Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27201) axioma válasza Chaser (#27191) üzenetére


axioma
veterán

Koszi az infot, ezt nem tette hozza a szerencsetlen elado...

(#27202) sellerbuyer válasza hun620 (#27194) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Tudod, mi az érdekes? Nem is tudom, már hány éve rendelek ebay-ről (rengetegszer) és nekem is mindig a Posta hozta ki minden csomagomat, ill. levélküldeményemet. Minden egyes esetben ott találtam a szabványos postai értesítőt a levélszekrényemben (mivel dolgozom napközben). Soha semmilyen problémám nem volt ezzel, mivel a postásunk olyan eszméletlenül rendes és kötelességtudó emberke, hogy le sem tudom írni. Ráadásul a postásnak minden esetben van saját kulcsa a lépcsőházhoz!

Erre most a Posta kötött vmilyen megállapodást ezzel a nyomorult futárcéggel és tessék, máris problémák vannak... Kár volt kiszervezni az egészet és nem is értem, hogy miért tették, mivel a Postának van saját, aktívan működő futár szolgáltatása. :W

Döbbenet az egész, de ez ma Magyarország sajnos... A kínaiak tömegével tiltanak le minket a "drága" VÁM-osaink miatt, akik lenyúlják a cuccainkat, vagy Isten tudja, mi a frászt csinálnak, de sorra nem érkeznek meg a rendelések, ill. hónapok múltán... Hagyjuk is, el kell innen húzni, aki csak teheti, az menjen, ennyi kb.... :O

[ Szerkesztve ]

(#27203) Fecogame válasza sellerbuyer (#27202) üzenetére


Fecogame
veterán

Hagyjuk is, el kell innen húzni...

Kínába, hogy személyesen vehessük át a megrendelt cuccokat? ;]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#27204) llaszlo


llaszlo
veterán

Valaki elmagyarázná ezt a pénzmozgást?
Én nem kértem refundot, mégis kaptam. Most akkor tulajdonképpen hol van ez a pénz?

[link]

(#27205) dash17291 válasza radi8tor (#27198) üzenetére


dash17291
tag

amazon.at :)

(#27206) Chaser válasza llaszlo (#27204) üzenetére


Chaser
titán

Ez még valszeg PP egyenlegen, most nem a szokásos 0 ft. Majd átküldik a bankkártyádra, van egy kis átfutási ideje.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27207) llaszlo válasza Chaser (#27206) üzenetére


llaszlo
veterán

Tehát akkor megjön a kártyámra? "Remek" nekem a termék kellene. Nem tudom mit szúrt el az eladó, de minden előzetes dolog nélkül jött.

Volt korábban egy befizetésem azt, hogyan tudom kiutaltatni a kártyámra? Most láttam, hogy még a pp számlán van.

(#27208) sellerbuyer válasza Fecogame (#27203) üzenetére


sellerbuyer
őstag

:K :C

Ha Kínába költöznél, akkor te lennél az eladó. ;)

[ Szerkesztve ]

(#27209) Flashcash válasza Avicularia (#27187) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Kínában és Szingapúrban is van Svéd különleges gazdasági övezet. Ha az itt üzemelő posta szolgáltatásával adják fel a küldeményt pl. az európai célpont miatt, akkor az Svéd trackinget fog kapni és Svédország közbeiktatásával fog megérkezni.

Nekem pár alkalommal volt eddig ilyen csomagom de most nem találom az ehhez tartozó Kínai-Svéd nyomon követő oldalt, csak egy trackinget sikerült előbányásznom:
-RE605080188SE a Svéd posta alapján ez volt az útja a csomagnak:
9/12/2012 5:18 PM HUNGARY The item has been delivered to the recipient abroad
9/11/2012 2:50 AM HUNGARY The item has arrived at the international terminal in the destination country for sorting
9/10/2012 4:55 AM Stockholm utr The item has been dispatched from Posten´s international terminal for onward transport abroad
9/10/2012 3:24 AM Stockholm utr EORI number coplete - Item released
9/10/2012 3:24 AM Stockholm utr The item has arrived at Posten´s international terminal for sorting and transport abroad
9/9/2012 2:37 PM Stockholm utr The item has arrived from abroad to Posten´s international terminal for sorting
9/7/2012 9:07 AM Sweden Post, Direct Link, Singapore The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad

(#27210) Avicularia válasza Flashcash (#27209) üzenetére


Avicularia
veterán

Aha,köszi ezt nem tudtam :R
Érdekes út tényleg [link]

[ Szerkesztve ]

(#27211) bul07


bul07
nagyúr

PayPal váltással
From amount 301 HUF
To amount €0.99 EUR
Az amerikaiak megint húznak minket is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#27212) W1


W1
senior tag

Sziasztok!
iOfferon van valami féle védettség? Ha PayPallal fizetek és átvernének, mit tudok csinálni?

(#27213) Ybron


Ybron
senior tag

Hello!

A Kínából rendelt(aliexpress) két cuccomnál is kaptam a mailt hogy értékeljem az eladót vagy rendezzem vele(nyissak vitát) ha nem kaptam meg.
Ráírtam mindkettő eladóra, de semmi reakció.
Dec 6 és dec 8-án lettek feladva és dec 10-e utána semmit nem frissültek a tarcking number-ek.
Ennyinél meg is állt az információ szórás "Despatch from Sorting Center"
Úgy döntöttem megnyitom a vitát ,mert egy holland tag szintén rendelt ugyanattól az eladótól amitől én, konkrétabban dec 5-én vásárolt és láttam hogy dec 24-én már negatívval értékelte.
Nem tudom mennyit kéne még várnom, de direkt fizettem többet hogy EMS-el küldjék, amire azt írták hogy 7-20 nap.
HA valakinek van erről véleménye az ne tartsa vissza magát és ossza meg velem :)

(#27214) Chaser válasza Ybron (#27213) üzenetére


Chaser
titán

Dispute. Ma vagy holnap én is kénytelen vagyok pár dolog kapcsán ismételten belefogni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27215) faresz5


faresz5
senior tag

Nem is tudtam,hogy szombaton is dolgoznak:

2012.12.21
13:49

Item information :
Célországba elküldve / Item sent abroad
2012.12.28
16:47

Item information :
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2012.12.28
16:51

Item information :
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

2012.12.29
12:14
Item information :
Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure

(#27216) Archer


Archer
őstag

Sziasztok!

Nem kifejezetten ebay-el kapcsolatos a kérdésem de talán ez a legmegfelelőbb hely neki. Egy bizonyos terméket egy spanyol webshopban találtam meg a legjobb áron és elvileg 60€ felett ingyen szállítanak (nem tudom ez hogy éri meg nekik), hozzánk is. Pay-pal-lel is lehet fizetni, ehhez kapcsolódna az egyik kérdésem. Még nem csináltam ilyet, még nem is regisztráltam. Ersténél vagyok, van virtuális kártyám azt meg lehet adni bankkártyának? Ha igen, felvetődött a gondolat, hogy esetleges refund esetén vissza lehet erre a kártyára küldeni a pénzt, vagy akkor hogy működik? Vagy hagyjam inkább a fenébe és adjam meg a rendes kártyámat?
A másik dolog, hogy az ilyen külföldi webshopokról mi a vélemény? Ebayen vannak ugye értékelések, abból azért lehet következtetni de egy webshopnál (legalább is ennél) semmi ilyesmi nincs. Nem tűnik egy sufni boltnak de mégis csak elküldeni X pénzt nekik, kicsit azért félek. Konkrétan erről lenne szó.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#27217) hun620 válasza Archer (#27216) üzenetére


hun620
aktív tag

A PayPal-en nyugodtan megadhatod a rendes számod is, védve leszel. És ha PayPal-lel fizetsz, akkor ha nem jön meg a csomag, vagy nem a leírtak szerinti, akkor ugyanúgy kaphatsz refundot, mint az eBay-en.

[link]

>> Galaxy Tab 2 7.0 P3100/P3110 matt/fényes (klasszikus) fólia, Galaxy S WiFi 5.0 fólia >> http://bit.ly/11HvvRU <<

(#27218) randras válasza Archer (#27216) üzenetére


randras
veterán

Keress valakit, aki esetleg segít... :U

(#27219) lupus_l válasza Archer (#27216) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Ahogyan nézem, rendes üzlet van a webshop mögött. A 60 euró feletti ingyenes szállításért én nem aggódnék, valószínű ekkora értéknél már a beépített árrésből megengedhető az ingyenes szállítás - eBay esetén pedig még a meghirdetett termék feltöltési árát és eladási jutalékot kell az eladónak fizetni az eBay felé, tehát sokkal jobban megéri a rendes webshopos értékesítés.

(#27220) faresz5


faresz5
senior tag

Egy kis paypal tapasztalat:
Vásároltam egy USA beli webshopból paypalon keresztül.
Nov 28-án fizettem le is vonta a számlámról a $63-t . Dec 6-án nézem a számlám, paypal még egyszer levonta a $63 -t . Na mondom fasza.
Nézem a paypalomat, eltűnt a 28-ai terhelés és csak a dec 6 terhelés volt meg. Hozzá teszem, dec 6-án nem is voltam internet közelben nem hogy paypalon fizettem volna valamit is.
Számlaszámomon viszont mindkét $63 könyvelésre váró tételek között volt. Bementem a bankomba(2 különbözőbe ), nem tudtak mit mondani mi történt.
Aztán 4hét zárolás után egyszer csak eltűnt és jóváírták a számlámon szerencsére.(utána számolva, nem jelent meg sehol)
Szóval nem árt odafigyelni paypalnál is vannak furcsa dolgok néha.

(#27221) Archer válasza faresz5 (#27220) üzenetére


Archer
őstag

Azért gondoltam ezt a virtuális kártyát, hogy véletlenül se történjenek ilyen anomáliák. Csak szerintem ott a refund problémás lehet.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#27222) Ybron válasza Chaser (#27214) üzenetére


Ybron
senior tag

Nyitottam egy dispute-ot. Kíváncsian várom visszakapom-e a pénzem. Most rendeltem innen először, 3 különböző eladótól, de úgy néz ki egyik se jön meg, szóval így valószínűleg többet nem is fogok.
A két eladóra ráírtam, mert azok már kifutottak a lehetséges 20 napból ,de egyik se reagált semmit.

(#27223) radi8tor válasza faresz5 (#27220) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Komoly kis bankban van neked számlád, ha nem tudtak mondani semmit. :)

Csak zárolva van az összeg először, utána ha megerősíti a tranzakciót PayPal, akkor küld egy másik kódot a banknak. Ekkor vonják le az összeget.
Valamiért nálad nem tudták levonni az első zárolás összegét, ezért volt két tranzakció.

Itthoni bankoknál 30 napig van zárolva a folyószámlán a bankkártyás vásárlás. Ha addig nem jön megerősítő üzenet, akkor visszakapod a pénzed.

⭐ Stella

(#27224) hun620 válasza Archer (#27221) üzenetére


hun620
aktív tag

Felesleges.

>> Galaxy Tab 2 7.0 P3100/P3110 matt/fényes (klasszikus) fólia, Galaxy S WiFi 5.0 fólia >> http://bit.ly/11HvvRU <<

(#27225) Archer


Archer
őstag

Rendben, köszi a segítséget, akkor belevágok aztán csak nem lesz semmi probléma.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#27226) faresz5 válasza radi8tor (#27223) üzenetére


faresz5
senior tag

Zárolást én is tudom, és letudták vonni mindkétszer az összeget, max a paypalnál volt valami kavarc. Csak tanulságos, hogy ilyen is előfordulhat.
Egyébként nem kicsi bank : P Két városban is bent voltam, egyik helyen az ügyintéző azt sem tudta,hogy mi az a paypal, leakarta tiltani a kártyám minden áron, mondtam neki, hogy azt nem :)

[ Szerkesztve ]

(#27227) pietrrr


pietrrr
aktív tag

Sziasztok!

Azt meg tudnátok mondani, hogy iofferen milyen fizetési lehetőségek vannak? Bankkártyás fizetés lehetséges? (Itt nem utalásra, hanem a bankkártyán lévő számokkal való azonosításos vásárlásra gondolok.)

(#27228) W1


W1
senior tag

Sziasztok!
iOfferon vennék valamit nagyon-nagyon jó áron. Az illető azt mondta, hogy fizethetek PayPallal. Ha nem kapnám meg a terméket, tudok panaszt tenni? Mi alapján bírálják el?

(#27229) LÁZ válasza W1 (#27228) üzenetére


LÁZ
addikt

paypal alapján, ott is ugyanúgy 45 napon belül lehet reklamálni..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#27230) W1 válasza LÁZ (#27229) üzenetére


W1
senior tag

De ha nem kapom meg, mi alapján döntik el, hogy ki a hibás, hogy tényleg átvertek? Mivel nem 10-20k-ról van szó, inkább kérdezek, mint bukjak.

(#27231) randras válasza W1 (#27230) üzenetére


randras
veterán

Hogy lehet a címzett hibás abban, ha valami nem érkezik meg hozzá?

(#27232) LÁZ válasza W1 (#27230) üzenetére


LÁZ
addikt

reklamálsz, hogy nem kaptad meg, miközben kifizetted, ua az ügymenet, mint az ebay support esetében, megvárják az eladó válaszát, aztán döntenek, ha meg nem válaszol a határidőn belül, refund. Kérjél trackinget, az a legegyszerűbb, ha kamu számot ad, úgy is kiderül..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#27233) W1


W1
senior tag

90k-s szett lenne a rendelés, ami az új áraknak jóval töredéke. Biztos, hogy nem kis levél lesz, hanem nagyobb csomag, akkor kérek trackinget, ha igaz, akkor úgy is kiderül, és még tracking árral is bőven jól járok, ha meg nem, úgy is visszakapom a pénzt, igaz?

Ilyenkor amúgy a vámmal mi a helyzet, ha a bolti árnál jóval olcsóbban rendelem, de el tudom küldeni a PayPal-os számlát? A számlán szerepel, hogy x, y, és z termékért fizettem az összeget, és ennyi, arra fogják a vámot pakolni? Eddig még sosem elemeztem a PP fizetésnél, hogy mi van a számlán.

(#27231) randras: Ebben igazad van, csak ha pl a címzett megkapta, de azt mondja, hogy nem, vagy ilyen nem játszik?

[ Szerkesztve ]

(#27234) matykooo válasza W1 (#27233) üzenetére


matykooo
aktív tag

Őszintén megmondva, ha megrendeled és ki is fizeted akkor már bocs de elég nagy marha vagy :) 100 ezer forintért nem fogsz kapni 2 db cdj 2000-et meg hozzá még keverőt is... kicsit gondolkodj 500ezer ft kb itthon darabja újonnan a cdj-knek, + a keverő... ez cirka 1,3-1,5 millió forint... ezt szerinted megkapod 100-150ezerből? Mert ha igen én is veszek belőle vagy 6-8 komplett szettet :)
Ez tuti h átverés, elküld neked egy dobozt, paypal szerint megérkezett utána meg vergődhetsz, h nem volt benne semmi, vagy nem az amit akartál, megkaptad átvetted, innentől kezdve cső...

[ Szerkesztve ]

''a walesi srác aki legenda lett''

(#27235) W1 válasza matykooo (#27234) üzenetére


W1
senior tag

Én is ezen gondolkodom, elhiheted, már rég nem dilemmáznék, ha biztos lennék a dologban..
Videó felvétel a kibontásról nem bizonyíték?

(#27236) GabN73


GabN73
addikt

Az eBay Buyer Protectionról tud valaki írni nekem? Legalább is kéne egy kis segítség.

December elején rendeltem egy Milestone front panelt. Fel is adták, igaz kicsit késtek vele. Megkaptam a csomagot, kibontom, és nem az volt benne aminek kellett volna. Milestone panel helyett küldött egy XT720as panelt. Írtam neki, adott egy mailcímet, hogy hová küldjem a képeket a kapott termékről. Elküldtem neki, de azóta semmi válasz...

99.1% az eladó, elég sok feedbackkel. Ja, amúgy ángliai eladó.

(#27237) Nomac_


Nomac_
csendes tag

Royal Mail-el megérkezett a csomagom Magyarországra.
Your item, posted on 28/12/12 with reference RJ970543856GB has been passed to the overseas postal service for delivery in HUNGARY.

Próbáltam a GLS és a Posta nyomkövető rendszerében is rákeresni, de nem jártam sikerrel. Nyomon tudom követni a Mo-i útját a csomagomnak, és ha igen hol? Előre is köszönöm!

(#27238) radi8tor válasza GabN73 (#27236) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Purchase History-n a More options-ra menj rá, majd Resolve problem.

I received an item that wasn't as described opció kiválasztása.

What would you like to do alatt:

Report that you received an item that wasn't as described kiválasztása.

Tovább nem mennék most. :B

⭐ Stella

(#27239) W1


W1
senior tag

11.12.2012 13:18 Swiss Post Singapore Accepted from sender
11.12.2012 13:18 Swiss Post Singapore Arrival at international place of exchange
11.12.2012 13:18 Swiss Post Singapore Send item abroad (Export)
11.12.2012 18:18 Swiss Post Singapore Send item abroad (Export)
11.12.2012 18:18 Swiss Post Singapore Send item abroad (Export)
21.12.2012 11:03 CH-8010 Zürich 1 Arrival at international place of exchange
21.12.2012 11:05 CH-8010 Zürich 1 Send item abroad (Export)
28.12.2012 11:46 Hubuda Import (Item arrived at country of destination)
28.12.2012 11:52 Hubuda Into customs
29.12.2012 11:48 Hu Released by customs

Ez kb mit jelent, hol tart?

(#27240) Fecogame válasza W1 (#27235) üzenetére


Fecogame
veterán

Készíthetsz, de ettől még simán elbukhatod az összeget. Eladó értékeléseit nézd meg hasonló értékű termékek esetében.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#27241) Chaser válasza W1 (#27233) üzenetére


Chaser
titán

Ilyen értéket senki nem fog neked tracking nélkül küldeni:) Eleve nehéz és törékeny. Egy tabit még be tudnak jól hungarocellezni, de egy ilyen már kényesebb. Ha sima postát ír onnantól biztos kamu, senki se magának az ellensége. Az ár meg enyhén szólva érdekes. Én is láttam új N7-et 35k-ért :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27242) Chaser


Chaser
titán

No két dispute elmarad. Nem tudom ma munkanap van-e, mondom megvárom hátha beesik két megrendelt tabi, ha nem akkor du. PP. Előbb jöt email tőlük refund-dal. Nem bayes volt, bár ott is árulja a csoka csak drágábban. Webshopból rendeltem, buyincoins.com. 3 gépből egy megjött 12-én, kettőről semmi hír. Múlt héten írtam nekik ugyan mondjanak már valamit. Persze válasz azóta is jön. a dologban az a legszebb, hogy lefényképezték a csomagokat. Mindegyik rendelésnél ott vannak a képek. Ha már így kérés nélkül refundoltak 50k-t, gyanítom kamu volt:) Használták másfél hónapig a pénzemet a kis kötsögök :(((

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27243) matykooo válasza W1 (#27235) üzenetére


matykooo
aktív tag

Szerintem ha egy videot csinálsz az nem lesz bizonyíték... iofferen sok jó dolog van, én is rendeltem már de pl olyantól akinek 5-6ezer feedbackje volt, és teljesen korrekt is volt... na most ezek érted... nem tudom, még azt is el tudom képzelni hogy kajak megkapod, és egy valamilyen gagyi replica lesz, mert bár eddig nem volt szokás és még nem is láttam pioneer cdj-ket hamisítani, de ma már mindent el tudok képzelni,még azt is hogy van egy burkolat, benne meg semmi... de szerintem hagyd ki ezt a tuti bizniszt mert ez nagyon bűzlik :/ Ha más országokban is megnézzük újonnan akkor is 500ezer ft körül van az új ára, max ha most karácsonykor beakcióztak akkor kicsivel lentebb, de ilyen mértékű eltérést kizártnak tartok ilyen prémium terméknél :/

''a walesi srác aki legenda lett''

(#27244) GabN73 válasza radi8tor (#27238) üzenetére


GabN73
addikt

Köszönöm, állítólag küldtek másikat. :R

(#27245) W1 válasza matykooo (#27243) üzenetére


W1
senior tag

Hát úgy néz ki akkor marad az, hogy keresek itthon használtan 800-at vagy 1000-et :O
Megnéztem, akik vásároltak tőle szettet, egy embert megtaláltam ebayon, írtam neki, hogy megkapta-e.

(#27246) hun620


hun620
aktív tag

Abból lehet valami gáz, ha nem beszéltem az eladóval külön szállítási címről, csak simán azt adtam meg? Ő nem írt, elvileg postázta (10-én adta fel Frankfurtban Deutsche Post Brief-fel), csak közben kiderült, hogy a barátoméknak nincs postaládájuk, de még csak a név sincs kiírva a házra :U A Postán már volt kérdezősködni, de ott nem volt a csomag, és hozzám se jött a PayPal címre. Már írtam az eladónak, csak kíváncsi vagyok, hogy járt-e így valaki.

>> Galaxy Tab 2 7.0 P3100/P3110 matt/fényes (klasszikus) fólia, Galaxy S WiFi 5.0 fólia >> http://bit.ly/11HvvRU <<

(#27247) matykooo válasza W1 (#27245) üzenetére


matykooo
aktív tag

hátha válaszol... és elmondja, h az vagy nem az, hacsak nem egy beépített fazon :D
Az a fura, hogy olvasgattam és eredeti képet nem hajlandó küldeni, mondjuk nem mintha a többiek nem éppen egy gyári vagy beállított fotóval dolgoznának, anno vettem nadrágot az is gyári Diesel-Adidas honlapról leszedett kép volt :D csak a különbség, hogy az 40 dollár volt és gond nélkül megjött ahogy megbeszéltük , ez meg több 100 dolcsi azért az picit veszélyesebb :)

''a walesi srác aki legenda lett''

(#27248) W1 válasza matykooo (#27247) üzenetére


W1
senior tag

Igen, ez is benne van, már nem is igazán bízom a dologban, de kell, hogy valaki aki a saját bőrén tapasztalta elmondja, hogy kamu, és akkor nem fogom a falba verni a fejem:DDD
Igen a valós képes dolgot én is olvastam, hogy nem küld.

(#27249) Ybron


Ybron
senior tag

Egyébként az honnan derül ki hogy ha fake tracking number-t adott meg az eladó?
Teszem azt Kínából küldi EMS-el.
Ki lehet ezt deríteni valahogy?

(#27250) wmarci


wmarci
senior tag

sziaszok!

Rendeltem egy pulcsit amerikából és expess mail-el küldik. Az eladót megkértem, hogy az összeget 45 dolcsi alá lője be. Most hogy állnak kb a dolgok, milyen összegtől kell kb áfát fizetni?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.