Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78449) Ducky92


Ducky92
tag

Sziasztok!

Nyertem egy számítógépet Csehországból nem kis összegért, az nap ki is fizettem (ebay money back guaruntees a hirdetés, paypalon fizettem, nov 20 hajnali 1 kor)és a srác már 2 napja nem adta fel, mert fizetési problémái vannak, vagy estig dolgozik, nincs pénze postára stb.(innentől már gyanús lett)

Írtam neki, hogy fotózza le a gépet, ha becsomagolta.

Így is tett, és azt írta, hogy ha ma megjön a fizetése akkor feladja, de ha nem akkor legkésőbb hétfőn.

És most jön az érdekesség:
A fotón amit küldött az látszik, hogy teljesen más a gépház, mint amit az aukciós hirdetésben megnyertem. (az aukcios ház leirásánál egy NZXT gépház volt hirdetve, és a srác meg 1 teljesen mást csomagolt be)

Ezt jeleztem neki ma reggel, de azóta nem válaszolt, így gondoltam nem is akarok vele üzletet kötni, majd csináltam egy " request to cancel ordert " , de itt tudtommal nincs lehetőség arra, hogy " ask ebay to step in" , ezért nyitottam egy returnost is és oda is leírtam ugyanezt.

Mit kell ilyenkor csinálni? Ha már kifizettem, és előre tudom, hogy nem az lesz a csomagban amit várok? Ne vegyem át ? Vagy vegyem át bontsam ki, fotózzam le, hogy nem az majd küldjem vissza?

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.