Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91351) kezo0 válasza Beniii06 (#91349) üzenetére


kezo0
addikt

Én konkrétan gduck fotójára reagáltam, az azon látható SPDIF feliratú aljzatra vonatkozott a – költőinek szánt – kérdés. Úgy általában tisztában vagyok vele, hogy milyen csatlakozókhoz szokták odaírni, hogy SPDIF (Sony/Philips Digital Interconnect Format), és mit jelent benne a D betű. ;)
Szóval az a lényeg, hogy nem emlékeztem már rá, hogy a Philips boxnak volt koax digit hangkimenete, de ezek szerint tévedtem.

anglergab: általában rövidebb távon szokták az optikát javasolni, és hosszabb távon a koaxot – vagy fordítva. Ezt képtelen vagyok megjegyezni. :)

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#91352) cof válasza gduck (#91345) üzenetére


cof
veterán

A kérdés, hogy ki is megy rajta az 5.1 vagy csak a stereo. Esetleg be kell állítani a BOX-on?

Inkább csak optikán megy ki az 5.1 szerintem.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#91353) ΞΔGLΞ válasza blakey (#91339) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Érdekes egyébként, akkor most több féle kártya van/létezik?
Mert az azonosítás - a tegnapi esetet kivéve, ahol kiderült a kártya frissült és ezért futott az azonosítás, ugyanis látta a monitorján az ügyfélszolgálatos - ha lefut, akkor bő 1 perc szokott lenni, pl amikor másik tévébe lesz átrakva.
De onnantól ez többet nem történik meg, ahogy néhányan írták is, vagy pár másodpercre megjelenik, hogy a modul mostantól működik, vagy ki sem írja.
De az, hogy minden alkalommal, bekapcsoláskor lefusson 0-100 az azonosítás, hát én azt keresztbe feltolnám az illetékesnek...oda.
De azt is olvasni, hogy ezek az azonosítások lényegében mindenkinél más időtartalmú.
Itt is 3 tévéről van szó, LG, Samsung, Sony és mind a háromnál csak ugyanezt írja ki, vagy ki sem írja és tv adás azonnal látható.
A kártyák annyi idősek, amióta elérhető lett a upc-nél, azonnal ki lettek cserélve dekóder helyett, szóval "őskövület" kártyáknak számítanak.

(#91354) MadMancs válasza ΞΔGLΞ (#91353) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem tudom. Nekem egy 2 éves philips android tv van. Ezen vilag életében mindig minden alkalommal 0-100. Utána írja hogy mostmár élvezheti... 1 héttel ezelőttig zavaró volt, mert volt vagy 5mp, utolsó sw frissítés óta viszont lemegy kb 2mp alatt. Anyum tv je valami kis egyszerű 32" LG ugyanez, csak ott még mindig lassu a folyamat. Mindkét kártya tavaly februári.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#91355) pjen válasza MadMancs (#91354) üzenetére


pjen
félisten

UE43M5502,bekapcsoltam 3x egymás után,mindháromszor lefutott az azonosítás. :F

(#91356) NoOne1976


NoOne1976
őstag

A legutolsó kiadású Panasonic plazma esetében az azonosítás ugyanúgy mindig lefut. Utálom :((
Azt meg különösen, hogy ezt a tvt nagyon ritkán kapcsoljuk be, emiatt a kártya érvénytelen lesz. Mindig hívni kell az ügyfélszolgálatot, hogy indítsanak rá frissítést. Nonszensz számomra, hogy fizetsz egy szolgáltatásért de nem tudod használni. Miért kötelező nekem pár naponta bekapcsolni a tvt?
Nem beszélek a mobilon és kikapcsolják? Elképzelhetetlen. Akkor itt miért így működik? :W

(#91357) tomee987 válasza pjen (#91355) üzenetére


tomee987
tag

Nekem is LG TV van (UPC logós, mediacard kompatibilis). Először nálam az új designos zöld UPC logós mediacard volt (SMARDTV típusú CI+ modul). Az soha nem azonosított. Bekapcsoláskor amíg nem indult el, csak fekete volt a kép (a TV infósávjával), majd megjelent a csatorna. (kb. 5-6 mp, elég lassú). Aztán ez besz*rt, kicserélték a régebbi, kék logós, upc digitális kábel tv dobozban lévő (SMARDTV (piros logós) típusú CI+modul) mediacardra.
Ez legelső használatkor kb. 1 percig azonosított 0-100%-ig. Azóta ha bekapcsolom kódolt csatornán, akkor kiírja, hogy Üdvözli a upc digitális kábel TV! Azonosítás folyamatban... ez kb. 2 mp és utána a "modul mostantól működik" újabb 2 mp és már indul is a csatorna.
Elég lassúak ezek a Nagra modulok. Nekem néha csatornaváltáskor is belassulgat, főleg ha szörfölök a csatornák között. Van mikor 2-3 mp alatt kinyit egy kódolt csatornát, van mikor 4-5 mp-ig is gondolkodik. Amikor kódolatlan volt az össze csatorna, akkor olyan fürge volt a csatornaváltás.
Korábban egyébként volt dolgom CONAX modulokkal MinDig TV Extranál illetve szüleimnek PR-Telecomnál. Na azok olyan fürgék, bekapcsolod a TV-t nincs semmi azonosítás kérem várjon, hanem gyakorlatilag 0.5-1mp-en belül mindig elindul a kódolt csatorna.

(#91358) blakey válasza ΞΔGLΞ (#91353) üzenetére


blakey
titán

Igen, többféle kártya létezik illetve a TV-k moduljai sem egyformák.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#91359) mad823


mad823
őstag

Sziasztok! A Connect Box WIFI részével(?) van olyan problémám, hogy változó időközönként (akár napi néhányszor is) leesik a letöltési sebességem 0-10-20-30 megabitre, ráadásul ez is szakaszos, tehát pár másodpercig semmi, aztán egy kis adat, aztán megint semmi. A ping és jitter értékek is magasabbak ilyenkor a normálisnál. Mindez az asztali gépről nézve, de a telefonok is néha le- majd visszacsatlakoznak időnként. Ha kézzel lecsatlakozom és vissza, akkor megint jó lesz minden (egy darabig). Tapasztalt valaki hasonlót?

(#91360) kabelmania27 válasza mad823 (#91359) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Másold be a következő hsz-ba modem oldaláról haladó beállítások/hálózat állapota menüpontból a letöltési és feltöltési füleken lévő értékeket.

(#91361) GoodSpeed válasza GoodSpeed (#91202) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ma felhívtam őket és extra információt kaptam, miszerint:
- Ebben a hónapban nem kell havidíjat fizetnem
- augusztus elején állítanak csak ki új számlát, és ott korrigálva lesz
- természetesen semmilyen korlátozásra nem kell számítanom
- a banki limitet jó, hogy beállítottam, mert egyébként levonnák a 77630 Ft-ot.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#91362) MadMancs


MadMancs
veterán

Mennyire normális hogy 1-2 nap 1 évbe telik?
Gondoltam rendberakom számlákat, mondenhonnan letöltöm/archiválom.
Na itt elakadtam. 2019.03-04-05 még megvan, le tudtam tölteni, de 2019.06-2020.04 ig azt írja számlád elkészült, 1-2 napon letölthető lesz. Ilyenkor? Lehet ezeket pótolni?

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#91364) MadMancs válasza #72445440 (#91363) üzenetére


MadMancs
veterán

18 hónapot ír honlap (ami logikus mert tavaly marciustól júniusig le is tudtam tölteni). Az hol van? Számlázás - számlák menüpont alatt töltöm őket itt. De tavaly május és idén április között nem lehet. :F

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#91365) mad823 válasza kabelmania27 (#91360) üzenetére


mad823
őstag

OK, ezt otthonról fogom tudni megcsinálni délután, kérdés, hogy próbáljak-e elcsípni egy ilyen "hibás" időszakot, vagy tökmindegy, mikor csinálom? (Ettől függetlenül én továbbra is a WIFI részre gyanakszom, hiszen mi a fenétől javulna meg, ha le-, majd vissza csatlakozom rá egy eszközzel - de ettől még örülök neki, ha lecsekkoljuk a jelszinteket.)

(#91366) kabelmania27 válasza mad823 (#91365) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Mindegy mikor nézed meg, vezeték nélküli átvitelt nem garantálják a szolgáltatók.
Amennyiben a modem oldalán nem találod a modem üzemmódot, 1270-es számon csak internethiba menüpontban kapcsoltasd ki az ipv6-ot.

(#91367) anglergab válasza mad823 (#91365) üzenetére


anglergab
addikt

Több wifis eszközzel, több band-on ellenőrizd a "hibás" időszakban és ugyanakkor nézd meg UTP-n is.
Ha UTP-n is jelentkezik, több eszközzel is, akkor biztosan foglalkoznak vele, arra van "garancia".
Wifin, mobilneten nincs garantált sebesség. A wifi egy "extra", mivel van vezetékes csatlakozásra is lehetőség. Persze sok eszköz azt nem tudja, de ettől még az UTP a szolgáltatás átadási pontja, arra van "garancia" - mivel ez vezetékes internet.
Régen mindenkinek magának kellett a wifit beállítani saját routeren a modem után. Egyrészt erre most is van mód, másrészt ez egy ilyen "jó ha van, de nem kötelező" elem.

[ Szerkesztve ]

(#91368) mad823 válasza anglergab (#91367) üzenetére


mad823
őstag

Világos. Sajna nincs kéznél egy wifi router, hogy kipróbáljam, hogy melyik végén van a gond, de az UTP-s megoldás jó ötlet, ránézek azon keresztül.

(#91369) The Goth


The Goth
tag

Tegnap este, hívtam őket, hogy lemondjam a technikust, pont akkor indul újra megint ez a fehér szépség. Egyből le is raktam mielőtt emberkével beszélhettem volna. Most ment el, kicserélte a CB-t annak ellenére, hogy nem látott pillanatnyi hibát. Mondtam, hogy nem oké, és cseréljük szépen ki. Kérdeztem tud-e helyette más típust adni, pl. a már nem UPC logós darabot, de azt mondta ezeket még nem kezdték kiadni. UPC/Voda területen meg Sagem-et nem adhat, (próbáltam, hogy akkor lehetne-e azt) mert azért seggbe rúgnák, úgyhogy kaptam egy tök ugyanilyen UPC logós gyönyörűséget. Meglátjuk ez meddig él majd. :)

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#91370) kabelmania27 válasza The Goth (#91369) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Az új modem milyen értékeket ír ki?

(#91371) anglergab válasza The Goth (#91369) üzenetére


anglergab
addikt

Érdekes, hogy nem ED3.1-es az új modem. ED3.0-án a teljes szegmens maximuma 1 Gbps, tehát egyben ez a maximum amit egy előfizetőnek adhatnak - azaz egyedül elviheti az egész szegmens kapacitását.
Mobilon 5G-n is 1 Gbps a teljes szegmens maximuma jellemzően, amit egyedül elméletben elvihet egy előfizető.
De még ha azonos is a vezetékes és a mobil szegmens kapacitása, akkor is a gyakorlatban a vezetékes kapacitása nagyobb még akkor is ha az 5G sokkal modernebb modulációt és kódolást használ - sajnos az interferencia, zaj miatti veszteség nagyobb mint az új moduláció nyeresége.

[ Szerkesztve ]

(#91372) cof válasza anglergab (#91371) üzenetére


cof
veterán

Az én meglátásom az, hogy ezt nem egy új modemként kell felfogni. Hanem a jelenlegi cseréje kényszerhelyzetből a logó miatt.

Ezért is lesz ugyanaz a belső mert nyilván olcsó kategória, hiszen köztudott, hogy a Puma6 tele van bugokkal, így akinek van egy kis esze az nem vásárol ilyet, aztán biztos volt valami kedvezmény is ezekre a régiek miatt.

Majd csak ott fognak adni 3.1 modemet akinek Gigabit előfizetése lesz, az első időkben.Gondolom árban is jókora különbség van a 3.1 javára. Úgy mint a VTV BOX-nál mikor bejött, 3-at kérek? Á... még egyet is alig akartak adni a felhasználónak aki kérte, mert új cucc volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#91373) anglergab válasza cof (#91372) üzenetére


anglergab
addikt

Nem kell a gigabithez ED3.1.
Illetve nem tudhatjuk hogy a Liberty és a Voda milyen szoftveres opciókat kért a Compal-tól, illetve hogy az évek során volt-e újabb hardver revízió a CH7465/Puma 6-hoz. Időközben azért sok problémát megoldottak vagy elfedtek (workaround).
Az más kérdés hogy architektúra / mélyebb tervezési bugok mennyire orvosolhatók teljes újratervezés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#91374) cof


cof
veterán

Egyébként olvastátok már az új ÁSZF-et? [link] 11. oldal

Garantált sebességet lecsökkentették, 100 Mbit-ről 75 Mbit-re az 500-as netnél? Durva...

--------------------------------------------------------------------------------------------

@anglergab Papíron lehet, hogy nem kell, de már 300 Mbit előfizetéshez sem lehet megtartani a régi modemet, mindenképp CB-re kell cserélned. Szóval kizártnak tartom, hogy 3.0-n adnának Gigabitet, egyáltalán hol adnak 3.0-n Gigabitet a világon?

Mondjuk így, hogy csökkentik a garantált minimumot, pl. 100 Mbit-re a Gigabites neten, hát simán tudnak adni Gigabitet aztán mossa kezeit, garantált 100 megvan akkor nincs panasz. Csak ez így parasztvakítás.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#91375) unicumnext válasza cof (#91374) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Ez is hozzátarozik a Vodafone szép új világához.

Nem te döntöd el mit vehetsz fel, és a 76 Mbit, az még megfelel :C

(#91376) anglergab válasza unicumnext (#91375) üzenetére


anglergab
addikt

A legtöbb szolgálatásra bőven elég a 75 Mbps egy eszközön, a gond az hogy egyszerre sok/egyre több eszköz van egy végponton, plusz az OTT TV is 10-15 Mbps folyamatosan. Olyan mintha tethering lenne mobilneten minden mobilon.

[ Szerkesztve ]

(#91377) unicumnext válasza anglergab (#91376) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Igen ez a baj, nekem jelenleg 12-20 kütyü/számítógép osztozik a neten. Esténként több természetesen, ha csak a minimumot kapom, hát az semmit nem fog érni.

(#91380) anglergab válasza unicumnext (#91377) üzenetére


anglergab
addikt

Igen. És még hogy a DOCSIS 3.0 vagy 5G 1 Gbps-os összkapacitása sok, minek mobilra 1 Gbps... :) Ritkán használ valaki egy teljes szegmenst egyedül, ez kell ahhoz hogy egy eszközre jusson 10-100 Mbps. A mobilok sem olyanok mint régebben és a felhasználás módja, sávszélesség igény is változott.

[ Szerkesztve ]

(#91381) cof válasza #72445440 (#91378) üzenetére


cof
veterán

Augusztus 1.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#91382) The Goth


The Goth
tag

kabelmania27

Az értékek ugyanazok mint voltak.
Le: 0- mínusz 1 -plusz 1
Fel: 44-46
A jelszint változásokat a technikus szerint is a hálózati hiba (emberke szerint pontosabban kábel rohadás, aminek a cseréje már érett egy ideje) okozta.
Viszont a CB újraindulások ettől függetlenül is megvoltak. Ezért is lett cserélve. Magyarán utolérte a CB kórság, azt döglődött.

anglergab

Semmilyen új modemet nem kaptam. Mivel technikus szerint azokat még nem adják ki előfizetőknek. Mint azt fentebb is megírtam, (csak ugye el is kellett volna olvasni) egy ugyanolyan UPC logós CB-re lett kicserélve, amilyen eddig is volt.

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#91383) MiZo1990 válasza cof (#91374) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Ez az ÁSZF ex-UPC területen nem érvényes.

Nekünk továbbra is külön ÁSZF van, külön feltüntetve a holnapon, külön módosításokkal.
https://www.vodafone.hu/vodafonerol/aszf?_ga=2.144900980.1167389104.1594205487-95997810.1559380100#upc

Az ex-UPC területre vonatkozó augusztus 1-től érvényes feltételekben továbbra is az eddigi garantált értékek vannak.

(#91384) pjen válasza #72445440 (#91379) üzenetére


pjen
félisten

Lehet nem is vettek csak házakat,amin már nincs UPC logó.Átszerelik és kiadják mint voda.

(#91385) cof válasza MiZo1990 (#91383) üzenetére


cof
veterán

Köszi. Jó lenne már elfelejteni az UPC nevet mindenhol, mert így egy nagy katyvasz az egész. Csodálkoztam is, hogy amit linkeltem nincs benne a 120-as csomag, mert nekem az van, de ebben már megtaláltam.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#91386) anglergab válasza The Goth (#91382) üzenetére


anglergab
addikt

Elolvastam és nem is írtam hogy új modemet kaptál.

(#91387) The Goth válasza anglergab (#91386) üzenetére


The Goth
tag

Akkor azt nem válaszként kellett volna írnod, de oké. :)

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#91388) adika4444 válasza anglergab (#91304) üzenetére


adika4444
addikt

Én láttam már, a XIII. kerületben.
Ugyanúgy 1300 Mbps-tud 5GHz-n, és a MAC címe alapján ugyanúgy Compal, kétlem, hogy átnevezett lenne.
Szerk: Van Telekom optika, és Vodafone koax is, de másik lépcsőházból jön a jel, fogalmam sincs, oda melyik van berángatva.

[ Szerkesztve ]

üdv, adika4444

(#91389) anglergab válasza adika4444 (#91388) üzenetére


anglergab
addikt

Ha Compal, akkor egyértelműen ex-UPC modem, egyébként Sagemcom lenne.
Wi-Free tartozik hozzá? Onnan látszik, ha van olyan Wi-Free, aminek a MAC címe eléggé átfed (de nem ugyanaz!) a Vodafone-XXXX-es wifi MAC-jával.

(#91390) cof válasza adika4444 (#91388) üzenetére


cof
veterán

Sagemcom lesz az.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#91391) Gzu73 válasza kabelmania27 (#91296) üzenetére


Gzu73
tag

az értékek szinte totál ilyenek, talán egy frekin van eltérés, csak annyi hogy jobb az snr: 2 db 40-es van a többi meg 38. az snr egy modem újraindítás után lett ennyi.

a hosszú kábel felirata: "18 2004 COMMSCOPE F677TSV WHT 100157 METERS"
ez tudtommal 3x-os árnyékolású: [link]
a 2-es osztó után kb még 26 méter van az emeleti tv-ig. ez magasabb frekiken ha jól látom ~4dB esés is lehet.

az az érdekes, hogy a környező frekvenciák viszont jók:
pl 570-en sonyk, 586 eurosport2, 594-en közszolgáltai hd csatornák bejönnek,
618: spiler2 és HD, viasat3 hd, 634: super tv2

ez akkor hogyan is van?

igazándiból egy Samsung UE32D4000NWXXH ez a tv, a problémás frekvenciákon nagyon magas bithibaarányt ír - akár 2000-et is.
alacsonyabb jelerősség a, mint a többi frekvencián, viszont ott meg alig van bithibaarány, kb 0-16 között változik.

(#91392) adika4444 válasza anglergab (#91389) üzenetére


adika4444
addikt

A Wi-Free-t nem is néztem :(
(#91390) CoF
Most jól elbizonytalanítottál. Két vagy három hete néztem, de nekem Compal rémlik. Na - ha addig nem előz meg senki - pár hét múlva csekkolom, ha arra járok.

üdv, adika4444

(#91393) gduck válasza cof (#91352) üzenetére


gduck
addikt

Nekem speciel az optika már halott :( A kérdés meg már maga is sértő! :DDD TERMÉSZETESEN minden kimegy rajra, ahogy az optikán is anno. A PHILIPS még maga a BOX! Ezt még abban az időben gyártották, amikor nem gagyi szart szórtak az előfizetőknek :(

(#91394) cocka válasza GoodSpeed (#91175) üzenetére


cocka
veterán

Szégyen.

Ezek az árak!
Nálunk ennek a szarabbik verziója így néz ki:

TV Comfort Pace HD-vel: 3100 Ft
Internet 150: 2680 Ft
Nonstop L: 3600 Ft
ePack: -600 Ft

Végösszeg: 8780 Ft (281 Ft-tal szépen megemelték titokban)

Szóval az áraid alapján simán reálisnak tartanék egy ilyet:

Internet 150: 2000 Ft
TV Comfort: 2600 Ft
Nonstop L: 2000 Ft
ePack: -600 Ft

Tehát tőlünk illene max. 6000-et vonni. Slusszpoén: Digi is van, meg elvileg Telekom is, bár a honlap szerint nincsenek itt, de láttam Trékom pólós ipséket itt a környéken aknában matatni.

[ Szerkesztve ]

(#91395) gduck válasza ΞΔGLΞ (#91353) üzenetére


gduck
addikt

Nem, csak a TV szoftvere szar! Nekem speciel a saját box egyszer beazonosította, utána soha nem láttam ilyen üzenetet... Nálam egyből a kukában végezné, ha minden alkalommal szórakozna :U

(#91396) tomp válasza gduck (#91395) üzenetére


tomp
félisten

Nekem Sony TV-m van. Amíg a mindennapi TV-zés Mediacardról ment csak akkor láttam Mediacard üzenetet(A Médiacard mostantól használható vagy miféle üzenet felugrott) ha több mint 24óráig volt kikapcsolva a TV és az úgy nevezett Discover mód ki volt kapcsolva. Ezt bekapcsolva még ennyi sem volt mivel a TV megtanulta mikor nézem és ő előre "elindult, betöltött" csak a kijelző panelt nem kapcsolta be.

(#91397) pjen válasza Gzu73 (#91391) üzenetére


pjen
félisten

A beltérit nem tudnád áthelyezni,valahová középre,hogy ne lenne 26 méteres leágazás?

(#91398) kabelmania27 válasza Gzu73 (#91391) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Kettes osztó nélkül működnie kellene a problémás frekinek, ha a másik tévén rendben van a vétel. Igen, a commscope jófajta 3x árnyékolású koax. Lehet eltérő a két tipus között a tuner érzékenysége. Érdekes, hogy a problémás tévén a szomszédos frekik jók.

(#91399) Gzu73 válasza pjen (#91397) üzenetére


Gzu73
tag

minden csövezve van betonban és téglafalban, sajna nem tudom átvariálni. szvsz a villanyszerelők balfékek voltak, nem gondoltak a méterek csökkentésére.

(#91400) Gzu73 válasza kabelmania27 (#91398) üzenetére


Gzu73
tag

sajna nem megy, viszont megint bejelentettem, jövő szerdán megint jön technikus, bár nem tudom mit fog tudni még csinálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.