Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#211751) Sungoo válasza Lev Abalkin (#211745) üzenetére


Sungoo
addikt

Ez nem volt eladó? Vagy rosszul emlékszem?

(#211752) pulutodurumo válasza Sungoo (#211751) üzenetére


pulutodurumo
őstag

"Itthon gyakorlatilag eladhatatlan, két hónap alatt sem volt érdeklődő a hirdetésre, nevetséges összegért sem. Aminek most már őszintén örülök, életem legrosszabb órás döntése lett volna."

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#211753) dzsi23 válasza fagyalllo (#211750) üzenetére


dzsi23
addikt

Meg kellett volna venned tőle. :P

(#211754) fagyalllo válasza dzsi23 (#211753) üzenetére


fagyalllo
őstag

Persze, akkor most engem szidna! :D

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#211755) Sungoo válasza pulutodurumo (#211752) üzenetére


Sungoo
addikt

Ez a hsz. kimaradt, nem frissítettem. :B

(#211756) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Mintha új taggal bővült volna Dan Henry órák családja: 1962 Racing Chronograph

39mm stainless steel 316L
13.5mm thickness
20mm lug width
45.9mm lug to lug
Screw-back case
Seiko caliber VK63
K1 mineral glass double domed with anti-reflective treatment

És még van belőle 2 féle panda is.

(#211757) consono válasza Sanyi.mTs (#211756) üzenetére


consono
nagyúr

Tetszik... Leginkább ez a kék verzió, de a piros mutatós Panda is bejön!

"In God we trust. All others must bring data"

(#211758) Csari93 válasza Sanyi.mTs (#211756) üzenetére


Csari93
aktív tag

A mikrobiknak általában ott látom értelmét, hogy különlegesebb dízájnt vagy tudást kaphatsz meg alacsonyabb áron a nagy gyártókhoz képest, ez megéri a minőségi, alkatrész-elérhetetlenségi rizikót. Szép ez az óra tényleg, de ezt a szerkezetet legalább ekkora tudással (WR50) és ezer féle kinézetben megkapni ennyiért Seikoban is.

www.flickr.com/csari

(#211759) Empsepo válasza petipetya (#211735) üzenetére


Empsepo
senior tag

Szuper hogy linkelted.
Kicsit kimaradtam az utóbbi időben.

Szurkolok a srácoknak, hogy legközelebb mondjuk a Cartier vágja hozzájuk az új kollekciót...
:D
Azt is szívesen néznem ilyen részletességgel.

Amúgy mi ez az új platform prohardveren?
Elsőre tiszta zavaró.
Azt se tudtam ki kivel van.

[ Szerkesztve ]

(#211760) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

A japók a belpiacon tovább nyomják az új 5-ös őrületet.


[link]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#211761) olajbogyo


olajbogyo
aktív tag

Sziasztok!

Skacok, hová kell nekem eljutnom, hogy lássak már egy rádiós időpont egyeztetést? Mert még nem sikerült "atompontos" időt az órára varázsolni.
Akár automatice várom, akár én nyomogatom manuálisan, mint bolond medve az odvas fát.....csak egy nagy "NO" a válasz. Fel kell menni a Kékestetőre, vagy toljam ki a hármaslétrát, oszt álljak rajta naphosszat? Vagy mi a trükk? Nem nagy gond túlélem nélküle is, de azért egyszer már jó lenne legalább látni, hogy milyen is ez....

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#211762) csabulaxi válasza olajbogyo (#211761) üzenetére


csabulaxi
senior tag

nyugatra nézzen az ablak, minél magasabban, nálam a 6-os számnak kell nyugatra néznie.

Szarvason rendben minden nap max erővel szinkronizál, nyáron Siófokon egyszer sem.

Hol laksz?

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#211763) pulutodurumo válasza olajbogyo (#211761) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Éjjel / hajnalban nyugat felé lerakod, nyerés. Szegeden minden rádiós órám tud szinkronizálni, pedig nem vagyunk magasan.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#211764) csabulaxi válasza olajbogyo (#211761) üzenetére


csabulaxi
senior tag

van már a témában pár hozzászólás [link]

ezek vótak már?

[ Szerkesztve ]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#211765) dzsi23 válasza csabulaxi (#211762) üzenetére


dzsi23
addikt

Ezek szerint nem minden Citizenben ugyanott van az "antenna", mert az enyémben elvileg 9 óránál van, szal a bal oldalának kell nyugat felé néznie. :)

(#211759) Empsepo:
Én is nagyon le vagyok maradva... annyira vártam az új részeket, erre még egyet sem volt időm megnézni az új évadból, talán majd hétvégén...

A platform nem új, pl. mobilarénán már jó ideje fut. :)

(#211766) olajbogyo válasza csabulaxi (#211762) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!
Salgótarján......
De próbáltam már a 9 el nyugatnak, majd most meglesem a 6 al is.

[ Szerkesztve ]

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#211767) fagyalllo válasza csabulaxi (#211760) üzenetére


fagyalllo
őstag

Ez állat, némelyiket hordanám is

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#211768) ciryl65 válasza olajbogyo (#211761) üzenetére


ciryl65
csendes tag

Nálam az észak-nyugat vált be, Szegedtől 35 km-re nyugatra. Szinte minden nap szinkronizál úgy, hogy a számlap van észak-nyugat felé, a 12-es plafon felé néz, a 6-os meg az íróasztal lapján csücsül.
Ahogy mondják, ki kell próbálni többféleképpen is, hátha beindul a szinkronizáció.

[ Szerkesztve ]

(#211769) Polarstar válasza csabulaxi (#211760) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Uhh!

Nagyon elborult tervezések! De legalább vannak végre színek, amit sokan igen erősen hiányolnak. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#211770) olajbogyo válasza ciryl65 (#211768) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!

Köszönöm,megpróbálom majd így is.

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#211771) ZiD válasza csabulaxi (#211760) üzenetére


ZiD
tag

Állat, asszonynak a lila be is jön :) Ezeket meg lehetne rendelni itthonról is, vagy tényleg csak belpiacra szánják?

[ Szerkesztve ]

(#211772) Szulita28 válasza fagyalllo (#211767) üzenetére


Szulita28
senior tag

A felső kettőt, gondolom :D Az alsó kettőt vállalom én :C

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#211773) csabulaxi válasza ZiD (#211771) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Szerintem igen, belpiacosak , sőt még limitált széria is, talán 1000 darabokat.
Nem lennék meglepve ha már el is keltek.
Az alsó linken utána nezhetsz.

[ Szerkesztve ]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#211774) fagyalllo válasza csabulaxi (#211773) üzenetére


fagyalllo
őstag

Lefordítottam, nov. 22-én jelennek meg, még van idő :)

SNAB05P1:

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#211775) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.

Csak nem hagyott nyugodni a dolog, és sikerült kiválasztanom első automata órámat. Ő lett a befutó: Orient Sentinel FAC05002D

Nem egy különösebben ritka vagy értékes darab, de én nagyon örülök neki. Remélem sokáig hű társ lesz a hétköznapokban.
Ezúton szeretném megköszönni a segítséget, amit a fórumon kaptam tőletek. Hálás vagyok, hogy segítettetek eligazodni a belépő szintű, olcsóbb, de mégse noname automaták között.

[ Szerkesztve ]

(#211776) dzsi23 válasza fagyalllo (#211774) üzenetére


dzsi23
addikt

Ha nem lenne olyan bumszli "katamarán" oldalsó kerete, szívesen elfogadnám, mert ezt leszámítva elég ütős összeállítás. :)

(#211777) Polarstar válasza lazioforever (#211775) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Tökre úgy néz ki, mint a Slavám. :D

A Seiko pedig bemutatta a Monaco-t, saját verzióban. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#211778) Empsepo válasza fagyalllo (#211774) üzenetére


Empsepo
senior tag

Ez valami gyönyörű.
Kár hogy kvarc.

Az a korona, azok a gombok.
Brutál.

(#211779) soldier2 válasza Empsepo (#211778) üzenetére


soldier2
őstag

Háááát nem is tudom. A szögletes órák nem jönnek be, ezért nem vettem Cartier-t sem ;] ;] ;]

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#211780) consono válasza fagyalllo (#211774) üzenetére


consono
nagyúr

Érdekes jószág... Nekem az fura benne, hogy a szögletes formához rajzoltak egy kerek számlapot...

"In God we trust. All others must bring data"

(#211781) fagyalllo válasza consono (#211780) üzenetére


fagyalllo
őstag

A forma szögletes, de él nem nagyon van az órán, mintha megfolyt volna a napon, csupa ív mindenhol. Nagyon szokatlan a Seikótól, persze már kifutott, régebbi modell.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#211782) SOAD19


SOAD19
addikt

Kellemes meglepetés ért ma reggel. Adott a Glycine automatám, amit nem nagyon hordok egyelőre elsődleges óraként, viszont tegnap itthon voltam egész nap és felcsatoltam, gondoltam egy kicsit használom, járatom már. Természetesen állt, de kis idő múlva elkezdett járni, majd beállítottam az időt. Egész nap rajtam volt, de mivel itthon voltam, és nem mozogtam túl sokat, azt gondoltam, hogy másnap reggel már biztos nem fog járni. Tévedtem. Ez alapján, elég hatékonynak tűnik a felhúzása.

[ Szerkesztve ]

(#211783) válasza fagyalllo (#211774) üzenetére



őstag

Hát azaz alarm lehetett volna GMT

(#211784) Empsepo válasza soldier2 (#211779) üzenetére


Empsepo
senior tag

Én is lassan inkább eladogatom őket.

:D

(#211785) olajbogyo


olajbogyo
aktív tag

Sziasztok!

Sikerült végre "atompontos" jelet állítanom az órán. Köszönök minden segítséget nektek, mindent végig próbáltam, amit javasoltatok, de a végső jónak bizonyult javaslatot "TimeCenter" társunk adta meg.
Ezúton itt, ezen a felületen is megköszönöm neki :R
Azért elmondom, hátha valakinek jól jön, hogy mi volt a megoldás. Nos, a városkódnak "PAR" álláson kell lennie itthon a lekérdezés alatt, és mivel az enyém nem ott állt ezért nem is ment. Amint oda állítottam máris működik az együtt járatás.

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#211786) pulutodurumo válasza olajbogyo (#211785) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ja, hát Tokióra állítva még jó hogy nem talált jelet. Az pöttyet messzebb van. :D

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#211787) merqree válasza pulutodurumo (#211786) üzenetére


merqree
őstag

Háááát alapból Londonra volt nekem állítva, nem hiszem, hogy neki Toki-óra volt :-)

(#211788) olajbogyo válasza pulutodurumo (#211786) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!

Az, akár még igaz is lehet........ :D

Sajna, már fingom sincs mire volt állítva, mert csak egyből odatekertem......

Én meg már azt hittem, hogy mivel "kismoszkva" a neve Salgótarjánnak ugye, nem alaptalanul....
No, szóval azért nincs jelem, mert innen max, csak eltekinteni lehet nyugat felé, de onnan jelet kapni, azt náne..... ;)

[ Szerkesztve ]

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#211789) djeperto válasza olajbogyo (#211788) üzenetére

:DD

"there are more jacks then one at the fair..."

(#211790) futizoli


futizoli
tag

Meranom oldalára került fel ma szálcsiszolt 710-es amphibia tok, többen érdeklődtek itt ilyesmi iránt. Gyorsan el fog fogyni...

(#211791) Polarstar válasza futizoli (#211790) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nézem!

Nem látom őket kiemelve.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#211792) Mercutio_ válasza Polarstar (#211791) üzenetére


Mercutio_
félisten

Special Action-ban van, ha jól tippelem ő az

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#211793) futizoli válasza Polarstar (#211791) üzenetére


futizoli
tag

Simán alkatrészek/tok menüben:
brushed case

[ Szerkesztve ]

(#211794) dzsi23 válasza olajbogyo (#211785) üzenetére


dzsi23
addikt

Ez mondjuk eléggé triviális... a leírás szerint is az a második lépés használatba vételkor, hogy ellenőrizzük az időzónát (első a töltöttségi szint ellenőrzése), és csak a 3. lépés a vétel ellenőrzése. Ezzel kezdődik az egész leírás, de mindegy, a lényeg, hogy már megy minden! :D

(#211795) Mercutio_ válasza futizoli (#211793) üzenetére


Mercutio_
félisten

Meranom Zulu/Nato szíjai milyen minőséget képviselnek, lehet tudni?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#211796) olajbogyo válasza dzsi23 (#211794) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!

Nos, szerintem az lenne "triviális" hogy egy teljes magyar leírást kapjak, én a tuskó, aki nem tud angolul. Mivel ugye te sem egy magyar leírást tallóztál ide, gondolom te sem találtál. De tényleg mindegy, a lényeg, hogy már megy, és végre én is megértettem a működését a csökött agyammal.
Köszönöm, a segítségeteket még egyszer!!

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#211797) Polarstar válasza Mercutio_ (#211795) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem tudom milyen, de ez az a szíj konkrétan, amit a katonáknak is adnak az óráikhoz.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#211798) csabulaxi válasza olajbogyo (#211796) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Én a helyedben írnék "Timecenter" Bélának, hogy rossz kezelésit kaptál és postázzanak egy jót.
Nem is értem, szerintem olvassa a fórumot miért nem vette fel a kapcsolatot és cselekedett, hisz leveleztetek is ezek szerint. :F

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#211799) futizoli válasza Mercutio_ (#211795) üzenetére


futizoli
tag

Meranomtól egy órám érkezett zuluval, szerintem elfogadható a minősége. Nincs viszonyítási alapom, nem igazán rajongok a zulu szíjjakért.

(#211800) olajbogyo válasza csabulaxi (#211798) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!

Mivel, végül nem tőle vettem meg az órát, én azért is hálás vagyok, hogy segített ebben az "atomizálásban".
A Schneider Óra-Ékszer Kft-től vásároltam(Sopron), mert ott 120 volt akciósan, ellentétben a TimeCenteres 134 ezrével. De bevallom férfiasan, hogy már szégyellem is magam, hogy nem tőle vettem meg, akár még drágábban is...
Igen leveleztünk, mert ajánlottad őt, és én írtam is neki. Mivel privát üzenet, nem ide tartozik, de annyit elmondhatok, hogy sok sikert kívánt hozzá, és elmondta azokat a buktatókat, amik a szlovák beszerzéssel járhatnak. Végül nem is ők lettek, hanem az említett cég. Ennek ellenére, valószínűleg olvasta a bénázásomat az atomizálással, egy újabb privátban segített, és elmondta, hogy ha nem megy így sem, akkor jelezzek, mert segíteni fog...
No, innentől kellemetlen ez nekem, és így utólag inkább adtam volna 14-el többet( nem vert volna földhöz), mert megérdemelte volna. De az tuti, hogy a következő órámat, vagy az asszonykám új óráját csak nála fogom megvenni, ez 100% :R

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.