Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#72951) KoNZoLik@ válasza opr (#72947) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

:DDD Így van, biztosan jól fogsz dönteni👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#72952) balazs025 válasza opr (#72947) üzenetére


balazs025
senior tag

Rendeld meg mindet online, aztán majd összeveted megfelelő körülmények között, és amelyik a legjobb megtartod, a többit pedig visszaküldöd. ;]

Természetesen csak vicceltem, mielőtt komolyan vennéd. :D

[ Szerkesztve ]

(#72953) Drp81


Drp81
aktív tag

Lehet hülye kérdés, de hol lehet megnézni a gépen a Store-ban a Deal-os játékoknál, hogy meddig van az akció? A PS4-nél az adott játék címe alatt oda volt írva.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#72954) LÁZ válasza Drp81 (#72953) üzenetére


LÁZ
addikt

itt is írja, csak nem alatta, hanem vhol mellette, offers ends, vagy vmi ilyesmi 😉

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#72955) Wolfy33 válasza polonic (#72901) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Csak pár év. :)

(#72956) hyggelig válasza ProEvoFan (#72950) üzenetére


hyggelig
senior tag

Lemezes

(#72957) Frod válasza hyggelig (#72948) üzenetére


Frod
addikt

GG!

A rendelésedről viszont most eszembe jutott ránézni a KV-ra - mert amióta itt már szinte mindenkinek van gépe nem figyelik annyira gyakran a haladást - már én is kevesebb, mint 1 hónapra vagyok sorrakerülés ügyileg. *.*

"...A következő szállítmány beérkezése miatt a 2021.02.08. 23:47-ig leadott rendelésekkel kapcsolatban fogunk egyeztetni ügyfeleinkkel az elkövetkezendő napokban....
Az információ 2021.06.29. 11:45-kor került frissítésre."

Do you see the white shadow?

(#72958) opr válasza balazs025 (#72952) üzenetére


opr
veterán

Rohogni fogsz, de eskuszom atfutott a fejemen, hogy a top3 jeloltet megrendelem -mindet mashonnan- es megtartom a legjobbat es kesz. Az a baj, hogy annyira kreten vagyok, hogy van lelkiismeretem, es nagyon fosul ereznem magam, ha megjatszanek egy ilyet. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#72959) EnterR válasza opr (#72958) üzenetére


EnterR
veterán

Ne legyen. Végülis ez nem egy joghézag.

PSN ID: marquuard

(#72960) balazs025 válasza opr (#72958) üzenetére


balazs025
senior tag

,,van lelkiismeretem, es nagyon fosul ereznem magam, ha megjatszanek egy ilyet" Igazából ezért is írtam, hogy vicc, mert én is így vagyok vele, hiába teljesen törvényes. Pedig simán vannak olyan cégek, akik akár meg is érdemelnék, de valahogy sose fogom ezt meglépni. Pedig bizonyos helyzetekben sokat könnyítene, mint ahogy most rajtad is tudna segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#72961) bandi0000 válasza opr (#72958) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Lemaradtam az elejéről, de mértnem vársz, és raksz hozzá még egy kis lövét? Már nem turkálni akarok a zsebekbe, a mostani oledemet is úgymond "hitelből" vettem, de persze nem áruhúzi, de nem bántam meg, van itthon egy 7000-es szériás LG, tavalyi, de okádék a képe, és persze nyilván oled után minden szar, de egy ilyen konzolhoz faszántos tv-t vennék az biztos, meg úgy általában a sima tv nézésnél is sokkalta jobb élményt nyújt

Amúgy innen apróról nem gondolkoztál venni? Van sok 2 kiló körül, ami nagyobb kategória mint a linkeltek és garival, persze oledet nem vennék használtan, de pl ez a Q szériás samu már jó is lehetne

A visszaküldéssel kapcsban: Engem inkább az eljárás zavar, visszavinni/küldeni, kitölteni a papírt és malmozok, hogy kapjam vissza a pénzt, amit legtöbb esetben elhúznak 30 napig simán

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#72962) Drp81 válasza LÁZ (#72954) üzenetére


Drp81
aktív tag

OK, thx, meg fogom nézni este.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#72963) Kendek válasza bandi0000 (#72961) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem kevesen lennének hajlandóak elpostázni neki egy tévét Angliába. :DDD

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#72964) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

Bloober & Konami kooperáció: [link]

Lehet Kojima helyett ők szállítanak egy új Silent Hillt?

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#72965) LÁZ válasza Drp81 (#72962) üzenetére


LÁZ
addikt

egyébiránt az applikációban is írja az adott játéknál 😉

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#72966) bandi0000 válasza Kendek (#72963) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Jó hát akkor az angliai harverapro :D

Xbox One: bandymnc

(#72967) bexinho23 válasza opr (#72911) üzenetére


bexinho23
őstag

2017 végén vettem egy Panasonic TX-50ex700E 4k-s tv-t. Prohardver topikban ajánlottak, VA paneles. Akkor 270 ezer volt MM-ben, akcióban 230 ezerért tudtam elhozni. A mai napig imádom. Falra van téve, picit magasabbra sikerült (10-20cm) tennem, mint akartam, de lefelé döntve sem 100% szemből nézve sincs képminőség romlás.

Nyilván a másik szobában lévő LG Oled C9-hez nem ér fel, de pár perc nézés után a Panának a feketéjére is simán lehet mondani, hogy mélyfekete feketére. Legalábbis nekem ez a benyomásom a VA panelről.

(#72968) opr válasza bandi0000 (#72961) üzenetére


opr
veterán

Rovid, tomor verzio:
- Perpill albiban lakok, ami kb barmikor valtozhat, tehat nem akarok olyan kiadast megejteni, ami "felesleges", mert par even belul ha minden jol megy, sajat haz lesz a dologbol. Amikor ez megtortenik, akkor akarok egy nagyon fasza TV-t venni, ami konkretan arra a helyszinre, azokra a korulmenyekre idealis. Addig nem erdekel.
- Amiert pont most, az az, hogy a jelenlegi szinten alsokategorias TV-m erosen haldoklik. Most epp sikerult ujjaeleszteni, de ki tudja meddig tart, es a TV fontos, mert azon jatszik egyutt a csalad a PS-el, illetve azon nezzuk egyutt amiket egyutt nezunk.
- Angliaban elek, igy az apro kiesik, plusz hasznaltat amugy sem szeretnek, mert valami brutalis otvar a kinalat. Sose fogom megerteni, hogy sikerul embereknek osszeb@szni ilyen szinten a TV-t. Kb olyan, mint a hasznalt okostelefonpiac, azzal a kulonbseggel, hogy azt ertem, hogy egy okostelefonnak hogy tori ossze ennyi ember a kijelzojet, meg miert karcos a mindene.

Szoval egy szamomra idealis, de olcso, "eldobhato" TV-re van szuksegem, ami kiszolgal valahol az 1 es 4 ev kozotti idotartamban.

bexinho23: Koszi az infot! :R

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#72969) Lackooo84 válasza opr (#72968) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Egy belépő 50-55 colos samu tökéletes erre a célra... Nekem is az van, VA, a fekete sötét, nem foltos, nem felhős, és bárhonnan nézem nem torzul a színe.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#72971) opr válasza opr (#72968) üzenetére


opr
veterán

Muszaj volt leirnom, hogy most epp eletre kelt... Muszaj volt. NYILVAN azonnal bedoglott megint a rohadek. :W

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#72972) hombre[EU] válasza opr (#72968) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én láttam egy ilyet [link] télen, ps pro volt rákötve...nagyon korrekt képe volt árához képest. mondjuk akkor euróban ez alatt volt egy kicsivel, nem tudom mekkora a budget

Life, Uh, Finds A Way

(#72973) opr válasza hombre[EU] (#72972) üzenetére


opr
veterán

Es itt jon be a kepbe a relative ujdonsult masik maniam... Nem szeretnek kinai markat. Par eve nem voltam ennyire finnyas, de mara ez mar majdhogynem elvi kerdes nalam. Ha tehetem, racionalitas talajan belul a leheto legkevesbe tamogatom a micimacko rezsimet. Ennel jobban nem akarok belemenni a dologba, mert a politika nagyon nem idevalo, de a lenyeg annyi, hogy hisense, tcl, vivo meg egyeb dolgokat hanyagolom, akkor is, ha cserebe kevesebbet kapok a penzemert. Amig van masik, hasznalhato megoldas, ehhez tartom magam.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#72975) Toncsi92 válasza Frod (#72957) üzenetére


Toncsi92
tag

Én szoktam figyelgetni még KV-t a mostani frissítés előtt 18-án frissítettek előtte pedig júni 4-én tehát a lemezes ps5 konzolokból úgynézki hogy heti szinten kapnak készletet igaz a digitálisat is elég sűrűn kb 2 hetente frissítik az előrehaladást én digitálisat rendeltem tőlük ahogy számolgatok körülbelül decemberre jövő év január februárra fogom megkapni ha ilyen ütemben halad a gyártás de addig bőven elvagyok a ps4 pro-val meg mire ideér lehet jön még pár újabb ps5 cím így már lessz mivel toljam ps5-ön is :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv

(#72979) kIsDe`


kIsDe`
tag

PS Plus Július
A Plague Tale: Innocence (PS5),
Call of Duty: Black Ops 4 (PS4)
WWE 2K Battlegrounds (PS4)

[ Szerkesztve ]

(#72980) bobby45


bobby45
tag

Volt software update a q80t-n, de a warzone hdr probléma továbbra is fent áll... Azért ez elég gáz hogy ki be kell kapcsolgatni ha azt akarja az ember hogy 120hz legyen :F
Gratulálni tudok csak a Samsungnak...allandoan van valami gebasz..

(#72981) KaitouP válasza kIsDe` (#72979) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Nem látom még sehol kint hivatalosan. Forrás?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#72982) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

Egy barátomnak szeretnék segíteni ps plus collection-el mert még nem jött meg neki a PS5-je. Megoldható ez még vagy már “bünti” jár érte? :R

(#72983) 3L1T3 válasza opr (#72968) üzenetére


3L1T3
addikt

Sony fejlesztőként miert nem kersz egy Sony TV-t? Vagy az irodabol?

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#72984) tboy93


tboy93
nagyúr

No, greedfall ps5 patch is az ff vii utjara lepett, akinek plusbol van meg a jatek az nem jogosult az ingyen nextgen patchre :W

(#72985) jookomak válasza tboy93 (#72984) üzenetére


jookomak
őstag

A ps plusos ff7-hez lehet csak ps5 upgradet venni? Store-on, vagy spiderman módon játékon belül van?

(#72986) RangerFox válasza jookomak (#72985) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nincs ilyen, veheted teljes áron.

(#72987) Frod válasza kIsDe` (#72979) üzenetére


Frod
addikt

BO4?
Kampány nélkül minek, az a játék már akkor halott volt amikor kijött + a Warzone miatt most lényegében teljesen felesleges is. Nagyon remélem ez csak valami hülye pletyka.

Do you see the white shadow?

(#72988) zkxdn válasza Frod (#72987) üzenetére


zkxdn
őstag

Hogy újra 'életre kapjon a multi" :DDD :P

(#72989) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

És hivatalos, tényleg ez lesz:

Plague Tale király de a többi meh.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#72990) .LnB válasza KaitouP (#72989) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kál of Dáti! Az! Az aztán kellett! :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72991) Frod válasza KaitouP (#72989) üzenetére


Frod
addikt

A Plague Tale miatt - bár gépem még nincs hozzá - csöndbe maradok, de... -.-

Do you see the white shadow?

(#72992) Pferi


Pferi
senior tag

Hát, az előzőleg kiszivárogtatott 3 játéknak jobban örültem volna... Ok, az egyik egyezik de akkor is...😥

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#72993) KaitouP válasza .LnB (#72990) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Erre még én is azt mondom, hogy hatalmas ökörség volt bedobni ezt a PS+-ba. :U Senkit nem érdekel már a BO4, lőtéri kutyát se.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#72994) vonSux válasza KaitouP (#72989) üzenetére


vonSux
őstag

Ebben a hónapban sem kell bajlódnom a +letöltéssel :D A plage tale-t ajánlom annak, aki nem játszott vele. Minden hibájával együtt tök jó meglepetés volt, amikor kijött.

(#72995) opr válasza 3L1T3 (#72983) üzenetére


opr
veterán

Mert ez magan felhasznalasra van. Van ceges kedvezmeny, de a dolgozoi boltban foleg felsobb kategoriaju TV-k vannak, amik meg a kedvezmennyel is fajnak. (plusz a szallitasi idok kriminalisak a dolgozoi boltbol, csoda lenne, ha 1,5 het alatt ideerne...)
Majd ha egyszer ugy lesz, hogy OLED lesz es meg itt dolgozok, akkor majd biztos igenybe fogom venni, mert £1000 feletti kategoriakban eleg jo ajanlatok vannak. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#72996) Frod válasza KaitouP (#72993) üzenetére


Frod
addikt

+1
Fel nem foghatom ki és miért gondolta úgy, hogy jó lesz most a BO4.
(pre-Warzone előtt esetleg, de már az is több, mint egy éve lett volna)
Általában ami nem érdekel Plus-os cím arra csak vonom a vállam, ez most viszont rendesen felhúzott :D

Do you see the white shadow?

(#72997) Marky18 válasza bobby45 (#72980) üzenetére


Marky18
aktív tag

A Sonynak gratulalj, mert ez minden kijelzon fennall. Nem tudni, hogy az SDK hibaja/megkotese vagy valami fw bug.

(#72998) ProEvoFan válasza KaitouP (#72989) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hol az Uncharted The Lost Legacy??? :W
Ez így lóf@sz...

(#72999) .LnB válasza KaitouP (#72993) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csaptam volna akkor már mellé egy random Ubisoft játékot is. Ha már lúd... ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#73000) KaitouP válasza .LnB (#72999) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

:DDD Mondjuk egy Vaccs Dogsz 2-t mi?

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.