Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) csonkasz válasza Fromhell69 (#800) üzenetére


csonkasz
csendes tag

http://lmgtfy.com/?q=47lx9500+2d-3d+internet
:)

(#802) Fromhell69 válasza csonkasz (#801) üzenetére


Fromhell69
csendes tag

Szia!
Köszi a felvilágosítást a Google-t én is ismerem!!! :P
A probléma az, hogy sok helyen, akár Magyar, akár külföldi oldalon olvasom a technikai specifikációkat, eltérő adatokat, és szolgáltatásokat adnak meg!!
Arra volnék kíváncsi, hogy valaki tesztelte-e már, mi a véleménye.
Köszike

(#803) ako001


ako001
aktív tag

Most hívtak megjött az55" le8500 amit rendeltem, :DD sajna majd csak kedden leszek otthon.
(#792) BloodRay Köszi szépen ez nagy segítség nekem,ennek alapján már be tudom majd állítani.Remélem gyermekem nem nyomkodja majd el.Letöltöttem a használatit,most olvasgatom,ahogy elnézem lesz mivel játszanom egy darabig,mire beállítok mindent.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#804) csonkasz válasza Fromhell69 (#802) üzenetére


csonkasz
csendes tag

Miért nem az LG oldalán nézed?

(#805) Lalaboy


Lalaboy
őstag

Par napja vettem egy 42"-es LH90-es LG tv-t. Rakotve a HD belterit HDMI kabellel gyonyoru kepet kaptam...... Eladtam a monitorom, mert ugy gondoltam, hogy mivel van rajta VGA csatlakozo, akkor tokeletes lessz a PC-vel is....... Hat nem.... Vennem kellett DVI-HDMI kabelt potom 39.90$-ert, amivel vegre megfeleloen mukszik. A videokartyam felajanlja a 3D filmnezest, ezert szeretnem megkerdezni, hogy valaki probalta-e 3D-ben meghajtani a TV-t, mert nem akarok kidobni az ablakon penzt egy jo 3D-s szemuvegre feleslegesen...... :N

(#806) BloodRay válasza Fromhell69 (#800) üzenetére


BloodRay
veterán

Felkonvertálni úgy emlékszem a frissítés után tud, de nem 100%, nem emlékszem már annyira erre a modellre. :B
Teljes internet böngésző nincs a tv-ben, csak netcast applikációk.

(#803) ako001 -> Gratulálok, remélem tetszik! Majd írj véleményt.

(#805) Lalaboy -> Nem próbáltam még, régebbi modell, nem hiszem, hogy működne 3D szemüveggel.

(#799) ezozo -> Milyen tv, milyen xvidnél csinálja a csúszást?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#807) ezozo válasza BloodRay (#806) üzenetére


ezozo
tag

LE5300-as tévé,hogy milyen xvid az jó kérdés,amiket szinte mindenhonnét le lehet szedni BDrip,DVDrip xvid,külső vinyonál is a végére elcsúszik egy picit a hang.

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#808) Fromhell69


Fromhell69
csendes tag

Hali!!!
Na végre megtaláltam azt, amit kerestem!!! Igaz itthon ki tudja mikor lesz kapható....!!!
Mondjatok véleményt légyszike!!!

LG 47LW9500 :Y :Y :Y :Y

Ha valaki tud egy kb. árat mondani, annak 1000 köszönet!!!

[ Szerkesztve ]

(#809) Fromhell69


Fromhell69
csendes tag

Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#810) ako001 válasza Fromhell69 (#809) üzenetére


ako001
aktív tag

Ha jól tudom az 55"lex8 is nanoledes,annak 1,3misi az ára.Ez vajon olcsóbb lesz?

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#811) BloodRay válasza Fromhell69 (#808) üzenetére


BloodRay
veterán

Ha jól emlékszem a nano ledes modellek szeptember/ősz körül jönnek majd.
Szép készülék egyébként nagyon az LW9500, képminőségre is pöpec lesz, de sajnálom, hogy aktív 3D került bele. :(
Ára a LEX8-asnál valamivel olcsóbb lesz szerintem(plusz az jóval nagyobb is), de azért prémium kategória.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#812) edeleny


edeleny
őstag

Nem tudom mennyire ide való!

Decemberben vettem egy 32le5500-t!
Pár napja villám végzett vele.
Ha fizet a biztosító, ti mit ajánlanátok, mit vegyek?

Anno 147 000-be került, most ezért 37-t adnának!

Esetleg valami más modell?

Az kiderült, hogy a netet nem nagyon használtam, és az utóbbi időben, mióta van egy terás mobilvinyóm a DLNA-t sem nagyon!
Nagyobb ugyan ilyen szép képű LED-es!

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#813) BloodRay válasza edeleny (#812) üzenetére


BloodRay
veterán

37-es ledben szerintem ne gondolkozz. 42"-ban 42LE5300, de főleg az LE5500 nagyon jó. Az új modellek még húzósabb áron vannak, de persze még jobb a képük.
Normál LCD-ben lehet most nagyon jó áron kapni jó készülékeket.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#814) summi


summi
csendes tag

Sziasztok!

A tanácsotokat szeretném kérni.
32"-os méretben szeretnék tv-t venni, a következőkre gondoltam ár-érték arányú megfontolásból: - Samsung UE32C6000
- LG 32LV3550
- LG 32LE5500

Szerintetek melyik lenne a legjobb választás???

Zs

(#815) csonkasz válasza edeleny (#812) üzenetére


csonkasz
csendes tag

Ki adna 37-t érte? A biztosító?

(#816) BloodRay válasza summi (#814) üzenetére


BloodRay
veterán

Ezek közül az LE5500 a legkomolyabb készülék, aztán kicsivel kisebb tudású a C6000, a legalapabb pedig az idei alap led az LV3550. Hasonló áron ilyen sorrendben gondolkoznék rajtuk.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#817) summi válasza BloodRay (#816) üzenetére


summi
csendes tag

Köszi a választ!

És képminőségre melyik a legjobb?
nem az LG 32LV3550 ?

Zs

(#818) BloodRay válasza summi (#817) üzenetére


BloodRay
veterán

32LV3550 idei alsókategóriás led, a Samsung C6000 tavalyi középkategóriás, az LE5500 pedig tavalyi felső közép kategóriás. Képminőségre is ez a sorrend. Az LE5500 a legjobb szerintem ilyen téren. 32LV3550-et csak a többihez képest nagyon jó áron érheti megvenni.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#819) edeleny válasza csonkasz (#815) üzenetére


edeleny
őstag

145 e. vettem. (32LE5500)
Most 115 e. körül lehet kapni. Nem tudom, a biztosító, ha fizet mennyit fizet, de úgy gondoltam az eredeti árra kiegészítem, és vennék egy nagyobbat. Az most épp annyi.

De vannak olyan funkciói, amiket nem használok. ezért kérdeztem, hogy cirka 150 körül van e olyan 42-es készülék aminek ugyan ilyen jó a képe, (5500), de kevesebbet tud!
(DLNA, net nem kell, esetleg a média lejátszás sem)

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#820) summi


summi
csendes tag

Az Lg 32le5500 tv távszabályzóján van gombvilágítás?

Zs

(#821) edeleny válasza summi (#820) üzenetére


edeleny
őstag

Igen

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#822) csonkasz válasza edeleny (#819) üzenetére


csonkasz
csendes tag

A biztosítónak elvileg annyit kellene fizetnie, amennyiért most meg tudnád venni ugyanazt a készüléket. Persze, ha nem javítható gazdaságosan.

(#823) BloodRay válasza edeleny (#819) üzenetére


BloodRay
veterán

Ezért is írtam neked az LE5300-at ami 42"-ban nagyjából hasonló képminőséget tud mint az LE5500(utóbbi azért jobb ekkora méretben, plusz local dimminges is már).

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#824) HPAA válasza edeleny (#819) üzenetére


HPAA
őstag

üdv , hogy sikerült ez a kinyírás ?

ment a tv , vihar alatt ?

csak azért kérdem mert viszonylag közel vagyunk egymáshoz , hasonló időjárással és tök egyforma tv-vel... ?

volt valami túláram védelem ?
elosztón , ajzaton ?

************* censored

(#825) sly105


sly105
tag

Sziasztok!.
A múlthéten a garancia lejárta előtt 2 nappal meghalt az lg32lg5700-as LCD-m.
Kaptam egy cserére jogosító papírt és a MM-ba vettem egy LG32LE5300-as led lcd tv-t.
A boltban már ki voltak tőlünk akadva mert röpke 3 órát töltöttünk náluk mert nem tudtunk dönteni.A másik esélyes egy samsung volt amit ki is választottunk de az árúkiadó megkérdezte hogy miért azt a sz@rt visszük miért nem inkább az LG-t mert az 100Hz-es. Végül is ezért vettük az LG-t.
A képével nagyon meg vagyok elégedve ,gyönyörű színek tű éles kép, stb.....
Két dologgal nem vagyok kibékülve,az egyik hogyha nem szemből nézem hanem kicsit oldalról akkor kékes háttér nem fekete,valamint ha valaki tzudna segíteni abban hogy kell beállítani hogyha megnyomom mondjuk a 4-es gombot akkor ne a digitális adókból a 4-es csatorna jőjjön be hanem a normál analóg adásból beállított 4-es csatorna.
A fiam XBOX-al is használja ,hát brutális. :C
Ja van még valami ,néha gyors mozgásnál és főleg ember alakoknál bekockásodik az emberek körvolnala, de ez annyira nem zavaró csak nem tudom nem-e hibás a készülék vagy csak az adás ilyen.Pl:rajzfilmeknél nem tapasztaltam ezt a kockásodást.
Kinek mi a tapasztalata ezzel a tv- vel?? :F
Köszönöm az esetleges segítő hozzászólásokat..

[ Szerkesztve ]

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#826) edeleny válasza HPAA (#824) üzenetére


edeleny
őstag

Egyértelműen az én hibám volt.
Bekapcsoltam! Nem volt semmi védelem.

Amikor lecsapott valahova mellénk a villám, kikapcsolt, aztán pár másodperc múlva be, de úgy, hogy csak a kezelőfelület világított, de kép nem jött be. Ez a jelenség volt ez után is.

Pénteken elvitték, ma kiderül, hogy garanciálisan javítják, vagy tényleg kuka a villám miatt.

Off.

A kikapcsolt számítógép bekapcsolt. Ott csak a ruter, a modem, és a hálókártya ment ki.

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#827) BloodRay válasza sly105 (#825) üzenetére


BloodRay
veterán

100Hz-es LG-vel mindenképp jobban jártál mint az 50Hz-es Samsungok bármelyikével ez tény.
Oldalról én is észrevettem, hogy a 32LE5300-ak bevonata mintha mattulna. Szerintem ez lehet a ludas.
A digitális csatornakezelésre ránézek majd, most fejből ilyen nem ugrik be.
Ami a gyors mozgás kockásodását illeti ezek digitális adóknál fordulnak elő? Mert ha igen, ez adáshiba, nem is olyan ritka. Ha nem csak analógnál akkor a gyanúm, hogy túlságosan magasra van állítva a készülékben az élesség. Azt ne nagyon erőltesd, egy fos, kb semmit nem ér, főleg gyengébb minőségű adások esetén.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#828) summi


summi
csendes tag

Sziasztok!

Az LG 32le5500 vagy a Samsung ue32c6000 a jobb tv?
Az Lg tényleg 100Hz-es folyamatosan,vagy csak felkonvertálja a truemotion-nal, jha maxon van?

Zs

(#829) summi


summi
csendes tag

Az egyik hipermarketban van egy utolsó darabos LG 32le5500 110e -ért, ez jó ár érte, mert 128e-nél olcsóbban még nem láttam.
De ez a tv 6-7 hónapon keresztül napi 15 órát üzemelt, szerintetek ez a későbbi pályafutását, képminőségét mennyire befolyásolhatja?
Érdemes vele foglalkozni?

Zs

(#830) BloodRay válasza summi (#828) üzenetére


BloodRay
veterán

LE5500 felsőbb kategóriás modell mint a C6000.
100Hz-es jelet egy tv sem kap, ezek képjavító algoritmusok mindenhol. A lényeg, hogy gyorsabb a válaszidejük.
(#829) summi -> Igazából ha csak ment volna ennyi ideig az nem lenne gond, de én nagyon megnézném nem-e nyomkodták szét a távirányítóját, nem-e tiszta karc maga a készülék.
Egyébként az ára jó.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#831) summi válasza BloodRay (#830) üzenetére


summi
csendes tag

Szia!

Köszi a választ, segítettél dönteni!
Szép a készülék, nem karcos, a távirányítója nem is volt kirakva a vásárlóknak.
De inkább újat veszek, mert nem 1-2 évre veszem és szervizbe se szeretnék rohangálni.

Zs

(#832) sly105 válasza BloodRay (#827) üzenetére


sly105
tag

Köszönöm a gyors választ .Igen nagyon felvettem az élességet ,akkor csak ez okozza?Nagyon jó ez a tévé még ma esete is nyomkodom hátha rájövök hogy kell ezt a csatorna sorrendet beállítani. De ha utánanézel azt megköszönném, mert lusta vagyok végigolvasni a 250 oldalas használatit. :D

summi: én nem foglalkoznék kiállítási darabbal. Annyival nem olcsóbb mint amennyi üzemóra benne van. :(

[ Szerkesztve ]

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#833) Sify


Sify
senior tag

Sziasztok!

A következő 2 TV között kellenne dönteni:

LG 47LW650s
LG 47LW570s

és hogy miért azt választaná. :-)

Állitólag azt mondák egy üzletben hogy egyenlőre a 650S leállították a beszállitását? Esetleg valaki tudja hogy ennek mi az oka?

Köszönöm

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#834) BloodRay válasza sly105 (#832) üzenetére


BloodRay
veterán

Holnap délután lesz időm valószínű ránézni a csatornasorrendes dologra. Ma elfelejtettem sorry.

(#833) Sify -> A kettő közül az LW570S-t venném, de csak mert ár/értékben jobb készülék szerintem. Egyébként az LW650S-el sincs tudtommal semmi gond, csak készlethiány van belőle.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#835) sly105 válasza BloodRay (#834) üzenetére


sly105
tag

Előre is köszi :R

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#836) ezozo


ezozo
tag

Hali,eddig nem kaptam választ ha usb-ről nézek filmet pl:xvid,ami bárhonnét letölthető aktuális film a vége felé elcsúszik a hang ez engem zavar,mit kell állítani hogy ne legyen hangcsúszás :( pendrive és külső vinyóról is elmászik,a tv LE5300 nagyon jó tv de ez a csúszás zavaró,nem hiszem hogy csak nálam van ilyen,de mit csináljak hogy jó legyen, :W köszi.

[ Szerkesztve ]

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#837) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ezek az új LG cinema 3D tévék állítólag nem b*sszák szét ez ember szemét, valaki próbálta már?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#838) ako001 válasza BloodRay (#806) üzenetére


ako001
aktív tag

Üdv!
Tegnap meghozták az 55"le8500-t.Szép nagy darab,és jó nehéz is,úgy kellett felcipelni a 3emeletre,mert nem fért be a liftbe.A szállító meg is jegyezte,hogy ilyen dög nehéz tv-t még nem látott.Az elején aggódtam az üveglapos dizájn miatt de lehet rajta valamilyen tükröződésmentes bevonat mert annyira nem fénylik mint ahogy gondoltam.Az első dolgom a bekapcsolás után,az volt,hogy rádugtam egy 750Gb WD vinyót.Meglepődve tapasztaltam,hogy ami rajta vannak filmek szinte kivétel nélkül mindent lejátszik,divix,avi,mkv,stb,még az srt-t is felismeri a mappában és lejátssza hibátlanul.A full hd kép félelmetesen jól néz ki,sokan fanyalognak,hogy a fekete szín csak plazmán fekete. Nekem a fekete itt fekete,lehet nem vagyok eléggé vájt szemű.Egyetlen apró szépséghibája van,hogy a bekapcsoló gomb világító panelja valahogyan lejjebb van csúszva és kilóg a fekete rész alól,kikapcsoltan a gombok megvilágítását,így nem zavar.Remélem más baja nem lesz,mert ez miatt nem igazán akarom visszavinni.Majd teszek fel róla képet.Most hirtelenjében ennyi,majd írok még,hogy mik a tapasztalatok
BloodRay köszönöm szépen a sok kimerítő választ és a sok segítséget amit tőled kaptam,jó tv-t vetettél velem :R

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#839) sly105 válasza BloodRay (#834) üzenetére


sly105
tag

Na ma rájöttem a programsorrend beállitására.Egyszerűen csak beállitottam hogy ugorja át igy ha a pl: a 4-est nyomom akkor az analóg adások közül a nickelodeon-ra kapcsol.De pl:amikor kiválaszom a 4-es csatornát lenyilik a bal felső sarokból egy fül ahol felajánlja a digitális adókat is de csak ha külön kiválasztom akkor kapcsol oda.
Igy tökéletes.De azért köszönöm a segitségedet. :R
(bocs de nincs az angol billentyűzeten hosszú i betű)

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#840) sly105 válasza ezozo (#836) üzenetére


sly105
tag

Én is most vettem ilyen tévét majd kipróbálom és referálok.

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#841) BloodRay válasza ezozo (#836) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem megfelelő kódolás miatt lehet a dolog. Mindenesetre esetleg próbálj meg szoftvert frissíteni.

(#837) BÁ Nutrition -> Elég sokat próbáltam őket. Valóban nem bántja az ember szemét és a fejem sem fájdul meg tőle. Eddig messze a legjobb megoldás szerintem. Ha valami konkrét kérdésed van róla csak ki vele.

(#838) ako001 -> Örülök, hogy tetszik a tv. Nálam is egyik kedvenc. Súlya "sajnos" az üveg és a mérete miatt van. :) A feketéje meg egy hátsó ledes ledvezérelt tv-nek már igen jó tud lenni jól beállítva. ;)

(#839) sly105 -> Csak rájöttél akkor előbb mint megnézhettem volna. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#842) ako001 válasza BloodRay (#841) üzenetére


ako001
aktív tag

Üdv BloodRay!
Szerinted ezt érdemes megjavíttatni?Maga a gomb működik.
[link]

[ Szerkesztve ]

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#843) BÁ Nutrition válasza BloodRay (#841) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szal olyan tévét keresek ami megbízható, filmeket, ill sportműrorokat szeretnék rajta nézni ill XBox normálisan menjen rajta. a samu LE 40C750-et néztem ki eddig. az ugye tud 3d-t is de mivel eddig az összes 3d-s tévé cseszte a szemem sokat ezzel a funkcióval nem foglalkoztam. (ilyen kellemetlen szűrkáló érzés, hülyén vibrál a kép, elmosódik a mozgás benne, vagy picit szaggat stb gondolom nem csak nálam fordul elő)
namármost asszem vmi hirdetésben láttam hogy az LG Cinema tv direkt olyan hogy ezt nem tapasztalni, ezért is kérdem. árban nem emlékszem mennyibe kerülnek, a samu tv 220K körül van.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#844) csonkasz válasza sly105 (#839) üzenetére


csonkasz
csendes tag

Ez a csatorna átugrásos dolog engem is érdekelne.
Hol lehet beállítani hogy ugorja át? És mit ugorjon át? Mert engem is első sorban az analóg adások érdekelnek.

(#845) ezozo válasza BloodRay (#841) üzenetére


ezozo
tag

Nézegettem de nem tudom honnét lehet leszedni szoftver frissítést,mert lan ebben nincs tehát usb-röl kéne frissíteni de hol találok hozzá szoftvert.

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#846) BloodRay válasza ako001 (#842) üzenetére


BloodRay
veterán

Maximum ha nagyon zavar. Egyébként nem éri meg a herce-hurcát szerintem.
Csak alulról látszik, vagy szemből is?

(#843) BÁ Nutrition -> A Samsung amit írtál tavalyi modell, így az idei Cinema 3D-s LG-k drágábbak nála, de egyébként az LW4500-tól nézheted őket, egyik sem rossz, a 3D-jük egyáltalán nem zavaró a szemnek. Tudom, hogy mire gondoltál amikor azt írtad, hogy kellemetlen volt a szemednek az aktív megoldás, én is így vagyok/voltam vele.
Tényleg próbáld ki valamelyik új ilyen LG-t. Annyira figyelj, hogy mindegyiknek(mérettől függően van minimális nézési távolsága 3D-nél).

(#845) ezozo -> Hivatalos weboldalakon érdemes keresgélni(akár külföldiek is, de ha csak teljesen egyeznek a típusok a régiók között).

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#847) sly105 válasza csonkasz (#844) üzenetére


sly105
tag

Menü-Beállít-Programhely rendezése-és ott a kék gombbal kijelölöd melyik programokat akarod átugrani.Amit elkékítesz azt csak akkor tudod megnyitni mikor a lenyíló fülön programváltásnál kijelölöd, egyébként az analóg csatornák lesznek az alapértelmezett számozásnál.

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#848) csonkasz válasza sly105 (#847) üzenetére


csonkasz
csendes tag

Köszi!

(#849) feriferiferi


feriferiferi
csendes tag

Sétáltam egy kört MM & SAT és elkente a számat amit láttam.
LE5500 37" még nézhető volt az SD, de az összes többi készülék nálam megbukott. Kép szétesve, kontúrokon kockásodás, teljesen béna színprofilok.
Plazmákon volt még élevezhető az adás, de ott meg mindenki rápánikoltatott a beégésre (ezen a fórumon is).
Van olyan készülék, amin sima digitális adást (nem HD) élvezhető minőségben lehet nézni? Vagy fogadjam el, hogy az LE5500 37" a nekem való és kész? :)

(#850) Allendale válasza feriferiferi (#849) üzenetére


Allendale
csendes tag

Ezek a helyek alkalmatlanok a tv adás megítélésére, részben a világítás, részben a százfelé osztott jel miatt. Kedvenc trükk az eladni kívánt készülékre kötött direkt jel, és az emellé tett más készüléken bemutatott agyonosztott és elállított beállításokon adott műsor prezentálása.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.