Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78771) kissj83


kissj83
tag

Sziasztok?
Nagyot csalódtam az ebay ügyfélszolgálatában és gondoltam leírom a történetemet.
- Novemberben rendeltem egy 40db-os instant tésztát, Angliából, egy megbízható eladótól. Előzőleg már rendeltem ilyet Ázsiából, ami gond nélkül meg is érkezett.
- Jöttek az e-mailek a szállítás menetéről és elvileg december 2-án meg is kaptam a csomagot, de nem jött semmi. Nem keresett szállító sem telefonon, sem e-mailben.
- Vártam 1-2 hetet karácsonyra való tekintettel, de továbbra sem jött semmi, ekkor reklamáltam.
- Azt a válasz kaptam az ebay ügyfélszolgálattól, hogy menjek be a helyi rendőrségre, tegyek feljelentést az ügyben majd küldjem el az ügy számát és az intézkedő rendőr adatait, 10 napon belül.
- Mivel ünnepek előtt voltunk kértem, hogy ne zárják le 10 nap után az ügyet mert utána tudnék intézkedni. (év végi hajtás munkahelyen, ajándékvásárlás, rokonlátogatás és közben lebetegedett mindenki, gyerekkel ügyeletre menni, ami karácsony idején egész napos programmá növi ki magát, stb.)
- Annyi válasz jött, hogy mindent megtesznek az ügy rendezése érdekében, de szükségük van legalább az eljáró rendőr adatira.
- 10 nap után a két ünnep között jött az üzenet, hogy az ügyemet lezárták és szerintük megkaptam a csomagot.
- Írtam, hogy meg lehetne-e újra nyitni az ügyet, mert januárban szeretném rendezni és akkor be tudok menni egy kapitányságra.
- Semmi válasz azóta sem, így buktam 20e Ft-ot.

Volt már valakinek hasonló esete? Foglalkozna egyáltalán a magyar rendőrség ilyenekkel?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.