Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-21 23:22:24

LOGOUT.hu

Ez a KOMOLY kávé topik. Kérjük, olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16601) vendingo válasza tariattila (#16599) üzenetére


vendingo
veterán

Úgy hívják, hogy Esztergályos Cecília :D

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#16602) Kávé Kálmán válasza Parci (#16597) üzenetére


Kávé Kálmán
tag

"kurvára egyértelmű"

Nem félsz, hogy kimoderálnak?!

Honnan kéne nekem tudnom, abból amit leírtál, hogy Neked már ezer skalpolt/nyitott karod volt?

Lehozta a Kiskegyed?

"gyengébbek kedvéért"

Magas a paci, mi?

Miért érzem azt, hogy Parci nem szeret engem :-)?

Ha megváltál egy skalpolt (gy.k.: nyitott) kartól, tök mind1 miért, akkor valamiért nem voltál boldog vele. Az előző "gyenge" hsz-ban megírtam az opciókat.

Csőztök!

(#16603) jolti válasza bl4ze (#16600) üzenetére


jolti
senior tag

Én meg egy nagyon fincsi kistigrisest' nyomattam az előbb.
Mondjuk Capu lett belőle. :D
Malabar vége.

(#16604) Parci válasza Kávé Kálmán (#16602) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

amit leírtam, tök világos volt, te mégis valami egész másra reagáltál. most is (ki mondta, hogy tudnod kéne, hogy volt-e nyitott karom?). egyszerűbb volna, ha elolvasnád, amit írok, és nem képzelnél dolgokat rólam. nem tudlak "nem szeretni", hiszen sosem találkoztunk, bármilyenfej lehetsz. az viszont biztos, hogy a folyamatos félreolvasás idegesít.

csorgattam a nyálam gondolatban egy nyitott pavoni karra, de most már többedízben mégis ízlésről, szerencsés eltérésről, szeretetről és a tököm tudja még, hogy miről beszélsz.

hát ennyi :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16605) bl4ze válasza Parci (#16604) üzenetére


bl4ze
veterán

szerintem (is) marha jó a videó meg minden, de én is azt látom, hogy Kalmár úr folyamatosan mellé beszél, félre olvas és megy az erőltetett humorizálás....
van akinek ez bejön, van akinek nem.

neked + nekem nem úgy tűnik - no hard feelings, Kalmár

.:. bl4ze .:.

(#16609) bl4ze


bl4ze
veterán

[link]

DIY : Combat Grinder

.:. bl4ze .:.

(#16610) bbuffy válasza Kávé Kálmán (#16602) üzenetére


bbuffy
senior tag

Talán azért e reakció, mivel nem az első platform ahol nekikezdesz a vircsaftnak.
Csak itt nincs a Kinajji nagy fal mellé. :DD

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#16611) adpeter


adpeter
tag

Fasza a video.
De ez a félreértéses, mellébeszéléses, na csőztökös, úgyisigazamvan hozzá állás... ..nekem a galambal sakkozni sztorit jutatja eszembe.

"-De nem én vagyok a messiáááááás!!!" "-De te vagy a messiás, hidd el, én csak tudom, követtem már egy párat."

(#16612) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

no, akkor ezennel zárjuk le ezt a második vitatémát is, éljen a világbéke! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16613) t-bali3 válasza fragola.6035 (#16584) üzenetére


t-bali3
senior tag

Én 3100 Ftért vettem. Annyiért nagyon nem megérős. A durva őrlés nekem is megvan (különben besül), de neü tudom már feljebb tolni a hőfokot. Úgy is készült az egyik, hogy fűtés lekapcsolása után rögtön és az is savanya, meg egyéb rossz ízű lett.
Kéne Pid :)

(#16614) fragola.6035 válasza t-bali3 (#16613) üzenetére


fragola.6035
aktív tag

Ez pid nélküli háztáji géppel nem fog menni.

https://caffe35.webnode.hu/

(#16615) Kávé Kálmán válasza bbuffy (#16610) üzenetére


Kávé Kálmán
tag

"nem az első platform ahol nekikezdesz a vircsaftnak"

Nézd vissza. Aztán talán megviláglik, miért regisztráltam. És hogy Wirtschaft akart-e lenni ez az egész. Feltehetően tudod mi a az, ha még a bankban nyomod az ipart. Nem kell sokat scrolloznod. Köszönöm!

@ Blaze: persze, hogy nincs semmi hard feeling: All Quiet on the Western Front (if you know what I mean :-)

Egyszerűen az nem fér a fejembe (ezt nem magyarázom félre for sure) kedves proharver kávékör, hogy valakinek volt egy skalpolt szűrőtartója, kávébuzi volt és maradt, és most nincs neki. Meg azt, hogy én "gyengébbek kedvéért" vagyok, mert nem tudtam róla, hogy volt neki a boldog szép időkben. He?!

(#16616) Kávé Kálmán válasza adpeter (#16611) üzenetére


Kávé Kálmán
tag

Wirtschaft :-)))))))

[ Szerkesztve ]

(#16617) paljoc válasza Parci (#16594) üzenetére


paljoc
tag

"végeredménynek semmi köze a robusztás izékhez, ez egy kitűnő kofi."

Koszi a velemenyt, tegnap privatban jott egy hasonlo pozitiv az etioprol, orulok ezeknek!:-)

Choco-val kapcsolatban: az is belejatszik hogy nem erezheto, hogy nincs is benne robuszta!:-)

Ma teljesen veletlenul es fuggetlenul a mai naked videotol en is ilyennel csapoltam reggel. A masodik latvanyosan szebbre sikerult, mint az elso. Ami miatt keveset hasznalom, hogy altalaban dupla szurot hasznalva ketten kavezunk, ezt meg nem lehet két fele folyatni. Igaz ketto megy egymas utan, de az elsobol két kapucsino, a masodikbol két eszpresszo megy, szoval sehogy sem jön ki a matek a skalpolt szurovel ezekre a reggeli projectekre. Sajna!:-)

(#16618) Parci válasza Kávé Kálmán (#16615) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem azért vagy gyengébbek kedvéért, hanem azért, mert válaszolsz valamit egy hozzászólásra, aminek semmi köze a hozzászóláshoz! nem tudok erre mit mondani, beleláttad, hogy szerintem nem jó dolog a skalpolt kar, és már jött is az értelmezhetetlen reakciód. pedig én nem írtam, hogy ne lenne jó.

az meg kevés lesz Nagy Fogódzónak, hogy dekódoltad, hogy volt ilyen karom, majd mégis eladtam. kellett valakinek, én meg odaadtam, mert addigra megtanultam jól tömöríteni, azaz a legfőbb célját megszolgálta. ebből egyébként még az sem következik, hogy ne vennék újra, alkalomadtán.

sőt, valószínűleg épp azért írtam a pavoni karról, hogy nyammm (amit rajtad kívül mindenki megértett elsőre is), mert kívánatos és kedvelem a műfajt.

és akkor pont.

könyörgöm, zárjuk le ezt a lényegtelen baromságot, annyit kérek tőled, hogy ha válaszolsz valamire, olvasd el türelmesen -- te is ugyanezt várod el másoktól szerintem.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16619) Kávé Kálmán válasza Kávé Kálmán (#16615) üzenetére


Kávé Kálmán
tag

De sose bánjátok! Nem kell nekem mindent érteni...

(#16620) WiZARD


WiZARD
addikt

rövid kávéajánló:
nálam most 2 Kapucziner-es kávé van a "csapon"

Palermo aranya (blend, a weblap szerint 35% robusta)
Finom csokis, nagyon finomra kell őrölni

Etióp csoda (ha minden igaz, akkor Yirgacheffee, bár párom volt vásárolni, és volt némi zavar...)
Ez meg a "szokásos" gyümölcsös kávé :)

(Monterosa féle Yirga pedig postán van, remélem hamar megjön)

(Sicura-t sokáig próbálgattam, majdnem a fele elfogyott, de nem ízlik, bármit is csinálok vele. A maradék több mint fél kilóval még nem tudom mi lesz. Max ledarálom az egészet, és megkapja valami rokon a kotyogójába)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#16621) And06


And06
aktív tag

nem tudom ki találta ki a "skalpolt" jelzőt, de a skalp tudomásom szerint felül van, nem alul, igy az alul nyitott szűrőtartó nemigen lehet skalpolt! teteje sosem volt, az nagy müvész aki felül fedett szűrőtartóval jó kávét főz :)
na be is fejeztem a nyelvészkedést, ez csak egy észrevétel :B

[ Szerkesztve ]

(#16622) bbuffy


bbuffy
senior tag

Nagyon jó felhasználási területet találtam a nyitott karomnak. Abban van a vakdugó, másra ugysem jó:))
Eleinte élveztem azt ha fröcsög a kv, utãna már nem. Tudom béna vagyok, de élvezem. :DDD

Az hogy hol dolgozom kiteregetni minek is?

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#16623) vendingo válasza bbuffy (#16622) üzenetére


vendingo
veterán

Én is csak erre használtam aztán inkább eladtam :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#16624) matepe válasza bl4ze (#16590) üzenetére


matepe
csendes tag

és hol tudom jó áron ezeket beszerezni?

(#16625) ronin s8


ronin s8
senior tag

Bakker, magyarázza már el nekem valaki, mi folyik itt! :O
Mér kellett rászàlni Kávékalmárra...? :F Majd ha valamelyikőtök csinál olyasmit, mint az a videó, akkor lehet pampogni! :K Blaze, vazze, Te is azonnal mektaláltad a süket foltot a padlón! Pedig a béna képeidért nem is szóltunk be (annyit)! ;]

A moderációhoz meg annyit, hogy nem először köt belém, kóstolgat valaki (akit most nem akarok megnevezni :( ), de valahogy mindig egy kalap alá vesznek vele, pedig azt rühellem! Hol olvastátok, hogy valaha belekötöttem volna valakibe vagy szánt szándékkal kóstolgatom (kellő önirónia nélkül, és persze bután, a legelemibb udvariassági szabályok mellőzésével, mint egy autista)? És Parcit hogy-hogy nem moderálják ki, mikor a témához ő is hozzászól...? :F :U

Szóval nem értem soxor ezeket. A bajuszkapcsolóról egy süket óvodás automata zombi moderátor miatt jöttem el, aki a társasághoz tartozott, ennek ellenére szórogatta az ütéseket a tagoknak. Ez nekem nem fér bele egy ilyen klub-szerű csevelybe. Az én felfogásom szerint itt egyenrangú játszótársak fociznak, nem állíthat ki senki senkit. A másik fórumon ez megtörtént. Nem szeretném, ha ez is abba az irányba menne... :N

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#16627) Parci válasza ronin s8 (#16625) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a videó tök jó, de ettől még hülyeségeket beszélt. nem is a videó miatt szólt be bárki, arra csak pozitív reakciókat láttam. ami a belédkötést illeti, legtöbbször azért nem alap nélküliek, egy-egy sarkos és nem is annyira igaz állítással kezdődnek. de lali valóban kötött már beléd egyébként is.

ami viszont a moderációt illeti, ott nincs mindenek feletti egyenlőség. én meg valóban csúnyán visszaéltem a pozíciómmal egy "kurvára" szó erejéig. valószínűleg azért nem moderálták ki, mert a legvégső szót én mondom ki bármilyen dologban, ami ezt a céget és benne ezt a fórumot illeti (amit egyébként anno én csináltam).

ettől még a topik elég laza, sőt, nagyon is az. de a fórum globális szabályai itt is játszanak. nem is nagyon szeretnék erről többet vitatkozni :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16628) Parci válasza -HajTömeg- (#16626) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a "radiátorka" eleve személyeskedő a moderátorral szemben, ki is lesz törölve, de előbb szeretném, hogy lásd. srácok, tényleg ne kakaskodjatok a moderációval szemben légyszi, semmi értelme, és műbalhé is, aki itt korlátozva érzi magát, annak tényleg igen extrém szabadságvágya lehet (és neki ez a fórum nem tud segíteni).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16629) fragola.6035 válasza ronin s8 (#16625) üzenetére


fragola.6035
aktív tag

Gondolom, mert eléggé arcoskodik, szándékosan félremagyaráz azért nem túl szimpatikus ember.
Pl. én sem csípem a hasonló embereket.
A videó meg olyan amilyen, szerintem elég kommersz, már az elején a sötét merci is. Számomra a naked kar is hasznavehetetlen dolog, pedig szeretem a kacatokat.

[ Szerkesztve ]

https://caffe35.webnode.hu/

(#16630) -HajTömeg- válasza Parci (#16628) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

És miért nem lehet a moderációval szemben kritikát megfogalmazni ?
Áruld már el nekem KONKRÉTAN melyik hozzászólás sértette a PH melyik szabályát? :U
Tilos vitatkozni?

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#16631) ronin s8 válasza fragola.6035 (#16629) üzenetére


ronin s8
senior tag

Nem túl szimpatikus embeeeeeeeer...? Hányszor beszéltél vele amúgy, hogy így leírod? :((

Ezt még Rólad sem állítamám látatlanban, pedig igazán nem a szívem csücske a fogalmazókeszséged! :O :o

[ Szerkesztve ]

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#16632) radi8tor válasza -HajTömeg- (#16630) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mindennek megvan a helye és a formája.
A te hozzáállásod a moderációhoz/moderátorokhoz kimeríti a trollkodás fogalmát. Ez pedig erősen közösségromboló hatású. (nem beszélhetünk egyesszámban a moderátorokról)

A helye: [link]
A formája: [link]

Nagyon jól lavírozol, de megnyugtatlak nemsoká átléped azt a bizonyos határt, ami felett már nem leszek sem én sem bármelyik moderátor jófej hozzád.

Hagyj fel ezzel a tevékenységeddel itt és most!

⭐ Stella

(#16633) -HajTömeg- válasza radi8tor (#16632) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Alias: Júzer error

(#16634) bbuffy


bbuffy
senior tag

Javaslatom:
Mindnki mennyen du.ni!
:D

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#16635) lagoon79 válasza fragola.6035 (#16629) üzenetére


lagoon79
tag

Nem szeretek belemenni ilyen jellegu beszelgetesekbe, de azert a videorol nem hiszem, h barmelyik kavebolond - akikbol ez a topik is all - nem azt mondana, h hubazz de qva jol nez ki es milyen kiraly, h vki sajat idejebol, energiajabol es penzebol aldoz arra, h egy ilyet keszitsen. A kave szerelmesei az elismeresen kivul nem hiszem, h mast mondhatnanak. Tehat oruljunk annak, h ilyen videokat nezhetunk es h vannak ilyen emberek akik erre aldoznak.

Jo magyar szokas szerint mondjuk azt, h na ja, szep szep, de hat megsem az igazi....meg lehetne jobb is. Vagy csak ismerjuk el es gyonyorkodjunk.

[ Szerkesztve ]

(#16636) radi8tor válasza bbuffy (#16634) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Köszönöm én jól vagyok. :)

⭐ Stella

(#16637) Kávé Kálmán


Kávé Kálmán
tag

Csak egy kérdés.

Lehet, h nem tudom pontosan. Ha így van javítsatok ki!

Egyszer volt a kávéológia. Ketyegett, sok lelkes kávéval ismerkedő osztotta egymásnak az észt (jó értelemben), ment szépen - gondolom klasszikus kisebb nagyobb csörtékkel - az élet. Aztán kitalálódott a kávékorzó az ő fórumával. Valamiféle struktúraszerűvel, ahol viszont nem lehetett csak úgy témát indítani. Sőt, ha valaki véletlen olyan kérdést tett fel, ami előzőleg véletlenül előfordult, hát menten akadt vagy 3 moderátor, aki "leüvöltötte a hajat a fejéről". Aztán jött némi demokráciaszerű és egy altopikban a főnökség szabad utat adott az önálló topiknyitásnak. Amúgy minden maradt a régiben. A motorcsere odavert egy kicsit még jobban a vegetáló rendszernek. Az emberek visszaszivárogtak szép lassacskán a kávéológiára. De nem sokat időztek. Jött a prohardver kávés alfóruma. A kávéológia - valamiért?! - látogatottsága drámaian visszaesett, míg a kávékorzó gyakorlatilag kiürült. A prohardver elszipkázta a kávéológia tagságát. Azaz egyetlen kávés fórum sem él meg egy legalább 2-3 évnyi stabil (nem növekvésről írok) működést. Az AVX persze egy külön univerzum. Őket nem tudom, hova rakni egyelőre ebben a képletben.

Nekem van ötletem, miért van ez a ciklikusság, de kíváncsi lennék a Ti véleményetekre. Miért?

(#16639) vendingo


vendingo
veterán

Hogy legyen egy kis ON is a topicban.

Ebben a hónapban indul Bols bárista tanfolyam szerény városomban 75000 pénzért.
Ismeri valaki ezt a tanfolyamot, érdemes áldozni rá?

Már végeztem Bols mixerakadémiát, az kegyetlen jó volt, mindig részegen mentem haza, vagy vissza munkába :D

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#16640) fragola.6035 válasza lagoon79 (#16635) üzenetére


fragola.6035
aktív tag

De szépen meg van csinálva, de nem túl karakteres, inkább mai divatos dolgokkal van tömve, mint pl. esztergályos nő (húde menő), vagy sötét merci, legalább egy 59-es Cadi Club, vagy egy 69-es Pontiac GTO, vagy mit tudom én. Vagy egy 50-es évek beli karos Faema vagy Gaggia.
Persze, hogy jó a video, de ezer ilyen van fent minden témában. Biztos, hogy valakinek ez örömet okoz, hogy ilyen videót készít, de nekem a Caravellen kívül nem volt benne semmi érdekes.
Legalább króm lenne az a naked kar.

[ Szerkesztve ]

https://caffe35.webnode.hu/

(#16641) ronin s8 válasza fragola.6035 (#16640) üzenetére


ronin s8
senior tag

Hát ízlésed az van... :DDD

(Ez direkt beszólás volt, lehet moderálni!)

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#16642) Parci válasza Kávé Kálmán (#16637) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szerintem sokkal többet élt és él az index kávéológia fórum. az én szememben is az a kávés fórum, egyszerűen azért, mert így alakult történelmileg. a kávékorzó fóruma sosem volt igazán erős, mert mint fórum, nem az igazi, nyűgös használni, olvasni (ez a véleményem, ami talán csak azért több egy random véleménynél, mert közben az ország egyik legnagyobb fórumát is működtetjük).

ami a ph-s kávé topikot illeti, én azért vonultam vissza ide, mert végleg felbosszantottak a kávéológián, szarul éreztem már ott magam, és itt ugyan alig voltak, de nyugi volt. aztán tényleg megszaporodtak a nikkek, de azért nem mondanám azt, hogy itt van az igazi pörgés, inkább csak itt is folyik némi élet.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16643) bbuffy válasza fragola.6035 (#16640) üzenetére


bbuffy
senior tag

Ez mondjuk mindenkinek a magánügye hogy egy hobbit hogy/miért élvez. Nem a gyűrűkurás hobbit, nem. :D

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#16644) bbuffy válasza Parci (#16642) üzenetére


bbuffy
senior tag

Viszont itt inkãbb folyik klubbélet mint a zindexen. Ott sok az átjárás, plusz a kétbetűs úr dementor deformitása is taszit.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#16645) Parci válasza fragola.6035 (#16640) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

azért ez a múvi elég komoly munka. nekem egyébként tetszik is, még ha a mercis suna nem is az én világom (lyézusom, ez milyen magas labda :DDD)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16646) paljoc


paljoc
tag

Na ezt irta akinek ket fele keppen kellett leporizni az altala megadott osszetevos blendet. Megjegyzem, hogy a sotetebb verzio is vilagos, de teny, hogy a vilagosabbnal sotetebb!:-)

"I LOVE the darker blend! The darker roast cut the acidity a bit and let the nutty flavor come out. LOVE IT! Thank you for being willing to experiment with us :)"

Bocsanat az intermezzoert, mehet tovabb a diskurzus a videorol, csak kozbeoromkodtem kicsit mert jott a mail!:-)

(#16647) ronin s8 válasza Parci (#16642) üzenetére


ronin s8
senior tag

A másik fórumon éppen ma esett neki alaptalanul az egyik őtagnak az a süket f...sz. :W
Nincs ott nagy pörgés, inkább csak egymást szapulják.
Jelzem, mi is afelé tartunk...

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#16648) adpeter


adpeter
tag

Van egy zacsi "elfekvő" Santa Isabel (San Salvador) kávém a Monterosától 250g-os.
Cup of Exellence meg minden. :DD

Sajna,ez egy vásárlói nyomásra barnábbra pörkölt verzió! Na, senki ne vizionáljon azért olajban tocsogó széntablettát! Épp csak annyira lett sötétebb,hogy ki is nyírta az izgalmat belőle! :)
Viszont parádésan testes (SO-hoz képest) eszpresszó lesz belőle! Az íze is nagyon rendben van. Viszont gyümi nincs! :D

Mivel mikro tétel volt,nem is nagyon lesz már belőle.Ez az egy zacsi van nálam,úgyhogy a shopba fel sem rakom. Én már kóstoltam,meg van itthon fél mázsa kávé,meg úton van még 15kg zöld,így ezt átadnám valakinek! :)

Ákciósan:1500+posta...vagy 1500 és tali BP-n vagy környékén. Lehet járok Miskolc-Debrecen felé is csütörtökön,de az nem bizti!

Itt egy szar kép róla: :)

"-De nem én vagyok a messiáááááás!!!" "-De te vagy a messiás, hidd el, én csak tudom, követtem már egy párat."

(#16649) Parci válasza -HajTömeg- (#16633) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tényleg hiperérzékenyen reagálsz - egész egyszerűen itt (és nem csak a kávés topikban) van egy szabályrendszer, amivel egyben tudjuk tartani ezt a nem kicsi fórumot. több mint félmillió regisztráció, 20 millió hozzászólás, még sokkal több privát, több millió topik. ilyen méretekben nincs demokrácia, és ez nem a userek ellen van, hanem épp, hogy értük. amíg csak pár százan voltunk, úgy működött, ahogy mondod, mindenki egyenlő volt, szabadon folyt minden diskurzus. ez kb. 12 éve volt :DDD

ne anyázzuk egymást, és akkor nincs mit törölni, ennyi. én is elnézést kérek, indulatos voltam ma, nyilván félreértésből indult, én meg tök fölöslegesen kiakadtam rajta és bunkó módon válaszoltam.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16650) -HajTömeg- válasza Parci (#16649) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Pillanat,most írom a másfél oldalas panaszomat :D
"Konkrét moderációval kapcsolatos kérdések-válaszok"

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.