Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27851) wmarci válasza motorhead (#27830) üzenetére


wmarci
senior tag

Priority csomag? :) Honnan jön pontosan?

Láz: 5-6 nap? De gondolom nem Priority Mail-lel vagy Express-sel.

(#27852) gg72


gg72
veterán

Nem tudjátok, hogy üres optikai lemezek esetén (45db Blu-ray lemez) az ÁFA-n kívül (az összérték 150 EUR alatt van) Artisjus-t is kell fizetni?

(#27853) bul07 válasza gg72 (#27852) üzenetére


bul07
nagyúr

Én szlovákiából szoktam rendelni http://itmedia.sk (néz rá hátha olcsóbb) és nekik ez van a honlapukon
A Magyarországon hatályos jogszabályok
értelmében továbbértékesítés esetén a
vásárló köteles megfizetni az ARTISJUS
által meghatározott jogdíjat az üres
adathordozók után.
Az artisjus elvi állásfoglalása alapján
magánszemélyeknek, akik külföldröl
vásárolnak, és kizárólag
magánfelhasználásra, ezt a díjat nem
kell megfizetni.

Vateran egy két eladóra rá lehetne ilyeszteni a matrica hiányára mert ő tovább értékesíti

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#27854) jcvd


jcvd
tag

Sziasztok!

Sürgős segítség kellene, leginkább privátba!

Eladtam egy költségesebb dolgot ebayen, egy 50 éves, használt dolgot jó állapotban, Kínából megvette egy figura, 10 nap alatt odaért, a Paypal és az Ebay is levette szépen a maga hasznát utána, a srác meg a megérkezés után ír, hogy nem elégedett, vissza akarja küldeni, pedig minden hirdetésemnél kiírom, hogy nem vállalok visszavételt. Főleg ugye a vám miatt, nehogy már a saját tulajdonomért fizessek.

Amúgy a srác amiket felhoz "hibaként", egyáltalán nem nagy dolgok, egy szervízes ott náluk egy órán belül beállítaná neki, szóval ilyen szőrszálhasogató csávó. Egy biztos: vissza nem akarom venni, nem akarom bukni a postaköltséget, meg vámost sem akarok fizetni.

Ilyenkor mik lehetnek? Vizsgálatot indít ebayen? Megróhatnak? Ilyenkor amúgy hogy lehetne full refundot adni, amikor már az ebay és a Paypal is levette a maga hasznát?

Várom részletes válaszotokat, lehetőleg privátba, sürgős! :R

(#27855) LÁZ válasza jcvd (#27854) üzenetére


LÁZ
addikt

mivel a leirásban is közölted, hogy nincs visszavétel, illetve a probléma sem akkora, gondolom az is szerepelt a leirásban, sztem nem kell aggódnod. Ha ügyet is csinál belőle, ott a leirás, miszerint nem vállalsz visszavételt, és a leirás maximálisan megfelelt a vallós állapotnak.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#27856) jcvd válasza LÁZ (#27855) üzenetére


jcvd
tag

Annyit írtam leírásban, hogy korának megfelelő állapotban. Működik tökéletesen, csak kisebb hiányosságot vélt felfedezni a srác, amit könnyen orvosolni lehet egy tapasztalt szervízessel. Ő úgy állítja be, hogy ezek hatalmas nagy hibák. Írtam hogy 50 éves, de ez zsír újat remélt. Beteg. Amit ő vélt felfedezni, az nincs a leírásban kihegyezve, de én nem is tapasztaltam ezeket. Szóval az ő szava az enyém ellen. Ha nagyon szarakodik, még annyi felajánlok maximum neki, hogy pár dollár refundot adok, mondjuk a szervízköltségre, de küldözgetni, visszavenni, hatalmas baromság lenne, főleg úgy, hogy a jutalékok már szanaszét vannak, mert minden levette a részét. Úgy érzem fejfájós hétvége jön. Többet Ázsiába tuti nem szállítok, iszonyat megbízhatatlan és szőrszálhasogató népség. Ez már nem az első. :W

(#27857) radi8tor válasza jcvd (#27854) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha a hibákat/hiányosságokat leírtad a termék adatlapján, akkor nincs mitől tartanod.
Írd meg neki, hogy no returns accepted as indicated on listing's description. Ezek után valószínű PayPal (eBay) case-t fog nyitni.

⭐ Stella

(#27858) baluka26 válasza radi8tor (#27857) üzenetére


baluka26
veterán

Ha viszont elsunyizta őket, és tényleg ott vannak, akkor tarthat.

Egyébként írhatnál konkrétumokat, csak hogy más is megítélhesse, hogy bolhából elefántot, vagy tényleg igaza lehet.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27859) jcvd válasza baluka26 (#27858) üzenetére


jcvd
tag

Örökségből maradt objektívet adtam el, ami egy ritka típus.

Minden szögből körbe van fotózva, én úgy küldtem el ahogy ott látszik. Még szállítás előtt fotókat is toltam az obival, gond nélkül.

Annyit nehezményez a srác, hogy a fókuszgyűrű el van állítva, szóval nem éri el a végtelenet élességben, viszont ha szar adaptert használ, akkor okozhatja az is. Ennyi éves lencséknél amúgy nagyon sokban elállították az élességet, gondolom mindig más fényképezőhöz lőtték be. Szóval ez csak állítás kérdése, ha beviszi szervízbe akkor beállítják neki. Ez a mostani beállítás neki éppenséggel nem felel meg.

Illetve azt mondja a szűrőmenetbe nehezen tudja becsavarni a filtert, pedig a képeken is látszik, hogy sértetlen volt. Nagyon jól becsomagoltam, de ha a kínai posta valóban így pakol, akkor lehetnek gondok, de ez már nem az én felelősségem.

[link]

Szóval szép tiszta a lencse működő állapotban, csupán állítás kérdése, amit mindenki saját íze szerint állít be.

Nincs ilyenről szó, hogy nem működne, csak épp a srác finnyáskodik.

(#27860) baluka26 válasza jcvd (#27859) üzenetére


baluka26
veterán

Aha, értem.
Szerintem ezt ne hagyd, mert nem tűnik egetrengetőnek. Amúgy drága nagyon?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27861) M_o_g_y_i válasza jcvd (#27859) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

B@szod, ez a videó iszonyat durva! :W
1:30 körül elég stabilan a földön maradt a cucc... :(( És utána a másik nagyobb doboz se semmi! :Y
Állatok ezek... :o

(#27862) baluka26: eddig nekem se volt túl sok sérülés, bár legutóbb egy lámpába való LED-driver nem épp egyben érkezett, de ezt már sosem tudom meg hol is törhetett el... :(

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#27862) baluka26 válasza M_o_g_y_i (#27861) üzenetére


baluka26
veterán

Nekem mondjuk eddig minden okés volt mindenféle cuccal. Pedig volt, hogy erősítőbe vettem csövet stb. és azok eléggé érzékeny motyók.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27863) andikaaa


andikaaa
aktív tag

Ma megkaptam egy csomagot innen. Szerintetek itt is kell keresnem, hogy hol kell értékelni az eladót? :F :F Köszi.

(#27864) matykooo


matykooo
aktív tag

Nah folytatom a tegnapi storyt :D

Ma kaptam már 2 üzenetet is, Betty ügyintéző mellé beszált még a sík idióta Delia is :D

Betty teljesen korrekten, ugyanazt leírta már kb 10edjére, hogy sajnálja, hogy még mindig nem jött meg a csomagom így 55 nap után, és írjak ha nem jött meg, ezt ugye már megtettem 10x, az egész történetet leírtam ennyiszer... de ugye akadékoskodnak... a negatívot már elküldtem stb. Na most írtam h kurvára refundoljanak és akkor még talán megváltoztatom a negatívomat... ok Betty-vel ennyi a sztori :D

Jön Delia, aki nem tudom mi a reteknek írt.... de nagyon okosan elkezdte mondani, hogy a csomagom november 25.én fel lett adva (érdekes módon a másik 28. át mondott), illetve belinkelt egy képet...
Amit itt láthattok :) > [link]

nos ha jól megnézitek a képet, akkor kb mindenkinek kiderül, hogy egy normáls 13x18-as bubis boríték, nincs is ezzel semmi gond... csak én 10db mini mp3 lejátszót rendeltem fülessel, és kábellal együtt... :)
Meg hát az is látszik ugye, hogy egy felnyitott borítékról van szó... :)

Na ekkora pofátlan buzeránssal még kajak nem találkoztam, ez már mindennek a teteje esküszöm, már nem tudok rá mit mondani... Válaszoltam természetesen neki is, hogy elmegy a jó édes ferdeszemű anyukájába, és ne akarjon teljesen hülyének nézni.

Csak gondoltam megosztom ezt, mert azért az túlzás, hogy feldobta a napom, de nem természetes mosoly volt az arcomon ez tény :D

''a walesi srác aki legenda lett''

(#27865) Ybron válasza M_o_g_y_i (#27861) üzenetére


Ybron
senior tag

Ilyen videók nem csak Kínában (EMS) készülnek.
USP és Fedex-es videók is vannak youtub-on.
Eddig amit láttam legdurvább: [link]

(#27866) M_o_g_y_i válasza Ybron (#27865) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ezt már én is láttam, csávókámat lehet megkínálnám egy marék csonttal... :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#27867) Ybron válasza M_o_g_y_i (#27866) üzenetére


Ybron
senior tag

:DDD

matykooo
Vicc.. és tényleg hülyének akarnak nézni, abból a képből más nem igazán vehető ki csak hogy szanaszét van cincálva, nem túl bizalomgerjesztő.
Lefényképezni meg én is le tudok bármit, feladás előtt, aztán viszem haza, vagy ilyen igénytelen képet készítek, mintha nem lenne pont nekik normális fényképező...

ja és UPS-t akartam írni, mindig elírom

[ Szerkesztve ]

(#27868) jcvd válasza baluka26 (#27860) üzenetére


jcvd
tag

Na el is érkeztünk ide: a srác perrel (case) fenyegetőzik. Basszus ez olyan mintha vennél egy régi Ferrarit, megy szépen gond nélkül, de azért küldenéd vissza a kocsit a világ túlsó végére, mert az ülések nem a szád íze szerint voltak beállítva. :W Nevetséges.

(#27869) gg72 válasza bul07 (#27853) üzenetére


gg72
veterán

OK, kösz! ;)

(#27870) radi8tor válasza jcvd (#27868) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez van, most már nincs mit tenni. Gondolom nem akarod bukni a postaköltséget és ki tudja milyen állapotban kapnád vissza a cuccot.
Linket dobhatnál az aukcióról is. ;)

⭐ Stella

(#27871) jcvd válasza radi8tor (#27870) üzenetére


jcvd
tag

Hát ez az, hogy postaköltség, az állapot ki tudja milyen lenne, továbbá vám. A srác Fedexel küldené, de ezeknek saját vámosuk van, és mikor megjött a csomag, akkor mindenféle papírt kérnek. Na most nekem ki hinné el, hogy ez a saját obim, továbbá mivel bizonyítsam?

Ügyet még nem indított a srác, csak fenyegetőzik. Felajánlottam neki, hogy állom a szervízköltséget, ami vicc, mert nem is hiba miatt kell elküldeni az obit, hanem csak átállításra, amihez már egyáltalán semmi közöm, ha ebbe nem megy bele, akkor nem tudom mi lesz. Ha case-re kerül a sor, akkor sok jóra szerintem nem számíthatok, sok rosszat hallottam az ebayes döntésekről, de ez a visszaszállítás is szopás lenne.

(#27872) hun620 válasza jcvd (#27871) üzenetére


hun620
aktív tag

Az eladókat is védi az eBay, úgyhogy még nincs minden veszve. Szerintem ha állod a szervizelést, azt az eBay is elfogadja. De én nem tudom, hogy hogy megy az ilyen.

>> Galaxy Tab 2 7.0 P3100/P3110 matt/fényes (klasszikus) fólia, Galaxy S WiFi 5.0 fólia >> http://bit.ly/11HvvRU <<

(#27873) Ybron válasza jcvd (#27871) üzenetére


Ybron
senior tag

Most tegyük fel hogy visszaküldi és te azt mondod a fedexnek hogy már pedig ez a tiéd, csak javítani küldted Kínába(mert csak egy kis kínai tudja megoldani ezt a problémát).
Ekkor ők fogják beárazni vagy hogy? Érdekes lesz ez egy 50 éves obinál.
Azért kérdezem mert fedexnél nem tudom mi a bevett szokás.

(#27874) radi8tor válasza Ybron (#27873) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez nem futárcég függő. Minden termék vámköteles x érték felett. Nincs olyan már, hogy termékminta vagy szerviz miatt kiküldött cucc.

⭐ Stella

(#27875) jcvd válasza radi8tor (#27874) üzenetére


jcvd
tag

Hát ez nagyon fasza... a srác fenyegetőzik továbbra is, őt nem érdekli hogy enyém az obi, azt mondja fizessek érte vámot ha visszajön, meg az sem érdekli, hogy ki volt írva, hogy nem visszaküldhető, azt mondja ha akarja ő márpedig visszaküldi, mert őt ez megilleti. Ez érdekes menet lesz, de nem lenne jó egy case, mert még akarok eladni ebayen.

(#27876) wmarci


wmarci
senior tag

Na már itt van. Vámmal most jön a neheze. Medium Flat Rate box, az nem lehet olyan nagy méretre. 20$-os értékkel feltűntetve és a pk 48$ volt. Hátha átjön:)

Customs Clearance
January 18, 2013, 3:19 pm
HUNGARY
Processed Through Sort Facility
January 18, 2013, 2:41 pm
HUNGARY

(#27877) Ybron válasza jcvd (#27875) üzenetére


Ybron
senior tag

Ez szívás, ezért se merek/mertem eddig eladni ebay-en. Mert az még egy dolog hogy kitalálják hogy rossz vagy hibás az általam küldött termék, de ott van még az is hogy azt állítja hogy nem kapta meg vagy nem volt a csomagban semmi, persze nyilván azért nem ilyen egyszerű, csak az ezzel járó dologgal való foglalkozás is idő.
Ha rá is veszem magam először tuti EU-ba fog csak postázni, mert az még kezelhető ilyen téren ha gebasz van. Aztán USA vagy Canada, de persze oda is csak kisebb értékű cuccot mernék küldeni.

(#27878) gg72


gg72
veterán

A vámosok elfogadnak a rendelésről paypal, vagy ebay screenshotot számla gyanánt?

Illetve: ha ebay-ről rendelek, de magánszemélytől, akkor most 45, vagy 22 EUR a vámmentesség határa? Egyáltalán mi alapján döntik el, hogy magánszemélytől jön-e csomag, vagy cégtől? Mert pl. nálam a paypal számlán eladónak egy név szerepel, de az emailcíme meg cégesnek néz ki... Szóval igazából magam sem tudom, hogy cég, vagy magánszemély-e az eladó. :F

[ Szerkesztve ]

(#27879) baluka26 válasza gg72 (#27878) üzenetére


baluka26
veterán

Mitöbb, PayPal utalás kell nekik :)

Ybron: Mindenre van megoldás Dokumentálni a csomagolást, biztosított csomag, ajánlott, nyomonkövethető küldemény.

jcvd: Vidd eBay elé az ügyet szerintem. Milyen értéket képvisel az obi?

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27880) gg72 válasza baluka26 (#27879) üzenetére


gg72
veterán

Mit értesz pontosan azon, hogy paypal utalás kell nekik? Egy screenshot a Transaction Details-ról elég?

(#27881) baluka26 válasza gg72 (#27880) üzenetére


baluka26
veterán

Én azt szoktam aszem :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27882) jcvd válasza baluka26 (#27879) üzenetére


jcvd
tag

Ez a nagy baj, hogy 1500 dolcsi. Ha az ebay a case végén rákényszerít majd, hogy vegyem vissza, a csávó meg ráírja az eredeti értéket, na az azután járó vámot nem tudom kifizetni. Kurva szar helyzetben vagyok, nem tudom mi lesz ebből, de nem hiányzott ez. Sajnos rengeteg ilyen hülye van. A leveleiből kivéve, ez a csávó addig fog rendelgetni, míg nem rendel egy tökéletes, 50 évig szekrényben álló példányt. Ami meg nem olyan, azt meg visszaküldözgeti. Beteg.

(#27883) baluka26 válasza jcvd (#27882) üzenetére


baluka26
veterán

Szerintem, ha a listingben benne volt minden, az is, hogy no returns, akkor csak az ő sara. eBay is ezt fogja mondani remélhetőleg.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27884) gg72 válasza baluka26 (#27881) üzenetére


gg72
veterán

OK. ;)

A #27878-ban volt még egy utólagos kérdésem, arra esetleg nem tudod a választ?

(#27885) baluka26 válasza gg72 (#27884) üzenetére


baluka26
veterán

Szerintem 22 eur, de eléggé random. Van, hogy drágább cuccok átcsusszanak, ha kicsi a csomag.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27886) jcvd válasza baluka26 (#27883) üzenetére


jcvd
tag

Nem volt részletes a listing, mivel én nem találtam hibát, Annyi volt, hogy szép, működő állapot, belül némi por. Valóban így is volt, még küldés előtt fotózgattam vele.

Valakinek volt már ilyen case-e? Hogy megy ez? Megkérdezik mindkét felet? Ki dönt? Mi lehet a legrosszabb döntés?

(#27887) gg72 válasza baluka26 (#27885) üzenetére


gg72
veterán

Szerintem is abszolút véletlenszerűen vámolnak le dolgokat, másokat meg nem. Mondjuk én most csusszantam bele először... :)

(#27888) kaliber válasza jcvd (#27886) üzenetére


kaliber
aktív tag

"case"-nél még nem dönt senki, csak akkor, ha aki indította a case-t (20 napon belül) claim-re emeli, ott az összes "bizonyitékot" bekérik (beletartozik a lefolytatott levelezés ebay+PP dokumentumok, fotók) mindkét fél részéről és az alapján hét napon belül dönt a PP.

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#27889) TaaT válasza jcvd (#27886) üzenetére


TaaT
veterán

Sztem írj az ebay magyar ügyfélszolgálatának, vázold fel a problémát nekem sokat segítettek, garanciális ügyintézésben :) [link]

Give them hell Ukraine!

(#27890) jcvd válasza TaaT (#27889) üzenetére


jcvd
tag

Köszönöm a segítséget! Ez érdekes menet lesz...

(#27891) Zozzant válasza jcvd (#27859) üzenetére


Zozzant
addikt

Vitázni nem akarok de egy objektívet nem szokás saját ízlés szerint beállítgatni, a gyárban beállítják és kész, ahogy kell. Menjen le a case akkor és ami ott kijön azt elfogadja mindkét fél. Más megoldás nem lesz.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#27892) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Sziasztok. Kéne egy kis segítség. Egy termék nem érkezett meg, már beszéltem az eladóval, és ő belement a visszafizetésbe. Szóval erről szeretnék érdeklődni, hogy ezt hogy kell kezdeményezni az Ebay, vagy Paypal rendszeren belül? Még sosem jártam így, tehát ez nekem kínai. :D Ja és 45 napon túl vagyunk már.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#27893) faresz5 válasza jcvd (#27890) üzenetére


faresz5
senior tag

Annyi,hogy ha visszaküldésre kerül a sor, addig nem kapja vissza a pénzt, amíg nem jelzed,hogy minden rendben van a termékkel(olyan állapotban kaptad,ahogy elküldted), ha ez nem így lesz, akkor lehet egyezkedni. Egyébként szerintem kikötheted(egyezkedés kérdése),hogy mi módon küldje vissza, ha neked nem felel meg a fedex, akkor megkel neki mondani,hogy ne azzal küldje. Állj a sarkadra és védd az érdekeid. Ha Te jóhiszeműen jártál el és letudod vezetni a paypalnak, akkor neked fognak igazat adni. (ha nem tudnak semmibe belekötni.) Egyébként ha nem megy bele a szervizelésbe, akkor az már alapban gyanús. Ha case-t indít ott is ajánld fel neki,hogy x dollárt visszaadsz, és írd le a hirdetés lényegi pontjait, miszerint elfogadta,hogy nincsen visszaküldés, megnézte a kéket, amiket a készülékkel/ról készítettél, leírtad a pontos állapotát, és ez nem változott semmit sem, ergó nem a Te hibád, ha nem felel meg neki, ő volt figyelmetlen. Főleg ha javítható a hiba, akkor mindenképpen ehhez ragaszkodj.

Képeket, levelezéseket mentsed le, fontosak lesznek, amikor claim-é alakul a dolog.

(#27894) radi8tor válasza Cyberpunk (#27892) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az eladó fogja neked visszafizetni PayPal-on keresztül.

⭐ Stella

(#27895) rontgenes


rontgenes
csendes tag

Sziasztok,
Segítséget szeretnék kérni. Hogyan tudnám azt beállítani, ill. be lehet-e állítani, hogy feedback listámnál ne jelenjen meg a feddbackhez kapcsolódó áru megnevezés? Látok más felhasználót, ahol nem látok egy termékét sem ugyanezen a helyen.

köszi a segítséget előre is... :C

(#27896) Csozi válasza Ybron (#27865) üzenetére


Csozi
csendes tag

Azért megkérdezném ettől is, hogy kér-e egy szép nagy naplementét? :((( ....

[link]

(#27897) baluka26 válasza Ybron (#27865) üzenetére


baluka26
veterán

Ráadásul FedEx. Azért az ennyira éppenséggel nem olcsó szolgáltatás...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27898) Ybron


Ybron
senior tag

Ja.. :(((
Bár nem értem miért jó ez a b*sszunk másokkal hozzáállás ha már be kellett jönni dolgozni, nem egy túl megerőltető munka...
Akkor legalább végezné már normálisan, vagy vigyen be egy box zsákot ha ennyire unatkozik..

[ Szerkesztve ]

(#27899) szandro


szandro
aktív tag

Jól érzem, hogy itt valami bűzlik? :U

[ Szerkesztve ]

(#27900) axioma válasza szandro (#27899) üzenetére


axioma
veterán

Hat en pont nezegettem ezeket. Nekem nem faj parezer ft ott dekkolasa ha nem kuldi, a paypal meg biztosit, ugyhogy raprobaltam... (minitvpc)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.