Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75309) kirkri válasza V/ (#75308) üzenetére


kirkri
addikt

Világos amit mondasz, de nekem két külön banki tranzakcióm van.
A két tranzakció valójában két külön pénzügyi esemény, tehát teljesen jogkövető vagyok, ha csak azt a PP tranzakciót adom meg ami mögött áll teljesítés.

Hiszen a termékért és a szállításért fizettem az eladónak 47.9 dollárt, ami a bankszámlámon az egyik terhelés 13448 forint értékben. Ez tiszta sor, ezt igénybe is vettem.

Van a másik szolgáltatás, amiért a Pitney Bowes elkért tőlem 30.93 dollárt, ez szintén egy lekönyvelt banki tranzakció a számlámon, 8684 forint értékben. Ez az amit semmilyen formában nem vettem igénybe, így ennek költségét vissza fogom kérni. (Függetlenül attól, hogy megakad-e a vámon a csomagom, vagy sem)

Szóval van két külön "esemény", a hozzájuk külön-külön kapcsolódó PayPal és banki tranzakciókkal. :)

Ebben a történetben egyedül az eladó a vesztes, így amennyiben nem kell áfát fizetnem, akkor megkérdezem tőle, hogy mennyi volt az ő valós postaköltsége, mert biztosan nem az a 12.9 dollár amit tőlem levontak, hiszen az csak egy belföldi szállításra volt kalkulálva. A különbözetet kifizetem neki.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.