Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) GoZoL válasza BloodRay (#599) üzenetére


GoZoL
senior tag

Próbáltam dolby digital 5.1-el és csak sztereó jött ki. Az erősítő és a tv optikai toslink kábellel volt összekötve.

(#602) BloodRay válasza GoZoL (#601) üzenetére


BloodRay
veterán

Rá fogok nézni holnap ha lesz időm.

(#600) drstupid -> Én ma még csak az új Samsungokat láttam. :O Jó csilivilik, de képminőségüktől nem ájultam el. Hogy a 3D-ről ne is beszéljük, ahol ugyan olyan szép nagy crosstalk maradt... :P

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#603) GoZoL válasza BloodRay (#602) üzenetére


GoZoL
senior tag

Szia!

Meg tudtad nézni hogy dd-ben 5,1 hang kijön optikai kimeneten? Ja dts hang kilőve azt írja nem támogatott hangformátum. Ma jön a HDI dune remélem azon fog menni minden...

(#604) albertboy


albertboy
tag

Üdv!
Érdeklődnék, hogy létezik-e 32" méretben a következő speckók mindegyikével rendelkező TV?

-Full HD 1920x1080p felbontás
-TruMotion 100Hz/120Hz
-Full LED Slim backlight

Az LE8500 lenne a nyerő, de a legkisebb méret Lg weblapja szerint 42"-es. Esetleg konkurens TV létezik teljes Led háttérvilágítással 32"-es méretben?

(#605) Rufi70


Rufi70
csendes tag

Sziasztok!

Tud valaki segíteni nekem? LG 37LE5500 -as tévén youtube -on szeretném a felbontást HD 720 vagy 1080 -ra feltornázni. Sikerült már valakinek? :F

(#606) BloodRay válasza GoZoL (#603) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem volt alkalmam megnézni, de a héten talán sikerül megejteni a dolgot.

(#604) albertboy -> Nincsen full led slim(azaz LE8500) 32"-ban. A Sharp-nak van régebbi szériás hátsó ledes modellje(jó nagy szar), illetve a Philipsnek is van "elvileg teljes ledes", a gyakorlatban valami hibrid megoldású ledje, ez már elmegy, de a hátsó ledes megvilágításnak az LE8500 kategóriájától lenne értelme, azaz, hogy mér vezéreltek a ledek. Mert egyébként nem sok értelme van. Pl a sharp "teljes ledes megvilágítású" készülékeinél gyengébb megoldást keresni is nehéz.

(#605) Rufi70 -> Úgy tudom nem lehet állítani a felbontást. Arra nem emlékszem, hogy olyan videót lejátszik-e ami csak hd-ban van. Talán egy szoftverfrissítéssel.
Az idei készülékek simán viszik a hd-s youtube videókat, ezt tudom.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#607) Rufi70 válasza BloodRay (#606) üzenetére


Rufi70
csendes tag

Köszi! :R

(#608) Gabga


Gabga
csendes tag

Sziasztok,
Köszönöm a válaszokat.Az már biztos,hogy Lg led-es lesz a befutó csak van még egy pár dolog ami nem tiszta.
1).42Le7500-ért többet kiadni mint az 5500-ért?
2).Dts-es hangsávot lejátszák ezek a készülékek?
3).Hd minőségű filmeket csak úgy tudok lejátszani ha összekötöm a Pc-vel hálózati kábellel vagy külön lejátszó kell hozzá?
4).Media box mire jó?
5).Energia fogyasztásuk mennyi ezeknek a készülékeknek?

Ha lehetséges akkor BloodRay-től kérnék válaszokat.

Köszi

(#609) BloodRay válasza Gabga (#608) üzenetére


BloodRay
veterán

1) LE7500 csak dizájnban különbözik LE5500-tól, szóval csak ennyit kell mérlegelned.
2) dts hangsávot nem támogatják, az ilyet konvertálni kell, vagy kell mellé egy jófajta mediabox
3) dlna-t tudják a modellek amiket néztél, ha erre gondoltál
4) media box arra jó, hogy mindent(!) lejátszik neked egy jobb fajta nagyon jó minőségben
5) 42-es LG ledek maximális fogyasztása épeszű keretek között kb 115W

És akit érdekel: Ma tesztelgettem LW5500-ast, marha jó a 3D-je, még a 2d->3d konvertálás is meglepően jól működött korábbi rövid tapasztalataimmal ellentétben. Annyi, hogy a 3D-hez kell egy minimális távolság, mert közelről nem keveredhet a két szemnek szánt kép(ergo mintha nem lenne rajtunk a szemüveg). Ez 42"-nál kb 1,5-2m. Egyébként rendben van a készülék, csak lassú net mellett volt vagy 1 óra a szoftverfrissítés. :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#610) ako001 válasza BloodRay (#609) üzenetére


ako001
aktív tag

Üdv!
Mikor lesz kapható kis hazánkban?
60"méretben lesz?

[ Szerkesztve ]

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#611) BloodRay válasza ako001 (#610) üzenetére


BloodRay
veterán

Szia!
Már kapható, de 55" a legnagyobb méret, talán később lesz valami ennél nagyobb LED, de egyelőre nincs.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#612) GoZoL válasza BloodRay (#611) üzenetére


GoZoL
senior tag

HDi Dune max-al kijön a dts és a dolby 5.1 hang, szóval biztos a tv-n nem jön ki, csak a sztereó jel.

(#613) BloodRay válasza GoZoL (#612) üzenetére


BloodRay
veterán

HDi Dune max-on még jó hogy kijön. :)
Dts-t nem tudnak az LG tv-k, szóval az egy darabig nem fog kijönni. dolby 5.1-re még rákérdezek mindenképp amint tudok, nem felejtem.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#614) ako001 válasza BloodRay (#611) üzenetére


ako001
aktív tag

Köszi!
Lenne még pér kérdésem:
A kijelző matt?
Mert nekem csak az jöhet szóba mert túl világos a nappalim.
Hány db szemüveg jár hozzá?Mert arról nem írnak sehol.
Wifi-Ready,az mit takar kell még valamilyen kütyü hozzá külön?
A választ előre is köszönöm!

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#615) Gabga


Gabga
csendes tag

Köszönöm a segítséget BloodRay.
Lenne még pár kérdésem.
Ha pc-vel összekötöm a tv-et akkor gondolom lejátsza a dts hangokat?
Amúgy ez a dts hangsáv mennyire fontos a tv-nél?

(#616) BloodRay válasza ako001 (#614) üzenetére


BloodRay
veterán

Most ezeket az új 3d-s készülékekről kérdezed? Konkrétan az LW5500-ról?
Ha igen, akkor:
A kijelző matt.
Alapból két szemüveg jár hozzá, de nagyon olcsó(~1k max) és azt hiszem nyár végéig(csak az időpont nem biztos) az alap kettő mellé egy 5 darabos csomag is jár.
Wifi-ready az azt jelenti, hogy külső wifi stick kell hozzá. Annyival jobb ez, hogy akinek nem kell nem kell pluszban megfizetnie ezt az alapárban, illetve érzékenyebb is mint a beépített megoldások. Hátránya, hogy plusz egy cucc.

(#615) Gabga -> Ha pc-vel összekötve monitorként használod akkor megy a dts persze. Egyébként nem. Ez a dts hangsáv csak akkor fontos ha olyan hd filmet akarsz nézni usb-ről a készüléken ami ilyen hangsávval rendelkezik. Ezt konvertálni kell. Ez az egy hangsáv amit nem tudnak az LG-k kb, de ezt nagyon nem. :D

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#617) ako001 válasza BloodRay (#616) üzenetére


ako001
aktív tag

Igen arról érdeklődtem.
Esetleg még meg tudnád mondani mi a különbség az LW5500,és LW6500 között?Mert néztem de én nem találtam.Igaz én nem értek hozzá.
Ezt az 5 darabos csomagot vajon a neten rendelthez is adják?
Az a wifi stick mekkora?Remélem kicsi mert 55"-nál 10-10cm hely marad két oldalt.
Köszi a választ!

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#618) BloodRay válasza ako001 (#617) üzenetére


BloodRay
veterán

LW650S(ez lesz nálunk) 200Hz-es, 9milliós dinamikus kontraszttal(LW5500-é 5millió), 2ms a válaszideje(LW5500-é 2,4ms), szatelit tuneres. Ennyi a különbség a két modell között, meg persze egy kis dizájnbeli differencia van.
5 darabos csomag úgy tudom a hivatalos magyar forgalmazású készülékekhez jár. Ha a netes bolt ahol veszed nem ilyen forrásból szerezte be a készülékét akkor erősen gyaníthatóan nem jár hozzá a plusz csomag.
A wifi stick nem lóg ki oldalt, mivel az usb csatlakozó a készülék oldalán "mélyebben" van. Bőven nem fog látszani szemből, akkora a stick mint egy normál pendrive.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#619) ako001 válasza ako001 (#617) üzenetére


ako001
aktív tag

Ezek mennyire észrevehető különbségek,egy átlagos tv nézőnek?
Hol van az a nálunk?Ha publikus.
Esetleg egy árat tunál mondani az LW6500-ra mert azt még nem találtam sehol.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#620) BloodRay válasza ako001 (#619) üzenetére


BloodRay
veterán

Az a nálunk az Magyarország. :)
Kicsit jobb a panelje a 650S-nek, azt már csak a gyakorlat mutatja meg ez kinek mennyire tűnik majd fel. A szatelit tuner és a panel gyorsasága mindenképp jó pont szerintem. Kérdés, hogy mekkora lesz a felára a készüléknek az LW5500-hoz képest. Ezt még sajnos én sem tudom, mert nem érkezett be az országba a típus kereskedelmi forgalmazásra egyelőre ha minden igaz.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#621) ako001 válasza BloodRay (#620) üzenetére


ako001
aktív tag

Köszi!
Akkor még lehet várok inkább a 6500-ra.Remélem jön hamarosan.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#622) BloodRay válasza ako001 (#621) üzenetére


BloodRay
veterán

Nincs mit. Én is remélem, hogy rövidesen megérkezik. Maximum 1-2 hónap és biztosan lesz. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#623) brownus


brownus
veterán

üdv,
van valakinek tapasztalata ezzel a típussal: lg 32le5500 ?

(#624) BloodRay válasza brownus (#623) üzenetére


BloodRay
veterán

Van. Mi a konkrét kérdésed?
Nem rossz készülék egyébként és most már az ára is sokat mérséklődött.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#625) Rufi70


Rufi70
csendes tag

Sziasztok!

A külföldön tavaly év végén megjelent NetCast frissítést nem tudjátok nálunk mikor lesz elérhető ? :((
Vagy csak az LE5500 -on nem érhető el, a leírás szerint LE5900 -ra jó ami nálunk szerintem LE5500 -nak felel meg.

[link]

(#626) BloodRay válasza Rufi70 (#625) üzenetére


BloodRay
veterán

Már elérhető idehaza is a frissítés.
LE5500-on nem teszteltem még, de ma lehet ránézek.

Most nézem a linked mert ezt elfelejtettem. Nálunk nem ugyan ezek vannak a frissített "csomagban". Ez régiónként eltér. Googlemaps pl az új modellekben van csak ha jól rémlik. De tényleg letesztelem ma.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#627) BloodRay válasza Rufi70 (#625) üzenetére


BloodRay
veterán

Tegnap leteszteltem, simán lefutott wifin keresztül egy 32LE5500-on a szoftverfrissítés és meglett az új NetCast tartalom(azt hiszem 8 app van most benne).
Benne van újabb youtube, facebook, netrádió...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#628) Rufi70 válasza BloodRay (#627) üzenetére


Rufi70
csendes tag

Idáig én is eljutottam (3.20.21) meg van a 8 applikáció csak jó lenne a többi is. Esetleg nem tudod hogy lehet bejutni a szerviz menübe hátha ott lehetne aktiválni? :))
Mi az új a youtube-ba?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#629) BloodRay válasza Rufi70 (#628) üzenetére


BloodRay
veterán

Régiótól függ, hogy milyen alkalmazások vannak, szóval ha azt átállítod(a netre vonatkozó beállításait), akkor elvileg a megadott régióhoz tartozó applikációk fognak futni.
De nem tudom mit szeretnél tulajdonképp?
Mert mondom az extrább dolgok mint google maps és társai csak a 2011-es modellekben vannak benne.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#630) brownus válasza BloodRay (#624) üzenetére


brownus
veterán

milyen a csatorna váltás gyorsasága, a felhősödés mennyire látható, ha van egyáltalán. nekem elsősorban 1080p filmezésre kellene egy ledes tv.
igen, azt néztem én is, hogy 130 körül már kapható.

(#631) BloodRay válasza brownus (#630) üzenetére


BloodRay
veterán

Csatornaváltás a leggyorsabbak közé tartozik, a felhősödés minimálisan de persze látható(mint az összes ledesnél). Fullhd filmezésre teljesen jó egyébként. Én amit még szeretek benne, hogy a panelja matt.
Wifi-t támogatja, ezt gondolom tudod. lényeges problémával nem találkoztam nála.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#632) ako001


ako001
aktív tag

Üdv
Ma már találtam árat is az LG LW650s:
42": 1 349 €
47": 1 599 €
55": 2 299 €.
Kíváncsi leszek itthon ezek mennyibe fognak kerülni,remélem nagyon nem szállnak el az árak.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#633) ako001 válasza ako001 (#632) üzenetére


ako001
aktív tag

55"lw 650s 480k ért van az árgépen,nem is rossz,én többre számítottam.
Erre vajon miért nem 5 év hanem csak 2 a gari?Szürke import,vagy mi?

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#634) BloodRay válasza ako001 (#633) üzenetére


BloodRay
veterán

Biztos, hogy "szürke"(ha nem fekete...) import ennyiért. Számold át a külföldi árat és annál drágább lesz kezdetben hivatalosan szerintem...
5 év garancia akció meg nincsen jelenleg. Minden tv-re 2 év garancia van. Kérdés, hogy hazai forgalmazású-e a készülék, vagy sem...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#635) ako001 válasza BloodRay (#634) üzenetére


ako001
aktív tag

Azt hogyan tudom kideríteni,hogy hazai vagy valami mutytsztáni behozatal?

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#636) samsino48


samsino48
csendes tag

Szia BloodRay! Remélem tudsz nekem segíteni. Az LG LW7700-as nem tudod mikor lesz elérhető itthon? Tudnál adni nekem néhány infót arról, hogy mi a különbség a full led és a nano full led között? Még az is érdekelne, hogy az oled s a full led között mi a különbség. A segítségedet előre is köszönöm. :D :R

(#637) BloodRay válasza samsino48 (#636) üzenetére


BloodRay
veterán

LW7700 egyelőre nem lesz Magyarországon. Hogy később, második félévben, vagy ősszel be lesz-e hozva nem tudom még. Egyelőre a csúcskészülék az LW650S lesz.
Nano led másfajta ledeket használ mint a sima ledes készülékek ettől sokkal vékonyabbak az ilyen készülékek, illetve kevesebbet fogyasztanak és még több szektorban vezéreltek.
Oled és a "full" led teljesen más technológik. A "full" led csak annyit jelent, hogy az lcd panel nem szélső, hanem hátulsó megvilágítású(és csak akkor ér többet az oldalledesnél, ha ledvezérelt). Az oled pedig nem megvilágítási módot jelent, hanem itt maguk a képpontok szerves anyagból vannak amik maguk "világítanak" a vezérjelek hatására.

(#635) ako001 -> Mondjuk rákérdezel a kérdéses boltnál, hogy a készülék hivatalos magyarországi forgalmazású-e, ilyen garancia van-e hozzá.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#638) samsino48 válasza BloodRay (#637) üzenetére


samsino48
csendes tag

És ez az LG LW650S 3D-ben is hozza a full HD-t vagy csak 2D-ben és 3D alatt feleződik a felbontás? :F

[ Szerkesztve ]

(#639) BloodRay válasza samsino48 (#638) üzenetére


BloodRay
veterán

3d alatt egy szemnek csak a fele jut a fullhd-nek, ugyanakkor, mivel egyszerre kap mindkét szemed ennyit(nem pedig felváltva full hd-t mint az aktív megoldásnál), nem lesz ez észrevehető. Cserébe rengeteg előnye van szerintem az aktív megoldásokkal szemben. Aki eddig látta az idei megoldásokat egymás mellett mind a cinema 3D-s készülékeket mondta nem kicsit jobbnak.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#640) samsino48 válasza BloodRay (#639) üzenetére


samsino48
csendes tag

Értem, de viszont a 7-es és a 9-es széria már aktív megoldást használ. Ennek mi lehet az oka? Tapasztalatod alapján az LX9500-ban mennyire látható a crosstalk? Mert egy másik informatikai portálon, (geeks) eléggé azt hajtották h nagyon és képeket is készítettek.Az LW 7700-ban kb mennyire lesz látható? Megtudnád még azt mondani, hogy kb hány led szektor van amit lehet vezérelni az LW650S-ben?Mert az LX9500-ban 192 ha jól emlékszem, de ebben nem lehet sok mert oldalsó led-es...

[ Szerkesztve ]

(#641) kola99 válasza BloodRay (#637) üzenetére


kola99
tag

Üdv BloodRay !
Érdeklődnék hogy az 55LW6500 egyenlő az 55LW650S típussal ? /ami passzív 3d-s
előre is köszönöm válaszodat , mert akkor arra keresek rá .

a másik kérdés , hogy ha nem nagy különbség lenne árban / kb 20% /
a nanoledes LW7700 /de aktív 3d-s/ típus között.

szerinted hosszabb távra melyik típusra érdemesebb beruházni?
vagy várjuk meg az itthoni teszteket előbb?

[ Szerkesztve ]

(#642) BloodRay válasza samsino48 (#640) üzenetére


BloodRay
veterán

Annak, hogy a top széria aktív megoldást használ szerintem csak a presztízs az oka. Egyébként egyértelműen gyengébb megoldás szerintem.
LX9500-ban annyira látható a crosstalk, mint a többi jobb ledes, aktív 3D készüléken. Tehát ha erre figyel az ember akkor látszik, de egyébként nem olyan zavaró. Az idei csúcs Samsungoknál(D7000, D8000) is ugyan úgy jelen van pl mint a tavalyi modelleknél.
Képeket a geeks-esek hiába készítettek, az nem az amit a szemed lát pontosan. Annyira nem vészes a helyzet.
LW650S-ben nem lesz sok led-szektor(16) mivel ez oldalledes készülék ellentétben az LX9500(tavalyi modell)-al, mely háttérledes. LX9500-nál egyébként mérettől függően 216, illetve 240 szektor van.

(#641) kola99 -> Magyarországon csak LW650S lesz forgalomban. LW6500 nem. Egyébként ha jól emlékszem csak dizájnban van különbség, meg annyiban, hogy az LW650S-ban van szatellit tuner.
Másik. Szerintem nagy árkülönbség lesz az LW7700 és az LW650S között. Másrészt LW7700 max csak még jó idő múlva lesz elérhető. Én mindenképp a LW650S-t venném ha a 3D a lényeg. Ha csak a képminőség, akkor talán az LW7700-at. De ezt még nem teszteltem. Addig meg specifikációk alapján... :) Mindenesetre nem biztos, hogy csak 2D-s képminőség különbség van akkora amekkora az árkülönbség lesz a modellek között.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#643) kola99 válasza BloodRay (#642) üzenetére


kola99
tag

Köszi ,akkor várjuk a teszted is :)

(#644) BloodRay válasza kola99 (#643) üzenetére


BloodRay
veterán

Eddigi infók alapján maximum a második félévben várható valamikor, hogy találkozzak vele. :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#645) vargatama


vargatama
csendes tag

Hali az érdekelne lehet már leírta valaki de nem olvastam végig az összes hozzászólást van olyan LED-tv vagy melyek azok amelyek USB-ről le tudja játszani a DTS meg a mkv, kat rendesen és nincs vele gond. Előre is köszi most akarok tv-t és ha valaki 250.000 körül tud akkor ajánljon nekem vmit előre is kösz :K

(#646) BloodRay válasza vargatama (#645) üzenetére


BloodRay
veterán

Úgy hívják médiabox. Azok játszanak le mindent. A tv-k nem.
Az LG-k a dts hangot nem pl. A Samsungoknak a wmv hd-kkal és mov-okkal van gondjuk, a többinek meg még többel...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#647) csonkasz


csonkasz
csendes tag

A szervíz menüben meg lehet nézni, hogy hány órát futott a TV?
És vajon egy LE5500-on hogyan lehet előcsalogatni?

(#648) BloodRay válasza csonkasz (#647) üzenetére


BloodRay
veterán

Ugyan úgy mint a többin(szervíz menü), azaz szervíz távirányítóval, univerzális távirányítóval, vagy infrás okostelefonnal. Nem emlékszem, hogy benne van-e egyébként.
Sima menüben az információknál(zöld vagy piros gomb főmenüben) nincs semmi?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#649) csonkasz


csonkasz
csendes tag

Nem tudom, mert holnap mennék megnézni egy TV-t.
Azért lettem volna kíváncsi rá.

(#650) BloodRay válasza csonkasz (#649) üzenetére


BloodRay
veterán

Én is maximum holnap tudok utánanézni sajnos.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.