Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28101) baluka26


baluka26
veterán

Giftként kaptam PayPal-on pénzt, ezzel semmi dolgom nincs, és majd pár nap múlva megjelenik számlámon, igaz?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28102) Vasinger! válasza LÁZ (#28097) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát, nézegettem a linkeket, de sehol sem találtam normális programot.

Valaki nem ismer valami bevált programot esetleg?

(#28103) hvb


hvb
tag

Sziasztok!
Az összesített számláról szeretnék bővebb infót.
Kértem egy eladótól egy összesített számlát 2 termékre.
Hol látom, hogy megérkezett az összesített számla? Amikor kifizetem, akkor már a paypal-on a kevesebb összeget kell kifizetni vagy utólag jön vissza a kedvezmény?

A számla kérés óta a kosramból ezeket a termékekeket nem lehet eltávolítani.
Szóval valaki leírná röviden a lépéseket, hogyan történik ez?

1. Megbeszélem az eladóval ad e kedvezményt.
2. Kérek egy összesített számlát
?

zs.

(#28104) randras


randras
veterán

Nem eBay, de... :Y

DHL Hong Kong-ból: 22-én este felvéve, 24-én reggel budapestre megérkezett.

(#28105) matykooo


matykooo
aktív tag

Atya ég, most kaptam egy csomagot, amit augusztus elején rendeltem, 4db sálat az egyik ismerősömnek.
Az eladó szeptember 6.án adta fel kínából, Október 15. én lett valamilyen raktárból továbbítva, és ma találtam meg a postaládámban... de csak 1 db sál van benne :D Azt sem tudom mikor kibontottam, hogy mi ez, mert már nem is emlékeztem rá. Szóval ha szeptembert is számolok az is már 4,5 hónap :D ha pedig augusztus nézem akkor több mint 5 :D látszik is szegény csomagoláson, hogy 1-2 helyet bejárt :DD

[ Szerkesztve ]

''a walesi srác aki legenda lett''

(#28106) randras válasza bul07 (#28100) üzenetére


randras
veterán

Az én kedvenc eladóim még nem rakták ki a szokásos figyelmeztetést erre vonatkozóan... remélem ők dolgoznak majd, mert ha nem jó nagy szarban leszek (megint). :(((

Dluinet: Valóban, na ez pont jól jön.

[ Szerkesztve ]

(#28107) Dluinet válasza bul07 (#28100) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Idén február 10-én kezdődik és két hétig tart

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#28108) Winner_hun válasza randras (#28104) üzenetére


Winner_hun
félisten

Sima posta Kínából: szombaton kifizetve, kedden kézhezkapva. Semmi extra szállítási mód.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28109) Aullah


Aullah
tag

Hello. Két béna kis kérdésem lenne.
ebay.com on a vásárlásnál "keresztnév családnév" ugye?
state/province-nél még "xy megye", ugye?

(#28110) LÁZ válasza Aullah (#28109) üzenetére


LÁZ
addikt

igen,igen ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#28111) Aullah válasza LÁZ (#28110) üzenetére


Aullah
tag

Köszönöm. Amúgy sejtettem, de inkább megkérdezem még egyszer. Most veszek először ebayen. USPS First Class Mail International-t kértem... mennyi, mire megjön? 2hét kb? (USből jön)

(#28112) LÁZ válasza Aullah (#28111) üzenetére


LÁZ
addikt

annál hamarabb kell ideérjen, nekem 7-8 munkanap volt átlagban.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#28113) baluka26


baluka26
veterán

2013.01.18-án rendeltem két 16 gigás kingston SD kártyát, ma meg is jött. Sima ajánlott küldemény. Ez durva sebesség.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28114) Aullah


Aullah
tag

Köszönöm ismét!

(#28115) kaliber válasza baluka26 (#28113) üzenetére


kaliber
aktív tag

Kitől? Ha ilyen gyors akkor én is rendelek tőle egyet.

Más:
A mostani eladó korrekt volt 5db melegfehér smd led izzót rendeltem tőle, küldött 3db hidegfehéret+2db melegfehéret reklamáltam nála és, hogy a hibát helyre hozza küldött (ingyen) még 3db melegfehéret, pedig kérhette volna, hogy akkor (posta költség átvállalással) küldjem vissza majd kicseréli.

[ Szerkesztve ]

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#28116) baluka26 válasza kaliber (#28115) üzenetére


baluka26
veterán

Tőle ilyet. :)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28117) DeniBoy


DeniBoy
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy problémám,

OTP számla mellé van egy virtuális bankkártyám ezzel fizetek a paypal-on
kaptam refundot és a paypal visszautalta a bankártyára de tudtommal ez a
kártya nem tud fogadni csak küldeni??? mit lehet tenni ? hova megy a pénz :) ?
Be van állítva folyószámla is a paypal-ban de nem arra utalt. (a virtuális kártyához tartozó lakossági folyószámla).

köszi!

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#28118) baluka26 válasza kaliber (#28115) üzenetére


baluka26
veterán

Második részre: Transformer tabletemhez rendeltem töltőkábelt. 3 nap alatt szarrá ment, írtam eladónak, hogy hát ez így nem oké, szó nélkül küldött egy cserét. :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28119) W1 válasza Winner_hun (#28099) üzenetére


W1
senior tag

Azt mondta, hogy kifizeti a postámat hozzá.
Hol tudom meglesni a postaköltséget?
Belemehetek szerinted/tetek? Itt az eladó.

(#28120) baluka26 válasza W1 (#28119) üzenetére


baluka26
veterán

[link]

PayPal véglis véd.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28121) W1 válasza baluka26 (#28120) üzenetére


W1
senior tag

[link] Tegyük fel, kb fél kiló alatt van a cucc. Elsőbbségivel, mert nyílván gyorsabb. 2105 Ft az elsőbbségi levélpostai, plusz, hogy biztonságos legyen, ajánlott rá, azaz 700 Ft. Akkor ezt így jól számoltam?

(#28122) baluka26 válasza W1 (#28121) üzenetére


baluka26
veterán

Szerintem jól.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28123) Zozzant válasza DeniBoy (#28117) üzenetére


Zozzant
addikt

Kártyára nem megy semmi, az ahhoz tartozó folyószámlán van a pénzmozgás.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#28124) albinolynx


albinolynx
őstag

DX-től múlt hét pénteken kaptam 4.3$ refundot. Még mindig nem látom a paypal-on.
Normális, nem normális, mit tegyek?

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#28125) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Rendeltem egy platronics bluetooth-os fülest Amerikából 11K ft értékben - figyelem- 01.16-án és 01.23-án(!!!)
hozta a postás :Y , usps trackinggel lett feladva...nem akartam hinni a szememnek...
Ahhoz képest , hogy tavaly szeptembertől egészen karácsonyig bezárólag,olyan lassan érkeztek meg a rendelt csomagok,hogy hihetetlen,ilyen 4-5 hetes késéssel...most meg 1 héten belül itt volt!!
Az a durva,hogy múlt hét kedden , már kilenc napja, rendeltem egy sport szárt valamilyen magyar cégtől és még mindig nem kaptam meg...hívtam őket és a válaszuk csak annyi volt,hogy a "héten érkezik és telefonálunk"... :W
Ehhez képest amcsiból megjött a cuccom 1 hét alatt...nah ez a WTF!!!!

[ Szerkesztve ]

(#28126) LÁZ válasza WhiteWalker (#28125) üzenetére


LÁZ
addikt

saját tapasztalat, hogy 10-ből 5-6 esetben magyar vonalon még meg is sértődnek, ha rá mer kérdezni az ember, hogy mi a helyzet, úgy, hogy semmi értesítés sem történik az esetleges késéről....

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#28127) W1 válasza LÁZ (#28126) üzenetére


W1
senior tag

Múlt hét szerdán fel lett adva nekem egy fórumos kollégától egy laptop, Start Plusz csomaggal. Másnap már itt kellett volna lennie, állítólag pénteken már a városba volt, de ki nem hozták, értesítót nem adtak, hétfőn hív akitől vettem, hogy beszélt a postával, be kell érte menni, minden már nem hozzák ki, értesítő sehol.. Végül is az lett a vége, hogy kedden kihozták, 5 nap késéssel mo-n belül, kérdem én, akkor mire fel a 3500 Ft-os feladási költség? Vicc, én már nem lepődök meg semmin. Meg angliából rendeltem egy sapkát, ajánlottan, nem voltunk otthon, jött az értesítő, másnap mondom hazafele beugrok, közli a púltos, hogy már kivitték, megyek haza és hozzá volt gumizva a postaládához. Oké, hogy a falu végén lakunk, meg mindenki ismer mindenkit, de akkor is..

(#28128) WhiteWalker válasza LÁZ (#28126) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jaja, már én is 2x telefonáltam...áá már nem is akarom ezen idegesíteni magam... :o

[ Szerkesztve ]

(#28129) hun620


hun620
aktív tag

Flyt express-ről valami tapasztalat? A feladás megtörtént a tracking szerint két csomag esetében is, viszont hetek óta nem frissül. Ez a baj trackinggel ,csak idegeskedek. Ha nem lenne, csak simán megvárnám, míg ideér :D

>> Galaxy Tab 2 7.0 P3100/P3110 matt/fényes (klasszikus) fólia, Galaxy S WiFi 5.0 fólia >> http://bit.ly/11HvvRU <<

(#28130) baluka26 válasza hun620 (#28129) üzenetére


baluka26
veterán

Nekem is jön valami azzal, 13 napja eljött Távol-Keletről. Azóta semmi update.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28131) W1 válasza W1 (#28121) üzenetére


W1
senior tag

Amúgy ha innen adok fel kintre ajálottan levelet, az ugyan az, mint amikor a kintihez kapok trackinget?
Szóval akinek küldöm tudja követni?

(#28132) baluka26 válasza W1 (#28131) üzenetére


baluka26
veterán

Attól függ. Ha bejönne a posta oldala linkelném a dokumentumot, de elvileg ha mész, hogy nemzetközi elsőbbségi levél, ott lesz egy link, hogy mennyire tudod követni. Legtöbb országnál csak addig, amíg elhagyja Magyarországot. És utána legközelebb a deliveryt.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28133) Winner_hun válasza W1 (#28131) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28135) randras válasza hun620 (#28129) üzenetére


randras
veterán

Az nem is fog frissülni a feladás után.

(#28136) randras válasza Winner_hun (#28108) üzenetére


randras
veterán

Az nem normális dolog. :D

szerk.: Jajj, el is felejtettem, hogy 2 percre is írtam egy hszt. :U

[ Szerkesztve ]

(#28137) bul07 válasza Dluinet (#28107) üzenetére


bul07
nagyúr

Azt is vedd figyelembe hogy a reptérig el is kell jutnia a csomagnak az meg lehet egy hét is Kínán belül, így már rendesen kitolódik a torlódás intervalluma

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28138) hun620 válasza randras (#28135) üzenetére


hun620
aktív tag

Na, akkor nincs más hátra, mint várni :) köszi az infót

[ Szerkesztve ]

>> Galaxy Tab 2 7.0 P3100/P3110 matt/fényes (klasszikus) fólia, Galaxy S WiFi 5.0 fólia >> http://bit.ly/11HvvRU <<

(#28139) zizou


zizou
tag

Sziasztok!
Az Ali-ról rendeltem egy tabletPC-t, a ráírt ár 99USD, valójában 274USD+34USD a szállítás (DHL). Jött az üzenet a DHL-től, hogy vámolandó cuccom érkezik, nyilatkozzam, hogy fizettem-e érte, vagy ajándékba kaptam, mennyi volt a szállítási ktg, stb.
Valamint töltsek ki egy nyilatkozatot és csatoljam mellé a PayPal-os kinyomtatott cuccot és adjam oda a futárnak, amikor átveszem a cuccot és kifizetem a vámköltségeket (?)
Nam nagyon értem... levámolják és utána kérik az igazolást?!

Mit tegyek, hogy ne legyen zavar az összegek körül? Mi van, ha nem adok paypalos papírt? Nem adja ide a csomagot?

Kösz,
Z

"Az élet egy vadkörte, de ez még nincs bebizonyítva"

(#28140) randras válasza zizou (#28139) üzenetére


randras
veterán

A számlát előre kell küldeni. :U

(#28141) Winner_hun válasza randras (#28136) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szeretem az abnormális dolgokat:DDD:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28142) XtremLor


XtremLor
őstag

Kapok egy hianyos csomagot erre meg nem tudom elkuldeni az uzenetet az eladonak :DDD
"This message cannot be sent at this time." :W

"Legen...Wait for it...Dary"

(#28143) randras válasza XtremLor (#28142) üzenetére


randras
veterán

Sokminden nem műküdik, szarakszik a rendszer. Tessék várni! :)

(#28144) XtremLor válasza randras (#28143) üzenetére


XtremLor
őstag

Gondoltam en is hogy a rendszerrel lesz gond, delutan megprobalom megint....viszont az ertekelesek alapjan ugy nez ki az elado hajlamos kifelejteni az apro dolgokat, amit inkabb kesobb potol! :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#28145) wlanbolha


wlanbolha
csendes tag

Sziasztok!
Vásárolni szeretnék,és nem engedi kifizetni...találkoztatok már ilyennel?Köszönöm a figyelmet és segítséget!Szép napot mindenkinek!

(#28146) Winner_hun válasza wlanbolha (#28145) üzenetére


Winner_hun
félisten

Persze, sőt, hibaüzenet nélkül is kitaláljuk hogy mi lehet a gond. Vagy mégse?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28147) zizou válasza randras (#28140) üzenetére


zizou
tag

"A számlát előre kell küldeni"

OK, és mi van, ha azt mondom, hogy a tablet csak 99USD, de rendeltem még cuccokat, amik nem voltak raktáron és ezt előre küldték, a többi később jön? (mondjuk nem hiszem, hogy bemondásra ilyet bevennének...)

-Z

"Az élet egy vadkörte, de ez még nincs bebizonyítva"

(#28148) randras válasza zizou (#28147) üzenetére


randras
veterán

Az adóhatóságnak én nem hazudnék, mellesleg kizártnak tartom, hogy ilyet bevennének. :U

(#28149) baluka26 válasza zizou (#28147) üzenetére


baluka26
veterán

Küld be rendesen PayPal számlát. Aki ilyesmit rendelj kalkulálja bele az áfát, vagy ne rendeljen :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28150) szilard28 válasza randras (#28148) üzenetére


szilard28
aktív tag

mellesleg a vámosok "főállásban" más főállású csempészekkel meg csalókkal foglalkoznak milliárdos ügyekben, így kicsi eséllyel lehet őket "kezdőként" átverni.
A tablet még így is valószínűleg olcsóbb lesz, mint Mo-i boltban.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.