Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) Rolikaaa


Rolikaaa
csendes tag

Sziasztok,nemrég vettem egy LG 42LW4500 tipusú 3D led tv-t.Van ralyta USB csatlakozó is.Kérdésem a következő:USB-n keresztül külső merevlemezről nézhetek ralyta Blu ray,illetve Blu ray 3D filmeket?Azért kérdezem,mert töltöttem le rövid 3D anyagokat(mondanom se kell a 3D valami eszméletlen szép ralyta :DDD ),és azt pendrive-ról semmi gond nélkül megbirtam nézni.

(#1952) espat válasza Rolikaaa (#1951) üzenetére


espat
tag

Elvileg igen, gyakorlatilag nemigen.

Ugyanis a TV USB portján a video stream sebessége 20 mbit-re van limitálva (benne van a TV használati utasításában is). És egy jobbfajta blu-ray film (a 3D adatfolyamáról már ne is beszéljek) ennél nagyobb bitrátával van kódolva. Persze nem kizárt, hogy lesznek filmek, ahol nem lesz probléma, de elofordulhat, hogy beszaggat a film.

MKV filmeknél viszont nemigen szoktak 20 mbit folé menni (átlagban 8-12 mbit az adatfolyam másodpercenént).

Ami érdekes: a BD670 blu-ray lejátszó USB portjára szúrt pendriverol simán lejátszottam az etalonnak számító Samsung Oceanic life nevu kisfilmet. Tudni kell róla, hogy ez a maximális 40 mbit-es bitrátával lett enkódolva.

A TV erosen szaggatva játsza le ugyanezt.....

Amúgy amire te igazán kíváncsi voltál: igen, USB-s HDD is csatolható a TV-hez, nem csak pendrive. Sot: meglepo módon az 500 mA-nál nagyobb áramerosséggel mukodo (kulsoleg nem táplált) HDD-ket is meg bírja porgetni.

[ Szerkesztve ]

(#1953) GEO001 válasza espat (#1952) üzenetére


GEO001
aktív tag

Szia!

Egy kicsit Off: Ahogy olvastam, BD670 -el pörgeted a lemezeket Te is. Meg vagy vele elégedve? Van negítív tapasztalatod vele?
Ezekre gondolok: film/lemez betöltési idő, lemez pörgető mechanika hangossága, stb., az USB-s adatátvitel komolyabb kódolású filmeknél így gondolom Ok. Én is ezt a lejátszót néztem ki magamnak. Köszi a választ.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#1954) Rolikaaa


Rolikaaa
csendes tag

Értem,köszönöm szépen a gyors választ!Egyébként azért gondoltam erre a megoldásra,mert így megszabadúlnák 30-40000 FT költségvetésről,mert ugyebár annyiba kerül kb egy Blu ray lejátszó,vagy még drágább is,de nincs mese,akkor be kell ruházni egyre :)

(#1955) pezo00 válasza BloodRay (#1947) üzenetére


pezo00
tag

És tudnál nekem vmi jó optikai kábelt ajánlani ami jó minőségű? Ezen az optikai csatlakózó sima jack csatlakozó? Be van rakva a TV így addig nem nagyon mozgatnám míg a kábel nincs meg. Ha tudnál vmi linket mutatni hogy milyen kábelt milyen csatlakozó végekkel keressek azt nagyon megköszönném.

(#1956) espat válasza GEO001 (#1953) üzenetére


espat
tag

Elvárásaimnak tokéletesen megfelel a BD670. Mindent tud, amit tudnia kell, sok BD lemezt még ugyan nem játszottam le rajta, de amit igen, azt csont nélkul. USB-n keresztul ez sem szereti a 4.1 feletti video levelt, de igazából már nem is nagyon érdekel, hisz blu-ray lemezformátumnál ez nem gáz.... :)

Az ára pedig a tudásához képest verhetetlen (...volt, amikor júniusban vettem 126 €-ért)

[ Szerkesztve ]

(#1957) espat válasza pezo00 (#1955) üzenetére


espat
tag

[Optikai kábel link]

[ Szerkesztve ]

(#1958) GEO001 válasza espat (#1956) üzenetére


GEO001
aktív tag

Köszi a választ, már megyek is érte. :C

Ja ha valakit még érdekel az új széria beérkezése, most értesítettek az átvétel lehetőségéről, éjszaka Mo -ra hozták őket, most már az Euronicsban (Szfvár) is van egy készülék (55LW5590), ami rám vár :C , úgy hogy nem is várakoztatom tovább őket.

[ Szerkesztve ]

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#1959) rehotom válasza GEO001 (#1945) üzenetére


rehotom
csendes tag

Sziasztok,

Új vagyok. :) (illetve elhagytam a régi jelszavamat, de azzal se sok vizet zavartam...)

Én 42LW5590-est szeretnék, de egyelőre csak az EDigital-nél van készleten 250k-ért, viszont ennyit nem adnék érte úgy, hogy más webáruházakban 231 az ára - csak ugye ott egyelőre nincs készlet.

GEO001 megkérdezhetem, hogy hol rendelted meg a készüléket? Hátha ott tartják a 42-es verziót is a raktárban...

Szerk:
Hupsz most látom, időközben írtad is, hogy euronics - sztornó a kérdésem akkor.

[ Szerkesztve ]

(#1960) stevve


stevve
nagyúr

26LV5500 tévét számítógépre kötve (PC mód) a káva és az oprendszer asztala között van egy bő másfél centis fekete keret körben. Ezt hogyan lehet orvosolni? Ki lehet húzni a képet teljesen a képernyő széléig?

(#1961) stevve válasza stevve (#1960) üzenetére


stevve
nagyúr

Driverből megoldva... csak vak voltam, bocsi. :B

(#1962) doriath válasza GEO001 (#1958) üzenetére


doriath
tag

Ma én is voltam az Euronics-ba és már ott voltak a raktárukban a 9-es tv-k. Ahogy néztem az árlistát a gépen, nem változtak a 0-hoz képest.

(#1963) doriath


doriath
tag

Srácok, akinek már van tv-je, pl az itt található programokat a tv-n keresztül lehet telepíteni?

[link]

Két kérdésem lenne:

1. Mennyi memória van a tv-ben, vagy egy típusfüggő
2. Lehet-e valamilyen módon bővíteni a memóriát (pl usb) vagy tapasztalatok alapján elég annyi amennyi benne van? :))

(#1964) drstupid válasza doriath (#1963) üzenetére


drstupid
tag

Tudtommal NEM lehet bővíteni, memória meg nem biztos de 128mb?

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#1965) GEO001 válasza doriath (#1962) üzenetére


GEO001
aktív tag

Igen, én is a régebbi típus árán kaptam.
Hát mit mondjak, csodálatos kép fogadott bekapcsoláskor, a TV műsorok is meglepően tiszták, részletesek, pedig még a scart-os SD UPC stp box -ról jön a jel (kedden jön már a cisco stp -HD box is), pláne BD lemez indításánál.
GRU 3DBD -vel (BD670 promócióban) első 3D hatás is elképesztő.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#1966) pivi.l válasza doriath (#1963) üzenetére


pivi.l
tag

Igen a tv-n keresztül kell telepíteni.

1. 320mb (lw5500)
2 Igen
Részlet a kezelési útmutatóból:
"Alkalmazások USB-tárolóeszközön történő tárolásához győződjön meg róla, hogy csatlakoztatva van az USB IN 2/USB Apps porthoz.
Az USB-eszközön akár 1000 alkalmazás is tárolható.
Az alkalmazásokat tartalmazó USB-tárolóeszköz nem használható más típusú adatok tárolására"

(#1967) Maniec


Maniec
csendes tag

Ma lettem egy Philips PFL5606H boldog tulajdonosa, minden működik, de az a problémám, hogy a TV-t összekötöttem a PC-vel, HDMI kábellel, és csak a képet jeleníti meg, hang nincsen. Ilyenkor h lehet átvinni rajta a hangot? A másik gondom az, hogy elvileg ha USBvel összekötöm a gépet, akkor a TV által támogatott dolgokat megtudja jeleníteni lejátszani (hang probléma is megoldódna) de ugye az USB egyik végre jó csak, ugyanis a TVbe és a PCbe is ugyanaz a vég kell (tehát a kicsi vége amit telefonba stb. kell rakni, az nem jó). Ez most azt jelenti h a gépre nem lehet kötni, csak a pendrivera másolt dolgok működnek. Esetleg az egészet ki lehet küszöbölni egy ugyanolyan végű USBvel? (erre gondolom más márkájú TV tulajok is tudnak válaszolni mert Samunál LGnél is volt ilyen lehetőség. A válaszokat előre is köszönöm. :)

(#1968) doriath válasza pivi.l (#1966) üzenetére


doriath
tag

Köszönöm az infót!!!

(#1969) #16695808


#16695808
törölt tag

Hello.
van egy gondom, pen-re másoltam filmet tegnap és bedugtam a tv-be (LG LCD) és nem látott semmit rajta, pedig rajta volt. ezután leformáztam ntsf-re, de ez se segített.
ezután vettem a 30gb-os külső merevlemezt amit már előtte partícionáltam és 20 gb let ntsf a fullhd filmek miatt, és ha erre másolok akkor meg látja a tv a filmet. (2 pent is kipórbáltam, de egyik sem jó )
megoldás?
(Ubuntu 11.04 os)

(#1970) BloodRay válasza Maniec (#1967) üzenetére


BloodRay
veterán

Hjajj...
Az usb csatlakozóra pendrive-ot, winchestert tudsz kötni, nem számítógépet.
Két gépet sem köthetsz össze usb-vel. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1971) tibtibx


tibtibx
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy az új LW5590-es tv-k játsszák-e a YouTube3D-t, vagy a webböngésző a flash-t?

(#1972) BloodRay válasza tibtibx (#1971) üzenetére


BloodRay
veterán

Webböngésző eddig is vitte a flash-t egy szintig. Ennek a frissítése nem modellhez kötött, jönni fog. Youtube 3D is jönni fog ha jól emlékszem.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1973) Demo77


Demo77
csendes tag

Sziasztok !

Az LG 47 LW980s-ről van e már valami konkrét infó hogy kb. mikor érkezik az országba a hivatalos csatornákon keresztül és mennyi lesz a várható ára ? LG 55LW 980s teszt [link]. Maga az írás elég vegyes érzelmeket sugall, de az angol AvForums [link] fórumokon a hozzászólók nagy többsége igen lelkes :D

[ Szerkesztve ]

(#1974) tibtibx válasza BloodRay (#1972) üzenetére


tibtibx
csendes tag

Köszi a választ.

Még lenne két dolog. Az egyik, hogy mire jó a külön satellit antenna a tv hátulján, és a timeshiftnek mi a funkciója, ha egyáltalán van az lw5590-en.

(#1975) Maniec válasza BloodRay (#1970) üzenetére


Maniec
csendes tag

Ezt nem értem, akkor hogyan nézzek huszonx gigás filmeket? Másoljam rá pendrivera? o.o A vinyóra dugom az USBt, nem? Ez így nem kóóser:S

(#1976) #16695808 válasza Maniec (#1975) üzenetére


#16695808
törölt tag

rámásolod a usb hdd-re, penre nem hiszem hogy ráfér 24gb -os avatar :-) ja és a pen lassabb is.

(#1977) Maniec válasza #16695808 (#1976) üzenetére


Maniec
csendes tag

Aham, akkor lehet beruházok egy ilyenre. Viszont fontos lenne tudnom, hogy a Philips PFL 6505 H nem támogatja a feliratokat. Van esetleg valami custom FW vagy valami ami megoldja ezt a problémát? Ez főleg sorozatoknál okozna gondot.

(#1978) Erdei88


Erdei88
veterán

Sziasztok!
LG 47LV3550-ről mi a véleményetek? Mennyire jó vétel 180k-ért??

(#1979) kola99 válasza GEO001 (#1965) üzenetére


kola99
tag

Üdv !
Gratula az új TV-hez :)
Érdeklődnék , hogy mennyire sikerült lealkudi az árát ?
Milyen csomagot adtak hozzá?
/Smart távirányítót is , vagy csak szemüvegeket ?/
Ha 2 dolgot le tudnál mérni és beírni jó volna.

1 : Milyen hosszú a talpa? /ez azért , hogy milyen médiaállványra rakjam rá./
2 : A doboza milyen méretű ? / ez azért hogy le tudjam mérni hogy az autónkba ,befér-e./

Nekem árat nem tudtak mondani még./ Kb 2 hét mire kiderül.mikorra,menyiért/
A típus, csak hogy nehogy összekeverjük : LG 55LW5590.
Köszi a választ előre is .

(#1980) Blueman333


Blueman333
csendes tag

Sziasztok!
Én vagyok az, aki 1 hete visszavittem az extrémbe az 42LW5500-át, mert mozgott a képernyő a keretben. Megnézték, és még ők sem láttak ilyet! Pénzt rögtön vissza is adták, és rendeltem egy másikat!
A gyanúm beigazolódott, másikat már nem tudtak szerezni, (nem beszerezhető szerintük), és kaptam is az utódját, az LW5590-et! Sok különbséget nem veszek észre, kicsit több a csatlakozó hátul, egy picit bővebb a menürendszere, nagyobb a kontrasztja, és NEM MOZOG A KÉPERNYŐ! :-)
Eddig mindent játszik, a DD-t is kiküldi optikaira. A 3d-s filmeknél továbbra sem játszik le mindent, de ez sajna az előzőnél is megvolt!
Kérdésekre felelek! :-)
Ja, és kaptam 11 szemüveget, a KIDPACK ELADÓÓÓ! :-)

(#1981) pezo00 válasza Blueman333 (#1980) üzenetére


pezo00
tag

Mennyiért adnád a kid packot?

(#1982) Blueman333 válasza pezo00 (#1981) üzenetére


Blueman333
csendes tag

A vaterán 6e-ért van, én odaadom 5e-ért.
Még ki sem bontottam :-)

(#1983) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Segítsetek lécci,

A Youtube-ba be lehet jelentkezni, hogy a kedvenceimhez hozzáférjek?

42LW5500, köszi!

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1984) GEO001 válasza kola99 (#1979) üzenetére


GEO001
aktív tag

Szió!

Köszi neked is.

Amit kértél lemértem:

Talp mérete: 55x34cm, doboz: 160x87x20cm (szél.mag.vast.) Én a kocsimban hazaszállítottam (mivel a szállítást csak hétfőre tudták volna vállalni), csomagtartón keresztül be, hátsó ülések lehajtva.
A csomag alapvetően plussz 5db-os családi szemüveg packot tartalmaz. A magic remote-t külön kell megvásárolni hozzá, persze ha vkinek szükséges a smart funkciókhoz.
Én 410K -ért jutottam hozzá és 5 év garival adták természetesen.
Sok sikert neked is, csak ajánlani tudom -de kb. 4m távolságban jön ki a kép igazi részletessége, szépsége.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#1985) rehotom válasza doriath (#1962) üzenetére


rehotom
csendes tag

Nem tudod véletlenül, hogy a 42LW5590-nek mi náluk most az ára?

(#1986) kola99 válasza GEO001 (#1984) üzenetére


kola99
tag

Köszönöm szépen a segítséget .
Még esetleg annyit , hogy milyen médialejátszót veszel vagy használsz hozzá?
Mert előbb-utóbb azt is kell majd vennem hozzá. És 2TB.os külső HDD-t tervezek még.

[ Szerkesztve ]

(#1987) hullygully


hullygully
csendes tag

Sziasztok!

LG 47LE5500 TV-re rá lehet kötni usb dvd olvasót?
USB wifi adapterből LG kell, vagy bármi jó lehet?
Köszönöm segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#1988) mjoy


mjoy
csendes tag

Sziasztok ! Adat rögzitéssel kapcsolatban érdeklődnék.
Külső wincsesztert a tv megformázza ,azután tud rá rögziteni.
A winyot meg lehet osztani több particióra elötte ? Lehet csak külön particiót
formázni -használni a Tv-vel ?
Köszönöm .

(#1989) pivi.l válasza mjoy (#1988) üzenetére


pivi.l
tag

A tv a teljes merevlemezt formatálja, az összes rajta lévő partíciót törli.

(#1990) PLaci58


PLaci58
őstag

Üdv.
Vettem egy 42LV4500-at.
Pár gondom van vele.
1, az automatikus fényerő szabályozást lehet valahogy állítani? Az a gond, hogy sötét szobában nagyon lesötétíti a képet.
2, Hány hangszóró van ezekben a tvkben? Nagyon gyenge a hangja. Kicsit felhangosítom (8-10-es hangerő) és torzítja nagyon a mély hangokat. Mintha verődne a hangszóró membrán.
Van ezekben külön mélysugárzó?
3, Milyen garanciajegyet adnak ezekhez a tvkhez? Amit kaptam az akár fénymásolat is lehetne, de eredeti LG-nek tűnik (43 oldalas, többnyelvű, lengyelben printed). Nincs még sorszáma sem. Nincs ezeken valami speciális azonosító?

4, Mire jó (mit csinál a gyakorlatban) a "True Motion"; " Valósághű mozi"; "Szem kímélő" beállítás?

Most pillanatnyilag csak ennyi :)

ui. Mielőtt azt írná valaki, hogy a lapostvk hangja mind pocsék, azt nem tudom elfogadni, mert az LG plazmámnak jó hangja van.
ui2. szervíz módot el lehet valahogy érni ezeknél a készülékeknél?

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1991) jas39 válasza PLaci58 (#1990) üzenetére


jas39
tag

nekem rendes Lg gar-om van igaz LW a tv-m, pecsét, füzet, stb

2 hangszórós, hagy némi kivánnivalót

trumotion : a gyors mozgások során bekövetkező elmosódást szüntetné meg, de......

(#1992) brandyke


brandyke
csendes tag

Sziasztok.

Lenne egy kérdésem. Az LG 37LV3550 tv mekkora méretig ismeri fel a külső vinyókat?

(#1993) drstupid válasza brandyke (#1992) üzenetére


drstupid
tag

2 tb

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#1994) GEO001 válasza kola99 (#1986) üzenetére


GEO001
aktív tag

Én DUNE HD -t használok média kezelésre, NAS -al támogatva, de ez egyéni dolog, van többféle megoldás.

Üdv.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#1995) spidersoft válasza PLaci58 (#1990) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ha jól figyeltem meg, akkor oldalanként 2-2 apró hangsugárzó van benne.

Az LV4500 kábé két centi vastag (bár alul a hangszóróknál megvan négy is), a plazma meg nem.

Nagyobb tér > nagyobb hangsugárzó+nagyobb hangdoboz (rezonanciatér) > nagyobb hang... A LED-esek sajnos ilyenek, mivel arra törekedtek, hogy minél vékonyabb "penge" legyen a készülék -- ez a trend. Ennek ez az ára... basszust nem lehet elvárni ekkora pici hangsugárzótól és ilyen vékony hangdoboztól, csoda, hogy így is szól. (nekem 42LV4500 van szerdától, és én is most tanulom).

Híradóhoz elég a hangja, filmet nézni meg úgyis be kell szerezni egy használható legalább 2.0 rendszert (10-12k HUF).

A torzítás kivezérléstől is függ -- elképzelhető, hogy a tévécsatorna/lejátszó, amivel hajtod, túl nagy amplitúdót ad, meghaladja a tévé bemeneti szintjét. Ez elvileg valamelyest szabványszerű, gyakorlatilag meg nem... próbálj a magas *és* mély hangokból levenni, és úgy emelni a hangerőt, hogy akkor mi lesz.

A nagyon lesötétítő dolog az az energiatakarékos üzemben keresendő -- a távkapcs tetején van egy ződ gomb, azzal lehet kapcsolászni. Nekem OFF-on van, így eszik a tévé (beállítgatások után) kábé 50-60W-ot, ami egyáltalán nem sok ekkora méret mellett, lévén a 70 centis CRT-m (5 éves, 50Hz, domború, szal alap cucc) 80-90W környékén fogyasztott, és egy 42"-os modern plazma is 120-130W környékén eszik átlag (az LCD állandó háttérvilágítás mellett nagyjából megegyezően fogyaszt sötét és világos kép mellett is, plazma meg úgy 4x annyit eszik, ha világos a kép, mint amikor sötét)

A valósághű mozit nemtom, énszerintem a 24p engedélyezése lehet... bár nem értem, hogy mi értelme lenne azt kikapcsolni, de tény, hogy ki lehet a tévékben/lejátszókban.

A 43-oldalas garijegy nekem nem fénymásolt, normális, nyomdai minőségű.

-----

Visszatérve az én problémámra, ha megengeditek:
Hogyan is van ez a kedvencek csoport? Miképp lehetne kizárni pl. a "B" csoportból a digitális jeleket, hogy az "1" bebillentyűzése esetén csak a csoportban lévő "1" program legyen felajánlva, és a (pl) DVT ne?... Készítettem egy csoportot, amibe belerendeztem az analóg adásokat, ki van választva az a csoport, és ha nyomok egy "1"-et, akkor jön a lista:
[DTV] 1
[Radio] 1
[TV] 1
...mire félálomban megtalálom a nyílbillentyűket, hogy lemenjek kettőt a [TV] 1-re, addigra rá is kapcsol a [DTV] 1-re, oszt bejön a nagy b*dös semmi, lévén a digitális egy másik dróton jön... pláne hogy nem is azt akartam. Egyáltalán: miért feltételezi, hogy a DTV adást akarom behozni, mikor a forrásválasztó gombbal (jobb-fölül a TV/RAD feliratú) ki van neki szólva, hogy most analóg tévét nézek?...

Az is megoldás lenne, ha a DTV adásokat le lehetne rendezni olyan helyre, ahol az analógon nem okoz átfedést (pl. 80as számra), de a DTV lapon csak annyi hely van, ahány adást talált a készülék (jelen esetben 1-23 között), és nem 99, mint az analógnál...

Kösz az infókat :)

(#1996) rossitibi válasza drstupid (#1993) üzenetére


rossitibi
tag

Ez minden típusnál igaz?
LW5500 az enyém és én is tervezek külső vinyót!

(#1997) Gali1234 válasza pezo00 (#1940) üzenetére


Gali1234
csendes tag

Megoldódott már az O'play probléma? Lejátsza már a 3D-s filmeket? Pont ilyet szeretnék venni és nem lenne túl mutaságos ha nem vinné a 3D-t... egy LW5500-as tévével párban.

(#1998) Banyai87


Banyai87
csendes tag

Sziasztok!

A 32LV5500-nál ugye nincs utánhúzás?
BloodRay? :)

Előre is köszi!

(#1999) doriath válasza rehotom (#1985) üzenetére


doriath
tag

Ahogy én néztem ugyan annyi.

Sőt pl. egy árra hozták az ED-ben pl az 5590 és az 570S árát. Akkor már alap hogy az S-est veszem. Én a héten fogok venni, eddig csak piacfelderítettem :)

(#2000) doriath válasza mjoy (#1988) üzenetére


doriath
tag

Nekem még nincs ilyen, de ha a pvr-es set top boxokat vesszük alapul, akkor csak az az eszköz tudja olvasni a lemez tartalmát, amelyik rögzít is rá. Tekerj vissza 50-et, hasonlót kérdeztem.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.