Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#210551) fagyalllo válasza soldier2 (#210545) üzenetére


fagyalllo
őstag

Ez valami régebbi modell? Az enyémen sokkal egyszerűbb betűtípussal szerepel a Brikka.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#210552) dzsi23 válasza xXxian (#210549) üzenetére


dzsi23
addikt

Azt meg nyilván vásárlás előtt is tudtad, hogy nagy lesz. ;)

(#210547) afrojack1:
Az MVMT is benne van az órapiacban, csak nyilván nem annyira, mint a Seiko vagy a Casio, és nem kell jósnak lennem ahhoz, hogy megmondjam: nem is lesznek. Nem annyira jók, mint amekkora hype van körülötte, vagy az ára indokolná, de nem is annyira rossz, mint amennyire az órakedvelők többsége beállítja. Csak annyit tudok mondani, mint a többi divatóránál: a bolti árát nem éri meg, de ha olcsón jutsz hozzá (persze, nem gyanúsan olcsón, mert sok a hamisítvány), akkor okés, hordható, csak a helyén kell kezelni.

(#210553) xXxian válasza afrojack1 (#210550) üzenetére


xXxian
senior tag

Amúgy nincs itt baj, csak a helyén kell kezeli ezeket a cégeket. Tőlem okosabbak megmondják mennyit ér bennük a szerkezet. Azt pedig neked kell eldönteni a design megéri-e a vételár-szerkezet költsége különbözetet.

Van, akinek nagyon fontos a design egyébként. Fontosabb, mint a funkcionalitás vagy a minőség. Feleségem pl. nem szívesen hordna millás Seiko / Omega / etc. búvárt bármennyire is minőségiek, masszívak vagy megbízhatóak. Mert nem jön be, ahogy kinéznek...s én nem tudom, nem is akarom ebbe az irányba terelni, mert az a lényeg, hogy szeresse viselni. Egy Eco-Drive, egyindexes Citizen Axiom lett a komporomisszumos megoldás legutóbb.

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#210554) xXxian válasza dzsi23 (#210552) üzenetére


xXxian
senior tag

Hát, sejtettem, de bíztam a csodában. :) Nem is a tok átmérő a baj...ráadásként a tokfülek is eléggé túllógnak...plusz asszem 19 mm vastag...

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#210555) razzorr


razzorr
őstag

Nos megjött a kis Citizenem! Köszi a segítséget mindenkinek, TimeCenter kollégának pedig az extra kedvezményt is!
Már próbálgatom a szíjcserét is. 😋

[ Szerkesztve ]

(#210556) Lauda válasza razzorr (#210555) üzenetére


Lauda
félisten

Gratulálok!

(#210557) Sanyi.mTs válasza razzorr (#210555) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ezt én is nézegettem régebben.

22-es vagy 23-as szíj kell hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#210558) dzsi23 válasza razzorr (#210555) üzenetére


dzsi23
addikt

Bőrszíj mindig fura kicsit búvárórán, de fémmel és (szövet) natoval f@xán néz ki, grat! :K

[ Szerkesztve ]

(#210559) BloodRay válasza Deskdiver (#210548) üzenetére


BloodRay
veterán

:DD
(#210555) razzorr -> Gratulálok, szép darab. Számomra a gyári fémmel a legjobb. Egy jó, egyszínű phenomenato-val még megnézném.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#210560) Empsepo válasza Deskdiver (#210548) üzenetére


Empsepo
senior tag

😁

(#210561) Szulita28 válasza g0n21 (#210534) üzenetére


Szulita28
senior tag

Ja, azt a részt pont nem láttam :D . Bocsi.

[ Szerkesztve ]

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#210562) Empsepo válasza razzorr (#210555) üzenetére


Empsepo
senior tag

A szíjak szerint is ez a sorrend szerintem.
Fém, szövet, bőr.
A bőr nagyon nem adja nálam...

(#210563) nrg.960


nrg.960
tag

Nem vagyok nagy Mod párti, így a gyári lünetta meg a lünettabetét megmaradna külön, ha eladásra kerülne a sor.
Viszont nem tudom melyik mutat jobban, a kék számlaphoz, a pepsi vagy a narancs-szürke betét.
A Diver's 200m felirat inkább narancsos mint pirosas. Az utólagos betét egy CoinEdge lünettára kerül majd fel.

Ki melyikre voksolna?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok a szavak embere..

(#210564) djeperto válasza nrg.960 (#210563) üzenetére

narancs - szürke

"there are more jacks then one at the fair..."

(#210565) SOAD19 válasza nrg.960 (#210563) üzenetére


SOAD19
addikt

Szia!

Én a pepsi-sre szavazok, és nem az aktuál politikai mizéria miatt... :D
Amúgy érdekes, annak ellenére, hogy vékony csuklód van, abszolút nem tűnik nagynak, ez az óra Neked. Gondolom, a rövid tokfülek miatt. Ez 42 mm-s tok, a csuklód olyan 16 cm körüli?

És máris őstag lettem, a torzóra való visszasorolás után.

[ Szerkesztve ]

(#210566) Sanyi.mTs válasza nrg.960 (#210563) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

pepsi,
csak azért nem narancs, mert nem GMT-s az óra

(#210567) nrg.960 válasza SOAD19 (#210565) üzenetére


nrg.960
tag

A csuklómban elég szélesen van a csont, ott olyan 17-17,5cm, felette pedig vékonyabb a csuklóm, de egyébként igen, eléggé rövidek az SKX tokfülei. Kb pont megegyezik a 39mm-es Steinhart Ocean GMT-mel.
Akkor szerintem majd eladó lesz a Narancs lünetta. Én is a pepsit érzem magamhoz közelebb, ezen az órán, bár fekete számlaphoz simán feltenném, mert imádom a narancs színt.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok a szavak embere..

(#210568) 5-ös kezelő


5-ös kezelő
senior tag

Rokonom Astron órája meghalt, elemcsere nem segít. Nem látok benne elváltozást, fogaskerekek is épek sok év után. Lejárt az elektronikájának az ideje valszeg. 6L12 Miyota van benne, Ebayen az 1L12 szerkezetet ajánlja pótlásra a görög eladó. Új, cca 3200 Ft-ért. Azt hiszem, belevágok a cserébe - titán az óra, kár lenne még eldobni.

(#210569) Taylor79


Taylor79
tag

Üdvözlök minden órakedvelőt!
Régóta olvasom ezt a topikot, igazán „étvágygerjesztő" ketyegőket láthatunk itt nap mint nap.
Bemutatkozásképpen két fotó a megkésett Orient nyáriasítás eredményéről :)

Casio Oc-108, Oc-503 acélszíjhoz keresek 3 db szemet.

(#210570) Polarstar válasza csabulaxi (#210544) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Az az óra teljesen jó! Simán jöhetne! :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#210571) Sungoo válasza dzsi23 (#210552) üzenetére


Sungoo
addikt

"Nem annyira jók, mint amekkora hype van körülötte, vagy az ára indokolná"

De sok márkára elmondható ez. ;]

(#210572) jlaudio válasza Sungoo (#210525) üzenetére


jlaudio
tag

Semmi :D Csak egy 1000 e + árú óránál szerintem illene sötét számlaphoz sötét dátumtárcsa de ez nyilván izlés kérdése, kinek mi jön be, nekem nem jön be a fekete-fehér konbó.
Más kérdés: a Seiko 4R35 szerkezetnek mennyi az átlagos napi eltérése a tapasztalatok szerint? A gyári illetve beszabájozás utáni eredmény is jöhet.

(#210573) razzorr válasza Sanyi.mTs (#210557) üzenetére


razzorr
őstag

23/24 amilyen kedve van éppen. 😁
Köszi mindenkinek a bíztató szavakat.
Az óra nagyon jó, masszív, tömör szemes és tényleg a fémmel a legjobb. Nem egy milliós darab, de mindig látom, hogy megnézik és figyelik hogy mi lehet. Nem bántam meg, a luméja meg úgy világít mint egy atomerőmű és hosszan.

(#210574) Deskdiver


Deskdiver
senior tag

Gazdaságos szkindájver a hétköznapokra.
Amphibia Fifty-Seven Antarctica :)

(#210575) consono válasza Deskdiver (#210574) üzenetére


consono
nagyúr

Ez de jó! Nagyon minimál, e nagyon tetszik! Link van esetleg hozzá? Nem akarok még egy divert, nem akarok, akarok...

"In God we trust. All others must bring data"

(#210576) dzsi23 válasza jlaudio (#210572) üzenetére


dzsi23
addikt

De az egész óra fekete-fehér..... nem a számlap alapszínével kell harmonizálnia, hanem az egész számlappal... az egész órával. Az Aquaracernél olyan, mintha a 3 óránál lévő index meghosszabbítása lenne a dátumablak, a Hydroconquest esetén pedig a fehér 3-ast helyettesíti. Szerintem ez nem ízlés kérdése, egyszerűen így szimmetrikus, enélkül felborulna az egyensúly.

Szerk.: Csak ezen az oldalon is láthatsz 3 példát pár hozzászólással feljebb (Citizen, Seiko, Orient), hogy miért is jobb a fehér dátumtárcsa. Ja, a Rolexeken is fehér nagyrészt, ők is elrontották?

[ Szerkesztve ]

(#210577) g0n21


g0n21
senior tag

Olyan szép órám lett ma, hogy ihaj <3

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#210578) Sungoo válasza g0n21 (#210577) üzenetére


Sungoo
addikt

Szép is. Nincs véletlenül köze valami növény pacinak hozzá? :D

(#210579) g0n21 válasza Sungoo (#210578) üzenetére


g0n21
senior tag

hát hogyne lenne :DDD

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#210580) Deskdiver válasza consono (#210575) üzenetére


Deskdiver
senior tag

Ebayen vettem bagóért egy 420-as Amphibiát a többit (lünetta, hátlap, szíj, korona) pedig Meranom-nál válogattam össze. Még várok egy számlapra az máshonnan érkezik.

(#210581) Lev Abalkin válasza Deskdiver (#210580) üzenetére


Lev Abalkin
tag

Még kiszállhatsz...

...ugyanitt SRPE99K1 Seiko Turtle új gyári fémszíj + 2 db stift eladó.

(#210582) soldier2 válasza fagyalllo (#210551) üzenetére


soldier2
őstag

Elég régi, majd 10 éves. Még az első Romániában gyártott generáció, mondhatni a legproblémásabb, de az enyémmel semmi gáz nincs.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#210583) MARVEL


MARVEL
tag

Orient Ray 1-VS.- Ray2.
Melyiket választanátok a kettő közül?

(#210584) raziel01 válasza MARVEL (#210583) üzenetére


raziel01
veterán

Ray 2 egyértelmű. Modernebb szerkezet plusz nincs rajta plusz egy gomb.

(#210585) 5-ös kezelő válasza MARVEL (#210583) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

M-Force I. v a Beast, Előbbi fekete, utóbbi bordó számlappal. Ha csak az általad említett kettő közül lehet választani, nyilván a Rája 2 a jobb szerkezet miatt.

Exkluzív óra topik napok óta áll. Mindenki nyaral, vagy lecsapott a gazdasági rendőrség? ;]

[ Szerkesztve ]

(#210586) razzorr


razzorr
őstag

Vajon hamis e a képen látható ketyegő? Az árából ítélve az, de mondjátok meg ti. Köszi.

(#210587) Tsebacsi válasza razzorr (#210586) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A lünetta alapján szerintem hamis.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#210588) Deskdiver válasza razzorr (#210586) üzenetére


Deskdiver
senior tag

Hamis. A csat, az indexek, a óra mutató formája, az mp mutató lume fedi a dátumablakot stb.

[ Szerkesztve ]

(#210589) dzsi23 válasza razzorr (#210586) üzenetére


dzsi23
addikt

Mennyiért vesztegetik?

(#210590) Alpachino válasza razzorr (#210586) üzenetére


Alpachino
veterán

Az árát nem ismerem, de egyértelműen hamis :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#210591) Polarstar válasza razzorr (#210586) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Jajjaj! Hogy néz már ki a fém??? Magát csiszolta be??? Innentől sikít. Egy Tudornál ilyen elő sem fordulhat.

A Lünetta, a betűtípus - kifejezetten a karperec zárórészén.
A pötty is a lünettán hogy néz már ki???
Dátumablak... stb..

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#210592) razzorr


razzorr
őstag

Akkor beigazolódott. 40ért vesztegetik, zafír és hasonló hangzatos dumákkal.

(#210593) SOAD19 válasza razzorr (#210592) üzenetére


SOAD19
addikt

Szokták volt mondani, hogy csodák nincsenek, hiába is akarjuk. Ha valami nagyon jó árú, már-már gyanúsan is, akkor ott valami sumákság lehet az esetek túlnyomó részében.

(#210594) Tsebacsi válasza razzorr (#210592) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ha 40 akkor ez a szokásos kínai copy, olcsó automatával.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#210595) csabulaxi válasza Polarstar (#210591) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Ne mondjátok ki ilyen könnyen. Lehet mégis csak igazi, hiszen nem volt a leírásban, hogy fiók mélyén talált hagyatéki. Vigye csak el bevizsgáltatni. Bízzon a csodákban, tuti dolog lenne 20-ad áron megszerezni, pedig az eladó még ért is hozzá, hisz kiemeli a zafírt. Ilyen szerencse az életben csak egyszer van. Meg kell fogni!

;]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#210596) BloodRay válasza csabulaxi (#210595) üzenetére


BloodRay
veterán

:D
Sosem értem... Ez nekem egy az egyben olyan mintha azt látnám neten, hogy új Audi A6-ost hirdetnek 100.000Ft-ért... Fel se merülne, hogy komolyan vegyem az ilyesmit...
Nem beszélve a kinézetről, aminek nem sok köze van az eredetihez, max egy totál laikus számára.
Aki meg tudatosan vesz hamis órát, azt csak sajnálni tudom.
Legmókásabb számomra, amikor olyan sajnálta le valamelyik Seiko-m, aki egy hamis Rolexben feszített. :D Persze, ha megkínoznák is azt hazudná, hogy eredeti. :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#210597) soldier2 válasza BloodRay (#210596) üzenetére


soldier2
őstag

Vízitúrán mesélte egy srác, hogy ő ezután csak 100% vízálló órát vesz, mióta a 40000 ft-ért vett Cartier elázott :). Inkább nem szóltam semmit.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#210598) BloodRay válasza soldier2 (#210597) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem bírtam volna ki, biztos elröhögtem volna magam. :B

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#210599) razzorr


razzorr
őstag

Félreértés ne essék, egy percig sem akartam elhinni és megvenni sem, csak érdekességként szúrtam be. Meg hogy legálisan lehet árulni az ilyeneket, az inkább az elszomorító.

(#210600) MARVEL


MARVEL
tag

A Vostok Amphibian órákhoz illeszkedik az skx007 bezel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.