) üzenetére


Abus2
tag

Szerintem csak magic remot-nál tudja, mert az oda-vissza kommunikál a tv-vel

Sörhassal nem lehet születni. Azért meg kell dolgozni!

(#83996) huncutka1029 válasza Abus2 (#83995) üzenetére


huncutka1029
addikt

Jaja, Magicnél van alacsony telepfeszültség riasztás, már a 2011-es modelleknél is megvolt.
Mondjuk azok a magic remote-ok nem nagyon bírtak ki 2 évet, a Bt rész nálam 2 x is megadta magát..

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#83997) Angelo69


Angelo69
senior tag

Segítséget szeretnék kérni abban, hogy szerintetek megér a +14.000,- többet egy LG 43UJ670V, a LG 43UJ670V szemben?
Az egyetlen különbség amit találtam, hogy a LG 43UJ670V Harman Kardon hangrendszerrel van szerelve.

[ Szerkesztve ]

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#83998) TA68 válasza Angelo69 (#83997) üzenetére


TA68
senior tag

Ennek fussál neki még egyszer.

(#83999) Angelo69 válasza Angelo69 (#83997) üzenetére


Angelo69
senior tag

Jogos... :(

Segítséget szeretnék kérni abban, hogy szerintetek megér a +14.000,- többet egy
LG 43UJ701V, a LG 43UJ670V-el szemben?
Az egyetlen különbség amit találtam, hogy a LG 43UJ701V Harman Kardon hangrendszerrel van szerelve.

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#84000) KoNZoLik@ válasza Angelo69 (#83999) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

A HK miatt már megéri!
Nekem is olyan a tévém amiben az van és hihetetlen ahogy szól ahhoz képest, hogy csak egy tévé hangszóró😎

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.