Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41651) hidroponi válasza randras (#41641) üzenetére


hidroponi
aktív tag

az alaptalan allitas hogy ma általában 3-4 het a minimum?

(#41652) raziel01 válasza hidroponi (#41651) üzenetére


raziel01
veterán

Vagy 5 hét. :D

(#41653) S e t h válasza hidroponi (#41651) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én azért is említettem meg, hogy elégedetlen vagyok az usabeli szállítással, mivel Kínából most télen is 10 nap körüli szállítási idővel kaptam meg a termékeket.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#41654) hidroponi válasza S e t h (#41653) üzenetére


hidroponi
aktív tag

semmi gond, szerencses voltal. nekem is volt egy olyan pakkom ami megjott 14 nap alatt (ebbol 7napot a posta-nav bermudaketszogben toltott). de egy jo ideje mar ez a ritka.

(#41655) Peter789 válasza maestro87 (#41635) üzenetére


Peter789
senior tag

nagy valószínűséggel igen, hiszen ahogy mondod attól hogy 2-3-at tesz 1 csomagba nem lesz 2-3-szorosa a postaköltség, tehát az az ő nyeresége amire nem fizet az ebay felé jutalékot. ez mondjuk még kis játék csak, de vannak akik igazán pofátlanul nyomják és 1$-os termékár mellett 20-30-40$-ért szállítják a műszaki cuccot... az ilyeneket jobb elkerülni, mert nagy valószínűséggel problémás esetben sem fognak korrektül eljárni, bár ehhez érdemes a negatívok arányát és a panaszok típusát is átfutni: 98.5-99%+-nál nem aggódnék, és a általában arra panaszkodnak hogy az 1$ free shipping-es bizbasz gyenge minőségű akkor azok csak a normál kötekedő bolondok akik azt hitték hogy 1$-ért valódi bőrtokot vagy minőségű teló akkut kapnak, stb :) ha a drágább műszaki cikkekre van panasz jellemzően, meg a kommunikáció visszautasítására akkor az aggasztóbb, de sok idióta meg se próbál kommunikálni csak beböki a negatívot azzal hogy nem jött meg, vagy "nem ért ide x nap alatt", stb...

ha beállítod a kártyádat akkor onnantól az nem utalásnak minősül, hanem kártyás vásárlásnak, ezáltal gyors, olcsó... az utalás nem volt nagyon drága? a legtöbb banknál külföldi számlára utalásra 15-20$ egyszeri + ezrelékes büntetést kell fizetni, már itt bazisokat bukhatsz!

(#41642) V/

nem, ugyanannyi az átfutása, a különbség csak annyi hogy magyarisztáni buznyákot kér a PP a bankodtól és ő váltja nagy lehúzással devizára, vagy devizát kér > a bankod váltja és így jobb az árfolyam... ez egy szimpla kártyás fizetés, így feltehetően azok az adóterhek érintik ezt is, mint bármelyik hazai kártyás vásárlásodat - ez bankfüggő hogy közvetlenül mit hárítanak az ügyfélre ebből...

(#41644) kaliber

napok alatt pár forint, nem órák alatt 5! ha ekkorát mozdulna akkor azt másnap látnánk is a különbségen, és 1-2 hét múlva a kutakon is... és nekem sokszorosan ez a tapasztalatom, hónapok óta 20-30 vásárlás során mindig a középárfolyam alatt vontak egy hajszállal!

(#41647) V/

"Csak ingyen adja a vásárlói védelmet?"

nem, a PP bevétele több ponton adódik össze: egyrészt ha ő vált akkor rólad is lehúz pár %-ot, majd mikor felvenné a másik fél a kapott pénzt, őt is lehúzza - az utóbbiért jár a védelem, az előbbi az csak rajtad múlik hogy melyik opciót használod - "természetesen" az alapértelmezett az az amivel rosszabbul jársz...

(#41651) hidroponi

nekem közvetlenül a karácsony előtti időszakban jött 20+ csomagom és az átlag 10-15 munkanap, vagyis szerencsétől függően 2-3 hét volt, de mint írtam volt ami kevesebb mint 2 hét alatt ideért, de volt amire meg közel 2 hónapot vártam és már rég visszakaptam az árát és újrarendeltem - úgyhogy most van 2db msata>sata adapterem :) sőt már arra is volt példa a múltban hogy 3-4 hónap múlva dobott be valamit a postás, már rég megjött az újraküldött is, de a postai pecséteken látszott hogy ez még bizony a legelsőként feladott volt :)

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#41656) V/ válasza Peter789 (#41655) üzenetére


V/
Topikgazda

Most átnézve a dolgokat ha fontban kell fizetni, akkor ténylegesen jobb az árfolyam most 1 font PayPal 392 HUF, a bankomnál 367,5 HUF. Vettem egy videókártyát az angoloknál, majd kiderül hogy mennyi lesz minden költséggel a különbség.

(#41657) randras válasza hidroponi (#41651) üzenetére


randras
veterán

Nem folytatom, alapos voltál. :C

(#41658) Degeczi válasza V/ (#41656) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Annál valszeg kb. 10 Ft-al több lesz, most 377 környékén van a GBP deviza-eladási

(#41659) kaktuszok


kaktuszok
csendes tag

Létezik olyan kereső, amely több webshop kínálatában keres és rendezi a találatokat? Úgy mind a arukereso.hu, argep.hu és társai.

Én nem találtam ilyet egyelőre.

(#41660) kaliber válasza Peter789 (#41655) üzenetére


kaliber
aktív tag

Van ám ott olyan is ha észre vetted hogy "napon belül", ma pl: 15-18 óráig 3ft mozgás volt, de volt 5forintos mozgás pár óra alatt az elmúlt hetekben.
Ezek pontos tőzsdei infók, ne a benzinkutakat meg a pénzváltókat nézd, a bankok is csak naponta kétszer változtatják az árfolyamokat.

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#41661) Peter789 válasza kaliber (#41660) üzenetére


Peter789
senior tag

persze előfordul nagy ingadozás is nagyritkán, de ha az ingadozás okozná akkor azt tapasztaltam volna hogy hol pár Ft-al felette hol meg alatta van a deviza eladásinak az amit vonnak tőlem, de nem, mindig a deviza közép vagy az alatt kicsivel az utóbbi 20-30 esetben... de inkább nem megyek be egy CIB fiókba, nem kérdezek rá hogy ez miért is van így mert hátha rájönnek hogy valami pipa rossz helyen van a számlámnál és kijavítják :D

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#41662) üszök válasza maestro87 (#41637) üzenetére


üszök
őstag

Nekem Maestro kártyám van K&H számlával. Be van regelve a Paypalra.
Ad a bank virtuális CVC kódot,amit a Paypal elfogad,és az ALI-n is jó volt. Viszont nem lehet átállítani a Paypalon,hogy a bank váltsa a pénzt.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#41663) Peter789 válasza üszök (#41662) üzenetére


Peter789
senior tag

ne a PP profilod oldalán keresd, hanem a fizetés pillanatában az Other Conversion Options-ban

(#41531) randras válasza üszök (#41530) üzenetére

azóta szépen alakult a minősítése:

Seller : taojdkfrd456 (35 ) 85.7% Positive feedback

ékes példája annak hogy ami túl szép hogy igaz legyen az nem is igaz... tipikus kamu account, elad néhány olcsó bizbaszt amíg lesz pár tucat pozitívja majd meghirdet csábító drágább termékeket és várja azokat a birkákat akik csak negatívot adnak neki de nem nyitnak case-t amivel visszakapnák a pénzüket a paypal-tól. Ha pedig letelik a 45-60 nap akkor megkapja azt a pénzt és kész...

Én ökölszabályként alkalmazom hogy kínaitól 1000 pozitív és min 98% alatt nem veszek semmit... És persze ha valami nem stimmel akkor időben megnyitom rá a panasz tikitet! Ilyen magas százaléknál az a 100-ból 1-2 az már nagy valószínűséggel csak naív bolond aki azt hitte csodát kap 1$ free shippingért, vagy kötekedős idióta, de a többivel már korrektül lekommunikálta ha gond volt, visszaadta az árát vagy újraküldte... Bár szerencsésebb árat visszakérni, az újraküldés miatt letelik a 45 nap és akkor ismét kérdéses hogy megjön e, negatívot már nem oszthatsz miatta... Ez persze más nemzetiségű, magáneladóra nem vonatkozik, ott előbb bizalmat szavazok egy 1-2 tucat eladásos, de 100% pozitív németnek pl, bár természetesen az se mindegy hogy mennyi pénzt kockáztatok vele...

Egyébként itt jut eszembe hogy előbbre itt valaki tévesen írta hogy az eladó azonnal megkapja a pénzt amikor levonják tőlünk! Közvetlenül nem kapja meg, nem veheti még fel csak zároltan látja hogy beérkezett a nevére - de felvenni csak 45-60 nap után tudja ha nem érkezik panasz...

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#41664) Degeczi válasza Peter789 (#41663) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ez nem "téves", hanem eladó-státusztól függ!
Több feltétele is van: kisebb, vagyis még nem garantáltan megbízható eladóknál tartja vissza az érkezett összeget a Paypal egy adott ideig, vagy pozitív visszacsatolás érkezéséig, és azt hiszem az összeg nagysága is szerepet kap.
De régi, megbízható, nagy forgalmú eladókat nem hátráltatnak így.

(#41665) randras válasza Peter789 (#41663) üzenetére


randras
veterán

Nincs ingyen vacsora, jó megjegyezni. :N

(#41666) Peter789 válasza Degeczi (#41664) üzenetére


Peter789
senior tag

ilyen mélységig tényleg nem mentem bele, csak kisebb howto-kat olvastam kezdő eladóknak, azok ilyen szabályokat nem emlegettek :R persze eladás végül nem nagyon lett a kedves posta díjszabása miatt... :W

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#41667) üszök válasza Peter789 (#41663) üzenetére


üszök
őstag

Ott nekem nincs olyan lehetőség. A fiókomban is próbáltam átállítani már egyszer,volt egy leírás lépésről lépésre,de az utolsó előtti lépésnél nem volt olyan opció ami kellett volna. Írta is itt valaki,hogy nem minden kártyával lehet.

Vettem egyet,de ha nem jön meg a szállítási idő végéig reklamálni fogok természetesen.Nem az én pénzem volt,de nem fogom hagyni veszni.
Még a postázás sincs bejelölve,pedig 3 napja vettem.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#41668) GumisPeter


GumisPeter
senior tag

üdv

febr 26 óta semmi változás...

Szerintetek mi lehet ilyenkor?
02,12-03,05 volt a várhato érkezés.. jan 29.-ém feladta állitólag a tag ...singapurban
.:(

Destination Country - Hungary:Tracking Consuming:3245 Millisecond
2014-02-07 23:55, Item information : Célországba elküldve / Item sent abroad
2014-02-07 07:37, Item information : Célországba elküldve / Item sent abroad
Origin Country - Sweden:Tracking Consuming:3978 Millisecond
2014-02-26 19:55, Local mail tracking
2014-02-07 07:37, Sweden Post, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad
2014-02-07 07:37, Order departed from sorting hub
2014-02-05 09:06, Order departed on flight from origin
2014-02-03 05:00, Order dispatched

[ Szerkesztve ]

Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

(#41669) randras válasza GumisPeter (#41668) üzenetére


randras
veterán

Február elején feladottak nekem is lassan jöttek, van még remény. Április elejéig még van ideje. :)

(#41670) madarasz92


madarasz92
őstag

Sziasztok!
Olyan gondom lenne hogy rendeltem egy ismerősnek tokot viszont nem Galaxy S4-hez valót kaptam hanem S4-hez valót.
Mit hova irjak ilyenkor ?
(Nem vagyok angolból túl perfekt) :D

(#41671) V/ válasza üszök (#41667) üzenetére


V/
Topikgazda

és maestro87-nak

Még amikor az eBay fizetési felületén vagy ott bontani kell az eBay és PayPal kapcsolatot,ha össze volt kapcsolva, felül-középen, ha nem akkor ezt hagyd ki, utána ha tovább lépsz a Paypal-re a bejelentkezés után kell a Other Conversion Options-ban menni és ott a második opciót kell választani, nem a PayPal konverziót. A submit-el elküldeni és onnantól az fog élni. Ezután a kártyát kiadó bank fogja váltani át a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#41672) Peter789 válasza madarasz92 (#41670) üzenetére


Peter789
senior tag

Ismerősnek, persze... Én is letagadnám :DDD

A rendeléstörténetben ahol minősítést adhatnál válaszd a "resolve a problem"-et, ott picit dumál arról hogy kommunikálj az eladóval meg ilyenek, alul lesz valahol hogy továbbmehetsz a problemtikit megnyitására. Abban válaszd ki hogy megjött de nem felel meg a leírásának, illetve képet is tölthetsz fel róla amin próbáld meg érzékeltetni a telefon mellett hogy ez tényleg nem rávaló. Választhatsz hogy újraküldést vagy pénzvisszafizetést kérsz e az eladótól - az utóbbi szerencsés, mert az újraküldéssel mire megjön le fogod csúszni a lehetőségét hogy negatívot adhass az eladónak probléma esetén, ha viszont visszakapod a pénzt akkor csak az árfolyamkülönbözetnél adódó különbséget bukod, ez a biznisz lezárul minősítés nélkül és újra megveheted tőle vagy mástól és újra ketyeg az óra. Elméletben kérheti azt az eladó hogy küldjed vissza és akkor cseréli - ez szívás, lévén hogy ez abszolút az ő hibája és miért fizetnéd a postát ilyenkor. Ezt elkerülendő, ha nem volt tracking nr. akkor akár le is tagadhatod hogy megjött - bár ilyenkor azt kérik általában az eladók hogy várjátok ki a ~45 napot - ilyen esetben ha nem jött meg akkor bő 40 nap felé szoktam megnyitni a tikitet... Azt hogy panasz esetén hogyan kezeli a másik fél az ügyet, az is befolyásolhatja hogy Neked milyen a minősítésed - nekem éppen most érte el a 300-at 100% pozitívval, így tudják hogy nem vagyok inkorrekt vásárló, ha panaszkodok az nem trükközés. Ha van már 1-2 tucat full pozitívod akkor valószínűleg már nálad sem fog kötekedni, új felhasználónál sajnos néha be kell nyelni egy kis bukót ha a másik fél nagyon köti az ebet a karóhoz...

A tikit nyitással szemben a mezei üzenetküldés azért nem szerencsés, mert egyrészt annak nem marad direktben nyoma, másrészt a tikitből tudhatja már az eladó hogy nem az a tudatlan egyszeri vásárló vagy akit lepattint valami kamuszöveggel, vagy privátban beígér egy újraküldést amit nem tesz meg, de mire erre rájössz már rég nem adhatsz neki negatívot. Nyomatékosítja hogy ismered a jogaidat a rendszerben és kezeljen is úgy...

(#41667) üszök

Sajnos ebben nincsen tapasztalatom hogy egyéb kártyafajtákkal hogyan viselkedik... Bár pont most jön a para, az eddigi dombor mastercard-ot erőszakkal lecseréli a CIB valami dombor visa-ra asszem és kérdéses hogy annak milyen a használhatósága, lehet ezért bankot váltok...

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#41673) V/ válasza Peter789 (#41672) üzenetére


V/
Topikgazda

"CIB valami dombor visa-ra asszem és kérdéses hogy annak milyen a használhatósága"

Semmi gond vele, a régit törlöd és az új kártyát regisztrálod a szokásos módon.

Én is váltottam, mert a lejárat előtti kártya cserét és a vásárlások utáni +levonást nem igazán díjaztam.
De!
Az új bankomnál nem fizetek a vásárlások után, de itt a kártya 975 Ft a Cib-nél meg 0 Ft. 97,5 vásárlás után már jó. De valójában ezzel a bankal sem vagyok megelégedve, a normál kártyát 4900 Ft adja, amit túlságosan túlárazottnak gondolok, főleg úgy hogy a listájuk szerint 3070 Ft. Na megyek a bankba reklamálni.

[ Szerkesztve ]

(#41674) V/ válasza V/ (#41673) üzenetére


V/
Topikgazda

jól át..... 1500 Ft lett levonva a virtuális kártya díjnak, 150 netes vásárlás esetén jön vissza a pénzem.
Az Erste is sz.....

[ Szerkesztve ]

(#41675) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!

Csak röviden: vettem mobilt Kínából. Meghibásodott.
A webáruház azt kéri adjam fel a hibás mobilt postán akku töltő és minden egyéb tartozék nélkül, csak magát a készüléket.
Na most kérdésem: ha én ezt feladom postán (ajánlott könyvelt külföldi levélpostai küldemény), és a cég ESETLEG nem küld vissza semmit, akkor én innen Magyarországról mit tudok majd tenni?
A paypal protection 45 nap, régesrég túl leszünk rajta.

Köszönöm

(#41676) Bodz válasza t420s (#41675) üzenetére


Bodz
nagyúr

Kb. semmit. Ez ilyen jatek. Melyik webshop amugy?

[ Szerkesztve ]

(#41677) t420s válasza Bodz (#41676) üzenetére


t420s
aktív tag

lightinthebox

(#41678) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Vettem volna 5db CR2032-őt. Erre meg nyom egy refundot erre hivatkozva:

"Thanks for your order and sorry to bother you here.
We were just informed lately that our local customs has strengthened the inspection for many items, especial the items which include liquid, powder, paster, knifes, and also batteries, devices with batteries (like tablets and mobile phones), thus the order was cancelled to avoid possible problem with customs. Any inconvenience caused, please accept our sincere apology.
For your order, we are on the process of refunding you with our deepest apology and concerns. You could check your PayPal account within next 48hours to confirm it.
It's our great honor to have the chance doing business with you, hope you could kindly understand that under such situation, it's better for us to close the transaction, which is both safer and convenient for us.
Hope our next cooperation in the near future.
Sincerely
Caroline"

Ez mi?
Eddig is az ebayről rendeltem elemeket, akkukat és nem volt gond...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#41679) randras válasza Dr. Romano (#41678) üzenetére


randras
veterán

(#41680) Dr. Romano válasza randras (#41679) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Akkor még széncinkeset rendelhetek :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#41681) Degeczi válasza Dr. Romano (#41678) üzenetére


Degeczi
nagyúr

akku != akku
a sok eszközben használt NiMh-el nincsen gond, azt továbbra is bárhonnan szállítják légi úton

a lithium alapúak (legyen az Li-ion akku, vagy lithium gombelem, mint a CR2032) viszont tűzveszélyesek (volt is belőle katasztrófa), ezért köti ki a legtöbb társaság, h légipostával olyat nem szállítanak

meg kell próbálni másik eladónál, mert azért nem mindenhol veszik 100% komolyan a dolgot (különben telefonok is csak hajóval jöhetnének)

(#41682) thomasa válasza randras (#41679) üzenetére


thomasa
senior tag

Nem is értem, miért árulja akkor worldwide...

(#41683) üszök válasza V/ (#41671) üzenetére


üszök
őstag

Mint írtam már,nekem nincs ott olyan opció. Legközelebb ha veszek valamit csinálok egy képernyő mentést róla.
Ősszel egy délutánt töltöttem ezzel a kérdéssel,és nem sikerült átállítani.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#41684) raziel01


raziel01
veterán

Ma jött meg 2 karkötő február 17.-ei feladással. Ez korrekt eladó volt, rögtön feladta.
Én már abszolút örülnék ha minden csomag fixen tartaná a max 4 hetet de volt sajnos ami 6 hét volt. :\

(#41685) S e t h


S e t h
nagyúr

Egy két hónapja feltettem egy kérdést, amire nem érkezett válasz, ezért most bátorkodom megosztani amit találtam, nekem időnként segített.
A lényege, ha egy eladónál kíváncsi vagyok arra, hogy meghatározott termék esetében milyen feedbackeket adtak, akkor így az eladó neve és a termék kulcsszavai alapján szűrni tudok, adott esetben megerősíti, vagy gyengíti a vásárlási szándékomat.
Ha volt már akkor sorry, viszont én nem kaptam rá választ, ezért osztom meg.
feedbackselector

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#41686) Dr. Romano válasza Degeczi (#41681) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Értem, köszi a választ. :R Így már érthető a dolog. Megyek akkor kipróbálok egy másik eladót.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#41687) maestro87 válasza Peter789 (#41655) üzenetére


maestro87
őstag

Nem vont le sokat, 166 Ft-ot/per utalás. De én úgy látom, hogy magyar bankhoz tartozik a számlaszám:
"Unicredit Bank Hungary Zrt., Budapest" (PayPal Top Up menü)
Biztos a bank meg továbbítja vagy nem tudom.

Egyébként nekem is K&H Maestro van és tegnap beállítottam a kártyámat de nem vont le semmilyen összeget a kártyámról. Ha jól értelmeztem a leírást akkor 400Ft-ot le kellene vonnia és az e-bankban a számlatörténetnél a -400Ft-os összegnél szerepelnie kellene egy 4 jegyű kódnak amit a PayPal-ba be kell írni.
Jól gondolom? CVC nélkül is letudná vonni?

(#41662) üszök:
Hogy adott virtuális CVC kódot?

(#41671) V/:
Miért kell ehhez unlinkelni a paypalt az ebay-el? Mert erre gondolsz nem? Az ebay-en a "Your PayPal Account Information"-nál a "Remove link", nem?

[ Szerkesztve ]

(#41688) szatyi1


szatyi1
tag

Sziasztok ,

Az a kerdesem, hogy hogy emelhetem meg a mostani limitet ( 100db ) eladasnal?
Szeretnek kitenni tobb dolgot a jovoben ( 1,000 felett ) .
Eddig meg eladasom nem volt, csak vasarlas ( van 53pozitiv feedback-em).

Mit kell tennem? Mik a feltetelek?

Koszonom a valaszokat elore !

(#41689) Teko001 válasza szatyi1 (#41688) üzenetére


Teko001
őstag

(#41690) kaktuszok válasza S e t h (#41685) üzenetére


kaktuszok
csendes tag

EZ a feedbackselector egy nagyon hasznos honlap, köszönöm, hogy megosztottad!

Esetleg valaki tud egy meta keresőt, ami több webshopból keres? (mint nálunk az argep.hu)

(#41691) kaliber válasza Dr. Romano (#41678) üzenetére


kaliber
aktív tag

Aliexpress-ről rendelj nekem onnan megérkezett több küldemény Lithium-ion akku (18650) Sweden Post engedi azzal szokták küldeni.

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#41692) üszök válasza maestro87 (#41687) üzenetére


üszök
őstag

Bóklásztam egyszer a K&H honlapján,és ott láttam meg véletlenül,hogy a nem dombor nyomott kártyákhoz is jár virtuális CVC kód. Felhívtam a bankot,azonosítottam magam,és a hölgy mondott egy számot. Kipróbáltam a PayPalon és ment. Sajnos a Google Play nem fogadja el.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#41693) krikka


krikka
csendes tag

Sziasztok.
Bicskát rendelt mostanában valaki? Már kettőt is vettem, de egyik se jött meg. A harmadik elvileg útban van, de nem siet..

(#41694) S e t h válasza krikka (#41693) üzenetére


S e t h
nagyúr

Eladót jól választottál?Nem hiszem, hogy termékspecifikus lenne a meg nem érkezés, vagy eladó rossz, vagy esetleg a postán van vmi gikszer.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#41695) krikka válasza S e t h (#41694) üzenetére


krikka
csendes tag

3 különböző eladótól rendeltem őket.
Igaz egyik sem top-rated, de több éve (minimum 3) tevékenykednek, legalább 99% pozitív feedbackkel.

(#41696) maestro87 válasza üszök (#41692) üzenetére


maestro87
őstag

Értem, de lehet inkább megújítom a kártyámat mondjuk Visa Electron-ra, annak a legolcsóbb az éves díja. Azon gondolom már lesz CVC kód is.

(#41697) Bonkheads


Bonkheads
tag

Sziasztok! Nem hiszem, hogy ide illő, de ti ebayesek talán tájékozottak lehettek ilyen téren, hogy ez az oldal scammer oldal-e? Érdemes e tőlük rendelni?

(#41698) üszök válasza maestro87 (#41696) üzenetére


üszök
őstag

Lesz rajta,de csomagtól függően elkérnek 5k-t a kártyáért,plusz fizeted az éves díjat. Nekem a Maestro ingyen van.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#41699) fardem válasza Bonkheads (#41697) üzenetére


fardem
aktív tag

szerintem kamu, semmi céginfo. paypallal sem lehet fizetni.

(#41700) maestro87 válasza üszök (#41698) üzenetére


maestro87
őstag

Hogy lehet neked ingyen?
A hirdetmény szerint a Maestro kártyának 2828 Ft az éves díja (Visa Electronnak is). Nekem még trambulin van, így kérvényeznem kell majd a cserét különben már Master-t fognak adni aminek meg az éves díja 6406 Ft és ahogy én láttam semmi különbség a Visa Electron és a Master között.
Tudtommal minden kártyának van éves díja.
PayPal-ra meg másra is (pl. Google Play) a Visa Electron szerintem jobb lenne. De nem nagyon értek hozzá.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.