Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70936) Zola007 válasza deniro2 (#70933) üzenetére


Zola007
veterán

én speciel egy szót nem szólok soha magamtól kajákról, edzésről, fogyásról.
Bár mondjuk másnak, aki régebbről ismer, nehéz elmenni a téma mellett mikor meglát 1-2 év után
Idegenekkel viszont igyekszem kerülni a témát. Én a süteményt, szendvicset, enyhébb piát, stb se utasítom vissza diétára hivatkozva.
De mikor megeszek 1 szelet dobostortát és utána jönnek, hogy egyek még, akkor ne én legyek már a bunkó, ha azt mondom, "köszönöm, nem kérek többet".
És akkor jön a kérdés: "Diétázol?" Nem bzmeg, csak elég volt 1 szelet az íze és az alkalom miatt, nem kell megenni egy féldobozzal.

(#70934) NetTom: só azért a vízbe, hogy könnyebben jöjjön a héja, illetve legyen sós íze. utólag nem szeretek sózni dolgokat, viszont így belefő. Nyomattam rá a hideg vizet, de így is ráhűlt a héja mondjuk 6-nak a 10-ből. Ezt utálom egyébként mikor a feléről könnyen lejön, a másik felével meg megszenvedek

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.