Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77260) sb válasza Vtwo (#77256) üzenetére


sb
veterán

Emelhetik többel is.
Nem foglalkoztam vele, lejárattól nekem kb. 3 havonta emeltek rajta 3-400Ft-ot. Mellé jött egy levél, hogy bár a hűség lejárt, de annyira szerencsés vagyok, hogy továbbra is KEDVEZMÉNYES áron kapom a szolgáltatást... a listaárhoz képest.

A lényeg a vége: ha hűség nincs akkor onnantól a listaár a referencia. Az amit még soha senki nem fizetett ki csomagért... ami kb. 4x annyi mint a hűséges árak.

Tehát alapesetben marad a hűségár és megy tovább, annyira nem szemetek, hogy nem figyelsz és rögtön felugrik a csomagár... de ha nem foglalkozik vele az ember akkor simán rátolnak próbálkozásképp évi 5-10%-ot. Amennyit nem szégyellnek.

Ha pedig hívnak újabb, kedvező ajánlattal az mindig drágább és szinte biztos, hogy alig létező valami. A referencia ott is a meglévő csomag amire még rátesznek valamit.
Engem vmi 15k-s csomaggal hívtak egyszer úgy, hogy a meglévő/lejáró csomag épp olcsóbb is volt az aktuális csomagnál. Kb. 9k volt új belépőknek ami anno 12k körül volt. Erre jött a 15k-s ajánlat.
És ilyen ársávú csomagjuk gyors átnézés után nem is létezett a weboldaluk szerint. Kb. minden benne volt.

Szóval jobb ajánlat akkor lesz, ha te kérdezel rá, ill. előtte a felmondás menüpontot is megnyomod a telefonon. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.