Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76901) pjen válasza cocka (#76900) üzenetére


pjen
félisten

Pedig szerintem igen,hiszen hely van.Ha jól tudom 250 gigás.

(#76902) pjen válasza laci88kiss (#76895) üzenetére


pjen
félisten

Ezt tényleg nem értem.Most futtattam vagy 5x textet.12 volt a legrosszabb késleltetés.

(#76903) Kovbob válasza kabelmania27 (#76899) üzenetére


Kovbob
senior tag

Ja értem. Na most átváltott ipv4-re végre átváltott zöldre a qbittorretben is, működik mostmár minden :)

[ Szerkesztve ]

(#76904) kabelmania27 válasza Kovbob (#76903) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Így már nem lesz gond :)
Összefoglalóban le van írva pár dolog.

(#76905) Kovbob válasza kabelmania27 (#76904) üzenetére


Kovbob
senior tag

Igen néztem már bele, csak még nem olvastam végig, de elfogom :)

(#76906) kabelmania27 válasza Kovbob (#76905) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Okés. Amennyiben a tévében van mpeg4 dvb-c tuner és CI+ modulfogadó és az interaktív funkciókat tudod nélkülözni lehet a box helyett médiacardot használni.

(#76907) laci88kiss válasza kabelmania27 (#76897) üzenetére


laci88kiss
kezdő

splitter volt, de mivel egyáltalán nem tévézek kiszedtem. illetve van még splitter a lakáson kívül. jó-minőségű 3.5db-s csatlakozók szintén minőségiek, nem buherált hálisten. remélem sikerült a képet beszúrnom.

(#76908) kabelmania27 válasza laci88kiss (#76907) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Köszi az infót, rendben vannak az értékek.

[ Szerkesztve ]

(#76909) Kovbob válasza kabelmania27 (#76906) üzenetére


Kovbob
senior tag

Hát a tv az jelenleg egy régi crt, mivel nem jó az lcd :D De az lcd is egy régi alap hd tv, nem tud semmi okosságot :) Mondjuk nem is lényeges tv-t csak szüleim néznek, nekik meg mindegy igazából. Egyébként azt láttam hogy lehet, mert már a megrenmdelésnél is lehetett választani, hogy card kell vagy box.

[ Szerkesztve ]

(#76910) laci88kiss válasza kabelmania27 (#76908) üzenetére


laci88kiss
kezdő

köszönöm szépen. Mi lehet a gond? ez igaz wifi. de ugyan ez van kábelről is, annyi a különbség hogy ott a minimum érték 9ms aztán ugyan így kiugrik 200fölé random. 10 mérésből általában így néz ki kb 3. CB még cudarabb volt...

szerk: itt parizsi szervert pingeltem. de ez lényegtelen sajnos magyar szerverekkel ugyan ez van.

[ Szerkesztve ]

(#76911) tomp válasza cocka (#76900) üzenetére


tomp
félisten

3,5-ös WD Blue 320GB 7200rpm SATA

(#76912) petakpa1


petakpa1
őstag

Sziasztok!

Vettem egy új Sony TV-t és szeretném beállítani rajta az ingyenesen fogható digitális csatornákat.

A TV az automata hangolás megkezdése előtt két adatot kér:
1) Frekvencia MHZ-ben
és
2) Hálózati azonosító számot vár ide.

Mit kell megadnom?

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#76913) vlevi válasza petakpa1 (#76912) üzenetére


vlevi
nagyúr

Helység függő.
UPC honlapján megtalálod.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#76914) kabelmania27 válasza laci88kiss (#76910) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Sokminden okozhatja, valahol lehet egy hibás eszköz vagy zajbetörés.
Rendbe fog jönni, általában stabil szokott lenni a netkapcsolat, egyes külföldi játékszerverekkel ritkán szokott lenni akadás, de ez más szolgáltatóknál is előfordul, de a magyar oldalaknak mennie kellene.
Meg kellene nézni a gépet karbantartó programmal, ccleaner, wiseregistry, spyboot.
Kálmi2: Értem. Lcdvel hdmi csatlakozóval jobb felbontással lehetne nézni az adásokat, de lehet jobb megoldás egy új készülék. A most kapható tévék már alkalmasak a médiacardra.
petakpa1: 346Mhz-et kell beírni, a kódot vlevi által linkelt oldalon megtalálod.
Kikapcsolt auto csatornafrissítésnél a beállított csatornasorrend megmarad.

[ Szerkesztve ]

(#76915) laci88kiss válasza kabelmania27 (#76914) üzenetére


laci88kiss
kezdő

xboxon one explorerből ugyan ezt mérem sajnos. kábeles csatlakozással.

(#76916) kabelmania27 válasza laci88kiss (#76915) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Meg kellene kérdezni a szomszédokat, hogy ők tapasztalnak-e hasonló problémát.

(#76917) petakpa1 válasza vlevi (#76913) üzenetére


petakpa1
őstag

Köszi, közben nekifutottam még egyszer, és ha az elején nem UPC hanem egyéb kábeltv-t választottam akkor lehetőség volt teljes keresés indítására is.

Most az fut épp, már talált 169 csatornát, de gondolom ebből vagy 140 kódolt lesz.

Van egy lista arról valahol, hogy mit lehet kódolatlanul fogni? Próbáltam UPC holnapján keresni, de nem találtam rá. Google kidobja ezt a találatot, de innen továbbmenve mindig UPC Ügyfélszolgálatra visz, nem jó már ez a link:(
[link]

Igazából az érdekelne, hogy mi az ami az analógban megvan, de a digitálisban nincs.

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#76918) cocka válasza tomp (#76911) üzenetére


cocka
veterán

Olyanom nem volt, csak IDE-s verzióban. Tönkre is ment sajnos. :D

(#76919) gyulazsolti válasza petakpa1 (#76917) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Szia!

Ezekre gondolsz? [link] [link] [link]

(#76920) cocka


cocka
veterán

És pl. a Horizon HD médiaboxnál az 500 gigás korlát mennyire vehető komolyan? Ha rákötsz egy 2 terást, akkor mizujs? Szoftveres ez a korlátozás vagy valami hardveres gátja is van?

(#76921) 4Grider válasza cocka (#76920) üzenetére


4Grider
nagyúr

Elnézve ezt a hulladék horizon boxot, én an-block erőforrás-problémára tippelnék. Most hogy ez szoftveres vagy hardveres, az már tök mindegy...

(#76922) petakpa1 válasza gyulazsolti (#76919) üzenetére


petakpa1
őstag

Nem. UPC kábelen kódolatlanul befogható 2x db csatorna listájára, illetve az analóg csatprnák listájára.

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#76923) tomp válasza cocka (#76918) üzenetére


tomp
félisten

Nekem még csak bad sectoros a vinyó a boxban. :D

(#76924) atyca


atyca
senior tag

Üdv!
CI+ kártya,USB-s HDD, és felvétel funkcióval rendelkező TV segítségével működik a műsorrögzítés?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#76925) norbertoth


norbertoth
senior tag

Igen, nekem LG van és szuperul működik, bár az epg lehetne több napos is.

Egyébként 1 hónap és lejár a hűségünk, kivi leszek hogy mit tudok kisajtolni belőlük, érdemes az 500-as net, vagy bőven elég a 300-as is? A célom hogy többe ne kerüljön a csomag, de valami plusszt adjanak hozzá.

Jelenleg:
Tv: Bronze + HD csomag
Net: 240/20Mbit és ehhez semmi extra nincs
Veeztékes telefon alapcsomag.

Továbbá HBO Maxpak, (cinemax nincs benne de az nem is érdekel.
Így most 7520Ft a havidíj.
Ez a wifi jelerősítő mennyire hatékony és megbízható? Nekem az udvaron is van wifi ahhoz kepest hogy elég messze van (sztem) a modem az udvartól. Harom ajtó, falak. Tesóm szobja jóval közelebb van az udvarhoz, kb olyan 5méterrel, egy ablak lenne csak. Mennyire menne át sokkal jobban a jel? Most olyan 5-10Mbit megy át, javulna vajon 50-re kb illetve a hatótáv? Ha jól láttam konnektroba kell dugni, abba megy egy ethernet kábel, ami kapcsán felerősíti a jelet gondolom. Viszont az a baj, hogy tesómhoz megy egy kábel, de az xbox-ba van csatlakoztatva, ahhoz meg kell neki a kábel.
Köszi a véleményeket! :C

[ Szerkesztve ]

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#76926) atyca válasza norbertoth (#76925) üzenetére


atyca
senior tag

Köszi!
A kártya jól muzsikál?
A Box lassúsága megeszi az idegeimet...

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#76927) kabelmania27 válasza atyca (#76926) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Jól működik, ha kikapcsolod az auto csatornafrissítést megmarad a beállított csatornasorrend.
norbertoth: 1221 lemondás gomb után kérhetsz 300-as csomagra ügyfélmegtartót, lehet olcsóbb lesz.
Eastsider több variációra kapott ajánlatot.
Vezetéknélküli átvitelt több dolog is befolyásolja.

[ Szerkesztve ]

(#76928) norbertoth


norbertoth
senior tag

Igen szuper az is, annyi hogy kicsit várni kell míg a kártyaadatok betöltődnek, de max 1 perc, talan annyi se. Én is ezért váltottam kártyára, mert a box atomlassú, atomgagyi. Legalábbis a régi box az volt, a horizon-t nem tudom de arról se sok jót hallottam.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#76929) norbertoth


norbertoth
senior tag

Nem tudok eligazodni ezekben a wifi boosterekben, hogy nekem melyik lenne jó és mi az a WPLC kit?!

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#76930) anglergab


anglergab
addikt

Sziasztok,
korabban lehetett az EPG-ben (Musorujsagban) a csatornavalto gombokkal oldalankent/7 csatornankent lapozni. Ez par napja, valoszinuleg egy szoftverfrissites miatt megszunt, most a csatornavalto az EPG-ben is csatornat valt. :(
Ti tapasztaltatok ilyet? (Horizon Box)
Valahogyan vissza lehet allitani a gyors csatorna lapozast az EPG-ben?

(#76931) kabelmania27 válasza norbertoth (#76929) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Kérdezd meg ITT.

(#76932) blakey válasza atyca (#76924) üzenetére


blakey
titán

Igen, az EPG csak 24 órás.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#76933) kali válasza anglergab (#76930) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Nálunk most is úgy működik, ahogy korábban.

(#76934) cocka


cocka
veterán

Sziasztok!

Cisco EPC3212 modemmel megy a 300 megabites net a gyakorlatban?

(#76935) Gubek-Einste válasza cocka (#76934) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Elvileg igen de területi terheltségtől függ, mennyivel.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#76936) Kátai válasza norbertoth (#76925) üzenetére


Kátai
senior tag

Hány TV-re van az előfizetésed?

(#76937) Toth_Jani válasza anglergab (#76930) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Köszi, eddig ez nem tűnt fel, de tényleg lehet lapozni a csatornaváltóval, a MediaCard esetében is. :)

(#76938) 4Grider válasza Toth_Jani (#76937) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mondjuk ehhez nem sok köze van a médiakártyának mert ezt a funkciót a tv-d tudja...

(#76939) anglergab válasza Toth_Jani (#76937) üzenetére


anglergab
addikt

Szia,
szivesen, de mediacardnal a TV-dtol fugg, en pedig mediaboxra (Horizon) irtam.

(#76940) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

UPC Horizon Go-ból eltűntek a HD csatornák, vissza lehet valahogy állítani? másnál is?
(elején öt HD van M1, M2 stb, de többi nincs pl. Eurosport 1-2 HD volt korábban.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#76941) pjen válasza -=MrLF=- (#76940) üzenetére


pjen
félisten

Eurosport valóban nincs,de a többi ott van,legalábbis nálam.

(#76942) merqree


merqree
őstag

Június 1-én jár le a hűségem.
Felhívtam az ÜFSZ-t, hogy lemondom.
5600/hó-ért akartak 300as netetn premium csatornát és telefont ajánlani.
Nem fogadtam el, mivel, új belépőként ugyanennyiért 500as netet kínálnak.
Erre azt mondta az ÜFSZ, hívjam őket május második hetében.
(Jelenleg Gold + HD + 2 CI és telefon 7870/hó)

(#76943) blakey válasza -=MrLF=- (#76940) üzenetére


blakey
titán

Nekem most megjelentek olyan HD csatornák amik korábban nem voltak, végre. Van Eurosport HD-m is.
Próbáld meg a Beállítások alatt a Csatronáim/"alaphelyzetbe állítás"-t

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#76944) -=MrLF=- válasza blakey (#76943) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Köszi, az nem segített, jeleztem 1221en frissítik a beállításimat, majd 10 perc múlva megpróbálom.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#76945) #07746304


#07746304
törölt tag

Berettyóújfalu - központi hiba.

Szerk: Már el is hárították.

[ Szerkesztve ]

(#76946) headhunter válasza merqree (#76942) üzenetére


headhunter
addikt

"Jelenleg Gold + HD + 2 CI és telefon 7870/hó"

Van konkurencia? (Digi, Telekom optika?)

Nálam jelenleg: (500/22Mbit + Gold + HD + 2 CI és Telefon = 6.479Ft/hó, ajánlat TV Prémiumra váltással, 1év hűség: 6.299Ft/hó...

Hűségidő vége: 2019.09.21.

(#76947) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Sziasztok!

Beltérihez új távirányító igénylése esetén be kell vinnem a régit, vagy csak elég bemennem egyért az ügyfélszolgálatra? Az előfizu az én nevemen van, de nem én használom, szóval előbb el kellene mennem a címre a régiért, majd be az üfire, ezt az ingázást szeretném megspórolni azzal, hogy egyből az üfire mennék.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#76948) Puma K


Puma K
veterán

Az létezhet, hogy az UPC e-mailben értesíti az embert, ha jobb csomagra válthatna és nem telefonon hívják fel avagy keresik meg ezzel kapcsolatban?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#76949) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Nálam jelenleg:
Fiber Power 120, 3900
digital gold, 3600
Horizon plusz TV-n, 500
HD csomag, 0
Nonstop S díjcsomag, 100
ePack kedvezmény, -600
7500 Ft/hó... Hűségidő vége: 2019.06.26.

Konkurencia: Telekom ADSL kb. elérhető 40 Mbit

Ma hívtak, minden ajánlat e fölött volt... amíg lejár marad.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#76950) cocka válasza headhunter (#76946) üzenetére


cocka
veterán

Na hát ez gyönyörű.

Lebontva is leírhatnád.

Leírom a sajátom:

TV Comfort: 3000
Internet 150: 2599
Internet epack: -600
Nonstop L: 3500

1 év hűséggel
8499 Ft

Hasonlítsuk csak össze:

Sokkal jobb neted van, jobb TV csomagod van. Telefont nem írtad, hogy milyen, de a lényeg, hogy nálad két szolgáltatás van kvázi kimaxolva, nálam csak a telefon. Mégis többet fizetek. Hogy is van ez?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.