Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) kirkri válasza a1connect (#1249) üzenetére


kirkri
addikt

A BloodRay által leírt helyek közül én az Auchan, Edigital, Euroncs hármast néztem meg. A három közül a legolcsóbb az Edigital volt, a 42LW5500 náluk ~270k.

Szerintem gondold végig, hogy megéri-e az az 50k különbözet, amivel drágábban kapod meg az 5 év garanciát.

21 éve a Prohardveren! ™

(#1252) BloodRay válasza kirkri (#1251) üzenetére


BloodRay
veterán

Mediában(amit ismerek) 250k.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1253) a1connect válasza BloodRay (#1252) üzenetére


a1connect
csendes tag

Webáruházak nem játszanak?
pl. itt: 230eFt

http://www.ebolt.hu/gateargep_product379893-LG_42LW5500_42__os_106cm_es_Full_HD_3D_LED_televizio.html

"A terméket magyar jótállási feltételekkel, a magyarországi márkaképviselet támogatásával értékesítjük."

(#1254) a1connect válasza a1connect (#1253) üzenetére


a1connect
csendes tag

Sikerült beszélnem a bolttal! Azt állítják, hogy a piros LG Magyarország-os garanciajeggyel árusítják a készüléket, azaz szerepelnek az akcióban!

Más valaki olcsóbban nem látta?

(#1255) lovi27 válasza a1connect (#1254) üzenetére


lovi27
addikt

Jelenleg ennél olcsóbban nem kapható. Ők is, és más fórumozok is állítják, hogy gyári garanciával szállítják a tévéket. Az idéntől már LG LCD-ket is árulnak.

[ Szerkesztve ]

(#1256) lovi27


lovi27
addikt

Én nem tőlük rendeltem, de csak azért, mert nem akartam külön fizetni azért az egérszerű távirányítóért. Az 5 év garancia meg nem hoz tűzbe, mert egyrészt megette a fene, ha a szervizbe kell hordani, másrészt a 2 év alatt kijönnek a hibák, ha vannak és utána már kisebb az esély a meghibásodásra - ez a tapasztalat.

(#1257) gulyasa


gulyasa
őstag

Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi két okostévével kapcsolatban:
LV570S és LV5500?

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#1258) kirkri válasza lovi27 (#1255) üzenetére


kirkri
addikt

Én tőlük vettem. A gyári garancia nem egyenlő az LG Magyarországos garanciával. A PC-Dream által adott garancia az előző kategória, tehát nem jár az 5 év. Ezt ők persze próbálják egy kicsit félremagyarázni, de ez az igazság. Ettől függetlenül én nagyon elégedett vagyok velük. Kértem hozzá a két éves cseregaranciát (12.000 Ft), ami náluk azt jelenti, hogy ha elromlik a TV, akkor jönnek érte és hoznak nekem helyette egy új készüléket, amit megtarthatok. Utánaolvastam és az elmúlt három év alatt mióta működnek, csak jó értékeléseket olvastam róluk mindenhol. Tudom, hogy felmerül a kétség, hogy mi van akkor, ha megszűnik a bolt, de mint írtam, már egy pár éve működnek, így remélem azt a két évet, ami hátravan a garanciámból, csak kibírják valahogy.

21 éve a Prohardveren! ™

(#1259) Zellerfagyi


Zellerfagyi
csendes tag

Erről a típusról 42LW5590 valaki, valamit ??

Ha vinyót veszek a TV-hez az tápos legyen, vagy "táptalan" ?

(#1260) kirkri válasza a1connect (#1254) üzenetére


kirkri
addikt

Ha tényleg LG Magyarország garit adnak hozzá, akkor ne keresgélj tovább.
10k differenciát szerintem megér a dolog.

21 éve a Prohardveren! ™

(#1261) BloodRay válasza lovi27 (#1255) üzenetére


BloodRay
veterán

kirkri is írta, de ilyen áron holtbiztos voltam benne, hogy nem LG Magyarország-os készülékekről van szó, ahogy az a1connect által linkelt webshop-ban árultak sem.

"A terméket magyar jótállási feltételekkel, a magyarországi márkaképviselet támogatásával értékesítjük." -> Ez meg szimpla kamu. Tudom az LG összes árát, innentől fogva...

(#1257) gulyasa -> LV570S a kettő közül szerintem. Bár nem tudom milyen méretben gondolkozol, de kicsit komolyabb tudású az 570-es és szerintem nagyon szép is.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1262) gulyasa válasza BloodRay (#1261) üzenetére


gulyasa
őstag

Személyes tapasztalat is érdekelne az említett tévékről.
Pl. bevilágítás, felhősödés, tükröződő panel, stb...

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#1263) BloodRay válasza gulyasa (#1262) üzenetére


BloodRay
veterán

Méret? (Most megyek melózni, azért lehet közben is megpróbálok visszanézni. :) )

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1264) Toni12


Toni12
csendes tag

Sziasztok.
Én is beléptem az LW 5500 -as tulajok közzé.
Ha valakinek van kérése szívesen segítek ( ha tudok )

Üdv mindenkinek.

(#1265) gulyasa válasza BloodRay (#1263) üzenetére


gulyasa
őstag

A 37-42" mérettartomány érdekelne.
(Tudom, ez az LG-k esetében azt jelenti, hogy vagy 37" vagy 42"...)

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#1266) zsebibali


zsebibali
csendes tag

Segítségeteket szeretném kérni TV vásárlással kapcsolatban.

következő 3 típusban gondolkodom:
LG 32LV570S v. LG 32LV5500 v. Samsung 32UED50500

Szerintetek? Mik az egyes típusok előnyei, erősségei?
Lényeges szempont, hogy USB-ről is tudjak .avi kiterjesztésű filmeket felirattal (leggyakrabban .srt file-ban) együtt lejátszani.

Az árban a Samsung a legolcsóbb, de egypár dolog (pl a teljes értékű internetböngészés stb) a LV5500 felé húz.

Az LV570S a legdrágább és igazából nem is tudom mennyiben jobb/tud többet az LV5500-asnál.

Véleményeteket, tanácsaitokat előre is köszönöm.

(#1267) jas39 válasza a1connect (#1249) üzenetére


jas39
tag

Saturn, Media Markt rettenetesen drága, voltam megnézni, én is vennék

(#1268) jas39 válasza Toni12 (#1264) üzenetére


jas39
tag

Nagyon várom majd a tapasztalatokat, napokban szeretném megvenni, a garit és az árakat lesem. Szembe állítom az 5 év gar-t , ill. az árat. Ahol 5 év a gar ott az ár brutál, de ha valaki tud valamit jöhet

(#1269) LámaZ válasza zsebibali (#1266) üzenetére


LámaZ
addikt

Az ilyen kérdezősködések előtt miért nem hasonlítod össze a termékekeket pl. az árukereső.hu-n. Mert a műszaki jellemzőket ott hamar meglátod.

Legyen minden jó!

(#1270) LámaZ


LámaZ
addikt

De pl. [itt] jó kis tesztet láttam, főleg a lap alján lévő videó tetszett. :-)

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#1271) Toni12


Toni12
csendes tag

drstupid ! handras1969 !

Köszönöm a segítségeteket.
LG 42 LW 5500 TV szervízmenüjébe bejutottam.
Nem az emlegetett Meliconi fully 8 távirányítóval, hanem egy meglévő Thomsonnal.
Sajnos winyóra még nem vesz fel, és az OK gombot bármeddig nyomom sem jelenik meg a DVR menü.
A nyelvet átváltottam Spanyolra de így is sem.
Egyébként aki TV vásárlás előtt áll, csak ajánlani tudom a fenti TV-t.
Szerintem a benne lévő IPS panel miatt ragyogóbbak a szinei, nagyobb a színtere.
A 3D képe is remek.
Az Internet kicsit lassú és mivel nincs még benne, állítólag csak Flash8, ezért böngészővel ami teljes értékű, Youtubról nem játsza le a videót még. Remélem frissítik majd.

(#1272) handras1969 válasza Toni12 (#1271) üzenetére


handras1969
csendes tag

Frissítetted a szoftvert? (winyót dugtál rá?) Az új szoftverrel nem kell semmi spanyolra átállítani és nem a nyelvet hanem a régiót kellett. Nekem minden magyarra van állítva és tökéletesen megy a DVR funkció. A szervíz menü 3-as menüjében a DVR-t állítsd át 1-re. Menni fog... Én sem nyugodtam amíg nem ment. :)

(#1273) kirkri válasza jas39 (#1268) üzenetére


kirkri
addikt

Ezzel a "problémával" szembesültünk mi is. :K
A kettő együtt nem igazán létezik, így neked kell dönteni. ;)

21 éve a Prohardveren! ™

(#1274) BloodRay válasza zsebibali (#1266) üzenetére


BloodRay
veterán

A 2 LG amit néztél komolyabb kategória mint a Samsung. Kb a D6000-től lennének egy súlycsoportban. D5000 széria még elég fos képminőségre. Tehát nem véletlenül olcsóbb. :)
LV570S már műholdtuneres és ledvezérelt 32"-ban is(nincs másik ilyen modell), meg más a dizájnja.

(#1267) jas39 -> Boltja válogatja. Vannak MM-ok, Saturnok, amik már netes árakkal dolgoznak.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1275) gulyasa válasza BloodRay (#1274) üzenetére


gulyasa
őstag

Az én kérdésemre is tudnál válaszolni? (#1257 #1262)

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#1276) BloodRay válasza gulyasa (#1275) üzenetére


BloodRay
veterán

Nagyjából hasonló paneljeik vannak, minimálisan fényes panellel.
Bevilágítás és felhősödés csak minimálisan jellemző.
A kettő közül ha belefér én az 570S-t javasolnám, de csak ha kell a műholdtuner és annyira tetszik külsőre neked is mint nekem. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1277) zsebibali válasza BloodRay (#1274) üzenetére


zsebibali
csendes tag

köszi a választ. Akkor a 2 LG közül választok.
Mondjuk az 570S-es már külsőre is jobban tetszik :-)

és akkor ezek az LG-k boldogulnak a feliratos(.srt) avi file-okkal is? Mert állítólag a samsung csak az mkv kiterjesztéshez tud feliratot lejátszani USB-ről.

(#1278) dzs13


dzs13
csendes tag

Sziasztok,

Klubtag lettem!!! :DD

Budaörsi MM-ben akciós a 47-es LW5500-as ÉS LW570S. Mindkettő 300K.
Én már áprilistól szemezgetek az 5500-al - főleg a local dimming miatt akartam LW-t.
Erre mondja a srác, hogy az 570S is ugyanolyan árban van most. Helyben megvettem :) (az akcióban 5 év gari, plus 5db szemüveg jár -- a srác adott ajándékba még egy doboz szemüveget cserébe a gyors döntésért : -) ---- ennek főleg a kölykök fognak örvendeni, mert az X-faktort tavaly is vagy tízen nézték egyszerre :) )

Én úgy tudom, hogy az LW570S csak a sat-tunerben különbözik az LW5500-tól. Az eladó bizonygatta, hogy jobbak a kéjavító algoritmusai is. Szerintetek igaza van?
Meg még egy kérdés a hozzáértőknek: az 5 éves garanciához külön papírokat kell kitölteni? Nekem a standard jótállási jegyet töltötték ki, és miután rákérdeztem az 5 évre, még kezembe nyomtak egy LG tájékoztató lapot, de azt nem pecsételték stb.

Egyébként hihetetlenül jó a képe --- persze egy 10 éves CRT-ről upgradeltem, plazmát eddig csak boltban láttam :)
Az upscale korrekt, egyedül a Derrick felügyelő korú filmek vannak az élvezhetetlenség határán.
A külső médiaboxomról az 1gigás DVD rip avi-k meglepően jó minőségben mennek rajta.
Black-levellel nem volt gondom -- hozzáteszem, hogy mi sosem teljes sötétbn nézünk TV-t.

Egyelőre nem volt időm beállításokkal molyolni. Csupán a picture wizardot nyomtam végig.

Végül köszi a fórumozoknak, BloodRay-nek és a többieknek -- az itt leírtak segítettek a tájékozodásban és a döntésben.

[ Szerkesztve ]

(#1279) Toni12 válasza handras1969 (#1272) üzenetére


Toni12
csendes tag

A firmware frissítve, a szervíz menü 3-as pontja átírva. 500Gb winyó rajta.
Viszont a winyót nem inicializálja.
Talán az a baj ?
Nekem vannak filmek a winyón, gondoltam majd megformázza, de nem is kínálta fel.
Te üres winyót tettél rá ?

Azt olvastam, hogy meg kellene formázza a winyót és a rajta lévő adatokat akkor már szgép nem tudja olvasni.
A winyóról mindent tökéletesen lejátszik.
Neked a légköri digitálist is felveszi, vagy csak a kábelről ?

Visszatettem magyar nyelvre, persze ilyenkor minden csatorna törlődik.

USB-re nem lehet kimenteni a csatorna listát ?
Az OK gomb nyomogatására sem jön semmi extra menü.

dzs13 gratula, és sok sikert az új tv-hez !

(#1280) esvan


esvan
csendes tag

sziasztok!

Apósom vett egy egy 42LW5500-ás tv- és nem tudja LAN-on beállítani a netet.
A kérdésem az lenne, hogy a van a TV-vek MAC címe, amit esetleg engedélyezni kell a routeren?

köszi
esván

(#1281) handras1969 válasza Toni12 (#1279) üzenetére


handras1969
csendes tag

Mindent jól csináltál. Vedd elő cd-t amit adtak hozzá és le van írva lépésról lépésre. 80. oldal.

Vedd elő a táviányítót amivel aktiváltad a szervíz menüt és nyomd meg rajta rec gombot. Ez inicializálja a merevlemezt letöröl róla mindent, és csak a tv-ről felvett műsorokat tudod róla megnézni. Utána tökéletesen fog működni.

Nálam csak kábeles digitális van, azokat tökéletesen veszi. Egy az egyben minőség romlás nélkül. Szuper ahogy az EPG-ből fel tudsz venni.

USB-re a csatorna listát még nem próbáltam kimenteni. Lehet?

Nekem nagyon bejön a tv. Van különböző oldalakon IMAX 3D felvétel, azokat leszedtem, csúcs!

Már a párom is megbarátkozott vele, nézte mellettem szemüvegben, pedig mikor megvettem (telefonon keresztül jelentettem be neki) 20 percig a telefont 1 méterre tartottam a fülemtől, úgy kiabált. :)

[ Szerkesztve ]

(#1282) esvan


esvan
csendes tag

Még egy-egy kérdésem lenne.
A fw-t csak a TV neten keresztül lehet frissíteni vagy le lehet tölteni valahonnét PC-re és USB-ről telepíteni?

Esetleg lehet tudni, hogy milyen újdonság van az új fw-ben?

köszi
esván

(#1283) Anubis_9


Anubis_9
őstag

LG 42LE5500-asom van. Ma találtam meg azt a beállítást, hogy valós HDMI PC módban használhassam gépre kötve. Ehhez HDMI1-re kell kötni a szg-et, majd a TV-n a bemeneti listán ráállni a HDMI1-re, majd egy kék gomb a távirányítón (Bemeneti címkéje) és PC-t kiválasztani! Tökéletes! :C Penge éles karakterek a TV-n! :R

Mielőtt beállítottam a PC módot, nem volt éles a betűkép (pl össze voltak mosódva a hosszú "ő"-k és "ű"-k ékezetei, stb.)

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#1284) Toni12 válasza handras1969 (#1281) üzenetére


Toni12
csendes tag

A távirányítóm egy Thomson az azon lévő rec gombra nem történik semmi.
Nálam a leírás 80.oldalán egészem más van.
Azokat a képeket honnan szedted le ?
Tudod a linket ? Esetleg el tudod küldeni ?
Nekem egy 1,5 perces 3D videóm van az is szuper, de vadászok syde by syde 3D mozi filmre is.
Priviben küld már el az email címed légyszíves.
Akkor próbálkozom még más távinyókkal és megróbálom a rec funkciót.

(#1285) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Ledes LCD TV vásárlását tervezgetem. LG-nél a LED Plus lenne elvileg a jobb képminôség terén, ahogy olvasgattam. 42"-ban gondolkodom. A felhasználás: filmek, sorozatok géprôl hdmi-n keresztül, illetve DIGITV-rôl jönne a tv adás. Max. 200k-t tudnék erre az ügyre fordítani. Mit tudnátok ajánlani?

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#1286) BÁ Nutrition válasza Grafiqs (#1285) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

már lehet 200ért kapni 42LW5500at:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1287) Grafiqs válasza BÁ Nutrition (#1286) üzenetére


Grafiqs
őstag

Errôl a 3D történetrôl mit érdemes tudni. Mit is jelent ez valójában?

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#1288) Toni12 válasza handras1969 (#1281) üzenetére


Toni12
csendes tag

Bocs, valóban ott van a 80. oldalon.
Másik leírásokat is nézegetek és azzal kevertem.
Szóval rec-et kellene valahogyan nyomni.
Írtad, hogy okostelefonnal is sikerült.
Nos én egy Iphone-t csatlakoztattam hozzá de az is csak egyszer sikerült, és abban nem volt rec gomb csak hangerő és csatorna váltó meg az egeret tudtam irnyítani.
Mi annak a proginak a neve amiben van telefonre rec gomb ?

(#1289) Toni12 válasza Grafiqs (#1285) üzenetére


Toni12
csendes tag

LG 42 LW 5500 220K -ért szerintem remek készülék, és remek vétel ennyiért.
Én szinte maximálisam meg vagyok elégedve vele.
Egy pár dolgot hiányolok belőle

1: USB-re nem lehet a csatorna listát visszamenteni ( állítólag más tv-n sem )
2: A flash miatt nem játszik le videót a netről böngészővel. ( állítólag a frissítés készülőben van. )

Tudomásom szerint a samu még mindíg az aktív 3D-t erőlteti pedig a passzív sokkal kényelmesebb és minőségben is jobb.

A barátomnak 42 LE 5300-as van, Digi hálózaton az is csodálatos.
Ha nem kell net meg 3D azt 160k körül megveheted. Ennyiért ajándék.
Bár én javaslom a passzív 3D funkciót látványos, és egyre több lesz, mert a telefonok is tudnak már 3D-ben felvenni.

(#1290) jas39 válasza BloodRay (#1276) üzenetére


jas39
tag

-BloodRay
Boltja válogatja. Vannak MM-ok, Saturnok, amik már netes árakkal dolgoznak.

Ma is voltam egy MM-ben, 279,000 Ft :F
Rákérdeztem komoly -e? válasz : Öööööö 10.000 Ft -ot tudunk engedni..... 269 még mindig sok. de ha tudsz olyat ahol jobb ár van holnap felkeresném. Köszi és Üdv

(#1291) NÓPARA


NÓPARA
aktív tag

Helló!

LG tv-t szeretnék majd vásárolni akár LED akár LCD tipust. Főleg általános használatra venném nagyon kevés film nézés lenne még. 42"-ig lenne a kérés és 130-150 ezer környéke a zséé.Tudom 3D nem jöhet szóba ilyen árfekvés mellet de nem is lenne fontos. Jelenleg T-home-ról jön az adás és ha lehet kicsit ragaszkodnék a 42"-hoz. Milyen tipust(tipusokat) tudnátok ajánlani esetleg linkkel együtt. Előre is köszönöm a segítséget a döntéshez :R Ja és ha lehet 100Hz legyen.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#1292) handras1969 válasza Toni12 (#1288) üzenetére


handras1969
csendes tag

Android marketből szedtem le az "Lg remote control" progit.
Nagyon király!

(#1293) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
ennyire ment már le

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1294) BloodRay válasza jas39 (#1290) üzenetére


BloodRay
veterán

Pécsen pl 249.990Ft ha jól tudom. :)

(#1293) BÁ Nutrition -> Azért ezek nagy része olyan bolt ahol egy kiló kenyeret nem vennék azért tegyük hozzá...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1295) #88471552 válasza BloodRay (#1294) üzenetére


#88471552
törölt tag

azért a pcdreamról nem véletlenül vannak sokan jó véleménnyel.Nekem is csak pozitív tapasztalataim vannak velük kapcsolatban

(#1296) kirkri válasza #88471552 (#1295) üzenetére


kirkri
addikt

Szerintem BloodRay nem okvetlenül rájuk gondolt. Valóban vannak olyan boltok a listázottak közül, amik nem túl megbízhatóak.

Természetes, hogy BloodRay a hivatalos vonalat ajánlja inkább, hiszen a hozzászólásaiból elég egyértelműen kiderül, hogy némi köze lehet az LG magyar képviseletéhez.
Én ebben semmi kivetnivalót nem látok, az pedig direkt jól jön, hogy időnként belső információkkal is ellát minket. :R (Remélem mihamarabb jön a jó hírrel az elérhető Skype funkcióval kapcsolatban. :C)

21 éve a Prohardveren! ™

(#1297) #88471552 válasza BloodRay (#1294) üzenetére


#88471552
törölt tag

Egyébként kérdezni is szeretnék.Az lg lv5500 és lw5500 között csak a 3D a különbség vagy az lv-ben a panel is gyengébb minőségű.Csak a 3D miatt nem adnék ki annyival több pénzt, de ha a panel, és így estleg a 2D-s kép is jobb akkor megfontolandó

(#1298) BloodRay válasza kirkri (#1296) üzenetére


BloodRay
veterán

:)
Skype-ot már nagyon várjuk mi is, megy már egy ideje az egyeztetés...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1299) BloodRay válasza #88471552 (#1297) üzenetére


BloodRay
veterán

A panel ugyan az tudtommal. Ha nem kell a 3D nyugodtan megveheted, jó képe van nagyon az LV5500-nak is.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1300) #88471552 válasza BloodRay (#1299) üzenetére


#88471552
törölt tag

köszönöm, megpróbálom akkor valahol megsasolni:)

Tehát akkor csak a 3D a különbség.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.