Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8925) Gubek-Einste


Gubek-Einste
Topikgazda

Hétfő reggel bejelentettem, hogy a hétvégén volt 2 szakadás is és emiatt a 4 feltöltési frikből csak egy ment, mára kaptam kiszállási időpontot. Ma délután kijött egy technikus hozzánk, nem volt valaki kedves de legalább tette a dolgát. Kezdésnek a pincébe vezettem az elosztóhoz/erősítőhöz, itt már rögtön talált is gondot, matatott egy kicsit, én telefonon néztem a HGW admin felületén a dolgokat. Eddig -6-8 dBmV volt lefelé, a nagy melegbe volt -9 dBmV alatti is, ma ekkor volt az első szakadás, a második valamikor éjjel, -7-8 dBmV-nél. A lenni munka hatására +2-4 dBmV lett, fent ki is mért egy kicsit a HGW-nél, kértem tőle egy 3,5/7 dB-s hármas osztót az eddigi szimmetrikus helyett, így már kb visszaállt a tavaly márciusi hiba elhárítás előtti állapot. Az SNR és a feltöltési nem változott semmit. Ez csak a hiba elhárítás első része volt mert már a lépcsőházba bejövő jelszint sem jó, telefonon kért is egy ez irányú munka felvételt. Megkérdeztem, hogy mikor jönnek a bejövőt csinálni, azt mondta talán a jövő héten. Remélem hamar meg lesz és végre minden rendben lesz.

Képek (kabelmania27 fórumtárs úgy kérné):

Az új osztó:

Az osztó csere után jelszintek:

Csere és hiba elhárítás előtti nincs.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.