Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83801) Chuck Norris válasza Fvp99 (#83800) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Azt nekünk honnét kellene tudjuk, hogy neked melyik lesz kényelmes? ;] Ha konkrétan ajánlani kellene akkor itt van ez, már ha jó a mérete: [link]

(#83802) Corpuscle


Corpuscle
őstag

ERSTE Banknál is elérhetővé vált a Garmin Pay. :) [link]

(#83803) SirRasor válasza ladybug (#83780) üzenetére


SirRasor
őstag

Köszönöm, megnéztem és amúgy jóféle, de az ára...khm...persze nem írtam sávot, de 20k fölé nem nagyon mennék. Na jó, 25k ha tényleg nagyon jó.

Közben neten írták, hogy ha hideg időre kell, akkor ha jót akarok, Gore-Tex-eset nézzek.
Abból a legolcsóbb, most ecipo-n az Adidas Terrex Tracerocker 2 Gtx röpke 31k-ért.
Ja és ráírták, hogy tavaszi/nyári, tehát nem hideg időre gondolták. Háááát....

Make Love not war!

(#83804) tucsok. válasza joysefke (#83796) üzenetére


tucsok.
senior tag

Nem nagyon kellene mosni gepben szvsz.

@SIR [link]

lista lefele

Mar vasaroltam innen minden rendben van veluk szallitanak MO-ra is.

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#83805) bandus válasza HKorn (#83783) üzenetére


bandus
veterán

koszi :R [kép] ez is csokkeno palyan van :/

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#83806) tomcica válasza tucsok. (#83804) üzenetére


tomcica
Topikgazda

En se mosom soha gepben :N mondjuk elobb esnek szet,mint hogy mosni kelljen

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#83807) ladybug válasza Troy. (#83797) üzenetére


ladybug
őstag

Nekem ilyen zoknijaim vannak. Eddig ezek futós életem legjobb zoknijai. [link] Kicsit drága, de megéri. :B

SirRasor: 20k alatt nehéz lesz találni vmi jót. [link]
Talán itt [link]

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#83808) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Aztán lehet, hogy már csapadékos hideg tél sem lesz......a legutóbbi is száraz és enyhe volt. Téli cipő nélkül is lehetett edzeni. Úgy tervezem ha nyakig érő hó lesz akkor evezőgépezek vagy elutazok melegebb helyre :)

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#83809) ígyvanferi válasza SirRasor (#83803) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én 30K alatt semmi gore-texes futócipőt nem találtam így hirtelen.

(#83811) ballazol válasza xy.zsolt (#83808) üzenetére


ballazol
senior tag

hát, azért, ha odavág a havaseső, az nem túl kellemes nyári cipőben
egy téli edisönt én is vadászni akarok magamnak
a két éves asics venture gel-t most nyugdíjaztam tavasszal

Mai (úgy volt, hogy csak reggel megyek, de kitalálták, hogy menjek dolgozni, úgyhogy elviharzottam este 7-től):

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#83812) parandroid válasza ígyvanferi (#83809) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Eleve vesztes szitu, ha akkor akarsz futócipőt venni, amikor gyorsan kell. Ezeket csak akkor szabad megvenni, ha akciósak. Shieldes Pegákat vettem már 40 eur alatt is outletben. Normál áron meg ugye 3x annyi.

Zokniból meg decathlonos artengo, még mindig. Illetve asics outletben szoktam venni 3-as pakkban bokazoknit, valami 7 eur normál áron, de azt is állandóan akciózzák, legutóbb a második 3-as csomag féláron volt, így volt 10 eur a 6 db. Nem annyira tartós, mint a decathlonos, de vékonyabb, és jobban szellőzik.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#83813) sherlock82 válasza joysefke (#83796) üzenetére


sherlock82
senior tag

Azt miért szeretnéd bele tenni ?

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#83814) tomcica válasza xy.zsolt (#83808) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Az oszi futas akkor a legjobb,ha mocskos :DDD felenk a toltes teteje felazik ilyenkor,lehet terepfutast csinalni .
Nezd a jo oldalat,a cipo talpara raragad valamennyi sar (Inov8 eleg jol ledobja) ergo nehezebb,valamint neha mashogy kell lepni mert meg-megcsuszol...ezek mind erositenek :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#83815) joysefke válasza sherlock82 (#83813) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

mert utcai cipővé lett lefokozva

(#83816) Troy. válasza Peterhappy (#83798) üzenetére


Troy.
addikt

Köszi, végül rendeltem még egy méretben. :)

Szerintetek ez futás előtt, mint bemelegítés? Ezt pedig utána?

#83807 ladybug: Köszönöm az ajánlást.

[ Szerkesztve ]

.

(#83817) joysefke válasza sherlock82 (#83813) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

mármint az ecetet? :)

öblítőt szeretném helyettesíteni.

(#83818) tomcica válasza Troy. (#83816) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Igen,elotte dinamikus nyujtas/gyakorlatok...utana szabad kis statikus nyujtast (de nem eroltetni!)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#83819) sherlock82 válasza joysefke (#83817) üzenetére


sherlock82
senior tag

Én is most jártam így a cipőmmel, a talprész kissé első részénél és mikor földes úton futottam, akkor éreztem a nagyobb és hegyesebb köveket.
Az öblítő használata nem hiszem h kárt tenne a cipődben.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#83820) Alg


Alg
veterán

Vóóótam :C :C
25km/1450m szint/4:50 lassan de legalabb tovabb tartott az elmeny :DD
[link]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#83821) tomcica válasza Alg (#83820) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:C

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#83822) norby_42 válasza Alg (#83820) üzenetére


norby_42
aktív tag

Az igen!
Mesélj majd, az eleje igen látványos...

Eat pasta, run fasta

(#83823) Alg válasza norby_42 (#83822) üzenetére


Alg
veterán

Sok mesélnivaló nincs :)
Tavasz óta terveztem egy Schneealpe túrát (Ez a harmadik hegycsoport a Schneeberg és a Rax után, de picit nehezebb megközelíteni, nincs akkora tömeg mint a másik kettőn).
Gyönyörű idő volt - 15-20 fok, napsütés, minimális szél (+ déli kitettség, melegem volt, egyedül a szeles gerincen volt kellemes kicsit megpihenni).
Vonat+busz kombó Bécsből, 9re voltam ott, én voltam az egyetlen aki a buszról erre indult, autóval volt még pár csoport akiket utolértem az emelkedőn.
Fel 5km/850m szint, a közepén kb. 3km 20% feletti meredekséggel. Déli lejtő, elég hamar elfogy az erdő, fülledt bozótos, aztán kellemetlen köves vízmosásos felfelé a völgyben (Lohmgraben).
Fent egy mellékcsúcs kerszttel, sehol senki, balra a Rax a Heukuppe betonkockájával, még balrább mögötte a Schneeberg a Klosterwappen-el. Beírtam magam a füzetbe, aztán hütte, gyógynövényes jegestea, házi sonkás-sajtos kenyér (drága, de isteni).
Kocogás a lefelé a fennsíkon, aztán mászás fel a Windbergre - itt már Woodstock van, nem is állok meg fotózni meg füzetbe írni - letelepszem kicsit vagy 50m-el odébb. Kis pihenő, tovább a gerincen, aztán le egy valószínűtlen rétre (nagy, sík, derékig érő száraz fű). Tovább le egy gyönyörű, szinte teljesen elhagyatott egynyomoson tök egyedül, mocsaras tavak, csordogáló patak mellett, a semmi közepén pár ló legelészik egy házikó mellett (olyan indiánfilm-hangulat volt, azt néztem mikor lép ki a házból Gojko Mitic :DDD ).
Másik hütte, Soda-Holler (bodzaszörp), mellém telepedik az egyik felfelé elhagyott társaság, kicsit beszélgetünk. 2 órával a busz előtt indulás lefelé, kocogás a kellemes erdészeti úton, kb 10% lejtő, épp futható. Mögöttem valami csörtetés, visszanézek, egy jó dinnyényi szikla gurul lefelé, bumm rá az útra... :Y oooké, erre figyelni kell.
Busz előtt 50 perccel leértem úgy hogy még megmosdottam a jéghideg patakban, szóval pont belefért egy ökörburger a helyi kajáldában.

Goprot vittem, majd próbálok valamit rittyenteni belőle.
Nem rohantam, volt bőven nézelődés, fotózgatás, pihenés, kényelmes volt - a lejtőket kocogtam csak ahol lehetett. Sík szakasz nem volt :DDD

Ettem még két gélt, egy energiaszeletet amitől majdnem megfulladtam olyan száraz volt, meg pár mézes ostyát (stroopwafel). Folyadékból olyan 2,5-3 liter fogyott. Botot vittem, de csak az első nagy mászásnál használtam.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#83824) Peterhappy válasza Alg (#83823) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez szuper, köszi :R És grat itt is! Jöhetnek a fotók, videók, olyan gyönyörű helyen jártok Bandussal (néha együtt is), nem győzöm mutogatni a fotókat a Feleségemnek :)

(#83825) Alg válasza Peterhappy (#83824) üzenetére


Alg
veterán

Ez a nyár kicsit elvetemült volt ilyen szempontból, május közepe óta ámokfutás van:
Madeira 10 nap
Reichenstein + klettersteig 2x + rafting (5 nap)
Grüner See, Messnerin
Göller
Schneealpe
+ jövő héten Tátra de ahogy nézem pont akkorra lesz szar idő mikor megyünk :O

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#83826) SirRasor


SirRasor
őstag

Na megvolt a Hospice 4 órás jótékonysági futás.

24km-t szerettem volna megdönteni előző évről és álmomban se gondoltam, hogy eljutok 30km-ig.

Megint elszúrtam a kezdést, mert ittam egy jó erős kávét reggelire és az alap ~5:30-as tempóhoz a szokásos 155-ös pulzus helyett 175 volt, ami már Z5 (igazából Z4 teteje, csak megint a hőség bekavart). Nem tudtam eldönteni milyen sebességen menjek, előzgettem picit, majd megláttam 3 - ránézésre profi - futót, akik az 5:30-at tartották, úgyhogy beálltam mögéjük.
A kávé ~10km-ig tartott ki úgy, hogy úgy éreztem simán végigsprintelném az egészet :))7km-nél megálltam kis izotóniás löttyért, majd 15km-nél már kólát választottam. Szerencsére nem okozott gondot.
15 km környékére küzdtem le az antiszociális dolgaimat és elkezdtem kérdezgetni a 3 futót különböző dolgokról.
-Például kólát nem érdemes inni, mert 1km-ig a lötyögése nem valami jótékony hatású; inkább izotóniásat érdemes inni (a sok cukor miatt ittam kólát másodjára)
20 km környékén betoltam valami koffeines gélt, amit startnál kaptunk. Megkérdeztem, hogy mennyi idő alatt kezd el hatni ez a nyavaja és az első kérdés az volt, hogy ugye ittam rá vizet? Ja hogy erre kell inni, vagy különben meghajthat illetve sokkal gyorsabban szívódik úgy fel. Oké, gyorsan szereztem vizet.
24-25 km-nél már eléggé kezdett fájni a lábam illetve kérdezték, hogy mikor ettem utoljára. Hát, normális kaját csak reggel. Jó, akkor azt javasolta az egyikük, hogy toljak be egy banánt és közben nyújtsak (volt, amikor én mentem elől és látták, hogy a jobb lábamra már nagyon billegtem) és akkor +2-3 km még meglehet, mielőtt kidőlök.
Na kipróbáltam, a banán után még betoltam egy izotóniás löttyöt és mintha új energiával töltöttek volna fel: a lábfájás 1 körig elmúlt és a fáradtság is mérséklődött.
Viszont egyre gyakoribb kezdett lenni az, mint erős menet után: vennék levegőt, de nem tudom teljesen teleszívni a tüdőmet. Ijesztő. 3-4 légzés után általában elmúlt, de egyre gyakrabban jött elő és utána az utolsó 700m (30-at becélozva) már eszméletlen nehéz volt. Egyik körről a másikra teljesen kifogytam testileg és szellemileg is, úgyhogy nem erőltettem tovább.
Illetve kb. 20 km-ig bírtam fejben, utána már kezdett szétesni a futásdinamikám. Egyre gyakrabban súroltam bele a cipőket a földbe.

Szóval mindig egyedül futkározok zenével, de most nagyon jó volt, hogy csoportban futhattam, illetve a közönség is folyamatosan biztatta a résztvevőket. Sokszor kivettem a fülemből a zenét és a végén már konkrétan zavart a zene. Ha bedugtam, rosszabbul ment a futás. Nagyon jó hangulata volt az egész eseménynek :)
Az is biztos, hogy ha nem kaptam volna segítséget a 3 futótól, akkor bőőőőven nem tudtam volna elérni a 30-at.

Make Love not war!

(#83827) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

:C :R

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#83828) Alg válasza Peterhappy (#83824) üzenetére


Alg
veterán

bandus ma a szomszed hegyen ment egy hasonlot :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#83829) Peterhappy válasza Alg (#83825) üzenetére


Peterhappy
őstag

Igen, vegigkovettuk az amokfutasaid :D :R

Bandust is neztem, komolyat ment, barmit is mondjon, en covid utan ket hettel a lepcson se tudtam felmenni z2-ben :) annyi szintet meg bringan sem teljesitettem meg soha, mint Ti ma, gyalog.

(#83830) Peterhappy válasza SirRasor (#83826) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nagyon szep, szivbol gratulalok, a teljesitmenyhez is, a nemes celban valo reszvetelhez is! :R

(#83831) tisn válasza SirRasor (#83826) üzenetére


tisn
addikt

gratulalok!

akkor vak vagyok, mert nagyon figyeltem, de nem lattalak :) vagy nem ismertelek meg, sry :)
pedig tuti megeloztel. a narancssarga polos csapatban voltal?

mi a 3km-t toltuk le asszonnyal :)

(#83832) SirRasor válasza tisn (#83831) üzenetére


SirRasor
őstag

Köszönöm :)
Én is kerestelek, de nem láttalak.
Igen, a narancssárga pólóban volt a két férfi és kékben a nő (nevüket már elfelejtettem :()
~20km-ig mentem a narancssárga (de sötétebb, inkább pirosas) pólóban, utána póló nélkül.

Make Love not war!

(#83833) bandus válasza Peterhappy (#83829) üzenetére


bandus
veterán

pedig majdnem visszafordultam az elejen :D tenyleg nem jo jel, hogy 65-os pulzussal alszok es ebredes utan mar 80-85. de mivel kolleginaval es baratnoivek mar le lett beszelve ugy voltam, hogy vegignyomom, ami azert sikerult szerencsere, de ezt most nyilvan nem futva hanem turazva. ahogy Alg is irta, szuperek voltak ma a becs kornyeki hegyek, de azert volt jopar ember es persze dogmeleg. szerintem 4 liter viz tuti lecsuszott ma, plusz egy sor :))

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#83834) norby_42 válasza SirRasor (#83826) üzenetére


norby_42
aktív tag

Gratulálok, ez szép volt!
A héten azért pihenj rá

Eat pasta, run fasta

(#83835) norby_42 válasza Alg (#83823) üzenetére


norby_42
aktív tag

Köszi, képek jöhetnek nyugodtam:K

Eat pasta, run fasta

(#83836) itouchfan válasza Alg (#83823) üzenetére


itouchfan
senior tag

Gratulálok, gyönyörű hely, nehéz útvonal, komoly lehetett. Én is várom a videót!

SirRasor: neked is gratula, 30 km már komoly táv! :R

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#83837) Peterhappy válasza tisn (#83831) üzenetére


Peterhappy
őstag

:R

@Bandus: ugy tudtam, hogy csaj van a dologban :C
Felesegemnek is gyakran mondom, hogy mindig, mindenrol Ok, nok tehetnek, de nem hisz nekem...

(#83838) tomcica válasza SirRasor (#83826) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Aztaa :C massziv gratula az elso 30-hoz :K szepen begyakorolod a frissitest es johet a Marcsi,meg az 50km (jelszo: "addig usd a vasat,amig utod" vagy valami ilyen :DDD )

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#83839) tisn válasza SirRasor (#83832) üzenetére


tisn
addikt

Mellkasovvel mentel?

(#83840) tisn válasza tisn (#83839) üzenetére


tisn
addikt

A 🍊 polosok beszelgetve eloztek le minket :) miközben az eletenert kuzdottem, mert csajom joval gyorsabb most nalam es nem akartam lemaradni :)

(#83841) SirRasor válasza tisn (#83839) üzenetére


SirRasor
őstag

Ja nem, ő volt a másik félmeztelen versenyző :D
A Kalenji karpántot vittem, mert melegben az sokkal kényelmesebb. 3-4 alkalommal használtam a mellkaspántot, azóta nálam porosodik :))

:R Most azért kell pár nap pihi.

Ja nem is írtam a legjobb részét: 30km az 30000 méter. A FR745 meg mért kb. 30015 métert :Y Van, amikor egész pontos (értsd km-enként kb +-5 méter), van, amikor egész pontatlan (km-enként +-10 méter), de 100 futásból 1-ben olyan pontos, hogy km-enként 1 méter alatt van az eltérés.

Make Love not war!

(#83842) LanyUs válasza ladybug (#83807) üzenetére


LanyUs
senior tag

ladybug: "Lauf am Morgen" csak úgy egy "laza" 25 km? A 16. km-ben mi történt? Jött egy kutya? Hirtelen kilőtt a pulzus. Le a kalappal :R Kicsit körbenéztem a "rakparton" ahol mentél. A vízpart az kb. olyan, mint az én vidékem, de az erdős rész az nagyon tetszett.

SirRasor, Zsolt, Peeta, Alg: :R

Tisn: le a kalappal, hogy tartod a lépést! :R Jól melegítsd be a térded és az ágyéki részt is. Kocogj pár km-ert a 3 km előtt lazán. Fokozatosan terheld fel a pulzust és az izomzatot. Aztán 3 km előtt vegyél be egy pálcát a fogaid közé, harapj rá! 15 perc múlva kiköpöd és a párod csak pislog, hogy előtte beértél :D :R

Ui.: egy pálca nem lesz elég, inkább egy erősebb botot, nehogy elharapd :)

[ Szerkesztve ]

(#83843) parandroid válasza LanyUs (#83842) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Valahogy fel kell készülni a maratonra, nem fogja az magát csak úgy lefutni. Nem először csinálja a csajszi, tekintve, hogy szeptember közepe van lassan, kb 4 hosszúra lesz még alkalom, ami pont elég lehet.

Enhgem meg esz a rossebb, és döglök bele a 8k-ba. :W

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#83844) itouchfan


itouchfan
senior tag

Na, nekem is megvolt a mai terep, 11.5 km, 320 m szint, 1.15 perc (hozzátartozik, hogy 5,5 fel, 2,5 le a többi kb sík vagy kis hullámvasút), szépen alapozós tempóban, ha kell belesétálva. A hét így szűk 35 km, 4 futással, ez az ahová szerettem volna visszatérni a térd probléma kezdete óta (február utolsó hete). Szóval most van az, hogy ez kezdetnek jó, és akkor indulhat a meló.
A következő célokkal az őszre:
Spar Maraton 4 fős váltóban, az utolsó 10,5 km kinéztem magamnak, mert sík és gyors, szóval ott felmérőnek mennék egy 10k-t október 15-én.
Aztán 10.29. Garmin WTF Buda terep félmaraton (20,5 km/500 szint), és 11.12. pedig Mátra Trail M táv (17,5km/750 szint) lenne a terv, ha minden jól megy, és bírja a lábam és tudom növelni a távokat, akkor karácsony előtt pedig egy Mókus kör teljesítés (24 km/600 m szint). Szóval ennyi, motiváció van, tervek vannak, már csak én kellek. :B

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#83845) ladybug válasza LanyUs (#83842) üzenetére


ladybug
őstag

Szinte az első voltál, aki Stravan lecsekkolta a futást. :B Nagyon megtisztelő, hogy a “nagyok” figyelnek, köszönöm.

Hogy mi volt a pulzussal, dunsztom sincs. Ugyanúgy futottam ott is, mint előtte. Passz.
Bár lehet, hogy izgatott lettem, mert megszólított egy futó, aki majd a maratonon pacer lesz. Egy laza 5:30-as tempót tolt a pasi. Triatlonista, tökéletes test, 50 feletti jófej fazon. Kellemesen elbeszélgettünk pár percig. Kívánt mindenféle jót, megdícsért, elköszönt, majd szépen elsuhant előre.
Viszont mostanában egyre többet kapom azon az órámat, hogy vmit félremér (pace, pulzus,stb)

Nagyon szeretek itt futni. Változatos terep és környezet közül lehet válogatni. Sok az erdei köves út, de az aszfaltos, nyugis részek is, mint pl. a folyópart. Szívesen változtatom az útvonalakat, mert változatosságot visz a futásba.

Egész jól ment ma a táv. Végre kiokoskodtam a frissítést is, hogy mit mikor használjak, illetve, hogyan vigyem magammal. A múlt héten 2 fél literes ivópalackot vittem. Körülményes volt, hogy futás közben a palackokat ki kellett vennem, ezért most inkább egy literes tömlőben vittem a vizet. Így gyorsabb és gördülékenyebb volt az ivás.
A géleket is jól sikerült beosztanom.
Viszont a hátizsák vhol mindig kidörzsöl. Múlt héten a karom alatt, oldalt a hasamon. Most meg hátul a derekamnál.
De jó, hogy a maratonon ezt nem kell majd cipelni.

A körmöm miatt meg aggódtam, hogy hogyan fogok futni. Minden futás előtt gondosan bekötöm és így keresem a megfelelő cipőt, amiben kényelmesen van helye a lábsmnak. Az új New Balance V6 680 szuper választásnak bizonyult. Nagyon jól teljesített a két legutóbbi futáson.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#83846) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Én a megszokott vasárnapi takarékon futást műveltem ma......6:00 alatti tempó, 120 körüli HR, 4-5k-n. Jólesett, hogy nem a garmin diktált :DDD

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#83847) bandus


bandus
veterán

🟣 38. Wizz Air Budapest Félmaraton - Félmaraton Magyar Bajnokság
👩🏼 - NŐI1. Nagy Julianna - 1:18:232.
Bakonyi Fruzsina - 1:19:443.
File Zita - 1:20:25

👦 - FÉRFI1. Lomb Ádám - 1:04:572.
Csere Gáspár - 1:05:013.
Farkas Dárius Ádám - 1:08:45🟣

38. Wizz Air Budapest Félmaraton - Abszolút
👩🏼 - NŐI1. Philice Cheboriot - 1:14:362.
Ronah Nyboke - 1:15:423.
Erdélyi Zsófia - 1:17:51
👦 - FÉRFI1. Albert Kipkorir - 1:04:082.
Hillary Kiptum Maiyo - 1:04:553.
Kennedy Kipkemoi - 1:04:55

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#83848) LanyUs válasza parandroid (#83843) üzenetére


LanyUs
senior tag

Eszembe is jutott, hogy régen biztosan Péter Strava alatt rótta a köröket és gyűlt a sok km. Viccelek! :)

Lady: Igen vannak itt villám lábúak! Én csak egy lelkes apa, hajnali hobbi kocogó vagyok, akit eléggé megterhel a Tom által ajánlott gyilkoló kigyorsítás 4 hete. Neki ez amúgy egy átmenetes, fokozatosan terhelő lepkefing edzésterv. Velem van a baj, hogy nem mosolygok eleget közben. Nem is járok inkább ide sírni, majd írok a végén egy összefoglalót :D Azért a 4. hetet nem is tudom hogy... 3 fm táv közel versenytempóban minden másnap :)

Maraton a cél? Így már mindjárt más! Sok sikert hozzá! :R

(#83849) ladybug válasza LanyUs (#83848) üzenetére


ladybug
őstag

Tom és az ő edzéstervei nekem más univerzum. Tisztelem, csodálom, de számomra fényévnyi távolságban lévő edzést diktál. Tempóban, penzumban, és edzésnapokban is elérhetetlen. Nem is értem, hogy fér bele ez 24/7-be. :F

Jól haladsz, figyelem az edzéseidet. Figyeld meg, hogy a végén megleped magadat az eredménnyel.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#83850) Napfénysüti

Félig off: tegnap letekertem a 205 kilis Balaton kört és teszteltem az FR245 pulzusmérését meg GPS-és.
Mellette Karoo2 + Magene mellkaspánt volt a viszonyítási alap.
Azt kell mondanom meglepően azonos pulzust mért a Garmin mint a másik óra pánttal és a GPS-szel is elégedett voltam.
On rész: a relatív alacsony pulzushoz (126 átlag majd 9 órán át) alighanem hozzájárultak az utóbbi idők futós edzései.

Volt valaki a fűzfői Ironmanen? Egy szakaszon mellettük tekertünk, figyeltem a futókat. Nem volt hűvös szegényeknek.

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.