Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) BloodRay válasza feriferiferi (#849) üzenetére


BloodRay
veterán

Ahogy Allendale is írja a MM, Saturnos minőség csalóka. Rengeteg felé van osztva az amúgy is pocsék analóg jel. A képbeállításokkal meg nem sokat törődnek általában.
SD adás egyébként egy tv-n sem fog csodásan mutatni, a plazmák sem tudnak csodát tenni.
A felsőkategóriás modelleknek van mindig a legjobb tunerje, nagy különbségek tényleg nincsenek.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#852) Allendale


Allendale
csendes tag

Néhány nap múlva szeretnék megrendelni egy LG tv-t.
A kérdésem az, hogy mi a lényeges különbség az LW570S és az LW650S között a 100Hz 200Hz-et kivéve.Tudom, hogy friss modellekről van szó, de hátha valaki látta mindkettőt. A geeks-en van teszt a 650-esről, ahol a fekete szintet nem találták jónak. Tényleg ennyire átlagos ez az érték a valóságban is BloodRay? (Úgy emlékszem Te már meg tudtál nézni alaposan ilyet élőben.)
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#853) BloodRay válasza Allendale (#852) üzenetére


BloodRay
veterán

Az 570S és a 650S között még a 100-200Hz mellett a 650S javára a kicsivel gyorsabb panel szól(2ms vs 2,4ms). Egyébként dizájnban mások még.
Jó a specifikációk szerint kicsit nagyobb a 650S kontrasztja is(9mill vs 8mill).
Geeks tesztjeinek már egyre kevésbé tudok sajnos hinni.
Nincs a 650S feketeszintjével semmi baj. IPS panelhez képest teljesen jó. Ami viszont nagyon pozitív, hogy nincs olyan eszméletlen ocsmány bevilágítási problémája mint a Samsung ledeknek.
Panasonicos kolléga azt mondta, hogy szép képe, van ez nekem már kellőképp minősít. :) A másik meg ismerősöm véleménye, aki Panasonic G20 mellé vette és szintén teljesen elégedett vele.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#854) machow válasza edeleny (#812) üzenetére


machow
csendes tag

Szerintem nevezz be egy 42LE5500-ra! Nem fogod megbánni!

(#855) Allendale válasza BloodRay (#853) üzenetére


Allendale
csendes tag

Köszönöm szépen! :) Akkor maradok a 650S mellett.

(#856) feriferiferi


feriferiferi
csendes tag

Bloodray az lehet, hogy az 37LE5500-ön szebb SD képett láttam (digitális), mint az LW570S-en? Lehet az LV570S SD képe jobb, mint az LW?
Vagy felesleges reménykednem?

(#857) BloodRay válasza feriferiferi (#856) üzenetére


BloodRay
veterán

Ugyan az a digitális sd adás volt a készülékeken?
Minimális különbségek lehetnek egyébként csak a készülékek között. Ami nagyon sokat ront sd adásoknál a képen az az "élesség". Ha ez akár csak 50-60 fölé van állítva már kegyetlen lesz a kép. :N
Szóval csak tényleg ugyan olyan forrással és beállításokkal lehet megállapítani melyiknek jobb a tunere. De az 570S sem épp alsó kategória, szóval nem hinném, hogy gyengébb lenne. Főleg, hogy pl az LV5500-at már próbáltam analóg adáson is és annak szebb képe volt mint a 2010-es modelleknek.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#858) feriferiferi válasza BloodRay (#857) üzenetére


feriferiferi
csendes tag

Igen, ugyanaz. De beállitás nem volt piszkálva, lehet hogy akkor azért.
Pixelesebb volt az 570s.

(#859) BloodRay válasza feriferiferi (#858) üzenetére


BloodRay
veterán

Szerintem akkor az élesség volt másképp beállítva a készülékeken.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#860) Gabga


Gabga
csendes tag

Végre valahára megérkezett a 42 Lv5500-ös tv-m :) .Első nekifutásra beleütköztem egy problémába amit sehogy sem tudok megoldani.Amikor elindítom a képvarázslót akkor a kék színnél a kép villódzik és homályos.Ugyanez előfordul amikor tv-t nézek és kékes árnyalatok vannak benne.Ez a hiba a tv-ben van és cseréltessem ki vagy pedig csak beállítási probléma?
Egy másik kérdés.Hogyan tudom a pc-n lévő filmeket a tv-re varázsolni ha a kettő Lan kábellal van összekötve?
BloodRay ha esetleg tudsz segíteni akkor megköszönöm ;)

(#861) lovi27 válasza Gabga (#860) üzenetére


lovi27
addikt

Megosztanád velünk az első benyomásaidat. Milyen a normál tv adás képe? Mennyire felhősödik? Meg úgy általában mennyire vagy megelégedve vele? Kösz.

(#862) BloodRay válasza Gabga (#860) üzenetére


BloodRay
veterán

Lehet, hogy a készülék hibája a villódzás. Valami hasonlóval találkoztam pénteken én is. Ott megoldotta egy áramtalanítás(tápkábel ki-be). Ha ez sem segít akkor szerviz, garancia.
Ami a számítógépes file-ok megosztását illeti: Egy dlna szerverprogram kellene a számítógépre ha azon nem Win7 van még. Ezen kívül meg kell osztani a kívánt file-okat(tulajdonságok/megosztás).

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#863) Barohawk


Barohawk
aktív tag

Sziasztok

ma kaptam egy LG32LD350N-es TV-t és sajna a dvd lejátszóról a filmek nem valami tökéletesek, mondhatni pixeles, miközbena kábelről érkező műsorok azok nagyon jó képet adnak.
Mi lehet az oka? illetve a köv kérdés mit tud ez a tv? milyen extra funkciók vannak benne?

''Stressz nélkül az élet unalmas lenne''

(#864) Goyee


Goyee
tag

Sziasztok!

A közeljövőben szeretnék venni egy tévét. Sokat rágódtam rajta, végül az alábbi 2 tv mellé raktam le a voksomat:

LG 47LE8500
Samsung UE-46D5500

Szerintetek melyik lenne a jobb választás?

(#865) summi


summi
csendes tag

Sziasztok!

Valakinek már sikerűlt itt valami műsort rözgíteni a LG 32le5500 tv-vel?
Mire tud rögzíteni?

Zs

(#866) daniel2121


daniel2121
senior tag

A hardverapróban hirdetnek egy lglh4000-es tv-ét 78k-ért. Állítólag játszik minden film formátumot. Mennyire jó ez a tv és az ára is jó-e? Alapvetően nem vagyok egy lg párti.

(#867) BloodRay válasza Barohawk (#863) üzenetére


BloodRay
veterán

Próbáld meg a dvd lejátszót hdmi-n a tv-re kötni(más csatlakozón keresztül egy dvd-től nem kell csodát várni). Illetve a tv-n vedd le az élességet.
A belépő fullhd lcd egyébként az LD350.

(#864) Goyee -> LE8500 ezerszer jobb képminőségben mint a D5500, de utóbbi már "smart tv". Csak akkor vedd szerintem utóbbit, ha a tv-n a böngészőhöz mindenképp ragaszkodsz.
Minden egyéb esetben sokkal jobban jársz az LE8500-al. Sok kategóriával komolyabb modell.

(#865) summi -> Nem hinném, hogy bárkinek is sikerült, mivel hogy nem tud ilyet a készülék. :)

(#866) daniel2121 -> Nem rossz középkategóriás, 2009-es, 50Hz-es modell. Mekkora méretű amit ennyiért hirdetnek?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#868) machow válasza summi (#865) üzenetére


machow
csendes tag

Sziasztok!
Ha sikerült rögzíteni adást, az engem is érdekelne!
Nekem egy 42LE5500 van! :C

(#869) BloodRay válasza machow (#868) üzenetére


BloodRay
veterán

LE5500 nem tud felvenni. :U Az idei LV5500 tud majd pl.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#870) Goyee válasza BloodRay (#867) üzenetére


Goyee
tag

BloodRay: :R

(#871) ako001


ako001
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Ma egy hete,hogy meghozták az LE8500-t.A tv félelmetesen jó.Amikor a helyére tettük egy kicsit aggódtam,hogy túl nagyot vettem 55",de most már el tudnék képzelni nagyobbat is ;]
A sima adás nem valami szép ekkora tv-n,lehet kisebben sem szebb,nem tudom,de nem is érdekel.Viszont a HD,és a bluray az valami eszméletlenül jól néz ki rajta.Még nem sikerült olyan filmet letöltenem amit nem játszott volna le a vinyóról.Felhősödést én nem láttam,de lehet nem vagyok elég sasszemű :U
A wifit,bluetooth-t és társait még nem volt alkalmam kipróbálni,mert a család mindig lehurrogott,hogy ne most nyomkodjam,majd máskor.Így telt el egy hét.Mindenkinek nagyon tetszik.A távirányító szerintem nagyon könnyen kezelhető,És az az epg vagy mi is nagyon jó dolog.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#872) Gabga válasza lovi27 (#861) üzenetére


Gabga
csendes tag

A készülék első nekifutásra brutálisan jól néz ki.A keret része fényes de nem látható benne tükröződés.A menüje könnyen kezelhető és beállítható.Az internet is elég szépen és viszonylag gyorsan fut rajta.Távirányítója tökéletes,kézbe illő.A felhősödést még nem tapasztaltam rajta.A normál tv adások lehetnének tisztábbak is de számomra megfelel.Gondolom ez minden tv-nél hasonló.Hd felbontásu filmeket még nem próbáltam rajta lejátszani.Nagyvonalakban ennyi lenne.Ha van még kérdésed szivesen válaszolok.

(#873) Gabga válasza BloodRay (#862) üzenetére


Gabga
csendes tag

Köszi BloodRay a tippet de sajna nem jöt be így marad a garanciális javítás :((

(#874) summi


summi
csendes tag

Sziasztok!

De a leírásában is szerepel, hogy tud rögzíteni az Av1 kimenetén keresztül.
Az digitális műsorújságban van ez a funkció, hogy rögzítés.

Zs

(#875) BloodRay válasza ako001 (#871) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem túl nagy az az 55". :K

(#873) Gabga -> Sajnálom. :( Azért remélem gyorsak lesznek. Majd erről is írhatnál.

Av1 kimenetén keresztül? Tehát külső felvevővel?... :U

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#876) lovi27 válasza Gabga (#872) üzenetére


lovi27
addikt

Azért az nem túl jó reklám a tv-nek, hogy máris szervizelni kell. Még egy kérdésem lenne. A Magic Motion távirányítót gondolom nem adták vele, vagy tévedek?

(#877) BloodRay válasza lovi27 (#876) üzenetére


BloodRay
veterán

Magic Motion még az LW650S-hez sem jár.
Sajnos ilyen hibák meg előfordulnak minden gyártónál. :( Tudod tömeggyártás.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#878) Demo77


Demo77
csendes tag

Sziasztok .

Hosszas gondolkodás után, úgy döntöttem hogy benevezek egy LG 42LW570s-re. A kérdésem a következő, hogy az 570s melyik típusnak felel meg, az LW5600-nak, vagy az LW550t-nek mert angol fórumokat is böngésztem, de nem igazán találtam olyan oldalt ahol a régió vagy országspecifikus típus jelöléseket részleteznék.

Ez főleg azért lenne érdekes mert pl az LW5600-hoz a külföldi oldalak szerint jár a magic motion távirányító. Köszi a segítséget :)

(#879) BloodRay válasza Demo77 (#878) üzenetére


BloodRay
veterán

Mint egy hozzászólással feljebb is írtam egyikhez sem jár magic motion távirányító nálunk...
LW5600 és LW550t közül maximum előbbi egyezhet az LW570S-el, de nálunk ez egyrészt nincs forgalomban, másrészt könnyen lehet, hogy régióspecifikus hardvere van, azaz nálunk nem is lenne 100%-ig jó(tuner miatt pl).

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#880) turho


turho
őstag

42LE4500 készülékhez gyárilag nem háttérvilágítós távot adnak...az lenne a kérdésem, beszerezhető-e hozzá a világítós fajta (és kompatibilis-e?). :R

(#881) BloodRay válasza turho (#880) üzenetére


BloodRay
veterán

Kompatibilisnek kompatibilis, csak kérdés honnan szerzed be(szervizben előfordulhat) és, hogy mennyiért, mert nagyon drágák általában az eredeti távirányítók.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#882) #16729600


#16729600
törölt tag

Olyan jó áron volt,hogy a fanyalgások ellenére vettem egy 42LE4500-at tegnap.Azt kell mondanom,hogy egyáltalán nem olyan rossz amennyire le lett húzva itt.Sokkal rosszabbra számítottam elsősorban az sd adások. vételében.50hz ellenére megállja a helyét szvsz képminőségben.Kiváló a média része,eddig még mindent lejátszott,nagyon szép a Full HD mkv minőség.Kár,hogy a csatornákat nem lehet átnevezni (vagy csak én nem jöttem rá,hogyan kell).

(#883) lovi27 válasza BloodRay (#877) üzenetére


lovi27
addikt

Köszönöm a választ. :R Csak ezzel reklámozzák, azt a látszatot keltve, hogy jár hozzá. Amúgy lehet külön kapni, 10 ezer az ára.

(#884) BloodRay válasza lovi27 (#883) üzenetére


BloodRay
veterán

Szerintem azért reklámozzák ezzel, mert a böngészőt illetve a netes részt tényleg ezzel a legkényelmesebb irányítani. Tudom, hogy lehet kapni külön, használtam már. ;)

(#882) szunya1 -> Minden viszonyítás kérdése. Lényeg, hogy elégedett vagy vele. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#885) lizandra


lizandra
csendes tag

Sziasztok! Pár 100 hozzászólást elolvastam, igaz nem mindet. Ennek ellenére a kérdéseim még nyitottak. Segítséget szeretnék kérni tv vásárláshoz.
Analóg upc kábel van, a mérete kisebb kell hogy legyen 32-esnél, mert más nem fér el, videóhoz és usb-hez szeretnék mindenképp csatlakozást, utóbbit azért, hogy ki lehessen hagyni a külön lejátszót.
Jó lenne olyat találni, ami alacsony fogyasztású, alapvetően tv-műsorra, filmnézésre, mp3 lejátszásra szolgál, és a paramétereit kellő képen be lehet állítani a saját igényekre. A nagy tükröződés probléma lehet, mert kb.1,5 méterre van az ablak.
A gondom az, hogy ha kiszemelek egyet, akkor más-más oldalakon akár eltérő számokat is írnak, meg hogy egyik helyen tud vmit, másikon nem. :F 32-es alatti méretben nem nagyon találtam teszteket, ahol amatőrök számára is érthető módon pontról pontra elmondják, hogy mit tud, miben jobb vagy rosszabb más készülékeknél.
Mi a helyzet azzal, hogy jó ha van 100Hz, ilyen-olyan képjavító, de jobb ha ki van kapcsolva? Vagy, hogy egy amatőr hogy ellenőrzi, hogy jó panel van benne, nem pedig az amiről már majd mindenki tudja, hogy hibás? A fényerőben miért van ekkora eltérés (250-500)? Megéri plussz 1-2 év garanciát venni? A kérdéseim ellenére van tippem: lg 22lv5500, gondolva a jövőre is, mert nem szeretnék pár év múlva újra venni egyet. Cáfoljátok vagy erősítsétek meg! Minden tanácsot, ötletet, tapasztalatot köszönettel vennék! :)

[ Szerkesztve ]

(#886) kola99 válasza BloodRay (#884) üzenetére


kola99
tag

Üdv BloodRay !
szeretnék érdeklődni a Véleményed felől.
megjelent az új Philips led tv sorozatban a 47pfl7696H

link : http://digitalko.hu/index.php?id=47pfl7696h&kat=led_lcd_televizio

ami passzív ( polarizációs) 3d-s tv /szerintem az LG panelja van benne /
szóval ha össze tudnád hasonlítani a :
Philips 47PFL7696H
vagy
LG 47LW650S
Melyik lenne jobb vétel szerinted ?
köszönöm fáradozásod.

(#887) turho válasza #16729600 (#882) üzenetére


turho
őstag

Én is azt vettem, 42-eset, összenéztem még Samsung c6000-rel is előtte, mégis ő lett és nem bántammeg :) cak a távja világítana.... :)

(#888) BloodRay válasza kola99 (#886) üzenetére


BloodRay
veterán

Ez a digitalko weboldal nem egy túl komoly valami. :)
Na de lényeg a lényeg. Ebben a Philips-ben természetesen LG panel van. Egyrészt tudom, másrészt az is elég feltűnő, hogy a Philisp 46"-os tévéket "gyárt", ez pedig minő meglepő 47"-os mint az LG-k. :)
LW650S komolyabb, egyrészt a műholdas tuner, másrészt a nem jobb és gyorsabb panel miatt. (valószínű nem a csúcs panelt kapták meg)
Philips és LG közül mindenképp az utóbbit venném egyébként, még ha egy kategóriás is lenne a két készülék. Philips szerintem sajnos eléggé megbízhatatlan, másrészt pocsék távirányítója és menüje van.

(#885) lizandra -> 32" alatt, tehát mondjuk 26"-ban nincsen egy készülékben sem 100Hz.
LV5500-nak amit néztél elég jó a válaszideje 22-26"-ban is(3ms), emellett full hd. Fényereje bőven elég lesz, a panelje biztosan egyfajta, valamint támogatja az USB-ről való lejátszást.
Esetleg még LV2500-ast javasolnám ha nem kell mindenképp a full hd felbontás(normál nézési távolságról ekkora képméretnél nem fogod látni), ha nem monitornak használnád.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#889) kola99 válasza BloodRay (#888) üzenetére


kola99
tag

Üdv
Köszönöm szépen a válaszod BloodRay !
Megpróbálom megnézni egymás mellett / vagyis egy helyen ha tudom /
aztán döntök
addig is a Philips oldalán is kikerestem az adott készüléket LINK:

http://www.philips.hu/c/televiziok/7000-series-119-cm-es-47-huvelykes-es-full-hd-3d-digitalis-tv-47pfl7696h_12/prd/;jsessionid=F0CECE89C6A2D9F4340016BC60361931.app102-drp3?t=specifications

és Szerintem az LG 47LW570S készülék panelje van benne. + ambilight

akkor már tényleg jobb az LG LW650S típust választani
de egy szemrevételezést azért megér :)

még egy kérdés az LW650s-nek próbáltad a teljes internet böngésző részét ?
használható , vagy nagyon lassú ?

[ Szerkesztve ]

(#890) feriferiferi


feriferiferi
csendes tag

Van valahol Budapesten olyan hely, ahol LV570s-t meg lehetne nézni?
LW570s-t már láttam, de nekem nem nagyon kell a 3D.
MM, Sat, Eur sehol nem volt kiállítva, webshopból látatlanban meg nem rendelném be.

(#891) BÁ Nutrition válasza BloodRay (#846) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hali bementem megnézni az LW4500, LW5500at :) hát nagyon fain ez a passzv 3d, tényleg full olyan mint a moziban, és nem bántja a szemem.
a 4500 és az 5500 között ha jól vágtam le annyi a különbség hogy utóbbiba van smart tv funkció, és az MCI 600hz-es a 400 helyett. ennek van jelentősége?

de mindenesetre porba alázza az összes régi 3d-s tévét, amit ugye eleve nem is bírtam nézni 1 percnél tovább annyira csezste a szemem.
:R

ill annyi még hogy a médiamarktba 5 év garit adnak hozzá és 5 szemüveget, míg a 200V-ba 2 szemüveget és 2 év garit. utóbbi kb 60ezerrel olcsóbban kínálja, megéri kifizetni a grira még +60k-t? ill mennyi lehet egy ilyen passzív szemüveg?

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#892) drstupid


drstupid
tag

Sziasztok! valaki próbálta már a pvr funkciót? bekapcsoltam de hogy tudom rábirni arra hogy menjen? 47lw5500 köszi :)

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#893) kola99 válasza BloodRay (#846) üzenetére


kola99
tag

Üdv
tényleg , a Cinema 3D-s LG-knek mennyi a minimális nézési távolság 3D-nél ?
/ Főleg a 47 és 55 colos érdekelne /
thx

(#894) BloodRay válasza kola99 (#889) üzenetére


BloodRay
veterán

Szerintem is érdemes egymás mellett megnézni a készülékeket élőben, csak figyelj rá, hogy lehetőleg azonos forráson legyenek és hasonló beállítások mellett.
Persze, próbáltam az LW650S böngészőjét. Nem rossz, de a tv távirányítójával elég nyögvenyelős a kezelése. Magic motion távirányítóval már egész élvezhető.
Azért persze nem desktop élmény. :)

(#891) BÁ Nutrition -> MCI-t ne nagyon nézd, kb semmit nem ér szerintem egyik márkánál sem az ilyen parasztvakítós marketing szám. :) A lényeg, hogy gyorsabb kicsivel az 5500 panelje mint a 4500-é. 7 darab szemüveg van egyébként hozzájuk. Gondolom te is úgy értetted, hogy a gyári 2 plusz az ajándék 5. Egyébként külön megvéve kb 2k egy szemüveg. Csomagban persze általában olcsóbbra jönnek ki.
Én elvi okokból nem vennék egyébként szürkeimportos készüléket. A másik meg, hogy az 5 év garanciásoknak háztól házig garanciája van ami azért elég kényelmes. 60k-t azért nem ér a dolog, de azért gondold át szerintem.

(#892) drstupid -> Hogy kapcsoltad be? :) Átállítottad a régiót nyugat Európára? Pendrive-ot bedugtál és digitális csatornánál próbálkoztál a felvétellel?

(#893) kola99 -> 47-55"-nál kb 2,5-3m

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#895) BÁ Nutrition válasza BloodRay (#894) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mitől szürkeimportos a 220V?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#896) Allendale válasza BÁ Nutrition (#895) üzenetére


Allendale
csendes tag

Lehet, hogy azért, mert nekem egy hete nem válaszolnak az LG hivatalos ajándék 5 db szemüvegével kapcsolatban.

(#897) BloodRay válasza BÁ Nutrition (#895) üzenetére


BloodRay
veterán

Attól, hogy nem az LG Magyarországtól szerzik be a tv-iket. :) Ezért is nem jár hozzájuk ajándék szemüveg, plusz garancia, és ezért is olcsóbbak(mert nem fizetnek rájuk áfát, satöbbit...).

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#898) BÁ Nutrition válasza BloodRay (#897) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mondjuk kb pont az áfával olcsóbbak:) én meg még ebből is visszaigényelném ha lehet
170ért már elég jó egy ilyen tv:)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#899) feriferiferi válasza BloodRay (#897) üzenetére


feriferiferi
csendes tag

Tudnál ajánlani webshopot, akik nem szürkéznek, megkapom az 5 év garit és árban sincs elszállva?

LW5500 és LW570s között mi a diferencia?

LV570s továbbra sem láttam sehol :(

(#900) BÁ Nutrition válasza feriferiferi (#899) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

beépített satelite tuner a különbség
[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.