Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93380) LanyUs válasza tisn (#93375) üzenetére


LanyUs
senior tag

Stinson 6 ATR lett a bicaj cipő, de túl széles. Azért eltekergetek vele.
Tom edzése hozza a kötelezőt. Azt szeretem a kiépült alapban / tempó párosban, hogy ha a terepen futás közben megkívánod a száguldozást ( ez rekortánon nem igazán szokott előfordulni ), akkor ki tudod tartani a sebességet is. Tom csak tempócskának hívja ( ilyen iparos 4:30 körüli ) . Én látványra a dombos vidéket szeretem, nem az erdő mélyén levő szűk ösvényeket. Olyan szabadságérzetet adnak a dombtetők és a messzi táj látványa... Bringázni is inkább ott szeretek, most függetlenül attól, hogy bemegyek a Mecsekbe is... Nagyon élvezetes a MTB, de futni jobban szeretek :K Főleg azt élvezem, amikor minden lépésre figyelni kell és pörög az adrenalin. Talajt fogsz a kiálló földes göröngyön és rúgod magad tovább. 96 körül pattogsz, mint egy pillangó :K Érzed, hogy a tested támogat és van benned erő, a kocsiból akik meg látnak a szántón csak pislognak, hogy ezzel meg mi a szar van? Mi elől menekül? :DDD
Megtanultam terepen lejtőn 03:45-50 körül menni. Papi nemrég gurított síkon egy 1:16-os fm-et, de terepen lejtőn meg tudom előzni :) Egyenesben és felfelé erősen könyökölnöm kellene, hogy mögöttem maradjon, de óvom a "ropi" karját, nem tennék ilyet sose :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.