Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Paxton_Ps3 válasza espat (#949) üzenetére


Paxton_Ps3
csendes tag

amikor kiraktam a hozzá szólásomat akkor láttam,hogy Te is pont akkor írtál!:)
köszönöm a válaszod...
tagnapig úgy voltam ,hogy sharp LE822 est veszek,a feketéje és a színalkotása miatt de ez az LG most meg győzött! említetted ,hogy Neked 47' es van én 42'-t vennék gondolom csak méreti különbség van illetve remélem ,hogy ugyan az belülről a két tv...:)

Paxton

(#952) jatekos123


jatekos123
csendes tag

Valaki tudna véleményt mondani LX9500-ról?
A tesztet olvastam, de a tapasztalat többet ér.

Köszönöm

(#953) BÁ Nutrition válasza espat (#947) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a 3D mkv az olyan hogy felrakhatom usb-n és normálisan lejátsza 3d filmként? szal nem kell kiírni bluerayre?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#954) espat válasza BÁ Nutrition (#953) üzenetére


espat
tag

Igen. Csak manuálisan átkapcsolod pl. SBS módba (side-by-side) a TV-t, hogy ne két képet láss egymás mellett (vagy felett), a TV osszemossa a két képet, és már mehet is fel a szemuveg....

(#955) tomamd


tomamd
tag

Sziasztok.
LW5500-nak milyen a képe ha tányéros TV-t néznék rajta?

ASUS P8P67 Evo,Intel Core i5-2500K,Mushkin DDR-3 4Gb 1600 KIT,GIGABYTE GTX580, CORSAIR HX850W,SCYTHE Mugen 2 .

(#956) kapicsabi válasza espat (#954) üzenetére


kapicsabi
tag

Tényleg nagyon jó tv. Nekem is 47LW5500-am van, Samsung 46C7000-et cseréltem le rá! Gondolom nem kell mondanom, hogy nem bántam meg! Annyi baj van vele, hogy már több olyan SBS mkv-val is találkoztam, amit nem volt hajlandó lejátszani, még szoftverfrissítés után sem. Úgyhogy kénytelen voltam venni egy médialejátszót. A kettő együtt már tényleg tökéletes!

Ha valaki jó tv-t akar és tud rá ennyit szánni, nyugodtan vágjon bele, nem fogja megbánni! Én főleg filmnézésre és PS3-ra használom.

(#957) espat válasza kapicsabi (#956) üzenetére


espat
tag

Azért nem tud lejátszani bizonyos mkv-ket, mert azok képének formátum profilja HIGH@4.2 feletti, pl. Main@5.0 vagy magasabb.... és ez fuggetlen attól ,hogy 3D vagy 2D a mkv.

(#958) BÁ Nutrition válasza espat (#957) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

most akkor mit érdemes venni a tv mellé? 3d blueray lejátszót vagy valami medialejátszót vagy mindent? :F :D
mert ugye ezek szerint az usb kulcs nem elég

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#959) csonkasz válasza BÁ Nutrition (#958) üzenetére


csonkasz
csendes tag

Médialejátszót vegyél.

(#960) jatekos123


jatekos123
csendes tag

BloodRay!

Szerinted az 47LX9500 279.000.-Ft jó vétel vagy esetleg 47LW650S jobb?

Váloszod előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#961) myckie2


myckie2
őstag

Üdv!
Valaki tudna segíteni hogy melyiket válasszam?
Az egyik a LG Electronics 37LE4500 lenne a másik az LG Electronics 42LD565.
Különbség köztük pár centi és az hogy a LED az 50Hz-s a sima LCD 100hz. Melyiket lenne érdemesebb megvenni? :)

(#962) espat válasza jatekos123 (#960) üzenetére


espat
tag

Az LX az egy csúcs 2D TV, a LW meg egy naggyon jó 2D és csúcs 3D TV... roviden talán így jellemezném.

(#963) jatekos123 válasza espat (#962) üzenetére


jatekos123
csendes tag

Köszöm a válaszod.

Ha van esetleg a fenti készülékkel egyéb tapasztalatod a műszaki leírásokon kívűl, azt is meg köszönöm.

Pl. LX9500 esetében: tükrözödés és energia fogyasztás (működési) mennyire kritikus?

(#964) espat válasza jatekos123 (#963) üzenetére


espat
tag

Mivel személyes tapasztalatom LX9500-al nincs, nem tudok hozzászólni. Amit írtam, webes infok alapján írtam (mármint hogy az LX9500 egy csúcs LED LCD TV).

Ami az LW5500-at illeti, ennek matt a képernyoje, és cseppet sem sínyli meg a kontraszt. Ráadásul értelemszeruen nem tukrozodik....

Talán még annyit tennék hozzá, hogy tényleg jobb lenne egy kulonálló mediaplayer a mkv-k lejátszásához.... elég sok korlátja van, sot, a LG BD670-es blu-ray lejátszó sem igazán alkalmas teljeskoru mediaplayernek, annak ellenére, hogy LAN hálózatba csatlakoztatható (akár kábellel, akár a saját wifi-jével). Jelen pillanatban Dreambox DM800-at használok mediaplayernek, meg néha a TV saját playerét, de igazából egyik sem tokéletes... Nem fogom megúszni egy dedikált mediaplayer vásárlását.

[ Szerkesztve ]

(#965) BloodRay válasza tomamd (#955) üzenetére


BloodRay
veterán

Tányéros tv alatt a paprika tv-t érted? :)
Ha műholdra gondolsz, akkor a digitális műholdas adásoknak jó a minősége nagyon.

(#960) jatekos123 -> Attól függ, hogy mit szeretnél. 2D-ben szerintem az LX9500-as jobb, 3D-ben viszont az LW650S nem kicsit komolyabb szerintem. Viszont ha már nem kell a 3D, fölösleges az LX9500, az LE8500 ugyan ez a 3D-t kivéve.
(#962) espat -> Most jutottam ide. :) :R

(#961) myckie2 -> LD565-öt a kettő közül mindenképp!

(#963) jatekos123 -> LX9500 jobban tükröződik mint az LW650S ez biztos, viszont gyönyörű. Nagyon fényes szobába ne ezt vedd. Fogyasztása nagyon jó, de főleg 2D képminőségben top a készülék.

(#947) espat -> Gratulálok a tv-hez és a jó kis leíráshoz! :R DLNA-t próbáltam egyébként LW650S-el szombaton telefonnal, nem rossz. :) Ja és az LG távirányító programját is tesztelgettem, hát ezerszer kényelmesebb azzal kezelni a netes felületet mint a tv távirányítójával!

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#966) BÁ Nutrition válasza BloodRay (#965) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mindjárt indulok tévét venni:) 42LW5500 lesz:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#967) BloodRay válasza BÁ Nutrition (#966) üzenetére


BloodRay
veterán

Majd meséld a tapasztalatokat. ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#968) espat válasza BÁ Nutrition (#966) üzenetére


espat
tag

Ha a pénztárcád engedi, válaszd inkább a 47LW5500-at..... 42-est késobb bánni fogod a "kis" mérete végett. :)

(#969) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#966) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csak rendelés lett belőle:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#970) lacika8006


lacika8006
tag

sziasztok! melyik a jobb és miben?
lw570s vagy a lw5500

érdemes ezekből 32"-osat venni. (kicsi a lakás és keresztbe van berendezve a szoba, nem hosszába) kevés tv-zés, sok hd film...

most csak egy helyen pillantottam az árakra érdeklődés szempontjából, és ebben a méretben egy árban vannak.
42 " esetében 50.000-el drágább az előző.... jelen esetben nem az érdekel, hogy máshol olcsóbb e mert még a vásárlás kicsit odébb van, csak érdekelne a véleményetek.

olvastam róla, hogy a passzív 3d tv felére konvertálja a filmeket, és szemenként kapod meg a full hd-t, jobb szem 720, bal szem 720 = 2 szem 1080. Ez most hogy is van? észrevehető a "romlás" vagy csak amolyan lebeszélés erröl a technológiáról, hogy az akkus szemüveget gyártó cégek ne menjenek csődbe?

(#971) espat válasza lacika8006 (#970) üzenetére


espat
tag

A két modell kozt a leglényegesebb kulonbség a tunerben van. Az 570s-ben muholdas tuner is van... nem tudom, megéri-e, szerintem logikusabb egy kulonálló beltéri.

Ami a passzív 3D "hátrányát" illeti, vagyis hogy a bal szem számára a páros sorok hordozzák az információt, a jobb szem számára pedig a páratlanok (vagy fordítva, mindegy), éspedig 1080 sor per ketto, tehát 540+540 darabszámban (és nem 720, ahogy írtad), érdekes kicsit elgondolkodni azoknak ,akik egybol rávágják ,hogy ez csak "fél" FullHD...

A két félkép egy idoben jelenik meg, tehát elvileg 1080 sort látunk. Az, hogy tartalmilag más információt hordoznak, pont az az eset, mint az 1080i esetében. Ott is a két félkép más infot hordoz, hiszen pont 1/50-ed másodperc kulonbséggel kovetik egymást, amikor is a mozgóképnek már más tartalma van.

De én azt állítom, ahogy már fentebb is írtam, hogy inkább hiszek a szememnek, mint a szubjektív véleményeknek. Mivel én eloszor a TV-t láttam mukodés kozben ,és csak után olvastam arról, hogy milyen elven mukodik a passzív 3D, a TV próbája kozben az volt az elso benyomásom, hogy ez tokéletes kép. Természetesen most is ez a véleményem, de most már ismerem az eljárás lényegét is.

Egyetlen dolog viszont igaz, van egy bizonyos ajánlott nézési távolsága a passzív 3D-nek. Ha túl kozelrol nézed, akkor látszik benne a vízszintes csíkozás, de még az sem zavaró. Hogy mennyi ez a távolság? Ember szeme válogatja, nálam a 47"-os TV-nél kb. másfél-két méter után már semmiféle csíkozást nem látok. Amúgy 3,5 m-rol nézzuk a TV-t, a szoba berendezésébol adódóan.

Ma volt nálam egy ismerosom ,akinek Pioneer Kuro 60"-os plazmája van ,és azt mondta, gyonyoru képe van az LW5500-nek. A 3D-tol meg egybol elájult, amikor meglátta. Nem fájt feje, nem látott szaggatást, villogást, elsotétulést, ha kicsit elfordult a feje, szóval meg volt lepodve, hogy mennyire tokéletes a kép 3D-ben (is).

És ami a lényeg: az egész család egyutt nézhet 3D-t, mivel a szemuveg olcsó. Nem hiszem, hogy sok család van ,ahol 4 db 120 €-s szemuveget bevállalnak. Nekem 7 darab szemuvegem van, ebbol ketto a TV-hez járt, és az 5 darabos Party pack-ot pedig kemény 30!!!! €-ért vásároltam... :-)

[ Szerkesztve ]

(#972) BloodRay válasza lacika8006 (#970) üzenetére


BloodRay
veterán

Ahogy espat is írta a fő különbség a digitális műholdas tuner megléte a két modell között, valamint a dizájnban térnek el.
32"-ban 3D-s modellt egyébként csak akkor vegyél szerintem ha 1-2 méterről lenne nézve a készülék.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#973) BÁ Nutrition válasza espat (#971) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ugyanez a véleményem. mikor nézem a tévét nem látom hogy fél meg negyed HD lenne, csak szuperéles, tiszta képet látok, nincs villódzás, nem fáj a fejed stb hanem azt hogy na erre van nekem szükségem:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#974) Piq80 válasza Piq80 (#942) üzenetére


Piq80
csendes tag

Lg 42Le5300-on szeretném lejátszani a következő file-t pendriveról:
Csak.szexre kellesz.2011.HUN.ENG.720p.BRRip.x264-racis.mkv
A file érvénytelen azt írja.
Aztán az opciókban van egy webcím, és egy regkód, hogy azzal meg tudom nézni.
Követtem a tennivalókat, regisztrációs videót fel a drive-ra, lejátszás, és továbbra sem jó.
Akkor most?? :O
Előre is köszi!!

(#975) BloodRay válasza Piq80 (#974) üzenetére


BloodRay
veterán

Próbálkozz inkább így: Link
Azzal a videóval valami kodekprobléma lehet.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#976) nfsu17


nfsu17
veterán

Van egy LG 42LE4500-asunk.
Játszogatok a media playerével, mert még mindig nem tudom eldönteni, hogy Samsung, vagy LG legyen a köv. tévém, főleg a media player a vacilálás tárgya.

A youtubról letöltött 1080p mp4-ek simán mennek.
Prison Break 624x352 xvid + felirat tökéletes.
Top Gear 720p tökéletes.

Viszont volt pár mkv, ami fájl érvénytelen volt. Ezeket mkvmerge 4.0.0-nál újabb verzióval készítették. Átfuttattam ezeket mkvmerge 2.8.0-al és már szépen viszi is a tévé.
Tudom, hogy nem én találtam ezt ki, mert én is olvastam, de működik a dolog valóban, ha valami nem megy, tessék ezzel próbálkozni.
Üdv.

(#977) kapicsabi válasza nfsu17 (#976) üzenetére


kapicsabi
tag

Ehhez az 2.8.0-hoz tudnál adni egy linket, mert nem találom sehol?! Köszi!

(#978) nfsu17 válasza kapicsabi (#977) üzenetére


nfsu17
veterán

(#979) kapicsabi válasza nfsu17 (#978) üzenetére


kapicsabi
tag

Köszi!

(#980) kapicsabi válasza nfsu17 (#978) üzenetére


kapicsabi
tag

Nem sikerült ezzel a módszerrel sem elindítani olyan filmet, amit alapból nem tud a tv lejátszani. Kell valamit állítani a programon belül?

(#981) nfsu17 válasza kapicsabi (#980) üzenetére


nfsu17
veterán

Nem. Betöltöd a meglévő fájlt, alul meg elmented egy tetszőleges helyre. Pár másodperc alatt kész.
Természetesen nem azt mondtam, hogy ezzel menni fog (minden), ahhoz a videót normálisan meg is kell csinálni (releaser munkája), nem elbaxni a kódolást, stb.
Mindig benne van a rizikó faktor, ez mégsem egy média lejátszó, ami mindent megeszik.
Szerintem próbáld ki egy másikkal, úgy értem szerezz be egy másik munkát.
Nekem szerencsére 2 videónál bejött ez az mkvmerge csere, de én még alig néztem meg 10 videót a tévén eddig.

[ Szerkesztve ]

(#982) lacika8006 válasza espat (#971) üzenetére


lacika8006
tag

Köszönöm szépen a válaszokat. Most már minden világos, műholdas tuner nem kell újpesti panelbe...
Tegnap este voltam egy havernál, akinek egy 50"-os tv-je van. Az asszonykát is elvittem, és szerencsére belátta, hogy egy ekkora tv-t is lehet közelről nézni, így már nem kell 32-est vennem, jöhet valami nagyobb! Köszi mindent!

(#983) kapicsabi válasza nfsu17 (#981) üzenetére


kapicsabi
tag

Hol kell elmenteni?

Betöltés megy, megadom neki, hogy hova legyen megcsinálva az új fájl, de nekem nem pár másodperc, hanem vagy 20-25 perc (pedig nem 486-ossal csinálom :-) ). Újramuxol-ja (vagy mit csinál) a filmet. Alul nekem csak ilyen gombok vannak az output filename alatt: Start muxing, Copy to clipboard, Add to jobqueue.

(#984) Bladeee


Bladeee
csendes tag

Sziasztok!

Nekem a következő kérdésem lenne:
A számítógépre van kötve nekem az erősítő és a tv is. ATI 5800series karim van és az erősítő (harman kardon avr 260) hdmi-n keresztül megy. A tv-t meg hdmi-dvi kábellel tudtam megoldani (mert a videokarin csak egy hdmi bemenet van) de abból nem találtam csak 1.3-as hdmi-t és a 3D miatt 1.4-est szeretnék. Az lenne a kérdés hogy ha veszek egy hdmi dvi konvertert akkor átviszi az 1.4es hdmi-t?

Ilyen kéne nekem csak 1.4hdmi-vel:
http://www.techshop.hu/HDMI-DVI-kabelek/HDMI-DVI-kabel-2m-High-End.html

Vagy ilyen nem létezik:)? Mert a DVI nem tudja átvinni az 1.4-est? Egyáltalán van különbség a dvi-hdmi és a hdmi-hdmi kábel között? Vagy veszteség nélkül átviszi az előbbi is az adatot? Sajna annyira nem értek ehhez....

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#985) nfsu17 válasza kapicsabi (#983) üzenetére


nfsu17
veterán

Igen, betöltöd fent a file-t. Input files----Add.

Alul output filename...start muxing.
És kész.
Ez néha bejöhet, néha nem.

(#986) kapicsabi válasza nfsu17 (#985) üzenetére


kapicsabi
tag

Strat muxing-nál nekem csinálja vagy 20 percet. Megcsináltam így, de nem oldotta meg a problémát. Marad a médialejátszó!

Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#987) trafipax


trafipax
tag

Valaki próbált már valaki full HD-s filmet (~10-15Mbps) Wi-Fi-n keresztül steamelni?
akadás-lagg-egyebek kinek milyen tapasztalata van?
érdemes megvenni vagy inkább maradjunk a LAN-nál?

elégedett vagyok az elégedettlenségemmel

(#988) nfsu17 válasza trafipax (#987) üzenetére


nfsu17
veterán

Ez engem is érdekelne, akár egy komplett cikk, hogy hogy működik az LG-s DLNA, mert a Samsungról sokat olvastam, hogy a felirat is csak trükközve megy át, hangsávváltás nincs, sokszor le sem játsza a fájlt, amit usb-ről simán, stb.
Itt mik a hátulütők?
Mert én áldoznék a kényelemért egy usb sticket, de azért ne legyen annyira fapados, hogy semmit se fog vinni.
Aki használ gyakran filmnézésre (HD) wifis megosztást, az mesélhetne, elolvasnám szívesen.

Gyakorlatban a G-s routerek 20Mbit körül mennek közvetlen az eszköz mellett. Ezt én is teszteltem.
Másik szobában lévő tévéig (mert ugye ahol egy szobában van a router, meg a tévé, oda elég előnyös a kábel, nem kell wifi) már ez az érték eléggé le tud csökkeni. El is felejtettem hirtelen a számokat, csak annyi maradt meg bennem, hogy a 720p az nálam átmenne két szoba között elméletben, számítás szerint. A gyakorlat biztos megcáfolná, ezért is kellene egy kis tapasztalat másoktól.

[ Szerkesztve ]

(#989) Tizso


Tizso
csendes tag

Sziasztok! Szeretnék egy 55" LG tv-t venni. Nem ragaszkodom a 3D-hez ( pontosabban nem hoz lázba, mert fárasztja a szemem). Az LE 8500-at néztem, mert az állitòlag backlit. Az viszont mar tavalyi modell és nem nagyon találtam boltot amely forgalmazná. Olyan készülékre lenne szükségem, mely 55", dlna képes készülékre emberi áron. Média lejátszòt kötnék hozzá hdmi-vel (popcorn). Van valakinek valamilyen ötlete? Köszi

(#990) BloodRay válasza nfsu17 (#988) üzenetére


BloodRay
veterán

2010-es modellek elvileg 720p-ig viszik ugyan azt wifin keresztül, ugyan úgy ahogy usb-ről.
2011-esek a fullhd-t is viszik, telefonról próbáltam, működik, csak megfelelő sebességű wifi kell hozzá.

(#989) Tizso -> LE8500 jó választás lenne ha találsz valahol. Elég jó áron van már. Ideiek közül amit írtál annak az LV5500 megfelel.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#991) nfsu17 válasza BloodRay (#990) üzenetére


nfsu17
veterán

Köszönöm. :R
Elég valószínű már akkor, hogy 2011-es modellt kell vennem, vagy LG-t, Vagy Samu-t, még nem tudom. De mindegyiknek előnye van a 2010-esekkel szemben, meg már alig lehet kapni tavalyit.

(#992) csonkasz válasza Tizso (#989) üzenetére


csonkasz
csendes tag

Nem találtál?
http://www.argep.hu/trend/55LE/55-le-8500.html

(#993) espat válasza trafipax (#987) üzenetére


espat
tag

A DLNA szerver a PC-n (Nero Media Home) DU meter aplikációval figyelve akár 70-80 mbit-es sávot használ adatkuldéskor (nálam legalábbis). Tehát sima B/G wifi eleve kilove. N-es wifivel elvileg mukodnie kéne.

Va egy dreamboxom, azon van egy eSata external HDD. Ossze van hálózva a rendszerem (TV, BD player, Dreambox, PC) routeren/routereken keresztul. Mivel a Dreamboxomból nemigazán tudok kicsalni 20-40 mbit-nél nagyobb hálózati sebességet, ezért a magasabb bitrátás FullHD-s videok CIFS rendszeen keresztul bemappolva nem igazán mukodnek a BD player médialejátszóján. Ezt csak úgy apropóra mondom, ha valakinek hasonló elképzelése lenne egy hálózat kiépítésénél.

A legbiztosabb az ,ha a médiatároló a lejátszó (legyen az TV vagy BD player) USB portjára van akasztva. Sot, a híres Samsung "Oceanic" demo-mkv klip ami ugyebár kb. 40 mbit/s adatfolyammal lett kódolva, simán lejátszható a LG BD playerén keresztul. DE a LG TV (LW széria) már nem birkózik meg ezzel a klippel akadásmentesen....

(#994) BÁ Nutrition válasza espat (#993) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

elvileg ma délután megjön a tv-m:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#995) trafipax


trafipax
tag

akkor meglesz a hétvégi program :DD

elégedett vagyok az elégedettlenségemmel

(#996) trafipax válasza nfsu17 (#991) üzenetére


trafipax
tag

mint ahogy írtam régebben a samu nálam "nem ette meg" a mov fájlokat. Ja és az ékezetekkel (őű) is volt gondja.

elégedett vagyok az elégedettlenségemmel

(#997) BÁ Nutrition válasza trafipax (#995) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hát ja, este 6kor dugdostam össze a cuccokat, azóta tévézek:DDD
kurvára jó
Xbox-on is tud 3d-t ugye:) megnéztem a kaptár 4et mkv 3d-ben tiszta moziélmény

csak most már kéne aludni is valamit:)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#998) #85713152


#85713152
törölt tag

sziasztok!
Tegnap érkezett meg az Lg32LE4500 tv-m. Lehangoltam a DVB-T csatorákat,majd próbáltam sorba rendezni őket. Ment is, majd kilépés után rövid időn belül felcserélődött néhány csatorna. RTLK az első helyre,m1 a harmadikra,euronews elmozdult a hetedikről,szándékom ellenére. Szeretném,ha az általam választott sorrend maradna. Korábban volt egy DVB-T STB-om, ott az LCN-t kellett kikapcsolni,és utána engedte a rendezést. Mit tegyek,hogy a tv-n a kívánt sorrend maradjon? Köszönöm a segítséget!

(#999) kerlac


kerlac
senior tag

sziasztok!

elvileg kérdezni akartam, jól tettem-e, hogy ma a madaras tecsóban megvettem az utolsó darab LG 37LE5300 LED tv-t, gyakorlatilag hirtelen ötlettől vezérelve, mert eddig egy 32"-es LG LCD-m volt, amivel megvoltam elégedve.

Tehát, akinek régebb óta van ilyen TV-je, pár sorban megosztaná velem a tapasztalatait? Már pár óra után látványosan szebb a kép a LED-en mint a sima LCD-n volt, egyedül a talppal nem vagyok megelégedve, ami fix, nem mozgatható sajnos :( Esetleg nem lehet ezt valamivel kicserélni? ráadásul kisé ferde is a TV, mondjuk ebben én is hibás lehetek, mert nem sikerül teljesen masszív alapra tenni)

(#1000) titus26


titus26
tag

Hali!

Az LG 26LV5500 led tv-t ismeri valaki? Tapasztalatok, megéri az árát?

Üdv titus26

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.