Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#73651) thrill válasza ImACeltic (#73645) üzenetére


thrill
tag

"Viszont még a nyárra ígérnek egy eventet a nagyobb exkluzív játékokkal."

Ezt hol látod, hogy ígérik?

(#73652) Snike


Snike
aktív tag

Az lemezsajátosság, hogy van amit a PS5 irgalmatlanul hangosan pörget, és van amit szinte hangtalanul?
Kíváncsi vagyok hogy ez kihatással van-e a gépre illetve a lemezre...
Köszi a válaszokat!

PS5, mert az jó! :)

(#73653) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Tapasztalt valaki lassulást a storeban? Kb egy hete nem kapcsoltam be a gépet, le akarom húzni a ps játékokat kb 1/3 annyival tölt le. Storeba a képek nem jelennek meg, nagyon lassú lett.

(#73654) Szabi® válasza Snike (#73652) üzenetére


Szabi®
addikt

Nincs, ilyen már volt a Ps4 Pro-nál is.Játékok telepítésénél is volt amelyiknél nagyon hangosan pörgette fel, másikaknál meg tök halkan és ugyanúgy települt.
Sztem ez valami írási sajátosság lehet.

(#73655) Kendek válasza Snike (#73652) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A hangerő az a pörgetés sebességétől függ. Ami kapcsolatban áll a lemez típusával (egyszerűsítve; PS4-es vagy PS5-ös) és állapotával (ami nehezebben olvasható azt lassabb pörgetéssel próbálja kompenzálni), illetve az olvasási sebességgel. Aktív telepítés közben a leghangosabb (ami a csövön kifér), akár több mint fél óráig is eltart az adatmásolás, utána már nem fogja ezerrel pörgetni, csak ellenőrzi a lemez meglétét.

<-ƘƘ->

(#73656) KoNZoLik@ válasza Snike (#73652) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nincs két egyforma lemez, te nem látod szabad szemmel, de ha már csak egy tized milliméteres deformáció van a lemezen, már akkor is jobban "rezonálhat" illetve hangosabb a meghajtóban,tehát igen normális jelenség, és semmi baja nem lesz sem a gépnek, sem a lemeznek!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#73657) Kendek válasza Bencus88 (#73653) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Tegnap töltöttem le ilyentájt egy 40+ GB-os játékot. Eleinte tényleg nem hasított, 10-20 MB/s (80-160 Mbps) amit a router írt és háromnegyed órát jelzett a PS. Aztán megemberelte magát, mert elég hamar végzett, és visszanézve a grafikont, 40 MB/s (320 Mbps) felett szedte le a nagyját. Ennél gyorsabban nem nagyon szokott nálam jönni, pedig 500-as netre van kötve.

<-ƘƘ->

(#73658) TXT válasza Kendek (#73649) üzenetére


TXT
őstag

Koszonom! :R

Akkor ez ugyanazt tudja, csak lemezes formaban es 12e-ert a 22,5e helyett:

“ A Complete Edition tartalmazza a Metro Exodus sztori módját, valamint mindkét kiegészítőt (The Two Colonels, Sam's Story).”

[ Szerkesztve ]

(#73659) Bencus88 válasza Kendek (#73657) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Most megnéztem rest modban, és hibátlanul tölti a játékot! :R

(#73660) kona005 válasza Bencus88 (#73659) üzenetére


kona005
senior tag

Hali
PS4-es lemezes AC Valhalla es Dirt5 PS5 ugdrade ingyenes?

(#73661) Lackooo84 válasza Kendek (#73657) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Tegnap a Returnal 1.5GB frissítését vagy 5 percig szedte azt hittem kitépem a hajam...

The Truth is out there...

(#73662) tboy93 válasza kona005 (#73660) üzenetére


tboy93
nagyúr

ac tuti free, dirt passz

(#73663) Kendek válasza Lackooo84 (#73661) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A frissítéseket azokat valamiért mindig lassabban tölti. Ezt már mások is tapasztalták és jelezték, de én is meg tudom erősíteni, hogy ez így van.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#73664) kona005 válasza tboy93 (#73662) üzenetére


kona005
senior tag

Elvileg az is

(#73665) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

Ah, végre Sztét of Pléj, indie címekkel is. Nice.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#73666) -=Jam=- válasza Pferi (#73639) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Na, akkor szerencséd volt grat, lehet teszek én is egy próbát, bár itt pesten nem fűzök hozzá sok reményt! :D

(#73667) CptAdamica válasza Kendek (#73663) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én azt nem értem, hogy ha letölti a frissítést, után miért csiga módon zajlik a "másolás" fázis. Ratchet-nél is volt, hogy pár száz mega volt a patch és kb 5 percig "másolta".

Megyen!

(#73668) RangerFox válasza CptAdamica (#73667) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Két szó: byte patching

(#73669) EnterR


EnterR
veterán

Újabb fergeteges State of Play. Bár a legutóbbi Horizon-os tetszett, de nem teszem magasra a mércét most sem.

"Stay tuned throughout the summer though, as we’ll have more updates soon."

Okay. :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#73670) saelin


saelin
veterán

Úristen, ezek az UAV-ok mekkora fogyatékosságok a Black Ops 4-ben. Az ember bele lő egy tonna rakétát abba a sniper nest-be mire le sikerül szedni, de addig vagy 20x meghal mindenki tőle. Enélkül tök jó lenne a multi, de így csak skill spam.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#73671) ldave válasza EnterR (#73669) üzenetére


ldave
félisten

Nagyon egyszerű, megmondták előre, hogy a Deathloop lesz a fő téma, mellette pár indie és 3rd party játék. Ha a Deathloop nem érdekel, akkor nem érdemes emiatt fennmaradni, másnap is meg lehet nézni, hogy mi volt az a 3rd party, amit megmutattak.

A Slime draws near! Command?

(#73672) Frod válasza CptAdamica (#73667) üzenetére


Frod
addikt

Ez a PS4 legjobb feature-e volt, hogy ha esetleg együtt akart multizni a banda, és valakinél pont frissített, akkor a letöltés még so-so, de utána a "Copying" fázis lényegében olyan volt, hogy aznap este el is mehettél aludni. (pl Siege esetében simán csinálta 1-1,5 óráig)

Most ez komoly, hogy a hipergyors ssd teljesen ugyanezt csinálja Ps5-ön is? :D

Do you see the white shadow?

(#73673) ImACeltic válasza thrill (#73651) üzenetére


ImACeltic
őstag

[link] Fórumtárs be is másolta a hivatalos szöveget.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#73674) thrill válasza ImACeltic (#73673) üzenetére


thrill
tag

Igen láttam, de az nem pont azt jelenti amit Te írtál.
Csak annyit írnak, hogy jelentkeznek még a nyáron újabb hírekkel.

(#73675) ImACeltic válasza thrill (#73674) üzenetére


ImACeltic
őstag

Szerintem ez elég egyértelmű utalás rá. Most nyáron az E3-on meg akörül mindenki lerakta a saját lapjait, így a Sony-nak is le kell, hogy a hype versenyben ne maradjon le.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#73676) thrill válasza ImACeltic (#73675) üzenetére


thrill
tag

Így van, de ilyet akkor sem írtak. Csak feltételezés.
Sajnos a pletykák legtöbb része így indul az influencerektől, aztán több ezren kérnek számon olyat, amiről nem is volt szó.

Nincs kizárva, hogy lesz, sőt szerintem is lesz, de csak annyit mondtak, hogy jelentkeznek. Hogy milyen formában, meg mikor az kiderül. Legutóbb pl. erre a hétre ígérték tuti insiderek tutira az idei PSX-et, aztán nincs sehol.

(#73677) proly01 válasza KoNZoLik@ (#73656) üzenetére


proly01
őstag

Nagyon igénytelen az új avatarod!Mi ez egy patkány? :R

....Pr:)ly....

(#73678) KoNZoLik@ válasza proly01 (#73677) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Csak a te kedvedért lecseréltem 😅Amúgy az egy macska vagy mi volt...mindig megunom őket, de saját majd kb 2025-ben lehet nekem😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#73679) Szabi® válasza KoNZoLik@ (#73678) üzenetére


Szabi®
addikt

2025-ben ? ;] Te jó ég... Akkor nekem 2400-ban ,....Amikor már emberek nem is lesznek, csak robotok :D

(#73680) proly01 válasza Szabi® (#73679) üzenetére


proly01
őstag

:D :R

....Pr:)ly....

(#73681) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Semmiből, ma délután jött 24 akció a storeba.Kedd délután...ilyent még nem láttam mióta van Playstationom.
[link]
Storeban sincs említés róla.Ha nincs a psprice/kívánságlistám, nem is tudok az akciókról.
Érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#73682) EnterR válasza proly01 (#73677) üzenetére


EnterR
veterán

Az előző neve viszont jobb volt.

PSN ID: marquuard

(#73683) Szabi® válasza EnterR (#73682) üzenetére


Szabi®
addikt

"Edward Kelley" :K

(#73684) Bencus88 válasza Lackooo84 (#73661) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem ha minden rendben is 10 percig megy. Azértt ez túlzás, hogy 5 perc várwkozás sok :P

(#73685) EnterR válasza Szabi® (#73683) üzenetére


EnterR
veterán

Gondolom nem jött be a nagy PS5 charity, vagy mittudomén. :DDD ;]

PSN ID: marquuard

(#73686) wolf13


wolf13
őstag

Elkezdtem a Plague Tale -t. Az lenne a kérdésem, hogy a grafikai megjelenítés direkt olyan néhol , mintha 3D-s mozit néznék szemüveg nélkül ? Néha egy egy NPC is elmosódott , viszont a fű szinte mindig, de más tereptárgyak is. TV-n már változtattam a megjelenítés módot, amit még sosem kellett.

(#73687) ImACeltic válasza thrill (#73676) üzenetére


ImACeltic
őstag

Az insider, aki leakelte a csütörtöki eventet, az szerintem nem konkretizált, hogy mi lesz az, PSX vagy State of Play, ezt már az emberek szőtték hozzá a leakhez.

Amúgy igen, nem mondott semmi konkrétat most a Playstation, hogy mi lesz még a nyáron, de szerintem továbbra is egyértelmű.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#73688) EnterR válasza ImACeltic (#73687) üzenetére


EnterR
veterán

24 napja már felmerült a július 8, mint potenciális event. Persze ettől függetlenül lehet, hogy csak belenyúlt.

[link]

PSN ID: marquuard

(#73689) ImACeltic válasza EnterR (#73688) üzenetére


ImACeltic
őstag

Na, egy GTA V EE trailert adnék.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#73690) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#73691) polonic


polonic
félisten

Nem bírtam várni és elkezdtem a TLoU part 2-t és végig is vittem. A játék zseniális. A grafika, a kidolgozottság, a rendezés. Nagyon össze lett rakva.
A brutalitás, ami megjelenik benne, az komoly.
A sztorija viszont nem tetszik. Úgy értem, hogy az is rendben van. De nem jöttek be a történések. Talán egyelőre nem is tudom hova tenni az egészet.
És a kedvem is elcseszte egy kicsit. És tényleg nem tudok mással játszani. Elindítok egy másik játékot és kb 2 perc után abbahagyom

(#73692) centrino


centrino
aktív tag

GoT-t akartam végignyomni, de megvárom mostmár a Directors Cut verziót augusztusban, így a mostani akcióban behúztam PS5-re is az AC Valhallát. PC-n belenyomtam vagy 80 órát, majd videokártya eladás miatt nem folytattam.
Tervben volt, hogy az előző férfi karakter helyett most egy nőit indítok, és telepítés után ott fogadott a Continue...
teljesen váratlanul ért a cross-save funkció :Y

Bár nem biztos, hogy az eltervezett női range/asassin helyett visszaugrok az OP tüzes dupla lándzsa karakterbe, de mint lehetőség nagyon jó.

(#73693) ProEvoFan válasza polonic (#73691) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez ilyen. Ezt nem egy Playstation exkluzív okozta nálam illetve itt a topik lakóknál is voltak ezek a "problémák".

(#73694) EnterR válasza ImACeltic (#73689) üzenetére


EnterR
veterán

Nekem sincs problémám a GTA5-tel, sőt, már játszani akarom újra PS5-ön. Remélem jó lesz, ha hozza az RDR2-t (mármint a RAGE engine-t), akkor veszem is.

PSN ID: marquuard

(#73695) hombre[EU] válasza polonic (#73691) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát nekem így az akciójátékokat tönkrette maga körül :D
az a részletesség ahogy abban a játékban viselkednek,mozognak,sérülnek,lélegeznek az irányított és enemy karakterek...azt én már elvárom mindegyiktōl csak nem kapom meg

Life, Uh, Finds A Way

(#73696) ProEvoFan válasza hombre[EU] (#73695) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Max a következő Naughty Dog játéknál újból megkapod. :D

(#73697) ldave


ldave
félisten

Steelrising trailer: [link]
A Greedfall minden hibája ellenére szerintem egy szerethető RPG volt, remélem a Spiders képes tovább fejlődni és akkor ez is egy jó játék lesz.

A Slime draws near! Command?

(#73698) Dr. Venkman válasza ldave (#73697) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Bloodborne meets Nier meets szegény ember

(#73699) Lackooo84 válasza Bencus88 (#73684) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

1000-es nettel? Ne vicceljünk azé'... :DDD

The Truth is out there...

(#73700) Zsinder válasza ProEvoFan (#73681) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Ezeket az akciókat én se reklámoznám ;]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.