Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#210951) fagyalllo


fagyalllo
őstag

Az eddig megjelent összes Seiko Tuna időrendben, részletes leírással: [link]

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#210952) Mercutio_ válasza jlaudio (#210946) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha márciusi vétel gondolom garis, én a Seiko szervizbe vinném :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#210953) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Monster SRP315...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#210954) válasza Tothgera30 (#210953) üzenetére



senior tag

Hátolyan Szejkós

(#210955) 5-ös kezelő válasza MARVEL (#210892) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Én ráraktam, nem szedtem le a dátum mechanikáját - alatta fut ugyanúgy. Te is ki tudod cserélni, de nézz meg előbb pár videót róla. És nem győzök örülni neki, h belefogtam. Szinte csak ezt a 150916-ost hordom azóta. Már csak a plexi ki-be szerelését kellene megtanulnom, s jöhet a tok hevítése gázlángon, színezés céljából. Bezel szép óarany színű lett, némi acélkék elszíneződéssel. Remélem, a rozsdamentes acél hőkezelés után is rozsdamentes marad. :F

Rastaman17 : Jó kis kvarc a Timex, használd egészséggel továbbra is. Kopással ne foglalkozz a "szíjon", nem számít.

[ Szerkesztve ]

(#210956) soldier2 válasza Mercutio_ (#210952) üzenetére


soldier2
őstag

-6s is bőven a gyári paramétereken belül van, gariban nem hiszem, hogy foglalkoznának vele. Az én a -40s fölötti napi eltérésemtől sem dobták hanyat magukat, közölték, hogy "ugye tudja, ez nem quartz?". Azért megcsinálták persze (több kevesebb sikerrel). Akkor kicsit zavart, olvastam róla elég sokat, és hát nem egyedi jelenség, így elfogadtam. Végül is ha hordom akkor elég pontos.

[ Szerkesztve ]

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#210957) BloodRay


BloodRay
veterán

Megjött a bestia és épp jó még méretben! :))
Brutál egyben van, kijelzője nagyon jónak tűnik valóban.
Több tapasztalat majd később.
Köszönöm szépen a tippet squir! :R

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#210958) Rastaman17 válasza 5-ös kezelő (#210955) üzenetére


Rastaman17
csendes tag

Köszönöm a választ :)

(#210959) nrg.960 válasza fagyalllo (#210951) üzenetére


nrg.960
tag

Te nagy mestere vagy ennek, a CreationWatches.com megbízható forrás? Az egyik ismerős kiszemelt egy Fieldwatch jellegű SNZG15-t, aztán ott egész jó áron van, olcsóbban is mint a Sky-on. Itt is vámolhatnak, vagy ők honnan küldik?
Illetve kb mennyi idő alatt ér ide tőlük?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok a szavak embere..

(#210960) petipetya válasza BloodRay (#210957) üzenetére


petipetya
nagyúr

Jól néz ki 👍 Napfényben mennyire látható?

"nincs rá lezsóidő"

(#210961) pulutodurumo válasza nrg.960 (#210959) üzenetére


pulutodurumo
őstag

A Creation Watches is Távol-keleti, számolj 1,3x-os árat.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#210962) BloodRay válasza petipetya (#210960) üzenetére


BloodRay
veterán

Tökéletesen. Szigorúan workrelated felmentem vele a tetőteraszra, szépen mérte a magasságváltozást és a tűző napon is gyönyörűen látszott a kijelzője. Egyrész tényleg jó nagyok rajta a számok, másrészt a tükröződésmentes zafír segít is az amúgy is jó minőségű kijelzőnek.
Nagyon tetszett eddig is, de nem gondoltam, hogy ennyire alkap majd a hangulata. :D

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#210963) nrg.960 válasza pulutodurumo (#210961) üzenetére


nrg.960
tag

Értem! Köszi szépen!

Nem vagyok a szavak embere..

(#210964) Spet


Spet
addikt

Na ha valaki squir kollégának konkurencia szeretne lenni, akkor figyelje ezt az ebay sawtooth licitet.

A végső ár fog mindent tartalmazni (áf-vám), így licitáljon a bátor jelentkező.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#210965) fagyalllo válasza Spet (#210964) üzenetére


fagyalllo
őstag

Kit érdekel a fűrészes, hát mellette az a 7548, ráadásul a japán piacos változat!

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#210966) jlaudio válasza Mercutio_ (#210952) üzenetére


jlaudio
tag

Hát igen elméletileg garis de mivel Singapori cég és Irországból postázva az 1 év nemzetközi garancia olyan ami van meg nincs is, többe lett volna küldözgetni ide oda mint zsebből fizetni egy reviziót, mondjuk evel tisztában voltam a vásárlás pillanatában tehát bevállaltam és sajnos nem volt szerencsém.

#futizoli - igen igazad lehet nem mondom, hogy nem lehetséges de mint mondtam tartja a napi -3 -4mp igy nekem megfelel, nem hinném, hogy ennél több lenne egy 6R15 szerkezetben. A megjegyzése arra vonatkozott, hogy szerinte a svájci szerkezetek jobb minőségűek, (mondjuk azt tudtam, hogy nem egy Rolex-et veszek) a Seikok szerinte nagyobb "tűréssel" vannak gyártva, ezt nem vitatom meglehet, de sajnos az új powermatic 80 asokat se nagyon dicsérik úgyhogy az olcsóbb svajci szerkezetek sem fognak már egy életen át szolgálni. :F

(#210967) squir válasza BloodRay (#210957) üzenetére


squir
aktív tag

Gratulálok, ez tényleg jó fogás volt ennyiért!!!👌 megérte azt az egy telefont...😈😁
Nem nagy egyáltalán így képről, viseld egészséggel!😉

Spet és Fagyálló: 118e HUF villámáron a kettő együtt?! 😳 még leütni is megéri!
Bár ennél szarabb fotókat nehezen lehetett volna készíteni az órákról...🤣

[ Szerkesztve ]

(#210968) Csari93 válasza nrg.960 (#210959) üzenetére


Csari93
aktív tag

Nekem is SNZG15 van, de én azt tanácsolom, nézzétek meg az SNZG13 árakat, néha még olcsóbb is. Más a finis (szálcsiszoltas), és fém szíjas. Utóbbi egy esetleges eladásnál előny, ha a tulaj maga sosem hordaná. Maga a tok szubjektív, kevésbé field-es, de alapvetően szebb szerintem.

www.flickr.com/csari

(#210969) Spet válasza fagyalllo (#210965) üzenetére


Spet
addikt

& squir: én a 6139-nél leragadtam :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#210970) nrg.960 válasza Csari93 (#210968) üzenetére


nrg.960
tag

Arraén is rátaláltam, a szálcsiszolás fel sem tűnt, csak a szíj. Én is az utóbbira szavazok, mert csak 10dolcsi különbség van a 2 közt, és a (gyári) fémek általában nem olcsók.

Nem vagyok a szavak embere..

(#210971) fagyalllo válasza Spet (#210969) üzenetére


fagyalllo
őstag

A 6309 automata alapjaira épített kvarc szerkezet kifejezetten búvárok számára, a 7C43 elődje.

nrg.960: cw timeit ebay boltot keresd meg, ugyanaz a cég, de tuti vámmentesen küldi és csak kicsit drágább

[ Szerkesztve ]

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#210972) fagyalllo


fagyalllo
őstag

Áááá, meg van a neve az új 5 Sports modelleknek, ami annyira lázban tartja a népet: 5KX :)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#210973) Tsebacsi válasza fagyalllo (#210972) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#210974) Polarstar válasza fagyalllo (#210972) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hi - he - tet - len !!!!

Mekkora szellemi potenciál kellett ehhez a döbbenetes szellemi végeredményhez??

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#210975) 5-ös kezelő válasza Rastaman17 (#210958) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Egy óránál az a legfontosabb, h örömet okozzon a viselőjének, amikor csak ránéz. Persze nem baj, ha mások is szépnek találják, pontos, tartós, vízálló, van hozzá alkatrész és szerviz emberi áron stb. ;] Szerencsés ember vagy, ha beéred egy órával. A következő már nehezebb lesz, amikor egyeztetned kell a sokféle elvárást az anyagi lehetőségeiddel. Nekem a Vosztok Amfíbia lett a vállalható kompromisszum.

(#210976) nrg.960 válasza fagyalllo (#210971) üzenetére


nrg.960
tag

Áhh, tudtam lesz valami okosság! 😁 Köszönöm szépen!

Nem vagyok a szavak embere..

(#210977) bubumaci007


bubumaci007
csendes tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata az https://www.iwatchery.hu/ oldallal?

Tetszik az egyik óra és máshol nem találtam meg!

Köszi

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- , de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma... állítólag lenyomták vele a Birodalmat

(#210978) Sungoo válasza bubumaci007 (#210977) üzenetére


Sungoo
addikt

Melyik óra?

(#210979) bubumaci007 válasza Sungoo (#210978) üzenetére


bubumaci007
csendes tag

Szia,

https://www.iwatchery.hu/karora/seiko/ferfi-orak/8317-karora-seiko-5-sports-snzf49k1-automatic-diver.php

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- , de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma... állítólag lenyomták vele a Birodalmat

(#210980) MCGaiwer válasza MCGaiwer (#210771) üzenetére


MCGaiwer
addikt

Elvittem a Deák közeli Seiko butik/szervizbe. Kifejezetten jó fejek voltak, szétszedték, újra összerakták, beállították, és még pénzt sem kértek/fogadtak el érte. Egy rugó tartja a tengelyt ebben az órában, az engedte el, azt is megszorították.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#210981) BloodRay válasza MCGaiwer (#210980) üzenetére


BloodRay
veterán

Korrekt. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#210982) Sungoo válasza MCGaiwer (#210980) üzenetére


Sungoo
addikt

Jó üzletpolitika, korrekt hozzáállás.

(#210983) merqree válasza MCGaiwer (#210980) üzenetére


merqree
őstag

Ez az igazi marketing!

(#210984) Fall-N válasza 5-ös kezelő (#210975) üzenetére


Fall-N
veterán

Sajnos ha automata fan az ember akkor praktikusabb a minél kevesebb óra vagy kell forgató. Kvarcnál lehet halmozni az élvezeteket vagy az Eco-Drive óráknál.

Persze ha lehet koronáról húzni a werket akkor lehet időnként felhúzni őket.

Nekem az a gond, hogy úgyis van egy kedvenc órám, így nem nagyon hordom a többit. Akkor meg minek álljon a fiókban? De lehet egy Amphibiat fogok még venni.

[ Szerkesztve ]

(#210985) raziel01


raziel01
veterán

Creationwatches tapasztalat:

Sima postával 21 nap alatt ért ide.
Mako 2. 124 dollár~37 ezer Ft cakk pakk
Szépen be volt csomagolva, esély se volt a sérülésre.

Mako 2 tapasztalat:

Fantasztikusan néz ki élőben. Nehéz, van benne anyag. Koronazárat szokni kell. Majd próbálom többet hordani, hogy ne kelljen kitekergetni, mert szvsz elég nehéz visszatekerni.
Nekem nincs nagy csuklóm de azt furcsálltam, hogy egy szemet kivettem és pont jó is lett. Vastagabb csuklóval necces lehet. Összességében ennyiért elégedett vagyok. :R


(azóta már beállítottam a dátumot, időt)

(#210986) pulutodurumo válasza raziel01 (#210985) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ja. Egész jó kis óra. :)

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#210987) @mriya@ válasza bubumaci007 (#210979) üzenetére


@mriya@
őstag

Az ár reális annak függvényében, hogy 24 hónap a jótállás.
De azért kíváncsi lennék egy garanciális ügyintézésre! :F

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#210988) Nimda válasza 5-ös kezelő (#210975) üzenetére


Nimda
addikt

Amikor elkezdtek az órák érdekelni , úgy voltam vele, hogy lesz max. 3db és ezeket fogom váltogatni, vagy valamilyen alkalomhoz viselni. Azóta már van vagy 10db és még nem tudok leállni. Nem feltéltenül az ésszerűség volt a döntő, persze az eredetiségre azért próbáltam ügyelni. Mindegyik darabnak megvan a maga kis szépsége, kivált egyfajta érzést, örömet okoz, egyiktől sem válnék meg. Az értéke pedig teljesen lényegtelen, persze nyilván behatárolom, de nem ez volt a fő szempont, amiért választottam őket. Mikor milyen kedvem van, csak ránézek a dobozra és felcsatolok egyet (na jó egyedül a "régi-új" vintage órákat nem hordom, azok csak úgy elvannak) :)

(#210989) Taylor79 válasza raziel01 (#210985) üzenetére


Taylor79
tag

Gratulálok az Orienthez. Nekem az első generációsból van a kék és a fekete számlapos. Sajnos nekem nem volt szerencsém a cw_timeit ebay rendeléssel. Egy borítékban küldték a rendelt Seiko órámat. A borítékon belül egy piros plüss tokba rakták az órát, mire ideért az óra hátlapját összekaristolta az acélszíj. Ha akárcsak egy papírdarabot raktak volna az óratok és a szíj közé...


[ Szerkesztve ]

Casio Oc-108, Oc-503 acélszíjhoz keresek 3 db szemet.

(#210990) SOAD19 válasza @mriya@ (#210915) üzenetére


SOAD19
addikt

De, ha nem teljes értékű órákat szórnak így ki, akkor az adott márka nem fél attól, hogy rossz vélemények fognak elterjedni a márkáról a tulajok részéről, akik a drop-ról rendelnek?!
Most van fent náluk jópofa Mondaine asztali óra 62 dollárért, gondolkodok rajta. Le kellene tiltanom, hogy értesítsenek az új ajánlatokról. :)

[ Szerkesztve ]

(#210991) Taylor79 válasza pulutodurumo (#210986) üzenetére


Taylor79
tag

És majdnem minden szíj jól áll neki...

Casio Oc-108, Oc-503 acélszíjhoz keresek 3 db szemet.

(#210992) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Akkor mindenkinek egy kis jó éjt!
A zöld-Panda legyen veletek. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#210993) BloodRay válasza Polarstar (#210992) üzenetére


BloodRay
veterán

Azért ez így nagyon rendben van. :Y

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#210994) Laci0209


Laci0209
friss újonc

Sziasztok!

Ezt a Kenneth Cole órát keresem nagyon!

https://gramha.net/media/2023323259059542926

Kérem aki tud segítsen.

(#210995) xXxian válasza Polarstar (#210992) üzenetére


xXxian
senior tag

Mé nem az van rajta, hogy Heineken??? :)

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#210996) mert_csokis válasza raziel01 (#210985) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Örülök a hozzászólásodnak.
Készülök az oldalról rendelni, és azt szerettem volna megtudni, hogy melyik postázási opcióval járok jobban.
Mivel az óra értéke 150 euró alatt van, így vám nem terheli, viszont ÁFA igen. Legalábbis papír szerint.
Van jelentősége annak, ha a registered airmail-t választom? Gondolom, az ÁFA-t így se úszom meg.
Köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#210997) 5-ös kezelő válasza Fall-N (#210984) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Kvarcok nem motiválnak, filléres vackokat leszámítva van két digi Casio, meg a H3 csöves Carnival. Mind tökéletes a maga kategóriájában, mégis alig hordom őket. Na jó, a tríciumost szinte minden éjjel. ;] Forgató nem kell, időnként viselem a többieket is, nemcsak az aktuális kedvencet. Húsz alatt vagyok a mechanikusakból, 15 alkalmas a napi hordásra. Amfíbiából egy kevés, kell egy 420647 mod és egy 150916 mod minimum. Meg egy-két Komandirskie is. Ha így megy fel a japánok ára, versenyképes lehet az orosz olcsó óra + magyar szerviz kombó. Órámra vetítve, saját munkaórákat nem számolva, kb. : 22 az óra, 2 a számlap, 2 a fehér mutatókészlet, 12 a szerviz, opcionális koronacsere és bezel csere 6-10 ezres. Nem annyira olcsó, viszont pont olyan, amilyennek szeretem. Ennyiért ugye vehetnék Orient Ray-t, de már kiesik a tokfülek és a hátlap miatt, s a dátumtárcsa színe sem passzol. Csillogós index, mutatók. Hiába jó a szerkezet, nem kell. Japánokból csak az snzg71-est tartottam meg, annak annyi az összes hibája, h picit magas. Tisell Marine Diver pompás óra, de csak dísz otthon - kényelmesebb és kontrasztosabb az orosz búvár. Csak időnként rátör az emberre a "kell egy ilyen óra is" érzés, ezért van ennyi órám. Megspóroltam a cigin és az italon, így könnyű volt. :)

Nimda : :K

[ Szerkesztve ]

(#210998) nokia123 válasza BloodRay (#210957) üzenetére


nokia123
aktív tag

Szia! Hol vetted az órát? És milyen márka vagy hol találom meg?

(#210999) raziel01 válasza mert_csokis (#210996) üzenetére


raziel01
veterán

Ketfajta postazasi mód van.
DHL expressz aminel garantált az áfa plusz kb 6 ezer az ugyintezes de megkapod egy héten belül.
Registered airmail pedig a sima posta. Itt 2-3 hét alatt kapod meg. Ora dobozt nem kapsz hozzá csak egy papírból összehajtogathato dobozt. Szamomra nincs jelentősége viszont sima postával van ra esely, hogy nem kell semmit fizetni pluszban. Szvsz sima posta jobb.

(#211000) BloodRay válasza nokia123 (#210998) üzenetére


BloodRay
veterán

Szia! A sarkcsillagsport.hu-tól van az óra. Ez egy Suunto Elementum Terra. Ilyet már nem nagyon fogsz találni náluk sajnos, mert kifutott modell, talán másik boltnál. Rakd be valami figyelésre ha ilyet szeretnél, hátha jóárasítják.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.