Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143) tomcica válasza grabber (#142) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A mai vilagban mar a heti 20km is dicseretes :)
Van egy hosszutavfuto baratom,o heti 150-200 km-t edz,mondjuk o le is futja 3oran belul a maratont,meg futott mar 24h-as versenyt is,szaz valahany km-t tett meg egy nap alatt.
A maratonra azert heti 50-80 nem art,meg amator szinten sem,ahogy az edzom szokta mondani: ''had menjem a km a labba''

Respect....
Ja,es jo tudot a labhoz,valamint jo labat a tudohoz!

Az 1,5 km-em sosem volt hibatlan 4perc 05 volt a legjobbam,de sokak szerint 4 alatt volt a kondim,csak sosem tudtam kifutni (mondjuk en nagyon lampalazas voltam minden verseny elott es ez igen csak visszafogott-mentalisan- ez van/volt)


[Szerkesztve]
Regen en is idohianyban szenvedtem,neha reggel 5kor keltem futni,meg volt olyan is hogy este 9kor toksotetben rottam a koroket az atletika palyan...

[Szerkesztve]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.