Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) kirkri válasza r.feco (#1100) üzenetére


kirkri
addikt

Azt hittem, hogy sokkal olcsóbban adják akcióban. Ennyiért még nem veszek, akkor maradok a 42LW5500 mellett, az a kalocsai webshopban 221.500

Rákérdeztem és hivatalos LG Magyarország garanciát adnak hozzá. Azt mondjuk nagyon sajnálom, hogy az LG 5 éves garancia akciójáról lemaradtam. Úgy látom, hogy ráfizetéssel sem tudok hozzá több évet megvásárolni, mint más márkáknál. :(

21 éve a Prohardveren! ™

(#1102) r.feco válasza kirkri (#1101) üzenetére


r.feco
csendes tag

lw5500-est 270e láttam a Euronics-ben, "akciósan".

(#1103) kirkri válasza r.feco (#1102) üzenetére


kirkri
addikt

Akkor hozatok egy darabot Kalocsáról 221k-ért. Sok az az 50k különbözet ahhoz, hogy részletre vegyem. :((

21 éve a Prohardveren! ™

(#1104) BÁ Nutrition válasza r.feco (#1102) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én mediamarktban 260ra alkudtam le anno, de inkább vettem 225ért máshonnan ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1105) BloodRay válasza kirkri (#1101) üzenetére


BloodRay
veterán

Na az az ami tuti nem LG Magyarország garanciás 220-ért... :U
Tudnám, hogy van pofájuk ilyet állítani...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1106) espat válasza BloodRay (#1105) üzenetére


espat
tag

Nem akarok kotekedni, de nem értem ezt a "LG garanciás, nem LG garanciás" hisztériát....
Egy termékre valakinek garanciát kell vállalnia. Ha nem direkt a márkaképviseletnek, akkor az eladónak.

Ha valaki hajlandó 50-70 e FT árelonyért vállalni azt, hogy HA valami baja torténik a TV-nek, akkor nem élhet a szerviz házhozjovetelének oromteli élményével, és kénytelen elszállítani a TV-t (vagy elkuldeni) oda, ahol vette, akkor ennek a ténynek a tudatában tegye meg (mármint az olcsóbb vásárlást) . Aki meg kényelmes, és eleve prejudikálja a TV egy esetleges meghibásodását, az ne vegyen ilyen TV-t, ill. vegye meg jóval drágábban.

Ennyi árkulonbozet sztem még egy esetleges lengyelországi oda/vissza utat is fedez, HA a végszukség úgy hozná (mert mondjuk becsodol az a bolt, ahol vette a TV-t).

(#1107) drstupid válasza espat (#1106) üzenetére


drstupid
tag

Igen de ha 1 év múlva bezár a bolt(mert hát sok ilyen van) akkor kihez fordulsz garanciával? ÉS szerintem mindenki tudja hogy ezek outlet cuccok, vagy szériahibásak vagy sérültek :)

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#1108) espat válasza drstupid (#1107) üzenetére


espat
tag

Elobb írtam, hogy mi van ,ha bezár a bolt (mellesleg olyan boltot kell választani ,ami már pár éve azeŕt a piacon van)...... Az outlet cuccokat meg felejtsd el, ha annyi selejtet gyártana egy gyár, amennyit árulnak és eladnak, akkor már rég csodbe ment volna....
Kulonben is, egy új modellnél outletrol beszélni kicsit ellentmondó, nem? Szépséghibás meg egy bontatlan termék nem tudom elképzelni ,hogy lehet....

Az enyém se nem hibás, se nem karcos, és mégis jóval olcsóbb volt, mint nálunk a "hivatalos" termékek... Sot, még nem is árulták úgy igazán (nem volt még raktáron) a hivatalos uzletekben, amikor én maŕ megvettem neten...(nem Magyarországon élek).

Újra megismétlem: akinek kételyei vannak, ne vegyen, ill. vegyen számára megfelelo helyen a megfelelo árral....

[ Szerkesztve ]

(#1109) drstupid válasza espat (#1108) üzenetére


drstupid
tag

Én tudom hogy az olcsó ár számít, de akkor is én inkább megbízható boltbóll vennék pl extreme digital, euronics. hidd el nem minden úgy van ahogy te gondolod :) nem akarok vitázni de amikor 200ért árulja a 270e tvt és hogy neki megérje minden költséggel + nyereséggel együtt legalább 140ért kell vennie(hol kapja meg ennyiért?)

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#1110) x_o_n válasza drstupid (#1107) üzenetére


x_o_n
veterán

ebben van valami.de nem feltétlen hibás vagy rossz.
amugy meg szigoruan gari időn ztul mennek ,hibásodnak meg...3 év garis lg lcdm 3 év 1 hets korában...tápcsere és egy bizgenytyü csere 20k..

(#1111) x_o_n válasza drstupid (#1109) üzenetére


x_o_n
veterán

raklapos tételben veszik és már nem az eladó diktál hanem a vevő.
lásd tekko és társai...

(#1112) espat válasza x_o_n (#1111) üzenetére


espat
tag

Itt az igazság...

(#1113) kirkri válasza drstupid (#1107) üzenetére


kirkri
addikt

A Sony TV-k kapcsán jártam utána a Sony Hungáriánál, hogy mi a különbség az EU garancia és a Sony Hungária garanciája között.

Már nem emlékszem a részletekre, de nem sok differencia volt. Ugyanúgy a SONY magyarországi szervizeibe kell bevinnem a TV-t, ha meghibásodik.

Gondolom az LG-nél is valami hasonló a történet, hogy az olcsóbb boltok EU garanciával forgalmazzák a terméküket (a Panasonic kamerák esetében biztos vagyok ebben). Mivel EU tagok vagyunk, ugyanúgy köteles a magyar szerviz javítani az ilyen garanciával rendelkező termékeket.

Szóval semmi jelentősége nincs, hogy a bolt, ahol vetted a terméked bezár-e vagy sem.

Én a Casio órámat Angliából rendeltem 40k-ért (hivatalos boltból) ami nálunk a legolcsóbb helyen 62k volt. Előtte felhívtam a magyar képviseletet, hogy érvényes-e az EU garancia itthon. Azt mondták, hogy lepecsételt EU-s garancialevél ugyanúgy érvényes, mintha itthon vettem volna.
Értem én, hogy védjük a magyar állásokat azzal, hogy itthon vásárolunk, de ilyen pofátlan árképzésnél, már elgondolkodik az ember.

21 éve a Prohardveren! ™

(#1114) ezozo


ezozo
tag

Sziasztok,ma frissítettem az LE5300-as tévém szoftverét a hivatalos LG oldalról,EPK fájl,03.03.32-re 24-es volt rajta,először csak simán rátettem pendrivera de nem csinált semmit és elolvasva a leírást kell csinálni egy mappát LG_DTV névvel és már fel is ajánlotta az új szoftot,nem tudom min lett javítva tesztelem és ha van valami írok.

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#1115) BPe


BPe
csendes tag

Üdv Mindenkinek!
Vásároltam egy LG 42LW5500-as készüléket, s az első benyomásaim alapján elégedett vagyok vele. Amiben viszont teljes a tájékozatlanságom, az a 3D-s filmek világa.
Megtudná mondani valaki, hogy miről ismerhető fel azon túl, hogy a nevében benne van, hogy egy mkv 3D-s? Amit próbáltam (rippelt 3D film) azzal kettős képet látok. Valamint segítséget kérnék abban, hogy hol találok egy 3D-s tesztvideót amit usb-ről le tud játszani a tv.

(#1116) kirkri válasza BPe (#1115) üzenetére


kirkri
addikt

Én még nem vettem meg a hasonló kinézett TV-t. Azonban az Auchanban kipróbáltam egy pár lemezzel, hogy tudjam, hogy mit veszek majd meg (máshol :) ). Amiket én vittem mkv filmeket, azoknak is dupla képe volt. Az eladó a menüben kiválasztotta az egyik opciónál (nem tudom, hogy a lejátszón, vagy a TV-n) ezt a dupla kép opciót és utána már szépen egyben volt látható a kép.

Hülye kérdés, de a Blu-Ray lejátszód tudja a 3D-t?

Szerk: Most látom, hogy USB-ről próbálod. Azt nem tudom, hogy onnan egyáltalán működik-e... :F

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#1117) BPe válasza kirkri (#1116) üzenetére


BPe
csendes tag

Tulajdonképp azt szeretném eldönteni, hogy jó-e a tv.
A 2D-3D konverzióval gyönyörűen működik, a 3D opcióknál viszont az utolsó kettő ( sakktábla és képkocka sorozat) inaktív, nem lehet kiválasztani.

(#1118) espat válasza BPe (#1115) üzenetére


espat
tag

3D mkv esetében kétfajta "tárolás" lehetséges:

1. Side-by-side (kétoldalt) . A két szemnek szánt két kép egymás mellett látható (mintegy osszenyomorítva egy képernyo szélességbe)

2. Top-and-bottom (fent és lent). A két kép értelemszeruen egymás folott helyezkedik el.

Ezek után már a TV-n múlik, hogy a 3D menujében kiválaszd a megfelelo formátumot a mkv-d számára. Ez azt eredményezi, hogy a megfelelo ikon megnyomása után újra egy képet kapsz, de "szellemképes" lesz (tehát magyarul "osszemossa" a TV elektronkája a ke´t képet. Ennek a TV-nek az esetében úgy, hogy a páros sorok ábrázolják az egyik képet, a páratlanok meg a másikat. Ilyenkor ha felhelyezed a szemuveget, már 3D-be nfogod látni a képet.

3D blu-ray esetében a 3D ke´pes lejátszó két teljesértéku streamet nyomat a TV felé, és egy vezérjelnek koszonhetoen a TV automatikusan átvált "szellemképes" módba....

[ Szerkesztve ]

(#1119) espat válasza BPe (#1117) üzenetére


espat
tag

Hát igazából ezt a két opciót én sem tudom, mire van.... de biztos, hogy nem mkv formátumú 3D film nézésére....

(#1120) BPe válasza espat (#1119) üzenetére


BPe
csendes tag

Köszi a válaszaidat.
A gépkönyv szerint usb-ről az 1080p, 1920x1080 felbontású 3D videókat támogatja.
Amit próbáltam egy ilyen 3D-s mkv volt, de egyik opció sem adott 3D-s képet. Ezért kellene valamilyen 3D-s teszt fájl amivel ki lehetne próbálni. Blue Ray lejátszóm sajnos nincs, egyébként is valamilyen média lejátszót tervezek majd venni.

(#1121) drstupid válasza BPe (#1120) üzenetére


drstupid
tag

irtam privátot hogy tudod! üdv

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#1122) Zellerfagyi


Zellerfagyi
csendes tag

Sziasztok ! Nos, én mint csendestárs ezen a fórumon, feltenném Nektek kérdéseimet,mielött teljesen elvesztem a "fonalat " !
1. Hogyan lesz majd a szép és okos tévémen net?
( Telefon dugaszos ADSL-em van,azt csak nem dughatom a tv-be )
2. Mi az a "Smart " távirányító,és mire jó ? Valahol, már ilyet is adnak már hozzá ajándékba....
3. Kártyafogadó modul ezekbe be van építve, vagy csak a helye van meg ? ( lw650s vagy lw5500-as lesz a szerencsés kiválasztott )
4. Most komolyan, van értelme 3D-s tv-t venni, van annyi elérhető tartalom ,amivel lehet "etetni" ezeket a masinákat ?
Mert, én most úgy vagyok ezzel, hogy ha már lecserélem a tíz éves CRT-met, és végre nekem is lesz "laposom", akkor az már legyen a jobbik fajtából,csak az most a nagy dilemma, hogy megéri-e az a + 3D az árát ?

Köszönöm a hozzászólásokat.

(#1123) BPe válasza Zellerfagyi (#1122) üzenetére


BPe
csendes tag

Pontosan az általad vázolt dilemma sorozat végén vettem meg tegnap előtt az 42LW550-at. Jó ár-érték arányú készülék, csak a 3D-re nem készültem sem agyilag sem hardveresen, mert tartalom alig található hozzá. Több órás keresés után sem találtam annyit sem amivel usb-ről tesztelhetem. (De azért nem adom fel. :) ) A konvertált 3D-je is nagyon jó, persze messze nem éri el egy valódi 3D minőségét, de a látvány élvezhető.
A tv saját lejátszója nem nagy durranás, s előbb-utóbb vennem kell mellé valamit.
Minden esetre valahol el kellett kezdeni, hát Én a tv-vel kezdtem. Szerintem jó vétel ez a készülék, mert a 3D-n túl is az egyik legszebb képet produkálja, és a NET-es képességei is jobbak a samuénál.

(#1124) BPe válasza Zellerfagyi (#1122) üzenetére


BPe
csendes tag

Az előbb lemaradt a mondandóm másik fele. :(
Net az úgy lehet, hogy venned kell egy routert -ha még nincs- ami megosztja a számítógép és a tv között a hálózatot. Célszerű vezeték nélküli változatot venni, mert ez később lehetőséget ad más DLNA képességekkel rendelkező ezköznek, hogy kapcsolódjanak a tv-hez.
A Smart távirányító úgy működik mint egy egér, vezeték nélküli kapcsolatban van a tv-vel, s tudod mozgatni a kurzort vele, ami nagy segítség a böngésző használatakor, vagy a virtuális billentyűzet kezelésekor. Az LW5500-hoz nem adják, külön megvásárolható.
A CA modul nem tartozék csak a helye van meg (CI), Én külön vásároltam a kábelszolgáltatótól kártyával együtt, az sttpbox fölöslegessé vált, egy távirányítóval kevesebb kell. :)

(#1125) drstupid válasza BPe (#1124) üzenetére


drstupid
tag

egyikhez se adják, de ha van iphone vagy android készüléked akkor tudod azzal is kezelni van már rá program :) a többi viszont úgy van ahogy BPe leirja :)

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#1126) BPe válasza Zellerfagyi (#1122) üzenetére


BPe
csendes tag

Már biztosan álmos vagyok :)
A nethez még annyit, hogy terészetesen a tv-be is tenni kell egy wifi sticket, ami külön megvásárolható, a tipusa AN-WF100, állítólag ezt szereti. :)
Nekem egy nevenincs drót nélküli hozzáférési pont (Wireless Acces Point) van ráakasztva,
netezni lehet vele, a szoftver frissítést is megcsinálta rögtön.

(#1127) kirkri


kirkri
addikt

Az LW5500 esetén van valakinek tapasztalata, hogy lejátssza-e gond nélkül a nagy méretű 3D MKV fájlokat USB-ről?

Valami megoldást kellene találnom a problémámra, mert ma reggel gondoltam megnézem, hogy a Sony 3D BD lejátszóm miként boldogul a 3D mkv fájlokkal.

Hát jelentem, sehogy. :O

Úgy megfagy tőle, mint a huzat. Ezek szerint a 3D TV mellé vennem kell egy másik lejátszót is amikor veszem? Bár, akkor már célszerűbb lehet a médialejátszó, vagy első körben egy nagy méretű pendrive, ha megy minden gond nélkül.

21 éve a Prohardveren! ™

(#1128) BÁ Nutrition válasza kirkri (#1127) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én a külső vinyót rádugom a tévére és a 20-30gigás 3d-s mkv-t is simán viszi. nagyon pöpec :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1129) kirkri válasza BÁ Nutrition (#1128) üzenetére


kirkri
addikt

Akkor nem parázok a BD lejátszó miatt. Köszönöm a válaszod!

21 éve a Prohardveren! ™

(#1130) HofiZoli


HofiZoli
senior tag

Sziasztok!

24-26 collban milyen típust tudnátok ajánlani? Ami alapfeltétel: led, full hd, max 100 ezer.
Válaszokat köszi! :R

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#1131) BloodRay válasza espat (#1106) üzenetére


BloodRay
veterán

Igen? És ha megszűnik a "bolt" amelyik a garanciát vállalta...?

(#1108) espat -> Szerintem én jobban tudom mennyi hibás és demo készülék van és, hogy mennyit árulnak "dobozos"-ként...

(#1111) x_o_n -> Hát hogyne. :DDD Ekkora cégeknek(LG, Samsung, Pana pl...) szerinted a vevő diktál?? :)) Még egy MM sem ami pedig elég nagy hálózat...

(#1113) kirkri -> Bolti garancia nem egyenlő az Eu garanciával!

(#1117) BPe -> Ez normális.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1132) Zellerfagyi válasza BPe (#1126) üzenetére


Zellerfagyi
csendes tag

Kedves BPe !

Köszönöm szépen a kiokosítást, nagyon sok új dolgot tudtam meg Tőled ! Ezennel tiszteletbeli mentorommá fogadtalak ! :R
3D-s tartalmak után és is kutatok, de eddig semmi....ha találok valamit ,majd el PÜ-zöm !
Szerintem, nekem is 5500-as lesz és színtén 42-es (mint a cipőm :DD )

(#1133) TomDog


TomDog
tag

Nekem kedden jött meg az 5500-as, egyelőre nagyon elégedett vagyok vele minden téren.A youtube jobban teljesít mint vártam.

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#1134) kirkri válasza BloodRay (#1131) üzenetére


kirkri
addikt

Nem kétlem, de én még nem találkoztam olyan garanciával, hogy "bolti". Bárhol rákérdeztem garancia ügyben, az mind vagy hivatalos márkaképviseletei garancia volt, vagy EU-s.
Aki belemegy ilyen "bolti" garanciába, az meg is érdemli, hogy a végén megszívja. :K

21 éve a Prohardveren! ™

(#1135) #88471552 válasza BPe (#1115) üzenetére


#88471552
törölt tag

Kérünk majd egy hosszabb lélegzetű összefoglalót, szerintem sokan szemezünk ezzel a tv-vel:)

Felhősödés mennyire jellemző?

[ Szerkesztve ]

(#1136) kirkri válasza BloodRay (#1105) üzenetére


kirkri
addikt

Tegnap ismét rákérdeztem és biztosra mondták, hogy magyarországi garancia van hozzá. Valamint adják az 5 ajándék szemüveget is, amit az LG Magyarország Kft. csak a Magyarországon forgalmazott TV-khez ad.

Mindegy, elvileg a jövőhéten megrendelem és akkor kiderül.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#1137) BPe válasza BloodRay (#1131) üzenetére


BPe
csendes tag

Köszönöm, megnyugtattál.

(#1132) Zellerfagyi
Megtisztelsz, de még Én is csak most csipegetem az infókat.

(#1135) james17408
Még nagyon új Nekem is, most "térképezem" fel a tudását.
Amit eddig láttam, teljes megelégedettséggel tölt el, nem bántam meg a vételt.
Ma délután beszereztem az LG SBS-es demóját - hát mitmondjak - szenzációs.
Felhősödést egyáltalán nem tapasztalok.

A garancia dilemmákkal kapcsolatban csak annyit, hogy egy családtagom vásárolt egy samut a kalocsai cégtől és mivel egy kicsit zúgott a készülék, felhívta Őket.
Ki is jöttek (200Km), hozták a cserekészüléket, elvitték szervízelni, majd visszahozták javítva.
Teljesen korrekten jártak el. Második esetben (eltűntek a menük), közvetlenül a márkaszervízhez fordult (gyyorsabb), Ők szintén hasonló korrrektséggel jártak el.
Szerintem nincs mitől tartani az Online boltok pontosan tudják, létük azon múlik, hogy mennyire megbízhatóak, mihelyt a bizalom megrendül, becsukhatják a boltot.
Persze Én nem belülről látom mint BloodRay (talán jobb is így :) ) és sajnos a Magyar online kereskedők, tisztelet a kivételnek ( a kalocsai cég az eddigiek alapján kivétel) fényévekre vannak a nyugati online boltok korrektségétől.
(Ez nem reklám akart lenni, csak egy teljesen kívülálló tapasztalatait írtam le.)

(#1138) handras1969


handras1969
csendes tag

Sziasztok! A múlthéten én is vettem egy 42LW5500-ast. Nagyon jó kis tv. De ez a felvevős dolog nem működik, pedig átállítottam Spanyolo.-ra és rádugtam egy kűlső 250 GB-os HDD-t. Tudnátok segíteni? Pedig a srác a Saturnban is ugyan ezt magyarázta. Lassan szétba.... az ideg. A geeks.hu-n lévő teszten van egy jó kép beállítás, amit kipróbáltam és azóta úgy nézem. A youtube-nál keresésnél mikor előjön a beviteli billentyűzet, olyan mintha nem venné a távirányító jelét. Dupla kattintásra veszi be a betüket, persze kettőt, meg tök lassú. Nektek is van ilyen? Ha tuudok segíteni kérdezzetek, mert lassán már kipróbáltam rajta mindent.

(#1139) drstupid válasza BPe (#1137) üzenetére


drstupid
tag

Talán annyiból egyszerűbb hogy 2 Samsung gyár is van budapesten viszont LG csak Lengyelországban legközelebb :/

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#1140) kirkri válasza drstupid (#1139) üzenetére


kirkri
addikt

A Samsung sem a gyáraiban szervizeltet. Általában a két operáció teljesen elválik egymástól.

21 éve a Prohardveren! ™

(#1141) drstupid válasza kirkri (#1140) üzenetére


drstupid
tag

igen tudom hogy nem a gyárakban csinálják , két ismerősöm is ott dolgozik. mondjuk kíváncsi lennék arra, hogy a szürke importosokat hol szervizelik? :F

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#1142) stevve válasza drstupid (#1141) üzenetére


stevve
nagyúr

Az nem attól függ, hogy kerül be az országba vagy hogy adják el. Ha van partner, akkor van szerviz.

(#1143) handras1969


handras1969
csendes tag

Akit érdekel ma kaptam az ügyfélszolgálattól:

Tisztelt Ügyfelünk!

Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste!
Az LG 42LW5500 készülék típus usb-n keresztül teszi lehetővé a digitális müsorok rögzítését. Hazánkban eddig nem volt elérhető a funkció. Hivatalos információk szerint a múlt héten kiadott szoftver frissítés teszi lehetővé a digitális müsorok rögzítését usb eszközre.

(#1144) kirkri válasza handras1969 (#1143) üzenetére


kirkri
addikt

Ez a része engem nem érint ugyan, de ha már ilyen segítőkészek, akkor rákérdezek a Skype funkcióra. Mennyi idő alatt válaszoltak?

21 éve a Prohardveren! ™

(#1145) kirkri válasza kirkri (#1144) üzenetére


kirkri
addikt

Közben felhívtam az ügyfélszolgálatot és rákérdeztem a Skype-ra. Azt az infót kaptam, hogy dolgoznak rajta a fejlesztők és kora ősszel várható, hogy bekerül az új soft-ba.

Arra nem tudott válaszolni az ügyfélszolgálatos, hogy melyik típusokban lesz elérhető.

21 éve a Prohardveren! ™

(#1146) handras1969 válasza kirkri (#1145) üzenetére


handras1969
csendes tag

Elég jó kis tv. :)

(#1147) kirkri válasza handras1969 (#1146) üzenetére


kirkri
addikt

Igen, szerintem is. Közben eldőlt a dolog, holnap megrendelem.

Csak azon agyalok, hogy érdemes-e két évre fizetnem 12k-t a cseregarancia opcióért, ami arról szól, hogy ha elromlik a TV, akkor elviszik tőlem szervizbe én meg kapok egy új TV-t helyette. Alapból is jár egy csere TV a javítás idejére (természetesen ez nem új), ha a kalocsai cégnél rendelem, így nem tudom, hogy fizessek-e a külön opcióért.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#1148) szimszonos válasza kirkri (#1147) üzenetére


szimszonos
őstag

LG-nél 5 év is van az kb 15-20ezer plussz de 5 éven belül ha "véletlenül" összetöri valaki a családban azonnal kapod az új készüléket ami kb 20%-ba fog kerülni neked.Ezt az Euronics-ben súgta meg egy készséges eladó hogy mi a valóság alapja azt nem tudom.

(#1149) kirkri válasza szimszonos (#1148) üzenetére


kirkri
addikt

Ennek jó lenne tudni, hogy mi a valóságtartalma. :K

21 éve a Prohardveren! ™

(#1150) drstupid


drstupid
tag

Új infók
Augusztustól újra lesz 5 év garancia, Skype szeptembertől lesz a Smartos tévéken.
PVR csak úgy működik ha bekapcsolod a Service Menu-ben :)

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.