Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88444) #07746304 válasza Gubu0101 (#88441) üzenetére


#07746304
törölt tag

Akkor nem vagyok egyedül a csónakban :)

Az még nekem szempont, hogy az optika nem vezeti az áramot. Így a TV-t WiFi-n keresztül lógatom a routeren, plusz nem kell leadnom a 4 éve átvett Connect Boxomat (a telefon megtartása miatt). Azt is el tudom képzelni, hogy hármas ajánlatot tesznek:

Mondjuk Internetnek egy 150 mbps-est, de onnantól ha a három együtt ügyfélmegtartóval kellemesre jön ki, maradhat tartaléknak. Akkor ha a DIGInél szolgáltatáskiesés van, addig nem a mobilinternetre csüngök rá, hanem a UPC CB Wifijére. Szóval igazán kényelmes helyzetben vagyok. Ez olyan mint amikor azt mondják (Invitel is ezt csinálta), hogy adnak jelképes összegért egy telefonszámot, csak azért, hogy egyfelől meglegyen a három szolgáltatás - aztán sokan még a vezetékes telefont sem dugják rá a kábelmodemre - másfelől meg azért, mert ha mégis használod, akkor nekik percdíj.

A DIGInek vadonatúj a hálózata, és még ki tudja meddig lesz a Home Office rendszer, tehát terhelés alatt tudom megnézni, hogy mit tud a másik szolgáltató (és hűségidő nélkül).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.