Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61865) Toobee


Toobee
veterán

Sziasztok!
Először is köszi a mosogatógép tippeket, pont akciós volt a Bosch SPI4HMS61E, így az lett. Ugyan még nagyon nem aktuális, de enni nem kér. Ugyanez lenne a helyzet a villanyos sütővel, meg a gázos lappal. Beépíthetőt szeretnék, ezeket néztem ki. Jöhet pro, kontra, esetleg javaslat is. Árban mehetünk akár feljebb is, de csak akkor, ha indokolt.
Sütő (végén az árak Ft-ban):
Bosch HBF133BR0 76k
ELECTROLUX EZF5C50X 70k
ZANUSSI ZOB65802XU 79k
TEKA HBB 605 84k
Gázos lap:
TEKA GBC 64000 59k
BOSCH PBP6B5B80H 45k
ZANUSSI ZGH66414CA 47k
TEKA HLX 60 4G 48k
Zanussi ZGO65414BA 48k

Illetve, ha már itt vagyok. Fikaáradatot már elolvastam, értelmeztem, de mégis arra a döntésre jutottam, hogy helyhiány miatt mosó-szárítógép fog csak elférni. Itt bármennyire is bejön az AEG hőszipkás modellje, egyszerűen nem tudom megemészteni az árát, mivel 150k körül már 8/5-ös LG gépek szoktam menni akcióban. Megvehetőek? Például: LG F4DN408S0, most épp 185k, de szokott lenni újracsomagolva 150k körül vagy legutóbb akcióban is annyi volt.

https://barbieripnk.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.