Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) veszelyes01


veszelyes01
csendes tag

Üdv néktek :K

Nekem is van egy LG LE3300 -as Led tv-m. Nagyon meg vagyok vele elégedve ! Csak :
mostanában kezdenek kijönni frissebb mkv kódolású filmek. Eddig 0.8.1-es matroska kódekkel kódoltak. Immár 1.1.0-ás :((( És ezt bizony nem akarja a tv lejátszani.
Lehet e frissíteni a tv kódekjét ??? Tud e valaki valami megoldást mert az LG honlapján semmi nincs ! (ha jól láttam )
Ez a jelenség gondolom majd nálatok is fenn fog állni sajnos :R

Üdvözlettel

(#752) BloodRay


BloodRay
veterán

Ha valakit érdekelne: Az idei modellek az usb-s eszközről lejátszott videók hangját kiadják optikai kimeneten keresztül. Tesztelve.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#753) toldy


toldy
őstag

Nem tudom mennyire tv, bár van benne.
Mostanában szemezek az LG M2350D Led tv/monitorral. 65k körül árúlják egy 20" samsung lcd monitort és egy 15" philips crt tv váltana egyben, szerintetek megéri? Illetve tapasztalatok hibák ismertek ( bár elég új széra ha jól tudom), tesztet nem találok róla sehol( a tesó m2250d-ről sem).

Az élet nem habostorta.

(#754) soma165


soma165
tag

boldog tulajdonosa lettem az uj LG Cinema 3D-s tévének 47LW650S
A kép mind HD ben mind 3D ben fantasztikus,távirányitó is jol kezelhető,a menü jol átlátható,hálozati kapcsolat minden gond nélkül felállt,

Negativumként a beépitett medialejátszot emliteném meg,
és a böngészö lassan töltödik be

(#755) BloodRay válasza toldy (#753) üzenetére


BloodRay
veterán

Találkoztam ilyennel is, nem tűnt rossznak, de sajnos én csak tévékhez tudom hasonlítani, azoknak meg természetesen sokkal komolyabb a panelje. Azért 65-ért nem rossz monitornak és tv-nek egyszerre.

(#754) soma165 -> Gratulálok a készülékhez! Mi a gondod a beépített médialejátszóval?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#756) soma165 válasza BloodRay (#755) üzenetére


soma165
tag

a beépitett lejatszoval a gondom hogy a letöltött 300GB 3D filmböl felét se tudja lejatszani
van ac ryan mini lejatszom az viszi mindet de ugy tünik azzal lejatszva nem igazan
jelenik meg a 3d hatás--------ha képzelödök e téren javits kérlek

(#757) BloodRay válasza soma165 (#756) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem tudom milyen formátumúak lehetnek a letöltött 3D videók, de ha a netről letöltött filmek lejátszása a fő funkció akkor erre a médiabox a céleszköz, ezt te is tudod. Egy tv soha nem lehet annyira naprakész kodekek terén mint a céleszköz aminél csak ennyi a forgalmazó feladata.
Azt nem teljesen értem amit az AC-ryan-ról írtál. Lejátsza a 3D-s filmeket, de a tv-n nem tudod összerakni a képet? Mert annak mennie kéne. Vagy nincs is mit összerakni?
Gondolom nem "kétszínűs" 3D filmet szedtél le. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#758) HodyDEATH


HodyDEATH
tag

ÜDv!

Két tv között kellene választanom az egyik LG42LD750 (140k) a másik LG42LE5300 (170k)

A két tv tudásban hasonló az lcd (750) az 200hz-es míg a másik az Led-es 100hz

van köztük ~30k különbség! kérdés, hogy megér-e annyival többet a ledes! azt halottam, hogy lcd-k hamarabb megadják magukat!

illetve még gondolkoztam LG42LD550 ez 120k-ért már megvásárolható! tudom, hogy nem egy súlycsoport csak, hogy van-e annyi különbség érdemes megvenni a drágábbat amivel még várnom kell! de leginkább az első kettő, úgy gondolom elég jól helyt állnának szinte mindenre használnám! internetezés nem érdekel tv-ről! játék számítógéppel összekötve illetve Film minden menyniségben

előre is köszönöm szépen

(#759) BloodRay válasza HodyDEATH (#758) üzenetére


BloodRay
veterán

A két tv(LE5300 és LD750) nagyon nem egy kategória. Az LD750 sokkal komolyabb mind tudásra, mind képminőségre. Vele szemben az LE5300-nak előnye csak fényerőben, tartósságban és fogyasztásban van.
LD550 már egy kategória tudásában az LE5300-al. Csak persze megint annyi különbséggel, hogy nem ledes. Viszont ha tényleg egyáltalán nem kell a net akkor nyugodtan gondolkozz szerintem ledesek között LE5300-ban, egyébként meg LD550, LD565-ben.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#760) HodyDEATH válasza BloodRay (#759) üzenetére


HodyDEATH
tag

Értem! köszönöm! és az, hogy tartósságábban jobb a led az mit jelent? mennyivel bír többet?

[ Szerkesztve ]

(#761) BloodRay válasza HodyDEATH (#760) üzenetére


BloodRay
veterán

Magának a lednek jóval nagyobb az élettartama mint a fénycsőnek. Azért utóbbi is kibír jópár évet természetesen.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#762) csonkasz válasza soma165 (#756) üzenetére


csonkasz
csendes tag

Én a helyedben utánna néznék a HDMI 1.3 és a HDMI 1.4 szabványnak.
Ott lesz a kutya elásva. AC Ryan kuka, ha kell a 3D.

[ Szerkesztve ]

(#763) BloodRay válasza csonkasz (#762) üzenetére


BloodRay
veterán

Jó hogy írod, ezt el is felejtettem. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#764) soma165 válasza csonkasz (#762) üzenetére


soma165
tag

a ryannel a probléma az hogy vannak 3d filmek amik akadnak
valoban 1.3 as hdmi csatlakozása van a lejátszomnak
/a 3D 1.4 hdmi vel megy gördülékenyen/
érdekes cikket olvastam a medialejatszokrol,lehet ilyen SMP8910 chippel felvértezett lejátszót kellene majd venni.

[ Szerkesztve ]

(#765) csonkasz válasza soma165 (#764) üzenetére


csonkasz
csendes tag

Elég, ha csak egy WD TV Live Hub-ot veszel. Egyenlőre. Sztem.

(#766) karicska


karicska
tag

Nem találtam még LG 3D TV topicot úgyhogy ide irom le a tapasztalataimat.

Hétfőn vásároltam egy Lg 32LW4500 tipusú 3d led lcd tv-t.

A tv alapvetően számitógépről kapja az inputot.

HDMI-n és VGA kábelen van csatlakoztatva a géphez.
Vettem 1.4a -as HDMI káblet, hogy átmenjen rajta a 3d. Ez jól is működik Crysis2-t beböktem. Van benne 3d beállitás. Lehet választani, hogy milyen módszer szerint szeretnénk a 3d képeket előállitani ( egymás mellett, csikokban, felváltva) és ehhez hozzá lehet állitani a tv-t is, úgyhogy pöpec. Egy gubanc volt ezzel a felállással mégpedig a fúrumokon input lagként emlegetett mellékhatás. Nem tudtam még kiküszöbölni ezt HDMI kábel mellet, úgyhogy maradt a vga kábel. Cserébe használhatom a tv 2d->3d konverterét, ami minden játék mellett megy és egész korrekt szerintem, valamint nincs input lag.

Egyenlőre HDMI-n megy a filmezés és vga-n az egyéb funkciók használata (net, játék stb.).

A vásárláskor a tv paraméterei voltak számomra a lényegesek. A passziv 3d volt a fő indok amiért ezt vásároltam.

A passziv 3d-ről. Ismertem a mozis polár szűrős 3d szemüveget, de ez valami más. Akár hogyan forgatom a fejem, vagy a fejem előtt a szemüveget sehogyan sem sikerült a másik szem jelét látni, ellenben a függőlegesen és vizszintesen polarizált fénnyel működő egyedeknél (pl.: mozi).

Ha a hdmi-s input lagra tudtok valami megoldást szivesen várom. :)
Jelenleg még a játékgép funkció sem segitett. Az input lag eltüntetésére.

"Welcome to the real world"

(#767) BloodRay válasza karicska (#766) üzenetére


BloodRay
veterán

Gratulálok a tévéhez!
A kijelző előtti réteg szerintem spirálisan lehet polarizálva, ezért látod minden helyzetben a jó szem képét.
Mennyire durva a hdmi-s input lag játék közben?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#768) karicska válasza BloodRay (#767) üzenetére


karicska
tag

Az az igazság, hogy engem már windows használat közben is zavart. Aztán gondolkodtam egy kicsit, hogy mennyit számit játékban és rájöttem, hogy én úgy látom hogy jön egy raksi de az akkor már akár az arcomban is lehet, úgyhogy maradtam a vga kábelnél egyenlőre.

Én szeretem a pontos dolgokat úgyhogy nekem nagyon. :)

"Welcome to the real world"

(#769) BloodRay válasza karicska (#768) üzenetére


BloodRay
veterán

Akkor tényleg marad a vga kábel.
Azért elég jól konvertál fel 2D-t is 3D-re szerintem is.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#770) zippofcy válasza soma165 (#764) üzenetére


zippofcy
senior tag

A 3Ds filmek az MKV-ba úgy vannak bekódolva hogy felezik a szélességet vagyis a film kétszer van benne, szemenként külön.
Tök mindegy hanyas HDMId van vagy lesz.
Fogod a lejátszót (vagy PCn KMplayert, BSplayert stb) lejátszod vele a filmet.
Ha tudja a kodeket amivel a film be van kódolva akkor ki fogja rakni, egymás mellett a két képet.
Ekkor a TV menüjében bekapcsolod a 3Dt, a módok között meg az egymás melletti képet.
Vagyis a TV csinál 3Dt, nem a lejátszó.
Az 1.4es HDMI csak arra kell hogy "tudassa" a TVvel hogy milyen 3Ds módba kapcsoljon, vagyis ne neked kelljen menüből kiválasztani.

Harmincnál is több szinkronos 3Ds mkv filmem van jelenleg, MIND egymás melletti kép kódolású. Vagyis amelyik TV ezt a módot tudja, az le tudja játszani mindet.

Amúgy a polarizációs technológia nagyon jó, az LCDk eddig mind crosstalkosak voltak de ez az LG nekem is tetszett.

Amúgy Samu 50C7000-em van, volt Braviám is de utáltam. Filmezésre a plazma a jó :P
De crosstalkban az LW4500 lenyomja a TVm, ami jobb nála az a DLPs projektorok illetve a Pana VT20/30.
Szal 3Ds játékokra (Crysis 2, Killzone 3, GT5, Motostorm Apocalypse) jelenleg ez A legjobb TV.
Input lagja mondjuk lehet zavaró, de a játékokhoz (az MKVkkal ellentétben) KELL a HDMI 1.4.
Amúgy tesztekben 36ms input lagot mértek, ez kicsit tényleg sok de nem annyira.
(az én plazmámnak 20, és 15nél kevesebbet LEHETETLEN elérni mert itt meg KELL lennie az egész képnek mielőtt kirakja az LCD (vagy plazma) ellentétben a CRTk soronkénti pásztázásával ahol már akkor elkezdheti kirakni a képet mikor az első sort megkapja a TV ... teccikérteni? ;] )

[ Szerkesztve ]

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#771) zippofcy válasza soma165 (#764) üzenetére


zippofcy
senior tag

Dupla

[ Szerkesztve ]

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#772) Kereso


Kereso
csendes tag

Egy ideje vadásztam a városban a nagy áruházakat, hogy hol kapható az LW650S sorozatból, de csak megrendelésre van lehetőség. Így aztán még május 9-én rendeltem egy 42LW650S-t, azóta is várom (magyar LG képviselet garanciásat).
Még néha rákérdezek itt-ott (legalább lássam a kirakatban, meg egyáltalán mikor jelennek meg az első fecskék), de igazából semmi nyoma a 42LW650S-nek sehol (lehet most rakják össze a hajón, útban Európa felé).

Van valakinek ilyen rendelési tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#773) BloodRay válasza Kereso (#772) üzenetére


BloodRay
veterán

Én 55LW650S-t tesztelgetek, de rendelhető az LG-től 42-es méretben is, van készletük. Nem tudom te hol rendelted, hogy nem bírják elintézni...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#774) karicska válasza BloodRay (#769) üzenetére


karicska
tag

Tegnap sikerült egy röpke 3 órát játszani a Trine-al természetesen 3D-ben toltuk és 3-an.

Senkinek semmi baja nem volt azon kivül, hogy mindenki elfáradt mivel 3 órát játszottunk, de szerintem ez egyébként is jött volna.

Az input lag felismerése utána megkérdőjeleztem, hogy helyesen döntöttem-e. De mostmár bizonyitotta, hogy igen. Eddig megvagyok vele elégedve. Csak az a nyanvadt input lag ne lenne.

"Welcome to the real world"

(#775) BloodRay válasza karicska (#774) üzenetére


BloodRay
veterán

Ne félj nincs olyan készülék ahol ne lenne, maximum valami minimálisan kisebb.
Viszont mint látod 3 óra alatt sem esett ki a szemed és fájdult meg a fejetek. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#776) Kereso válasza BloodRay (#773) üzenetére


Kereso
csendes tag

Végre egy bíztató info. ..mármint, hogy van készleten 42-es is az LG-nél.
Az a baj a nagy beszállítóját nem tudom ki, hány kézen keresztül megy.. szerintem ott van elakadva.

(#777) veki66


veki66
csendes tag

Sziasztok.

nem tudom ki tud segíteni de infóra lenne szükségem.
vettem egy lg 42lv570s-es led tv-t. a használatiban az van írva dvr funkció csak egyes országokban érhető el. tehát ez azt jelenti hogy kihagyták teljesen belőle a winyot vagy csak nincs bekapcsolva. ha valaki tudja írja meg nekem. köszönöm előre is.

(#778) BloodRay válasza veki66 (#777) üzenetére


BloodRay
veterán

Felvételt usb-s eszközre tudják a tévék, de nálunk még nincsen bekapcsolva a funkció. Előreláthatólag nyár végén, ősz elején kapcsolják be.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#779) Kereso válasza veki66 (#777) üzenetére


Kereso
csendes tag

Én egy másik tévé felhasználói utasításában olvastam hasonlókat. Sőt ott az országok neve is benne van, ahol még lehet benne DVR funkció. Ott mondjuk egyikbe sem volt merevelemez, hanem ha egyáltalán csatolsz, akkor is tudsz-e vagy sem rögzíteni, vagy csak lehátszani.

Vagy törvények tiltják nálunk, vagy csak öee. de valamiért nálunk már eleve fel kell tenni a vinyóra a filmet, hogy le is játszd. Tehát itt nem a gagyi tévéadás felvételét favorizálják, hanem valami jobb filmeket, amit máshogy veszel fel. :))

(#780) BloodRay válasza Kereso (#779) üzenetére


BloodRay
veterán

Már tegnap akartam írni este, de a ph! szórakozott... :)
Felvenni csak digitális adásból lehet külső hdd-re vagy pendrive-re. Viszont nem lehet közben másik adást nézni és csak a felvételt készítő készüléken(vagy ugyan olyan tv-n talán, ebben nem vagyok biztos) nézhetőek vissza a felvételek.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#781) ezozo


ezozo
tag

Sziasztok
Egy kis segítséget szeretnék kérni kinéztem egy LG 42LE4500 LED tv-t egész jó áron van úgy 145körül már kapható,és az volna a kérdésem hogy ezt xbox360-al is szeretném használni de kicsit zavar az hogy 50hz-et írnak rá,vagy ez lednél bőven jó,nem szeretném ha a gyors mozgásoknál csúszna a kép szellem kép stb,vagy ez lednél nincsen,mi a tapasztalat ezzel a tv-vel,amúgy nagyon tetszik,válaszokat köszönöm.

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#782) ezozo


ezozo
tag

Bocs most találtam egy talán jobb vételt ez is belefér még a keretbe LG 42LE5300 LED ez 100hz hátha ez szebben muzsikál xbox360-al,erröl mi a vélemény köszönöm.

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#783) BloodRay válasza ezozo (#782) üzenetére


BloodRay
veterán

LE5300 sokkal jobb tv mint az LE4500. Ha teheted mindenképp ezt vedd. De ha szűkös a keret az LE4500 helyett akkor is egy jobb LCD javasolnék inkább. Azt tényleg csak akkor vedd, ha nagyon ragaszkodsz a ledhez.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#784) ezozo válasza BloodRay (#783) üzenetére


ezozo
tag

Köszönöm a választ,ledest szeretnék ezt már eldöntöttem,és úgy döntöttem LG 37LE5300 lesz,ma MM-be megnéztem nagyon tetszett,mint forma meg a képe is király,szerintem a szobámba bőven elég úgy 3,5m-ről fogom nézni,egy dolog zavar valami input lag miatt aggódom mindenki ezzel riogat hogy konzolra ezek nem jók vegyek plazmát :( de én nem akarok plazmát,beég,zabál hiába olcsóbb nem kell,van egy samsungT200HD 20"monitor tévém,5ms válasz idő,és itt sem zavaró a gyors mozgásból eredő problémák és min három éves teknika ez csak nem lesz problémás szerintem vagy igen :( sehol nem találok konzollal tesztelt 5300-ast csak találgató teszteket vicc minek fikázza ha ki sem próbálta azzal.

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#785) BloodRay válasza ezozo (#784) üzenetére


BloodRay
veterán

Input lag plazmánál is van. ;) Aki ilyen okosakat osztott neked az a válaszidőre gondolhatott, de ez az LE5300-nál is jó.
Teljesen jó lesz a készülék konzolhoz egyébként, próbáltam már XBOX-al.
3,5m-ről meg ekkora(37") biztosan kell.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#786) ezozo válasza BloodRay (#785) üzenetére


ezozo
tag

Köszönöm szépen,végre egy ember aki ismeri a tévéket :) és növelte a bizalmam hogy konzolhoz is jó :R BloodRay :R írok ha összejött és teszteltem.

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#787) BloodRay válasza ezozo (#786) üzenetére


BloodRay
veterán

Rendben, írd a tapasztalataidat majd, azok mindig jól jönnek.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#788) ezozo


ezozo
tag

Hali,megvettem az LG 37LE 5300-at :) nagyon király,SATURN akció 139990ft,az xbox360 játékok simán "input lag" nélkül,tesztelve: F1 2010,Dirt3,bátyám meglátta tátva maradt a szája,nagyon jó ekkora tévén játszani,Mortal Kombat nagyon gyors mozgások semmit nem vettem észre hogy bármi szellem kép vagy bármi hiba lenne,COD sorozat fú szinte film minőség,USB-ről film nézés nagyon jó,mkv filmek bitang minőség,szóval nekem nagyon bevált és amit tud nekem most bőven elég,jó választás volt részemről,köszönöm a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#789) BloodRay válasza ezozo (#788) üzenetére


BloodRay
veterán

Gratula a tv-hez, szerintem is jó készülék az. :K
Input laggnál meg mondanak mindent, az új készülékekre főleg. Aztán a tapasztalat nálam valahogy sosem mutatott rossz képet.
A új modellek is nagyon jók egyébként képre, csak még az áruk magasabb kicsit.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#790) metal71


metal71
csendes tag

LG 47LE8500, vagy Sámson 46C7700? Az LG full ledes, bluetooth-szal, a samu felvesz usb-re és aktív szemüveges 3D-s, ami nem feltétlen szempont. Ár nem döntő a kettő között. Az LG borderless, vagyis "keret nélküli", üveg elejű design, és mindkettő 200Hz-es

(#791) ako001


ako001
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Ma megrendeltem az 55"le8500-t.Jövőhét kedden jön :DD
Addig is valaki tudna mondani valamit a kalibrálásról,hogyan lehet,egyáltalán kell-e?
A fogyasztására 230w-ot írtak ezt le lehet valahogy szorítani,jó lenne ha igen.
A választ előre is köszi.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#792) BloodRay válasza metal71 (#790) üzenetére


BloodRay
veterán

Képminőségre szerintem jóval jobb az LE8500, csak ha kell a 3D akkor válaszd helyette a C7700-at. USB felvétel tudod, hogy csak digitális tunerről van ugye?

(#791) ako001 -> Esetleg ezt nézd meg, bár nincs benne konkrét kalibráció, de érdekes lehet. 230W pedig a nagyon nagyon maximum fogyasztás. :) Ennyit nem fog fogyasztani, mivel nem maximum fényerőn és maximum háttérvilágítással fogod használni az biztos. Plusz ott a local dimming is ami egyáltalán nem rossz dolog szerintem és még pluszban a fogyasztást is tovább csökkenti ez is.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#793) metal71 válasza BloodRay (#792) üzenetére


metal71
csendes tag

Azt mondod, hogy analógról nem tud felvenni, csak digitről? Nem értem ezeket a gyártókat: beletesznek ezt-azt, de minden csak félig műx. Az o.k., hogy az analóg nem olyan jó minőség, mint a dig, de nem gondolják, hogy arra is szükség lehet, hogy onnan vegyek fel???
Másrészt az LG-nek jobb a képe? mert akkor nem kérdés: ez dönti el a versenyt a kettő között. Mint írtam, a 3d nem izgat, bár tegnap láttam egy passzív szemüveges lg-t (idei típus), az már meggyőző volt. De annyit nem ér nekem a 3d, amennyit fizetni kell miatta pluszba.

(#794) tibyg válasza metal71 (#793) üzenetére


tibyg
csendes tag

Sziasztok.van egy LG 32LE3300 típusú LED LCD tvm.pár napja vettem.Egy olyan kisebb gondom lenne,hogy bárhova kapcsolok a bal oldalon,illetve fenntről lenyíik sokszor egy egy fül.ami a tv jellemzőit mutatja. (wireless,infinite sound,stb.)és eléggé zavaró, tv nézés közben.sehol sem találtam,hogy ki lehetne kapcsolni.kérlek segítsetek.mit csináljak hogy ezek ne ugráljanak fel.már mindent beállítottam a tvn.már csak nézném,de így nem annyira élvezhető.üdv!

(#795) BloodRay válasza metal71 (#793) üzenetére


BloodRay
veterán

Igen, csak digitális adásokból tud felvenni az összes gyártó erre képes készüléke.
Analóg felvételre a videó, dvd, merevlemezes felvevőket szánják.
Az LG-nek jobb egyébként a képe szerintem jóval.
A Cinema 3D-s 3D szerintem is nagyon jó.

(#794) tibyg -> Kapcsod ki a bolti módot, azaz állítsd otthoni-ra. A menüben az általános beállításoknál lesz ha jól emlékszem. Ha nagyon nem találod gyári beállítások visszaállítása lesz a megoldás. Első bekapcsoláskor mindig megkérdezi hol fogod használni(otthon, vagy boltban).

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#796) Fromhell69


Fromhell69
csendes tag

Sziasztok!
2 LG LED TV között hezitálok. A 47LW605 és a 47LX9500.
Az egyik ezért jobb, a másik meg azért. Tudom, mindenhol ezt olvasom. De konkrétan miben jobb az egyik, mint a másik. 3D, internet, médialejátszás, képminőség, stb. Az esetek 80%-ában Tv lesz nézve rajta. Előre ik köszi a segítséget!!!! :C

(#797) BloodRay válasza Fromhell69 (#796) üzenetére


BloodRay
veterán

LW650S amire gondolhattál. 3-ben ez a jobb(nem kicsit), normál 2D-ben viszont szerintem az LX9500-nek jobb valamivel a képminpsége(nem nagy különbség). Viszont ha meg nem kell 3D, akkor teljesen felesleges lenne neked az LX9500, akkor nézz inkább LE8500-at, ez ugyan az 3D nélkül.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#798) Fromhell69 válasza BloodRay (#797) üzenetére


Fromhell69
csendes tag

Szia!
Igen, a 650s-re gondoltam!
Tehát az LX9500 és az LX8500 csak a 3d-ben különbözik?
Teljes Internet böngészőt tudok használni, vagy csak az előre telepített NetCast tartalmakat tudom rajta elérni?

(#799) ezozo


ezozo
tag

Hali,egy kérdés ha pendrive-rol nézek filmet pl:xvidet egy idő után elmászik a hang ezzel lehet valamit kezdeni kicsit idegesítő a csúszás,köszi.

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#800) Fromhell69


Fromhell69
csendes tag

Szia!
A 47LX9500 -as tud 2D-ről 3D-re konvertálni?
Teljes internet böngészővel rendelkezik?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.