Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66508) Elektrosokk válasza V/ (#66507) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Az ebay azt kérte hogy nyissak egy return requestet, mert nem a leírásban megfelelő terméket kaptam. Az első requestet azzal nyitottam hogy nem kaptam meg a terméket, de azt írta a support hogy az nem jó.

Az eladó azt mondja hogy tartsam magamnál a dobozt és vigyem be a rendőrségre, állítása szerint neki ezt mondta a support. De engem a rendőrség nem tud kártalanítani csak az ebay, ezért azt teszem amit az ebay support kér.

őszintén szólva nem tudom ki a hunyó, a posta vagy az eladó. De könyörögtem neki hogy ne DHL postával küldje el, megértem hogy nem akar 2 könyvet visszakapni ha egy értékesebb dolgot csomagolt be és küldött el. De előszőr egy Nő írta alá az üzeneteket, kifizettem a terméket kaptam egy tracking-et (2017.01.24) és utána semmi.
Folyamatosan érdeklődtem és állítólag a testvére az aki feladta ténylegesen a csomagot 2017.02.02 dátummal.

Azt mondja a nővére apja korházba került és azért nem tudta időben küldeni. Ez miatt nem látom olyan tisztának a helyzetet így utólag... Meg ugye ott a másik 2017.01.23. dátummal eladott másik terméke ami után semmi visszajelzést nem kapott.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.