Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16251) Rick4 válasza gooof (#16250) üzenetére


Rick4
félisten

Ha elolvasod amire válaszolsz, láthatod, hogy amit én írtam, az nálam egyrészt a normál felhasználás keretein belül van, másodszor kb 3x annyira megterheli a gépet, mint amit Te írtál. Ha most azt mondom, hogy HD film lejátszással, két HD kamerával, értelemszerűen folyamatos felvétel 5 percenkénti mentéssel, 140 torrenttel nem szokott a proci 5-8% fölé menni, megértheted, hogy egészen más dolgokról beszélünk.

Itt nincs üresjárat, a 2 kamera folyamatosan megy, a stream-ek 5 percenként mente, plusz heti 100GB felszalad a magra is.... És akkor még nincsenek bekapcsolva a gépek, ahol felcsatolt mappaként folyamatos a megnyitás- mentés, stb fájlműveletek.

A fikázás az neked mit jelent? Én tényeket írtam, te jelenleg megpróbálsz a tényekkel vitába szállni. Tedd csak, mint írtam, megváltoztatni úgysem fogod tudni őket.

Az már gondolom hiába is mondanám, hogy a Te nasod 37%-on terhelve többet fogyaszt a konnektorból, mint az enyém 5%-ra terhelve. Végezetül ha végigolvasod, én leírtam, nem ide való az, hogy másról beszélgetünk, nem baj, azért csak hajtod a magadét. Ha önigazolás kell, hogy neked hosszabb van, hát bizonyítsd be, hogy neked hosszabb. De ne gyere azzal, hogy a 8 centis a nők 99%-ának elég. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#16252) gooof válasza Rick4 (#16251) üzenetére


gooof
csendes tag

Nem szeretnék veled vitázni, mert a reakcióidból az látszik, hogy nem is érdemes. Ez a fórum azoknak készült, akik szeretnének NAS-t venni vagy már van nekik. Ezért is szerettem volna minden leendő tulajt megnyugtatni, hogy bőven elegendő a teljesítménye és tudása, ezért nem kell figyelembe venni az ilyen "én szuperebbet rakok össze és meghajtja a NASA-t is" hozzászólásokat, mert ez itt senkit nem érdekel. Érdekfeszítő a kinek hosszabb téma fejtegetése, mert ezt pont te műveled. Jelen esetben nekem a "rövid" is elég, ha érted mire gondolok...de azért mindenképpen válaszolj, ne hagyd annyiba ;-)

(#16253) biker


biker
nagyúr

Én pont le.... Hogy 300 torrentet hogy visz el, mert egyszerre nem fut 5-10 nél több, a másolás meg nem hujjdejó 99mb/sec hanem 125mb, ez egy 213 model
És ez egy nas topik, nem home diy server topik

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16254) Arolotifar válasza biker (#16253) üzenetére


Arolotifar
őstag

:DD :C

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#16255) lajos75 válasza gooof (#16252) üzenetére


lajos75
senior tag

Ha már így kiborult a bili miattam, akkor leírom még egyszer hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba.

Én nem fikázom a Synology NAS-t csak leírtam egy konkrét típusról (DS215j) a véleményemet.
Ennek ellenére én szándékozom venni egy Synology NAS-t csak egy jobbat (drágábbat) :D

Na mármost fentebb kérdezték a véleményt a DS215j-ről én konkrétan erre válaszoltam, hogy véleményem szerint nagyon gyenge, főleg egy épített Nas hoz képest.
Mivel a kérdező hosszú távra szeretne beruházni és nem szeretne akadályokba ütközni, így mertem javasolni hogy nem ajánlom a DS215j.

Részemről a téma lezárva.

(#16256) Mezga Aladár válasza lajos75 (#16255) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

"Na mármost fentebb kérdezték a véleményt a DS215j-ről én konkrétan erre válaszoltam, hogy véleményem szerint nagyon gyenge, főleg egy épített Nas hoz képest."

Nem ezt írtad.

"kalap sz.r"

Mindenki azt veszi magának ami az ő felhasználásának megfelelő, nem csak torrent huszárok használják ezeket a berendezéseket.

Rick4 fórumtárs időről időre idejön, és villog az épített cuccával.
Ami szerintem a többséget nem érdekeli, max irritálja.
Én is használtam épített nas-t és az akkori tapasztalatok alapján vettem gyárit jó szoftverrel, támogatással.
Win 8.x-re felrakott transmission nem egyenlő a nas-al.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#16257) Archttila válasza lajos75 (#16255) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

"Mivel a kérdező hosszú távra szeretne beruházni és nem szeretne akadályokba ütközni, így mertem javasolni hogy nem ajánlom a DS215j"

Igen koszi, ez a tipus azota mar fent is akadt a rostan :) Arra meg kivancsi lennek, hogy szerintetek erdemesebb varni inkabb egy sima (esetleg +os) 215-re, vagy vegyek most egy 214+ot?

A vita elkerulese erdekeben, johet akar privibe is! :D

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#16258) lajos75 válasza Archttila (#16257) üzenetére


lajos75
senior tag

Mivel csak 1000Ft. különbség van (Ipon oldalán) a DS214+ és a DS214play között.
Én inkább a DS214play választanám az Atom Proci miatt.

De ez csak az én véleményem :DD

(#16259) TBMC válasza TBMC (#16217) üzenetére


TBMC
addikt

folytatodik a remalom.
reserved ip cimeken vannak azok a gepek is. ami a PSIRODA es a sima IRODA neven van kapcsolodva.

az bekavarhat esetleg hogy ok is macbookok, viszont a windowsok parallelsel futnak rajta es a parallels vezerlojeben 10.x.x.x ip cimet oszt ki?
shared network elven mukodik a parallelsel futtatot windows. igy ez esetben nem u.azon ip cimen es mac cimen kell futnia mint maganak az OSX nek? hisz annak a network adapterje van sharelve a windowsra. :F :U

elore is koszi!

markbellus.hu 

(#16260) Chrys_ válasza Patice (#16213) üzenetére


Chrys_
addikt

Kösz, sikerült az indexeléssel beállítani.
Van egy music könyvtár a samba share könyvtárak mellett. Ez nem eltávolítható, amíg az Audio station telepítve van? A Médiatárban már kivettem.

(#16261) Arolotifar


Arolotifar
őstag

5.1-5022 Update 5 [link]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#16262) Patice válasza Chrys_ (#16260) üzenetére


Patice
Topikgazda

A music, video, photo könyvtárak rendszer könyvtárak (megosztások). A Médiaszerver telepítésével automatikusan létrejönnek. Azaz ha a médiaszervert törlöd, akkor törölhető a music mappa is.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#16263) R3plica70


R3plica70
aktív tag

Üdv!

Zyxel NSA325-ről váltanék DS215j-re és költöztetném át az adataim, DSM felment, frissítve, szükséges megosztások létrehozva, viszont...
1.Zyxel fórumban javasolt és nálam is bevált Puppy linux nem látja csak az első partíciót és fogalmam nincs hogyan lehetne mountolni azt amelyikre az adtokat kellene másolnom. Ubuntu sem látja + nem értek linuxhoz
2.USB-n rákötöttem a mentendő HDD-t, már kezdtem örülni hogy prímán látja és még relative gyorsan is másol, mikor észrevettem hogy random könyvtárak hiányoznak, konkrétan nem lát egy csomót valamiért.
HDD vissza linux alá PC-be, a hiányzó könyvtárak ott vannak...HDD vissza USB-n DS215j-re, betallóz és nincsenek meg a könyvtárak, ill egy pár előjött ami előtte nem jelent meg, de nem minden :Y
Ja és sajnos Zyxel már nincs meg, hogy arról hálózatban áthúzzam, ami valszeg az egyetlen jó megoldás lenne.

Na most akkor mit csináljak, mert lassan ott tartok hogy ünnepélyes rituálé mellet felgyújtom a Synot és a hamvait szétszórom a szélben :O
Kérdés, mit csináltok ha pl. kihal a Syno a HDD alól, hogy és mivel lehet az adatokhoz jutni ilyenkor? Próbáltam synology fórumot bújni, meg a saját helpjét,meg gugli a barátom de nem jutottam előrébb :W
Megköszönném ha valaki megmutatná az alagút végét :R

(#16264) Mezga Aladár válasza R3plica70 (#16263) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

[link]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#16265) biker válasza R3plica70 (#16263) üzenetére


biker
nagyúr

miért a syno baja, hogy tré a zyxel???

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16266) Multibit válasza R3plica70 (#16263) üzenetére


Multibit
veterán

Ja és sajnos Zyxel már nincs meg, hogy arról hálózatban áthúzzam, ami valszeg az egyetlen jó megoldás lenne.
Jól értem? Kivetted a Zyxelből a vinyókat és eladtad a régi NAS-t, mielőtt lementetted az adatokat? Grat!
Kérj kölcsön egy ugyanolyan Zyxelt, mint korábban volt!

(#16267) Patice válasza R3plica70 (#16263) üzenetére


Patice
Topikgazda

Én is csak azt tudom javasolni, amit Mézga Aladár (#16264) linkelt. :K

Ez a hivatalos leírás/mentési módszer Syno alól.

Nem hiszem, hogy a Zyxel is nagyon más fájlrendszert, kötettípust használna, ezért elég nagy valószínűséggel működnie kell.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#16268) R3plica70 válasza Mezga Aladár (#16264) üzenetére


R3plica70
aktív tag

Hálás köszönet, ez kellett nekem, magamtól nem találtam rá :R
Azt már le sem írtam este, hogy a saját gépem lefagy már a post képernyőn ha rádugom a Synology-ban megformázott HDD-t, és kellett egy másik PC-t szereznem amivel egyáltalán tudtam Linuxot bootolni vele.

#16265) biker
Köszönöm a konstruktív hozzászólásod neked is, ha a mondandómból ezt tudtad leszűrni az elszomorít :(((

#16266) Multibit
Igen, így jött össze, előbb vitték el a zyxelt mint a syno meg lett volna. Feltételeztem hogy ez nem fog gondot okozni Synology esetében sem, és megoldható a PC-s adatmentés. Már felvettem a kapcsolatot azzal akinek eladtam, hogy esetleg szükségem lenne a nasra, de a fenti megoldás szerintem jó lesz nekem.

#16267) Patice
Neked is nagyon köszi, hogy válaszoltál :R

(#16269) Borisz76


Borisz76
veterán

Érdekesség DS-el kapcsolatban.

A NAS-on futó Download Stationt használom egy ideje letöltésekre.
Hozzáadtam kb 60 torrent fájlt amit szépen le is töltött és mikor készen lett akkor megjelent a kijelölt,letöltésre szánt mappában.
Ezeket letöltés után elmozgattam végleges helyükre.

Volt kb 30 torrent ami már megvolt.
Ezeket bemásoltam a letöltési mappába majd hozzáadtam a torrentfájlt.
Ellenőrzést követően szépen beállt seed-be.

Tehát összesen kb 90 torrent futott.

Ma reggel valami javítás miatt lekapcsolták az áramot - míg aludtam - , majd pár perc után visszakapcsolták.
A NAS szépen küldte a megadott címre az értesítő email-t, hogy helytelenül lett leállítva.
Közben pedig jött az üzenet a frissítésről is.
Frissítést feltettem majd ránéztem a DS-re is.

És akkor csodálkozva láttam , hogy a hozzáadott 30 torrentet tölti lefelé ! :F

A többi 60 amit eleve a Synology NAS töltött le azokat pedig seedelte.

Szerintetek ? Valakinek volt hasonló esete ?

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#16270) allein


allein
addikt

Üdv. mindenkinek. DS alkalmazást használom letöltésre, mi az oka annak, hogy a transmissiond folyamat fut és eszi a CPU-t és a RAM-ot :U

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#16271) Arolotifar válasza allein (#16270) üzenetére


Arolotifar
őstag

Ne izgulj, nálam is eszi a RAM-ot :) A DS is Transmission :)
Igaz nálam 3-4%-on megy a proci.

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#16272) allein válasza Arolotifar (#16271) üzenetére


allein
addikt

Ok :D Közben töltök lefele és a DS-ben 1083 elem van :DD Leeht ezért a CPU kicsit terheltebb :K

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#16273) Patice válasza allein (#16272) üzenetére


Patice
Topikgazda

Lehet.... :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#16274) Arolotifar válasza allein (#16272) üzenetére


Arolotifar
őstag

1083 elem mellett nem csoda :C Nálam csak 260 van :)

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#16275) Multibit válasza Arolotifar (#16274) üzenetére


Multibit
veterán

... és allein

Önmagában az, hogy hány torrent van a listában, kevésbé számít. Az aktív torrentek terhelik a vasat, tehát ezek számát kell nézi! Persze számít az engedélyezett sávszél, peer-szám, stb. Ezeket kordában kell tartani!
Természetesen az erősebb vas jobban bírja.

[ Szerkesztve ]

(#16276) zoltan6 válasza Borisz76 (#16269) üzenetére


zoltan6
őstag

csak annyit tudok mondani hogy szünetmentes táp,nem szabad spórolni vele,pláne ha fontos dolgok is vannak a cuccon.
20 ezerért vettem APC BACK UPS ES 550VA,bőven kiszolgálja a nast,meg számítógépet,többször jól jött már.

(#16277) Arolotifar válasza Multibit (#16275) üzenetére


Arolotifar
őstag

Kordában tartom és a vas is bőven bírja :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#16278) allein válasza Multibit (#16275) üzenetére


allein
addikt

Enyém is bírja (dual CPU és 1 Gb RAM), nem tapasztalok lassulást egyelőre. Igen, 1000+ torrentból nem sok van ami aktív, egyébként korlátoztam a feltöltési sebességet. Talán majd ha meglesz az 500/100-as csomagom lesz lassúlás :K

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#16279) Borisz76 válasza zoltan6 (#16276) üzenetére


Borisz76
veterán

Van benne valami.
Már korábban is gondoltam rá, hogy kellene.
De akkor Magyarországon voltam és havi rendszerességgel volt áramszünet / ingadozás.

Itt kint Németben a 2 év alatt kb 3x volt áramszünet összesen !
Ettől függetlenül lehet beszerzek egy szünetmentest mert akad olyan adat amit nem szeretnék elveszíteni.
Mondjuk azokról van biztonsági másolatom egy külső usb-s HDD-n is.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#16280) biker válasza R3plica70 (#16268) üzenetére


biker
nagyúr

"Na most akkor mit csináljak, mert lassan ott tartok hogy ünnepélyes rituálé mellet felgyújtom a Synot és a hamvait szétszórom a szélben :O"

Szerintem nincs baj a szövegértésemmel, ha a synot akarod felgyújtani, mert szívsz a Zyxel miatt

AMúgy Linux, live cd, abban mdadm software raid, és azzal felcsatolod.
Nekem ez segített mikor hülye WD mű szoftvres raides WD Live lemezt kellett menteni

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16281) Doky586 válasza biker (#16280) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Vajon ez, vagy amit Mezga Aladár linkelt megoldást segít a Raid0 vagy JBOD lemezeken is?
(leírás nem tér ki rá) - csak érdeklődnék, mert nekem ezek vannak.

(#16282) allein


allein
addikt

Kettő LAN porttal mire megyek egyébként :U

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#16283) Patice válasza allein (#16282) üzenetére


Patice
Topikgazda

Ha a routered is támogatja (!), akkor egyszerre tud mindkettővel kommunikálni, így összeadódik a sebesség, azaz lesz 1,0 Gbps helyett 2,0 Gbps-ed elméletben.

A többi már hardverfüggő, hogy mennyire tudja kihasználni a 2X akkora sávszélt.

Otthoni felhasználásnál csak hardcore felhasználóknál jöhet jól, aki sokat mozgat adatokat.

Céges felhasználásnál annál jobb, mert több sávszél jut mindenhova.

A 4 LAN portos NAS-oknál meg pláne. :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#16284) biker válasza Doky586 (#16281) üzenetére


biker
nagyúr

Elvileg igen, amúgy próba kérdése
SHR-el szerintem nem menne

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16285) allein válasza Patice (#16283) üzenetére


allein
addikt

Router leírásában mit keressek, miből derül ez ki :U

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#16286) biker válasza allein (#16285) üzenetére


biker
nagyúr

link aggregation

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16287) allein válasza biker (#16286) üzenetére


allein
addikt

Nem tudja, sebaj :DDD

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#16288) Borisz76 válasza allein (#16287) üzenetére


Borisz76
veterán

Én is szemezgettem a Link a.val.

4 potos a nas-om de majdnem ugyanannyiba kerülne a LA-s switch/router + a 4 portos hálókártya mint a nas.
Így letettem róla.
1 port van...de azt legalább teljes sávszélességgel ki tudom használni ha másolni kell a PC-ről a nas-ra vagy fordítva.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#16289) M3kk válasza Borisz76 (#16288) üzenetére


M3kk
őstag

Ha vennel Switchet + 4 portot/4 halokartyat, ugysem menne sajnos 4gbps vel :(. Kiprobaltam, nem mukodik, es kozben azt is megtudtam, hogy a Link Aggregation nem gep-gep kozott noveli meg a BW -t, hanem gep es tobb gep kozott. Szoval ha pl a NAS ra belovod az LACP -t, akkor 1 geppel, hiaba van ott is LACP 2,3,4 halokartyaval akkor is 1gbps vel fog menni, de ha tobb geprol masolsz a NASrol, akkor minden gep tudja az 1gbps -t (4 gep, ha 4 portos LACP van allitva). Viszont mezei switchekkel (nem managelt) elvileg meg lehet oldani a NAS tol 1 gepre valo BW -t. Meg nem probaltam, de majd kiprobalom.

. . : http://mekk.homeip.net/ : . . : http://www.hwbot.org/user.do?userId=5288 : .. "well this is a nice way to cool the hardware, but... but.. how you can play games if you need one hand to poor LN2?"

(#16290) Borisz76 válasza M3kk (#16289) üzenetére


Borisz76
veterán

Köszi de nálam még az is "bonyolítja" a helyzetet, hogy Win8.1-et használok....
A linken meg ugye Linux-os leírás van.

Mindegy is, használom így. Tökéletes.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#16291) M3kk válasza Borisz76 (#16290) üzenetére


M3kk
őstag

Nem baj az, az elv ugyan az, nekem is 8.1 van :).

[ Szerkesztve ]

. . : http://mekk.homeip.net/ : . . : http://www.hwbot.org/user.do?userId=5288 : .. "well this is a nice way to cool the hardware, but... but.. how you can play games if you need one hand to poor LN2?"

(#16292) R3plica70 válasza biker (#16280) üzenetére


R3plica70
aktív tag

Igazán azzal szívtam, hogy a DSM-mel telepített HDD-t nem akarja felismerni az eddig megelégedéssel használt Asrock B85M alaplapom, és ezért nem tudok linuxot sem bootolni. Ma még két Asrock alaplapot kipróbáltam (B85M-Pro4, H81M-VG4), és egyiknek sem tetszett a HDD. Ha megmondja valaki mi ez a jelenség azért hálás lennék. Pl. Asus H81M-D Plus alaplappal nem volt gond, a többi raktáron lévő alaplapot már nem akartam kipróbálni mert eléggé belefáradtam a héten az egész tesztelgetésbe.
A Synologyn csak azért akartam bosszút állni, mert már tele volt a hócipőm, hogy miért is született meg bennem az a gondolat hogy a több mint 2 éve megelégedéssel használt Zyxelt lecseréljem és nyakamba vegyek egy ilyen nyűgöt. De hát kell a kihívás :D
Amúgy kollégám aki megvette a Zyxelt, megkegyelmezett és vissza adta a másolás erejéig, most konfigurálom mindkettőt és belső hálón átmásolom amit kell.
Amúgy köszi a válaszod :R

(#16293) biker válasza R3plica70 (#16292) üzenetére


biker
nagyúr

Live cdhez nem kell hdd, hogyhogy nem bootolt be?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16294) R3plica70 válasza biker (#16293) üzenetére


R3plica70
aktív tag

Ha rádugom a DSM-mel telepített HDD-t az alaplapra akkor a post képernyőn lefagy a PC, még a BIOSba se lehet belépni. Láttam már sok mindent, de ez előtt értetlenül állok, és főleg hogy 3 féle Asrock is következetesen ezt csinálja. Így sem lemezről sem pendrive-ról nem tudok futtatni linuxot , ezáltal másolni sem a 2 HDD között. Ha lehúzom a DSM-es HDD-t a PC-ről akkor természetesen minden rendben működik, bootol a Linux.

(#16295) biker válasza R3plica70 (#16294) üzenetére


biker
nagyúr

Na ilyet én se láttam
De olyat se, hogy a kölök alaplapja semmilyen sata eszközről nem bootol windowst, csak ide :) vagy ha bedugok egy pcie vgat, akkor egy celeron 300 sebességét hozza

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16296) Borisz76 válasza R3plica70 (#16294) üzenetére


Borisz76
veterán

Sosem csináltam ilyesmit csak most beugrott egy lehetőség.

Bootolsz a Live CD-ről és ezután USB-s házban lévő HDD-t rátolod ?!

Biztos akad egy külső usb-s külső ház a környékeden.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#16297) Ghost84


Ghost84
aktív tag

Én most állítottam be egy ip kamerát vesz fel szépen de élő képet nem tudok rajta nézni azt írja "Kérjük töltse le és telepítse a plugint" ami meg is történt a böngészőbe aktiválva is van de továbbra is ezt írja mi lehet a baj?

(#16298) Gis86 válasza Ghost84 (#16297) üzenetére


Gis86
csendes tag

Esetleg Java alapú plugin volt és chrome?
Javahoz

[ Szerkesztve ]

(#16299) Ghost84 válasza Gis86 (#16298) üzenetére


Ghost84
aktív tag

Próbáltam come és firefoxal is ugyan az

(#16300) Ghost84 válasza Gis86 (#16298) üzenetére


Ghost84
aktív tag

Köszi így már jó crome alatt
:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.