Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#187051) daara válasza gipsztigris (#187047) üzenetére


daara
aktív tag

Köszönöm,karcolódás nagy negatívum nekem sajnos...ebayes dologér külön nagy köszönet!

ph_5.5,rbalint88 köszönöm a választ nektek is!

Valami ilyesmi órát szeretnék 40mm tok átmérővel de nem igazán találok..

pl ilyesmiSeiko Fifty Five Fathoms

[ Szerkesztve ]

(#187052) sipi83 válasza SOAD19 (#187042) üzenetére


sipi83
aktív tag

Köszi! Tök jól néz ki így "világító" karakterekkel, high-tech csendélet a hóesésben! :C

(#187053) gipsztigris válasza ricsik (#187050) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nem lehet tudni mit-miért csinálnak. :) Ebay eleve korlátozott választék és nem mindent küldenek Mo-ra.
A webshopból viszont 35 dollár postáért elküldenek mindent.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#187054) ph_5.5 válasza daara (#187051) üzenetére


ph_5.5
aktív tag

Én egy Deep Blue-t vettem helyette (Master Explorert) . 200 euroért már zafíros. (csak a hasonló kinézet miatt linkeltem ezt a típust)

(#187055) fagyalllo


fagyalllo
őstag

Recraft Solar SNE447:

Az automatáknál is igazán leszokhatnának a hitvány mutatókról és a Lumibrite teljes mellőzéséről, rengeteget dobna az amúgy is nagyon jópofa órákon. A fotókról nem egyértelmű, a tok gyárilag koptatott fekete bevonatot kapott.

Coutura Solar:

[ Szerkesztve ]

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#187056) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Sziasztok!

Seiko órát honnan érdemes rendelni? Tudtok jó webshopot ajánlani?

Köszi:

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#187057) alphaville válasza Deskdiver (#187039) üzenetére


alphaville
aktív tag

Drága, jó M-Force! Az egyetlen óra, amelynek megbántam az eladását.
Illetve vérszegény Luminox-ra cseréltem. Így alakult, spongyát rá! Ismerősöm jóvoltából az új Subaru-limited dobozzal, papírokkal 100ezerért az enyém lehetne. Bár semmi szükségem még egy automatára, de számomra ez olyan, mint a komondor; kell egy a háznál.

(#187058) TaylorPro válasza fagyalllo (#187055) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ez határozottan tetszik! Saját?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#187059) fagyalllo válasza TaylorPro (#187058) üzenetére


fagyalllo
őstag

Nem, csak megfordultak nálam. Amerikai modell mindkettő, ezen a környéken nem kapható.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#187060) TaylorPro válasza fagyalllo (#187059) üzenetére


TaylorPro
addikt

ebayen amazonon lehet kapni. Tetszik ez a atikolt beütés.

[link]

Pixel 8 Hazel

(#187061) gipsztigris válasza alphaville (#187057) üzenetére


gipsztigris
addikt

Múltkor azt mondtad,hogy a Luminox frankó volt. :) Miért volt vérszegény?

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#187062) Deskdiver válasza alphaville (#187057) üzenetére


Deskdiver
senior tag

Emlékszem még rá. :) Egy Atacama-ra cserélted el. Nem a te hibád. Ereszthetett az egyik tríciumcső benne az homályosította el az ítélőképességed. :D Tudod te is ,hogy csak idő kérdése és visszakerül egy M-Force a csuklódra. Az ellenállás hasztalan. :D

(#187063) alphaville válasza Deskdiver (#187062) üzenetére


alphaville
aktív tag

Olyannyira hasztalan, hogy az imént adtam fel egy "keresek" hirdetést az Óramutató csoportban hatásos videóval. Hátha! :D

TIGRIS:
Az M-Force viszonylatában vérszegény. Más karakter a két óra, nagyon más! :K

[ Szerkesztve ]

(#187064) pikkubee


pikkubee
tag

Egy pár körös svájci kitérő után visszatértem a japán vonalra. Az skx most már tuti maradós lesz, majd kap egy 6r15-öt még idén. A SARB-bal még barátkozom, de ez a két óra megállja a helyét minden szituációban :K :))

(#187065) schawo válasza fagyalllo (#187055) üzenetére


schawo
titán

Vicces ez az első világháborús field design egy ilyen modern japán stílusban előadva :D

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#187066) gipsztigris válasza alphaville (#187063) üzenetére


gipsztigris
addikt

Egyszer veszek én is egy Deltát, az legalább jó nagy! :)
Már többször rángatta az Ördög a bokámat miatta, de valahogy mindig ellenálltam. Akinek az első Orientes kapcsolata egy Mako XL volt, az nehezen tudja elhinni, hogy létezik komoly Orient is! :D

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#187067) KelemenUhr válasza Deskdiver (#187032) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Nos, arra jutottam, hogy LLD. :K Minden más úgyis csak pótlék lenne és persze jó móka cserélgetni az órákat, de minek, ha van olyan, amire évek óta vágyom és tökéletesen passzolna hozzám és minden szempontból tökéletes lenne számomra. :)
Jövőre valószínűleg elvégzem az orvosit, megkapom végre a diplomát, azt gondolom, hogy a diplomaosztó egy olyan jeles alkalom, amikor stílszerű lenne meglepnem magam valami maradandóval. Most még évről-évre volt annyi szabadidőm, hogy elutazgassam az összerakott pénzalapot, hát jövőre időm már nem lesz, így kárpótlásul előtérbe kerülhet az órázás. Illetve lehet, hogy a család is besegít egy kicsit a diplomaosztó alkalmából, esetleg gravíroztatjuk, ezt úgyis megtartom. :K
A dátumos/dátum nélkül dilemma lesz majd napirenden, mert én szeretem és használom is a dátumot az óráimon, viszont az LLD egyértelműen szebb és autentikusabb nélküle. Aztán ahogy olvasom, nem olyan egyszerű dátum nélkülit találni, szóval lehet, hogy a kérdés magától megoldódik.

A múltkori G.Gerlach projectet mondjuk sajnálom, hogy meghiúsult, esetleg addig is egy ilyen Navigator-t vagy a Hamilton Traveller GMT-t, vagy bármit ami tetszik és könnyen, minimális buktával továbbpasszolható a megfelelő pillanatban - szívesen kipróbálnék, majd látjuk, hogy hozza az élet.

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#187068) ricsik válasza KelemenUhr (#187067) üzenetére


ricsik
őstag

Élőben is láttad, felpróbáltad már?
Nekem is nagy kedvencem. Volt.
Élőben valahogy nem adta úgy, ahogy fotókon, videón.
Elmúlt a szerelem.

(#187069) #45302528 válasza KelemenUhr (#187067) üzenetére


#45302528
törölt tag

Tavaly nyáron 2.565 euroért ment el egy hordatlan LLD no date. :Y

[link]

(#187070) Sanyi.mTs válasza alphaville (#187057) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Melyik az új? Az EL0A004B?

(#187071) KelemenUhr válasza ricsik (#187068) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Láttam persze sokszor más csuklóján, kirakatban, volt ahol ki is kértem felpróbálni. Nekem élőben még jobban tetszik, mint képeken. Egy ékszer.

intruder77: Na igen szóval kb. erről van szó. A használtak ára is sokkal borsosabb.

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#187072) ZiD válasza ricsik (#187068) üzenetére


ZiD
tag

+1

(#187073) vadászcsiga válasza KelemenUhr (#187067) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Van az, csak nem olcsó. 7-800 ezer Ft egy nodate LLD.

(#187074) m3tr0


m3tr0
senior tag

Fontos!

Ez létezik srácok? Eredeti,Hong kongból...nincs ÁFA és vám?! :Y

[link]

mod: azt hittem onnan nincs :DDD Az olcsó kínai óra,akkor hogyan jön be Áfa nélkül? Csak kérdezem.

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#187075) Lauda válasza m3tr0 (#187074) üzenetére


Lauda
félisten

Ha nem akad fenn nincs. Egyébként van.

(#187076) Lauda válasza m3tr0 (#187074) üzenetére


Lauda
félisten

Bizonyos értékhatár alatt nincs áfa fizetési kötelezettség. Afelett meg átcsúszik, ha szerencséd van. Sok ennél jóval drágább óra is simán átjön.

(#187077) m3tr0 válasza Lauda (#187075) üzenetére


m3tr0
senior tag

Közben megtaláltam a választ...logikus.(európai raktár :DDD )

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#187078) fagyalllo


fagyalllo
őstag

Az első képek alapján az új Seiko UFO órák csak a szokásos krumplinak tűntek, mostanában több modell is megjelent ilyesmi formában.
De végre vannak rendes fotók oldalról is, így már egész más képet mutat, sokkal izgalmasabb a forma!

yeomanseiko galéria



Vagy az SRPB21 és társai:

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#187079) @mriya@ válasza fagyalllo (#187078) üzenetére


@mriya@
őstag

Huhúúú, ez az első! :Y

Ez ugrott be róla egyből. :C

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#187080) bucsher válasza m3tr0 (#187077) üzenetére


bucsher
őstag

Valahogy oda is be kell hozni...

In the pipe - five by five!

(#187081) Lauda válasza fagyalllo (#187078) üzenetére


Lauda
félisten

Jól néznek ki!

(#187082) Sungoo válasza pikkubee (#187064) üzenetére


Sungoo
addikt

Kb ez a készlet lesz nálam is, kiegészülve egy kis ötössel a melós mindennapokra. :)

(#187083) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

Ennek a szíjnak mi a neve, hogyan keressem, még nem találkoztam vele?

[link]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#187084) fagyalllo válasza csabulaxi (#187083) üzenetére


fagyalllo
őstag

Marha jól néz ki! [link]

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#187085) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

azt olvastam, hogy mivel kijött az új Orient búvár, beszüntették a 300M-es gyártását, aki akar venni húzzon bele.

Akinek meg van sárga számlapos az szóljon nekem.

[link]

fagyallo
tényleg nagyon dögös, bár az az érzésem, hogy kell mellé egy ultrahangos mosó. :)

[ Szerkesztve ]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#187086) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

:F
[link]
[link]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#187087) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

ha már kompresszor, ez legalább kinéz valahogyan :D
[link]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#187088) nagynorbi válasza csabulaxi (#187087) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Azért a Pontos S diver sem kutya :)

(#187089) squir


squir
aktív tag

Egyik sem compressor, illetve super compressor tokos.
Kétkoronás-belső lünettás búvárórák

(#187090) apuc válasza csabulaxi (#187085) üzenetére


apuc
őstag

Tuti, hogy lesz új Saturation,brutál áron picit modernebb új forma, meg új Mako XL 2-es,újabb húzható werkes erre fogadni mernék. ;)

[ Szerkesztve ]

(#187091) nagynorbi válasza squir (#187089) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Mea Culpa... Nem értek az órákhoz, csak tetszenek :B

(#187092) csabulaxi válasza squir (#187089) üzenetére


csabulaxi
senior tag

biztosan úgy van, ahogy írod
én csak gyorsan görgettem a cikket és a az ide beszúrt kép fölötti compressor szó rögzült, akkor rossziul
de nekem minden kompresszor, amin két korona van és régies, mint palik Lacinak amit odatoltak a forma1-es kocsihoz az neki kompresszor volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#187093) squir válasza nagynorbi (#187091) üzenetére


squir
aktív tag

Nem baj az. Ha érdekel, ezt a két anyagot fusd át:

[link][link]

Röviden: EPSA szabadalom, nem a két korona a lényeg, hanem a tok zárórendszere

Csabulaxi: mert így rögzült az elnevezés, a két koronához kötik (létezett ilyen tok egy koronával is). Ha kíváncsi vagy rá, a fenti két linken frankón le van írva + rakat kép

szerk: nem mutatja a hátlap belsejét így nem látni, de attól még lehet, hogy a JLC ezt a rendszert (vagy változatát) használja hozzá

[ Szerkesztve ]

(#187094) fagyalllo


fagyalllo
őstag

Grand Seiko 9S használati útmutatóból (PDF):

"If a quartz watch resembles an airplane,
A mechanical watch is like a bicycle"

:) :)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#187095) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Tissot Luxury Powermatic órám, és elgondolkoztam, hogy lecserélem a barna szíjat egy feketére átmenetileg, hogy jobban passzoljon a fekete zakómhoz.
Esetleg tudnátok ajánlani hozzá szíjat? Ahogy nézem 22mmes kell bele, és a Hirsch márkát többen is emlegettétek, de kicsit elvesztem a kollekciójukban. :)

(#187096) Szulita28 válasza -cobra- (#187095) üzenetére


Szulita28
senior tag

Hagyd a fenébe a Hirsch-et, keresd M1ó kartácsot, hogy csináljon neked vmi frankót ;)

fagyállló,

T(r)old tovább a biciklit ;] :D

[ Szerkesztve ]

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#187097) Szivacs85 válasza fagyalllo (#187094) üzenetére


Szivacs85
tag

az LOL :D

ELADÓ: MSI 1050TI 4GB OC és egy hibátlan Ati HD 4670 videokártya

(#187098) Rexton válasza fagyalllo (#187055) üzenetére


Rexton
tag

A Coutura Solart véletlenül nem mostanában adtad el? :D

(#187099) fagyalllo válasza Rexton (#187098) üzenetére


fagyalllo
őstag

Igen, azért is mertem utólag megmutatni. :)
Kicsit féltem tőle, integrált szíj, köves korona, de élőben nagyon jól nézett ki.

Szulita28: Van humoruk! :) De komolyra fordítva a szót, nagyon szép, részletes útmutatót készítettek, becsülettel leírják a mechanikus órák működésére hatással levő dolgokat, összehasonlítottam egy Rolex leírással, ott csak ne áztasd be, állítsd be és időnként vidd szervizbe, a többiről nem kell tudnod, nem kell értened.

[ Szerkesztve ]

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#187100) h_benjamin


h_benjamin
aktív tag

Üdv vettem egy Timex Expedition Scout 40mm-es órát és ügye a mutatóknak világítania kellene de nem nagyon világít. Kb mennyi idő amíg sötétben is szépen látom mennyi az idő? Vagyis mikor kezd el "világítani"? nem tartom dobozában mindig éri a fény.

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.