Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41616) Peter789 válasza CoolBoy323 (#41565) üzenetére


Peter789
senior tag

Köszi, ez persze nekem is megvolt, de erősen szűkíti a találatokat és nézve az eredetit rengeteg olyan is kiesik amiben csak az eredeti 5" kifejezés szerepelt... Én valami olyan megoldásra gondoltam, ami fixálni lehet a kifejezést, mintha azt írnám hogy "5"" - de ez persze nem működik mivel a col jelet is idézőjelnek értelmezi... De Ti hátha tudtok rá valami kapcsolót amitől az 5" kifejezést úgy veszi ahogy le van írva, nem idézőjelként...

(#41579) Teko001

gusztustalan amit itt ebben az országban megtehet a posta - angliából idejött egy kézi rádió ~30+7 font postáért (kint royal post, itthon DHL kocsi hozta ki), a kereskedő elbaxta és vissza kéne küldenünk de vissza már annyiért menne a doboz mérete miatt ami már gyakorlatilag a termék vételára :W

(#41612) maestro87

Ez nagyon rossz árfolyam, a PayPal rondán lehúz ha velük váltatsz - és persze az a default opció! Ott az opcióban állítsd át hogy ne a PayPal váltsa hanem már devizában kérjék le a bankodtól, az sokkal jobb árfolyamot ad! Most fizettem éppen CIB-es kártyával és bár a napi hirdetmény szerint 225 a közép és 229.5 deviza eladási árfolyam USD-re náluk, a gyakorlatban 224.705-ös árfolyamon vonták le a számlámról! A szépséghiba hogy akkor a $ vagy egyéb deviza pénznemben írja ki az árat, de szorozd fel mondjuk a bankod deviza eladási árfolyamával és annál biztosan kevesebb lesz a végére...

------------------------

szállítási idő kínából: ha valamelyik normál posta, akkor totál random, abszolút semmit nem számít hogy prio, tracked vagy bármi opció van e még rá! Legutóbb nagyobb rendelési rohamom Novemberben volt, kb Nov. 1 és 25 között szétszórva bő 20 csomagot rendeltem, ebből tracking csak 3-4-en volt. Mindenféle elektronikai alkatrészek, modulok, kisebb kütyük. Volt több is amit Nov 24-25-én rendeltem és Dec. első hetében vettem át, talán 10 munkanap se volt, de volt amit meg Nov elején rendeltem és már vissza is kaptam az árát és újra is rendeltem másik eladótól mire Dec vége felé beesett a csomag :)

Szóval abszolút kiszámíthatatlan, hatalmas a szórás - arra tudok csak tippelni hogy van ami éppen még befér még egy repülőn küldött gyorsposta leveles zsákjába és hamar ideér, van ami meg vonatozik vagy hajózik és minden az éppen aktuális terheltségeken múlik hogy mit melyik úton küldenek...

Éppen most rendeltem egy telefont, kíváncsi leszek hogy mennyi idő alatt ér ide, illetve hogy kell e rá lehúzást fizetnem itthon...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.