Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    Ma néztem csak bele a dobozba, amiben az Angliából vásárolt revolver lemezjátszónak kellett lennie.
    Benne volt és szerencsére a lemeztányér külön volt csomagolva és a hangkar is le volt ragasztószalagozva, sőt tűvédő is volt a hangszedőn. Gondosan leporszívóztam mindenről a sok hungarocell darabkát majd áttörölgettem az egészet (még a két lap között is, pedig nem volt egyszerű). Közben nem győztem csodálkozni hogy lehet ilyen patika állapotban egy ~30 éves szerkezet. Megvan a tányérra a filckorong, a "the pig" is (habár nem tudom ez a gumivalami mi célt is szolgál), természetesen a szíj is. Fajinul "rugózik" a felsó lap az alsóhoz képest, eredeti karkábel, rendes csatlakozókkal mindenhol, megvan a motorvédő burkolat, az eredeti 3db. nagy és puha gumiláb, szóval gyári állapotú, a plexi is szép, alig van rajta karc, fel lehet hajtani és könnyen ki is lehet emelni a pántokból.
    Szóval egészen az utolsó pillanatig örültem. Ez az volt, amikor eltávolítottam a ragasztószalagot a hangkarról és kimozdítottam a helyéről. Na ekkor jött a csalódás, hogy hiába volt szép minden, a kar lötyög-kotyog nagyon durván minden irányban. Nem volt még soha lemezjátszóm de ennek biztos nem ilyennek kéne lennie.
    Szóval 69k-ért lett egy dísz lemezjátszóm, amit használni nem, de nézegetni lehet. Remek.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés