Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91474) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Azta :Y . Köszönöm mindenkinek a sok új információt. Akkor kivárom a szeptembert és eljátszok egy "megyek innen máshova" verziót vagy akkor csapjon hozzá ennyi pénzért még 1 HBO pakkot.
Igen, tudom hogy nem kötelező váltani. Csak most ez meglepett, hogy most akarnak váltatni.
Amúgy a telefonon megkeresős verziónál múltkor a mobil csomagnál futottam egy olyanba bele, hogy 500Ft-pt akartak elengedni, ha akkor abban a pillanatban újítom a hűségidőt. Mondtam, hogy nem akarom a hűségidőt és fizetem mindenféle kötődés nélkül az eddigi díjamat. Na utána egy tévesen befizetett számla cirkusz után jött a pofára esés, hogy az e-pack kedvezményem is így buktam, mert ahhoz kell a hűségidő :((( Szóval azt is kiperkáltam, meg a késedelmi díjat. Mindezt a UPC vonal végett, hogy összevonták.Ja és a plusz poén, hogy ekkor már csak hápogtak az 500Ft-os kedvezményről, meg ment a mellédumálás. A Vodával sose volt bajom. A UPC ilyen fura banda, ennél az esetnél is pont egy olyan ablakhoz/asztalhoz kerültem sorra akit a régi UPC-s bandából hoztak át és halvány lila gőze nem volt anno mi merre .
Viszont nálunk csak a T lenne alternatíva, ők viszont gyengébb netért még több pénzt kérnek.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.