Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75338) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Sziasztok,

Bejáratott ebay-es eladótól (sinceritytrading, itt találtam amúgy a fórumon) rendelek pendriveot, memóriákártyát szerintem már vagy 6 éve folyamatosan, minden szuperül ment.
Legutóbb (szeptember) rendeltem tőle egy újabb adagot, kb 8000-ért, az viszont nem jött meg.
Kértem egy refundot, leírtam neki is, hogy mindig tőle rendelek és abszolút meg vagyok elégedve mindig, de ez most eltűnt valszeg, meg is kaptam a teljes refundot szó nélkül.
Viszont mivel tényleg kellene megint memóriakártya, megrendelném ugyanazt a pakkot, csak attól tartok, ha megint nem ér ide, elég gázul néz ki 2x refundot kérni, de azért 8 kilót csak nem akarok benyelni én sem.
Nyilván nem most a karácsonyi őrületben rendelnék hanem majd az újévben, de azért érdekelnének tapasztalatok, tanácsok. Tényleg nem a refundra akarok játszani, csak attól tartok úgy tűnhet ha 2x egymás után belefutok. Arra gondoltam januárban majd megrendelem egyesével, talán akkor kisebb a kockázat.
Anno a refundos mailváltásban azt írta, akkor többen is jelezték hogy tűntek el csomagok, mit tapasztaltatok?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.