Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16601) Komi28


Komi28
senior tag

ERRE valaki?
Lényegében csak egy könyvtárban van minden cucc. Most erről letöröltem mindent, de így sem lett nagyobb a vinyón a hely :( Megnéztem az összes könyvtárat amit lát a nas de sehol sincs ekkora méretű (kb. 70gb) adat.Lehetséges úgy formázni a vinyót, hogy a rendszer megmaradjon?

(#16602) Mezga Aladár válasza Komi28 (#16601) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Cloud station. Keress vissza eszi a tárhelyet.

(#16596) Vivira: Azt kell csinálni amit leírtál, valószínűleg félrefutott valami. Leírnád mi a probléma az smb beállításokkal?

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#16603) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

Synology 2415+

Eddig én ( Win8.1 ) és édesanyám ( Win7 ) használta a NAS-t.
Hálózati meghajtóként van felcsatolva mindkét gépre.
Édesanyám kb 2 hétig nem volt itthon.
Most viszont nem elérhető a NAS az ő gépéről.

Nálam megy rendesen.

DSM legfrissebb illetve a Win-ek is naprakészen frissítve vannak.

Hozzáférés megtagadva. Ez a hibaüzenet.
Ha Total Commanderrel megyek rá akkor megnyitja a megosztott mappát de nem lát semmit sem.

Mit nézzek meg a DSM-ben ?

Próbáltam , hogy a vendégfiókot törlöm és újat hozok létre...de nem jött össze már a törlés sem csak tiltani lehet.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#16604) Komi28 válasza Mezga Aladár (#16602) üzenetére


Komi28
senior tag

Cloud-ot letöröltem, van valami könyvtár amit lekell törölni? Mert én nem átok smmi ilyet :( Ja a szabad tárhely nem nőtt a törlés után sem.

(#16605) Komi28 válasza Komi28 (#16604) üzenetére


Komi28
senior tag

Lassan visszajöttek a hiányzó GB-k. Köszi a tanácsokat :)

(#16606) Multibit válasza Vivira (#16596) üzenetére


Multibit
veterán

Nem a Synology az egyedüli, aki nem engedi "hivatalosan" a downgrade-et, lásd Apple (iOS)! Lehet dühöngeni, de sajnos ez van. A "nem hivatalos" megoldásokat pedig mindenki a saját felelősségére próbálgathatja. De az ugye teljesen nyilvánvaló, hogy ha valaki egy ilyen mókolással hazavágja a rendszerét, utána hiába sír. Igen, az ilyen akciók nagyobb szakértelmet, gyakorlatot igényelnek, mint amivel általában a felhasználók rendelkeznek.

(#16598) Gsx-rr:
Meg ha jol tudom, akkor a Nas-nak kene tudni a transzkodolast is.
Nem feltétlenül. Sávszélesség- és eszközfüggő a dolog.

(#16607) Multibit válasza allein (#16600) üzenetére


Multibit
veterán

Igen, az otthoni feltöltési sebességed a lényeges. Gondolom a saját NAS-odról játszanál le filmeket valahol egy másik számítógépen interneten keresztül, igaz? A 200 Mbps akár elég is lehet, feltéve, ha egyéb alkalmazás nem zabálja fel a sávszélességet (pl. torrent seed).
Nem szoktam távolról filmezni, ezért csak találgatok: esetleg a lejátszó programnak URL-t lehet átadni, vagy WebDAV segítségével férhetsz hozzá a NAS-on lévő filmekhez. Ha valamilyen mobil eszközön játszanád le a videókat, eszköztől/filmtől függően transzkódolásra is szükség lehet.

(#16608) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Koszonom szepen mindenkinek a segitseget, a DS214 mellett dontottem. :K

Lenne meg itt valami! NAS-ra tudok telepiteni jatekokat? Arra gondoltam, hogy a mini-ITX konfigba akkor nem rakok csak egy SSD-t, es minden egyebre maradna a NAS 2x3TB RED WD-vel.
Vagy felejtsem el csak a problema lenne vele? Gondolok itt elsosorban a sebessegre.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#16609) Grougon válasza Archttila (#16608) üzenetére


Grougon
tag

Én játszok nasról, szerintem teljesen jó, ha kábelen keresztül játszol kb észre sem fogod venni a különbséget. Wifin keresztül is játszottam wowot, ott egy picit azért a töltés lassabb volt, de teljesen játszható.

(#16610) Borisz76 válasza Borisz76 (#16603) üzenetére


Borisz76
veterán

A DSM Vendégfiók beállításnál átállítottam az engedélyt írás/olvasásra így megy.
Ha visszaállítom olvasásra akkor nem megy !

Ötlet ?

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#16611) Archttila válasza Grougon (#16609) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Es neked milyen HDD van a NAS-ban?

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#16612) Borisz76 válasza Borisz76 (#16610) üzenetére


Borisz76
veterán

Az vendégfiók engedélyeinél az "egyedi"-t választva bepipáltam, hogy fájlokat és mappákat tudjon létrehozni.
Törlést stb-t nem engedélyeztem tehát a meglévő anyagot nem tudja véletlenül sem törölni.
És most jó.

De nem értem, hogy ha csak olvasásra van állítva akkor miért nem megy ?!

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#16613) Patice válasza Vivira (#16590) üzenetére


Patice
Topikgazda

Egyetlen egy módszerről tudok: (csináltam egyszer)

Mivel a vinyók is tárolják a DSM-et, ezért csak úgy fogadja el a másik verziójú telepítőt Assistant-tól, hogy előtte teljesen átformázod a vinyókat Win alatt mondjuk NTFS-re, vagy másra. A lényeg az, hogy a vinyókról a rendszerpartíció eltűnjön.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#16614) Borisz76 válasza Patice (#16613) üzenetére


Borisz76
veterán

Nagyon halkan kérdezem, hogy a téma összefoglalóval hogyan állsz ?

Már nagyon várom mert nem tudom eldönteni, hogy amiket beállítottam a nas-on azok jók e vagy sem.
Meg még biztosan találnék vagy 1000 olyan dolgot ami hasznos lenne.
No nem csak nekem hanem mindenkinek.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#16615) Sanya válasza Borisz76 (#16614) üzenetére


Sanya
nagyúr

Témaösszefoglalóban én is segíthetek

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16616) need


need
addikt

Sziasztok...

Létrehoztam egy felhasználót..ennek a felhasználónak csak a Photo könyvtárat engedélyeztem..
sikerült is egy mobil telefonnal a megfelelő applikáció feltelepítés után belépni csak hogy az albumok felét látom csak nem értem miért..!

Próbaképpen elindítottam a PS-t és beléptem ott is és pont úgy mint a telefonnál itt is csak a fele van meg az albumoknak!

mit kell még beállítani...??

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#16617) Sanya válasza need (#16616) üzenetére


Sanya
nagyúr

lehet még most indexel.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16618) TheProb


TheProb
veterán

Valaki tudja mi okozhatja ezt?

(logok bődületes cpu használata, utlity is felszokott menni 40körülre. Valamint az a végtelen aláhúzás nevű process nagyon nem tetszik nekem...) Olvastam, hogy lehetséges, hogy hackertámadás okozza.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#16619) Patice válasza TheProb (#16618) üzenetére


Patice
Topikgazda

Keress rá ezekre a folyamatokra neten. Szerintem elég valószínű, hogy valami nem normál van a nasodon.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#16620) bosa válasza need (#16616) üzenetére


bosa
tag

A photo stationbe admin jogú felhasználóval belépve tudod állítani az albumok jogosultságait

(#16621) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sziasztok

Synology DiskStation DS209+ mennyi torrentet tud futtatni? Akár okosítással, ha van rá ilyen :R
Nekem a korlátlan lenne a legjobb

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16622) Parson


Parson
addikt

sziasztok, külső winchester felcsatlakoztatása a DS212j-re lehetséges menet közben is?

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#16623) Parson válasza Parson (#16622) üzenetére


Parson
addikt

Közben ez megoldódott, működik a dolog, már nem kérdés.

Viszont új téma (számomra):

A Synology DS212j készüléken tárolt zenéimet szeretném megfelelően renszerezve tárolni, gatyába rázni az egész gyüjteményt... a filmek, fotók esetében ez már nem kérdés,de a zenék (jellemzően mp3-ak) hagynak még némi kivánnivalót. a kérdés:

Ha a tartalomfogyasztó eszközök iOS és android eszközök is vegyesen (DS Audio appal), akkor milyen módszerrel és szisztéma alapján érdemes elrendezni a file-okat és a belső információkat? Szivesen vennék pár tanácsot, mert már nekifutottam 1x 2x, de most végleges módszert szeretnék, amivel végre felszabadult szabadidőmben végignyálaznám az összes zeném.

Köszi előre is a válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#16624) Grougon válasza Parson (#16623) üzenetére


Grougon
tag

iTunesba berakod a zenéket es előadó album szám szinten mappákba rendezi. Majdnem mindent fel ismer.
Utana csak másold vissza nasra.

(#16625) Patice válasza Parson (#16623) üzenetére


Patice
Topikgazda

Szinte az összes lejátszó/rendszerező program az ID3 tag-eket olvassa ki a fájlokból, ami a fájlokban van metaadatként. Itt lehet akár borítóképet is integrálni a fájlba megfelelő programmal.

Keress rá tag-elő programra. Rengeteg alternatíva lesz.

Egy ilyen programmal át kell menned a gyűjteményeden és utána mindegyik lejátszó program jól fogja kiolvasni. Időigényes, de idővel csak az újakat kell megcsinálni, mielőtt a könyvtáradba rakod. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#16626) batagy


batagy
őstag

Sziasztok!

Ezek a "@eadir" mappák visszatértek az utóbbi időben.
Most a legfrissebb Syno van fönt nálam: DSM 5.2-5565 (DS213j)

Régebbi verzióknál sikeresen tiltottam az @eadir mappák generálását az itt leírt módon.

De az újabb verziókban már ez nem működik. Az "/usr/syno/etc.defaults/rc.d/" mappában nincs index script, amit tiltani lehet:

DiskStation> ls -l /usr/syno/etc.defaults/rc.d/
-rwxr-xr-x 1 root root 8810 May 10 21:12 S01iptables.sh
-rwxr-xr-x 1 root root 7035 May 10 21:12 S01tc.sh
-rwxr-xr-x 1 root root 2623 May 10 21:13 S02bootup.sh
-rwxr-xr-x 1 root root 633 May 10 21:12 S10synoscheduler.sh
-rwxr-xr-x 1 root root 1709 May 10 21:15 S11nslcd.sh
-rwxr-xr-x 1 root root 1162 May 10 21:12 S55cupsd.sh
-rwxr-xr-x 1 root root 852 May 10 21:14 S98upnpd.sh
-rwxr-xr-x 1 root root 2210 May 10 21:15 S99synocache.sh
-rwxr-xr-x 1 root root 1959 May 10 21:16 S99synodatacollect.sh
-rwxr-xr-x 1 root root 2180 May 10 21:12 S99synogpoclient.sh
-rwxr-xr-x 1 root root 532 May 10 21:14 S99synoreport.sh
-rwxr-xr-x 1 root root 53 May 10 21:14 S99synosupportchannelchecker.sh
-rwxr-xr-x 1 root root 9097 May 10 21:13 S99zbootok.sh
DiskStation>

Mi a túrót kell letiltani ahhoz hogy ne generálódjon az @eadir???

A GUI-ban a Control Panelben van egy "Media indexing" menüpont, de ott nem ajánl föl ilyen opciót. Az "Index Folder" fülön nincs hozzáadva egy mappa sem.

Kösz!

(#16627) TheProb válasza Patice (#16619) üzenetére


TheProb
veterán

Esetleg te v más nem tudja, hogy kell kikapcsolni az IPv6-ot?
Angol syno topicban azt írta egyik gyerek, hogy a support kikapcsolta neki (elvileg "known issue") és azóta normalizálódott a CPU usage nála.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#16628) Multibit válasza TheProb (#16627) üzenetére


Multibit
veterán

Control Panel -> Network -> Network Interface -> Edit -> IPv6 -> IPv6 setup: Off

(#16629) Konflikt


Konflikt
addikt

esetleg masnak is jon az alabbi hiba amiota felrakta az 5.1-5022 U5 -> 5.2-5565 update-et?

minden idozitett inditaskor, es leallaskor irodik a kov. system warning a logba:
"Local UPS was plugged out."

ill mail is erkezik:
"<nasnev> csatlakozása a UPS-hez megszakadt. Ellenőrizze a kiszolgáló-beállításokat."

az UPS-el minden rendben. a problema pedig aznap kezdotott, amikor az 5.2 felkerult.
koszi.

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#16630) TheProb válasza Multibit (#16628) üzenetére


TheProb
veterán

:R

Most látom ott lehet Jumbo Frame-et is megadni, használj közületek valaki?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#16631) Elemental válasza Konflikt (#16629) üzenetére


Elemental
addikt

Igen, nekem is volt.
Utána meg pár nappal, hogy csatlakozott az ups-hez.

(#16632) crissprivat válasza Konflikt (#16629) üzenetére


crissprivat
senior tag

Nálam is jelentkezett ez a hiba.

Jézus szeret Téged! https://youtu.be/uxos-RWmLnc?t=248

(#16633) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Pár napja írtam, hogy gondok vannak a hálózati mappák tallózásával (0x80070035).

Sajnos úgy tűnik, hogy az IPv6 letiltása mégsem hozta el a megváltást. Valaki találkozott már hasonló gonddal és esetleg sikerült neki megoldania? (IP címről betallózza a DSt, ha a nevére kattintok, akkor mindenképpen diagnosztizálni akar, de amint rákattintok, hogy diagnosztizálás, már egyből meg is nyitja)

(cmd-ben, ha megpingelem a DSt a neve alapján, akkor is simán megtalálja a helyes IPt és jön is szépen a válasz, nem értem... :F)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16634) zharkanyi


zharkanyi
tag

Sziasztok!

Utcánkban a múlt héten betörők jártak (szerencsére nálunk nem), így felmerült ötletként, hogy meglévő Synology DS213J NAS-unkra rákössünk kültéri IP kamerát.

Még nagyon a történet elején vagyunk, így az se biztos hány darabot szeretnénk. Utcafrontra biztos menne (elriasztásnak is jó), de nem tudom, hogy 1, vagy 2 darab. Esetleg még 1 a kert felé.
Lehetőleg valami éjszaka is értékelhető minőségű kamerára gondoltam (utcai lámpa alatt vagyunk pont, ha ez számít).

Hogy van szabályozva ez a történet? Ha a kapuban álló, kerítésen átugró ember felismerhető az ütközik valami jogszabályba? Esetleg az utcán elhaladó autó rendszáma?

No, ez már itt nagyon OFF. Ha esetleg valaki tudna konkrét típusokat javasolni, vagy olyan linket, ami kiokosít kicsit, azt megköszönném.

Jól gondolom, hogy célszerű a jelenleg meglévő 1 WD Red vinyó mellé egy másikat venni csak erre a célra?
Nem szeretném, hogy a többi adatunkat tároló disk folyamatosan pörgetve legyen.
Mire számíthatok a vinyó élettartalmát tekintve?

Köszönöm.

(#16635) steveke6 válasza CactuS (#16633) üzenetére


steveke6
csendes tag

Szia!

Ami nálam gond volt:
Total Commandert használok és gond volt a hálózati mappák tallózásával, megnyitásával. (Viszont a windows 8.1 fájlkezelőjével megnyitotta azokat.)
Amint az SMB2 protokollt visszaállítottam SMB1-re, újra látja a TC a mappákat.

üdv: i

(#16636) steveke6 válasza zharkanyi (#16634) üzenetére


steveke6
csendes tag

Szia!

Itt vannak leírások, kamera tesztek. (A friss blogbejegyzések alatt)

üdv: i

[ Szerkesztve ]

(#16637) Patice válasza zharkanyi (#16634) üzenetére


Patice
Topikgazda

Annyira nem OFF, de amit én tudok:

Max. kettőt tudsz jelenleg ingyenesen a Syno-ra kötni, a többihez licensz kell.

Kültéri, éjjel (is) látó IP kamera SD felbontástól a HD-ig nagy lesz a választék, árban is, tudásban is. Nagyon minimum 20K/kamera árral számolhatsz.

Ha felszerelsz kamerákat, akkor jogszabályilag nem árt, ha a megfelelő táblát is kiteszed a kerítésre.
- "...megfigyelt terület..."
- "... megfigyelt és rögzített terület..." - értelem szerűen, ha rögzíted is az adást.

A folyamatos rögzítés szerintem nem gáz a WD RED-nek, főleg, ha H.264 képes a kamera, akkor nem is kell olyan nagy sávszél neki. Viszont a Surveillance Station fog enni procit és RAM-ot, 213j esetén nem tudom mennyi kamera képével fog elbírni, ezért is mondtam a jobb, h.264 tömörítést (is) tudó kamerákat.

WD amúgy a Purple sorozatú vinyóit ajánlja megfigyeléshez. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#16638) zharkanyi válasza Patice (#16637) üzenetére


zharkanyi
tag

Akkor az eldőlt, hogy max. 2 kamera lesz.
A tábla külön jó. Elriasztó hatása van. :)

(#16639) MrCsiT


MrCsiT
addikt

DS Note WP-re ugye nincs jelenleg.
Rákérdeztem a supportnál, és ezt a választ kaptam:
"Unfortunately there is no announced plan to support this feature at the moment. I apologize for your inconvenience. However, I have passed this message to our developers and product management group. They will have more research on such feature." :O

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#16640) Patice válasza zharkanyi (#16638) üzenetére


Patice
Topikgazda

A táblát azért mondtam, mert ha nincs kint és te a felvételeddel akarsz valamit bizonyítani, akkor ebbe simán beleköthetnek, ha nem volt kint. És akkor fognád a fejed, ha ezért a bíróság nem vehetné figyelembe a bizonyítékot, pláne ha bizonyító erejű lenne...

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#16641) Grougon válasza zharkanyi (#16634) üzenetére


Grougon
tag

hikvision ds-2cd2032-i

tökéletes éjszakai mód kb 20-30m-ig. Nekem ilyen van 3db, eddig semmi gond nem volt velük.
Ha gondolod küldök képet de van rengeteg videó fent.

http://www.riasztobolt.hu/1483.hikvision-ds-2cd2032-i-kompakt-ip-kamera.reszletes.html

(#16642) zharkanyi válasza Grougon (#16641) üzenetére


zharkanyi
tag

Épp azt nézegettem én is.
Netán kínából rendelted? Merthogy az az egyik legtöbbet eladott típus:
http://www.aliexpress.com/item/2013-Hikvision-Original-infrared-gun-waterproof-network-camera-DS-2CD2032-I-3MP-IR-ip-camera-support/1397052584.html

Wifi-s IP kamera nem lenne célravezetőbb?

(#16643) Grougon válasza zharkanyi (#16642) üzenetére


Grougon
tag

Más az eu-us-kínai verzió, inkább itthon vedd mert csak a szívás lesz vele. Vagy ha onnan veszed akkor EU verziót kérj. Nem tudom mennyivel olcsóbb kintről de ha rászámolod az áfát és a vámot akkor szerintem annyit nem lehet nyerni. Nekem poe-n mennek egy poe-s switchről meghajtva, mivel nincs ott áram ahol használom, ezért mindegy volt hogy melyik kábelt húzom ki. Wifivel nem mentem volna semmire mivel akkor is kell áram neki:)

(#16644) Chrys_ válasza Grougon (#16641) üzenetére


Chrys_
addikt

A Synology NAS kezeli rendesen?
Nekem egy parkolóhelyem van a ház előtt közvetlenül az úttest mellett, ahol további 3 parkoló is van. Ezt hogy lehet megfigyelni jogilag elfogadható módon? Én 4. emeletről tudom ráirányítani a kamerát.

(#16645) CactuS válasza steveke6 (#16635) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ki tudnád fejteni, hogy ezt pontosan hogyan csináltad/állítottad át SMB2ről SMB1re? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16646) Grougon válasza Chrys_ (#16644) üzenetére


Grougon
tag

kezeli rendesen, de a 4. emeletről ez a kamera már nem lesz jó, oda valami zoomost választanék (lehet fix zoom is) mert nagyon messze van, túl nagy a látószöge ennek.

(#16647) steveke6 válasza CactuS (#16645) üzenetére


steveke6
csendes tag

Vezérlőpult -> Fájlszolgáltatások -> WIN/Mac/NFS fülön -> Speciális beállítások -ra kattintasz -> Max protokoll a Windows fájlszolgáltatáshoz-> és ott mellette a legördülő menüben ki tudod választani

[ Szerkesztve ]

(#16648) MrCsiT válasza steveke6 (#16647) üzenetére


MrCsiT
addikt

Total Commandert és Win 8.1 -et használok.
Átállítottam SMB 3.0-ra, nem csatlakozott. Töröltem a kettőből az egyik hálózati meghajtót, de nem tudtam ismételten felvenni.
Nyomtam a PC-re egy restartot.
Újraindulás után, a meghagyott meghajtó azonnal csatlakozott. Ismét megpróbáltam felvenni a restart előtt töröltet, azonnal sikerült, és köszöni, működik.

Nem értem, nálad miért nem megy.

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#16649) steveke6 válasza MrCsiT (#16648) üzenetére


steveke6
csendes tag

Szia!

Automatikusan nem csatlakozott fel, "manuálisan" kellett újra, megjelent a könyvtár struktúra, de nem volt hajlandó megnyitni egyetlen mappát sem hálózati hibára hivatkozva.
Akkor este még molyolok rajta.
köszi: i

(#16650) steveke6


steveke6
csendes tag

Tudja valaki esetleg, hogy a "synobackup" folyamat milyen alkalmazással hozható összefüggésbe? Próbáltam itt a fórumon és a neten is rákeresni, eredménytelenül. Nem backupolok, nem szinkronizálok semmit, nincs cloud elérés, leállítottam a DS-t, mégis fut ez a cucc és eszi a procit 15%-ban, ami elég nagy érvágás egy 110j-nél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.