Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#72251) tboy93 válasza .LnB (#72249) üzenetére


tboy93
nagyúr

Most mondjam, hogy en meg ingyé szervaltam egy Valhallat meg egy Doom Eternalt? ;] Bar tudom hogy a farkasos orgyilkosos jatek teged nem mozgat meg különösebben.

(#72252) Peace válasza Frod (#72248) üzenetére


Peace
nagyúr

Én meg Anthem-től. Mondjuk meg se próbáltam meghirdetni. :DDD :DDD :DDD

(#72253) gulyasrobert válasza .LnB (#72249) üzenetére


gulyasrobert
csendes tag

Irtó nagy lehúzás volt egy remastered játékért meg egy 8-9 órás DLC-ért ennyit elkérni :D

(#72254) Mike válasza Deck (#72234) üzenetére


Mike
veterán

én nem lemezezek. akinek meg nincs pénze játékra, menjen kirándulni, ne otthon kockuljon
sokkal egészségesebb is

ennél egyébként vannak költségesebb hobbik is. évi 100-200 nem a világvége

[ Szerkesztve ]

(#72255) Deck válasza Mike (#72254) üzenetére


Deck
titán

Most versenyezni akarsz, hogy kinek van több pénze? Vagy melyikünk él egészségesebben?
Akik meg lemezeznek azok mind csórók?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#72256) tboy93 válasza Deck (#72255) üzenetére


tboy93
nagyúr

Akik meg lemezeznek azok mind csórók?

Most elvonulok a sarokba sírni.

(#72257) Deck válasza tboy93 (#72256) üzenetére


Deck
titán

Hát most jól megkaptuk sokan. :DDD

PS5

(#72258) Scholes9 válasza Peace (#72197) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Demon’s Souls? :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#72259) Mike válasza Deck (#72255) üzenetére


Mike
veterán

dehogy :) egyáltalán nem azért írtam
csórók? nem, sőt. aki minden szarra elkölti az csóró. de hogy fogukhoz verik a garast az biztos ;]

[ Szerkesztve ]

(#72260) Marky18 válasza Deck (#72255) üzenetére


Marky18
aktív tag

Nem gondolom, hogy csorok lennenek, csak nem kell csodalkozni, ha jon az aremeles vagy nem lesz magyar felirat, mert nincs eleg eladas :)
Azzal nincs bajom, ha valaki egy tobb eve megjelent jatekot megvesz hasznaltan 3 uveg sor araert, de aki day1 ledaral valamit es kozel teljes aron tovabbadja, az erosen szurkezona nalam.

[ Szerkesztve ]

(#72261) Deck válasza Mike (#72259) üzenetére


Deck
titán

Eddig csak digitális játékom volt (van sok száz) de most vettem pár lemezeset, mert számomra nem ér 27.5k-t egy játék sem. (na jó van ami érne.. ;]) Majdnem fele ennyi lemezesen és ugyanúgy megtarthatom, vagy eladhatom.

Sokan lemezeznek, az ő dolguk. :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#72262) Deck válasza Marky18 (#72260) üzenetére


Deck
titán

Nem lesz magyar felirat-ra: Sokan külföldi store-ba vásárolnak. Ők nem számítanak bele a hazai vásárlásba.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#72263) Mike válasza Marky18 (#72260) üzenetére


Mike
veterán

én meg úgy gondolom, ő dolga. de ahogy könyvtárba sem járok, a dvd filmgyűjteményem is megvan, nem pedig kölcsönöztem. bármikor levelhetem a polcról, nem csak látogatóba járt nálam. (az itt jelenlévők meg átlag felett el vannak eresztve anyagilag, mégis eljátszák hogy csórók - ha önálló jövödelemmel nem rendelkező gyerekek lennének, azt mondom, teljesen normális, hogy cserélget a haverjaival. - jó most bele fognak kötni hogy mi normális :) )

hiányoztam már Deck, valld be :D

[ Szerkesztve ]

(#72264) Mike válasza Deck (#72261) üzenetére


Mike
veterán

rólad volt szó szerinted?

(#72265) Frod válasza Peace (#72252) üzenetére


Frod
addikt

Áhh, én azzal nem is bajlódom, hogy eladjam.
2e-be vettük alza kuponnal (régi szép idők...), a kampány végéig elvoltunk vele pár hétvégi coop session erejéig, innentől az se gond, ha rajtam marad.
Őszintén, átszámolva ~5€, manapság ez kb nem tétel.

A Vampyr jobban fáj, mert az 4e volt, és még feléért sem tudom elpasszolni. :(

#72256 tboy93
#csakalemezezés

Do you see the white shadow?

(#72266) tboy93 válasza Deck (#72261) üzenetére


tboy93
nagyúr

számomra nem ér 27.5k-t egy játék sem

nekem se :N

(#72267) Deck válasza Mike (#72263) üzenetére


Deck
titán

Lehet, hogy itt sokaknak nincs önálló keresete.

Attól még, hogy valaki keres lehet másra kell neki a pénz, (ház, család, számla, gyerek, más hobbi, stb) és itt spórol, hogy tudja élvezni ezt a hobbiját.

Attól még, hogy van pénzed nem kell szórni, ha van lehetőséged másra is.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#72268) Peace válasza Scholes9 (#72258) üzenetére


Peace
nagyúr

Egyszer mindenképp megveszem, de az nekem nagyon ráérős. ;)

(#72269) Mike válasza tboy93 (#72266) üzenetére


Mike
veterán

én ennyit adtam a red dead-ért. aki ismer, kukkantson rá, mennyi órám van benne :D

(#72270) Mike válasza Deck (#72267) üzenetére


Mike
veterán

el kell égetni :D

amúgy jobban szeretem a pénzen vett cuccokat mint magát a pénzt
de ez már az én hülyeségem

[ Szerkesztve ]

(#72271) Peace válasza Frod (#72265) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is 2700-ért, de sose bontottam ki és szerintem nem is fogom. :P

(#72272) .LnB válasza Marky18 (#72260) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így, elég hibás a logika.
Az aki megveszi day1. Az teljesen mindegy, hogy milyen gyorsan ad túl rajta. Ő már megvette, az a pénz a stúdióhoz kerül. :U
Én ezért sem érzem magam rosszul. Mert meg szoktam venni day1 a játékokat. Aztán mikor végigjátszom (abszolút nem sietek, nem szempont, hogy gyorsan adjam el, kevés bukóval), eladom. Aztán ami bejön belőle, megy a kövi day1 vásárlásba. Mosom kezeimet.

Idén viszont talán nem is vettem új játékot (használtat se). A TLOU2-t vettem meg újra akciósan a KV-ból. Másra nem is emlékszem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72273) balazs025 válasza Marky18 (#72260) üzenetére


balazs025
senior tag

Jaja, az account vásárlás tényleg sokkal jobb. Igaz, az egyikkel a sony is reklámozta magát, a másiknál meg jelen vannak a lopott kártyákkal vett játékok, amik lehet, hogy csak ideig-óráig működnek. Plusz az account vásárlás már ténylegesen nem legális, de örülök, hogy nálad a használt lemezes dolog ,,erősen szürkezóna".

[ Szerkesztve ]

(#72274) Mike válasza Deck (#72262) üzenetére


Mike
veterán

Amúgy ez érdekes, mert vettem már meg azért játékot, hogy támogassam a honosítást

(#72275) Marky18 válasza Deck (#72262) üzenetére


Marky18
aktív tag

Ha nem onnan vasarolsz, nem is erdekel a lokalizacio, viszont a lemezeseket nagyon is erdekli. Egy magyar felirat nelkuli import jatekot nem tudsz eladni, ami letezik magyar felirattal is.

#72272 LnB
Az elso fizetett erte, az utana kovetkezo 5-10-15 ember viszont nem es minel hamarabb kerul a hasznaltpiacra valami, annal kevesebben fognak tenylegesen fizetni erte.

Latom beletiportam nehany ember lelkebe :D

[ Szerkesztve ]

(#72276) KRoy19 válasza Zsinder (#72235) üzenetére


KRoy19
őstag

A skalpolók nyomták le az árát, mert megvették a Ratchet-es bundle-t, majd tolták fel az apróra külön a játékot szaré húgyé.

(#72277) Peace válasza Deck (#72267) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem is az, hogy másra kell. PS4 érában én nyakra-főre vásároltam a digitális játékokat, sokat előrendelésben teljes áron. Végigjátszottam őket és soha többet feléjük sem szagoltam. Úgy döntöttem, hogy PS5-el ez most másképp lesz és lemezezek. 17 visszajött MEL-ból, abból már tudok venni egy használt Rift Apart-ot és így tovább szép sorjában. Megvehetném digitálisan is, de szemléletváltás történt és én nagyon-nagyon ritka esetben játszok végig kétszer valamit. Max ha kap valamelyik hőn szeretett játékom DLC-t vagy kap egy GOTY edition-t, akkor azt bezsákolom 5-6k-ért és újrajátszom. De mindenki úgy csinálja, ahogy jól esik. Én prevgen-ben digital párti voltam, most megnézem a másik oldalt.

(#72278) Deck válasza Peace (#72277) üzenetére


Deck
titán

+1 :K

PS5

(#72279) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Aliens: Fireteam Elite - Augusztus 24-én jön úgy tűnik. (Elite szó nem tudni miért került bele)

Live-Die-Respawn

(#72280) Peace válasza Marky18 (#72275) üzenetére


Peace
nagyúr

"Egy magyar felirat nelkuli import jatekot nem tudsz eladni, ami letezik magyar felirattal is."

Azért bízzunk benne, hogy akad szép számmal angolul nagyon jól értő PS játékos. ;)

(#72281) Mike válasza .LnB (#72272) üzenetére


Mike
veterán

én meg excelben vezetem, és szép grafikon is van havi bontásban :D. az elmúlt 3 év alapján azt kell mondjan, semmi tendencia nincs benne, max annyi hogy az elmúlt fél évben teljesen beleuntam a vásárolgatásba (annyi elfekvő játékom van, hogy nem akartam azok számát gyarapítan, illetve semmi olyan nem jelent meg ami igazán érdekelne)
De igazság szerint elég lett volna az elmúlt 3 évben megvennem max 10 játékot.
kidobott pénz? igen. Sajnálom? nem. elment volna másra

[ Szerkesztve ]

(#72282) Peace válasza oriic (#72279) üzenetére


Peace
nagyúr

"Ugyanis az online áruház szerint a PlayStation 4-re szánt változat augusztus 4-én érkezik, előbb, mint a többi. A maradék konzolos kiadás (tehát a PS5-ös, Xbox One-os és Xbox Series X/S-es) az oldal információi alapján augusztus 24-én várható. Ez egy kicsit furcsa felosztás, szóval nem kizárt, hogy a Best Buy rosszul írt valamit." - IGN

(#72283) .LnB válasza oriic (#72279) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Elite szó nem tudni miért került bele"

Ricsi Edition. Biztos Konzol Világ exkluzív kiadás. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72284) Mike válasza Peace (#72277) üzenetére


Mike
veterán

én lemezeztem eleget pc-n, szóval nem hiányzik. a raktározás sem, régen imádtam a könyveket, több ezer könyvem van, a DVD gyűjteményem több mint 800 darabos. egy raktárban élek. még a pc guruhoz adott lemezek is megvannak. sokáig a Guruk is megvoltak. épp múlt héten dobtan ki a 1999-es évfolyamot.

[ Szerkesztve ]

(#72285) Peace válasza Mike (#72284) üzenetére


Peace
nagyúr

Na igen, megvolt annak is a varázsa! Mikor 50 percig imádkoztunk, hogy ne rontsa el a CD írást Linux alatt. :DDD Nem raktározok én sem, Knowledge is Power és Frantics az egyetlen állandó lemez a polcon. :P

(#72286) tboy93 válasza Peace (#72285) üzenetére


tboy93
nagyúr

Most nekem sincs sok, épp tegnap pakolgattam át őket. Játékaim 95%-a digit nekem is.

[ Szerkesztve ]

(#72287) Peace válasza tboy93 (#72286) üzenetére


Peace
nagyúr

Én emlékszem, hogy boldogan érkeztem haza a vadonatúj PC-s GTA V pakkommal (7 DVD), amikor kiderült, hogy rohadtul nem működik a DVD olvasó a gépben. Ezer éve ki se volt nyitva. Tölthettem le a túlterhelt szerverről.....izgalmas volt.

(#72288) tboy93 válasza Peace (#72287) üzenetére


tboy93
nagyúr

:D

(#72289) Frod válasza KRoy19 (#72276) üzenetére


Frod
addikt

Ratchet esetében igaz lehet, de nem teljesen ez a teljes kép.
Pl a Village nem volt bundle-ben, aztán mégis 15 körül dobálják már, ha nem alatta.

Ez a fentebb már említett "kipörgetem-gyorsan eladom" szekciónak köszönhető.

#72277 Peace
Teljesen király így, üdv az ésszerű oldalon :DDD

Do you see the white shadow?

(#72290) blckhm válasza Peace (#72287) üzenetére


blckhm
tag

Én ott mondtam, hogy innestől digitálisan fogok venni mindent, a hajam kihullott majdnem mire felkúszott az a 7 DVD+a patch megjelenéskor fullra terhelt RS szerverek mellett. :))

(#72291) KRoy19 válasza Frod (#72289) üzenetére


KRoy19
őstag

Legalább így gyorsabban realizálódik a játékok ára, mert egyik sem ér huszonezer fornintot szvsz., pláne egy olyan amit két délután alatt ki lehet tolni.

(#72292) EczkE válasza tboy93 (#72286) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem van osszesen 3 darab ures femtokom. :D Battlefield 1, 5, Days Gone. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#72293) pzstm


pzstm
titán

Sziasztok!

3-4 hete rendelt PS5 előrendelésem úgy fest befutott, most kaptam emailt legalábbis:
Kedves PS5 Előrendelőnk!


Pénteken beérkezik hozzánk néhány PS5 konzol, így ha szeretnéd jövőhét keddre-szerdára tudjuk kiszállítani előrendelésed!
Személyes átvétel üzletünkben, már PÉNTEK DÉLUTÁN LEHETSÉGES!

AZ ALAP PS5 CSOMAG JELENLEG NEM ELÉRHETŐ!
A következő bundle csomagok érkeznek most hozzánk:

PS5 konzol 2 kontrollerrel: 223.990 Ft

PS5 konzol + 12 hónapos PS Plus: 214.990 Ft

PS5 konzol + Spider Man Miles Morales: 218.990 Ft

PS5 konzol + Returnal: 224.990 Ft
PS5 konzol + Ratchet Clank Rift Apart: 224.990 Ft

Kérlek jelezz vissza 24 órán belül, hogy melyik csomagot küldhetjük, de akkor is jelezz vissza ha töröltetni szeretnéd még függőben lévő rendelésed!
Ha valamilyen további játékkal vagy kiegészítővel bővítenéd rendelésed, ezekre 10% kedvezményt tudunk a gépcsomag mellé!
Kérlek válasz üzenetben azt is írd meg!

Ha valakit esetleg SAJÁT CÉLRA érdekel írjon privátot és pénteken átveheti akár. :R

Konzolkiraly, kecskemét a bolt. Futár is van természetesen.

Árakat nem én találtam ki :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#72294) kissdani válasza pzstm (#72293) üzenetére


kissdani
senior tag

Ezek szinte Skalper árak. És ott azonnal van nem kell iratkozni. :(((

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#72295) keIdor válasza VTom (#72177) üzenetére


keIdor
titán

Arra kevés lett volna már egy 1080Ti.
Ha a konzoloktól jobb minőséget akarsz, az nagyon zsebbenyúlós buli. :) Főleg mai VGA árak mellett.

Az új konzolok meg magasabb minőséget képesek nyújtani, mint egy 1080Ti. Ne bánd a cserét.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#72296) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Digitális vásárlás híve vagyok, de a generáció elején jobb a lemezes gép, mert kevés az eladott "nextgen" gép, így nagyon lassan kapnak szép nagy akciót a digitális játékok.
Ne olvasd tovább, ha utálod az Xboxot.
Xboxon ebből a szempontból sokkal jobb a helyzet. Nincs régió korlát, így a dél-amerikai digitális kulcsok kibaszott olcsók. Múlt héten vettem Dirt 5 One Year Editiont 3000 forintért. Xbox/PS storeban 10-11ezer forint, akcióban...
Assassin's Creed Valhalla 10.5K volt a megjelenés után pár nappal... Biohuman már 10K alatt van.... szóval, nem is sorolom tovább... Ja, és teljesen legális, mert a saját MS fiókomban aktiválom a kulcsot, mobiltelefonnal, mobilnettel.

(#72297) tboy93 válasza ProEvoFan (#72296) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hát igen, aki digit mellett dönt, annak simán megérős egy generáció alatt 2 konzolt fenntartani, annyival olcsóbbak a boxra a címek sokszor.

(#72298) Marky18 válasza ProEvoFan (#72296) üzenetére


Marky18
aktív tag

Ez, a Bethesda felvasarlas es a bejelentett jatekok miatt gondolkozok egy XSX-ben, vagy ha lenne Tizenre xCloud app es elfogadhatoan futna, akkor csak egy GPU-ban. Boven megerne a ket konzol is, mert a ketto arabol nem kapnek egy ertelmes videokartyat :)

(#72299) Mike válasza Peace (#72287) üzenetére


Mike
veterán

hehe, nekem abból diszdoboz verzióm volt a pc-s megjelenéskor :)

lemez vs digitális téma:
kb egy órája upgradeltem fel a storeban a final fantasy 7-emet ps5-re, utána megnyomtam a weboldalon a letöltést, és kb 3 perc múlva fent is volt a 85 giga a gépen. (bár ha utánaszámolok 483 mbyte/sec az kurvasok, legyen 5 perc)

[ Szerkesztve ]

(#72300) Moby válasza ProEvoFan (#72296) üzenetére


Moby
addikt

Ps-en is ugyanúgy vásárolok minden régióban. A különbség csak annyi, hogy nem ugyanazzal az accounttal, de lényegében az árak és minden más is ugyanaz. Teljesen legális meg sem itt, sem ott nem lesz, mert az áfát gyakorlatilag ugyanúgy elcsaljuk mindkét esetben, hogy tovább ne is menjünk a témában

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.