Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#73051) .LnB válasza RangerFox (#73003) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na bassz már?! :Y Nem az MW van meg nekem? Gyors megnézem. :D

szerk.: Van 5 elnyert trófeám az tény. De nekem nincs meg. A telós app-ban is azt írja, hogy 24k-ért megvehetem. Szerintem valami free weekend lehetett, vagy valami teszt időszak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#73052) oriic válasza .LnB (#73051) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ejnye-bejnye, hát jobban emlékszünk a dologra mint te? ;]

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#73053) .LnB válasza oriic (#73052) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úristen!

Akkor jobban emlékeztek. :D Biztos a tudatalattim próbál törölni!
Amúgy ez milyen ciki már?! Itt nagy pofával nyomom a fúj cod-ot. Ti meg lelepleztek. ;]
Én csak arra emlékeztem, hogy az MW-t megvettem, és nagyon felcseszett. :D
Hát most ha kiderül, hogy az összes AC-t, FC-t is lenyomtam már, elásom magam!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#73054) ProEvoFan válasza .LnB (#73053) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tedd nem láthatóvá a játékaidat, trófeákat. :)
Egyesével megteheted.

(#73055) Deck válasza ProEvoFan (#73054) üzenetére


Deck
titán

Egyesével meglehet? Jól hangzik. :D

PS5

(#73056) .LnB válasza ProEvoFan (#73054) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dehogy teszem! Ezen olyan jót röhögtem így korán reggel! :)
Na meg látod, a fórum nem felejt. oriic rögtön linkelte a kommentjeimet a témában, RangerFox meg fejből emlékezett rá. :D

Az viszont érdekes, hogy a Ps-es andorid app, a megvásárolt játékok között, ha megnézem a BO4-et, azt írja, hogy vegyem meg. Míg más játéknál, pédául Death Stranding, az van írva, hogy letöltés. Mint ha a BO4 nem lenne megvéve.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#73057) nagyatt


nagyatt
tag

Ratchet and Clank Rift Apart frissítés:
[link]

(#73058) Drp81 válasza LÁZ (#72954) üzenetére


Drp81
aktív tag

Megnéztem, még mindig nem találom sehol :)

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#73059) Frod válasza .LnB (#73053) üzenetére


Frod
addikt

Azért egy komplett játékot elfelejteni, hogy az ember tolta-e vagy sem :DDD

Do you see the white shadow?

(#73060) Zsinder válasza Frod (#73059) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Mindegyik COD ugyanolyan ;]

(#73061) .LnB válasza Frod (#73059) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt nézhetjük úgy, hogy én vagyok a fogyi. Meg úgy is, hogy ez sokat elmond a játékról. :U :) Egy Death Stranding-et valószínűleg sose fogok elfelejteni. ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#73062) LÁZ válasza Drp81 (#73058) üzenetére


LÁZ
addikt

pedig ott van az..
.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#73063) syler123 válasza nagyatt (#73057) üzenetére


syler123
veterán

Nem vagyok benne biztos, hogy a 40fps, tele képtörésekkel jobb választás a 30-nál :D De a 120hz 60fps-el viszont érdekes téma. Mert ha csökken az input lag, akkor megérheti a dolog, grafikai romlás nincs, szóval csak előnye van a dolognak.

(#73064) KaitouP válasza .LnB (#73053) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Figyel téged a nagy testvér, látod? :DDD ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#73065) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Több stúdió is arra panaszkodik, hogy a PlayStation Store nem segít abban, hogy rátaláljanak a játékaikra [link]

(#73066) tboy93


tboy93
nagyúr

Megindult az alza. 2020.10.08-as rendelesrol jott email, hogy holnap hoznak. Visszamondtam, mivel van mar gepem es amugy sincs itthon ennyi kp. (kp-s utánvétre volt allitva).

(#73067) hyggelig válasza tboy93 (#73066) üzenetére


hyggelig
senior tag

Októberi rendelés? Az igen! :DDD

(#73068) tboy93 válasza hyggelig (#73067) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hat nem porogtek olyan nagyon.

(#73069) balazs025 válasza hyggelig (#73067) üzenetére


balazs025
senior tag

Most miért? Már három hetet haladtak közel 7 hónap alatt. :DDD

(#73070) KoNZoLik@ válasza balazs025 (#73069) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Jó az már lassan 9 hónapnak is😅

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#73071) balazs025 válasza KoNZoLik@ (#73070) üzenetére


balazs025
senior tag

9 még azért nem (novemberben jelent meg). Amúgy 8-at akartam írni, csak figyelmetlen voltam és elírtam. :D

(#73072) ambushka


ambushka
aktív tag

Szeptemberben nyitották meg a rendeléseket.

PSN ambushka8989

(#73073) Xaels válasza ProEvoFan (#73065) üzenetére


Xaels
félisten

Fura ezt olvasni amikor egy csomó indie címet promózott nemrég a YT-on is a PS csatornája. Amúgy meg a kiemelt helyek mindig is pénzbe kerültek, a jó indie játékokat meg úgy is megtalálja a közönsége. A szarokat meg ne nyomják már az ember arcába csak jófejségből...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#73074) Sanyi.mTs válasza tboy93 (#73066) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Lemezes vagy digitális változatot rendeltél?

(#73075) balazs025 válasza ambushka (#73072) üzenetére


balazs025
senior tag

Azt tudom, de amíg nem jelent meg a ps5, addig elég nehéz lett volna elkezdeni teljesíteni a rendeléseket. Így én a novemberi megjelenéstől számolom.

(#73076) hyggelig


hyggelig
senior tag

Tudom, hogy itt már sokan túlestek rajta, de nekem tegnap volt először alkalmam kipróbálni ezt az egekig magasztalt új kontrollert.
Cuki ez az Astrobot, de egy kicsit vásárinak tűnik a körítés és az új rezgőfunkcióktól és adaptív ravaszoktól is többet vártam.
Remélem, lesz majd olyan, igazi AAA játék, ahol ténylegesen is lesz értelme.

Hozzáteszem, hogy élőben sokkal jobban néz ki, mint bármely fotón vagy videón, amit láttam.
(Ezt a brutál nagy gépet is szépen sikerült elrejteni otthon, úgyhogy elégedett vagyok. Sajnos, még így élőben sem tetszik, de ez már csak az én bajom :DDD )

Még szoknom kell ezt az egészet. A PS4 profilom átvitele sokkal könnyebb volt, mint amire számítottam. :)

[ Szerkesztve ]

(#73077) ProEvoFan válasza hyggelig (#73076) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

".A PS4 profilom átvitele sokkal könnyebb volt, mint amire számítottam"
A QR kódos megoldás tök jó dolog. :K

(#73078) KaitouP válasza hyggelig (#73076) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Pedig eddig talán az Astro leginkább az, ami egy nagy merőkanállal rak a tányérodba a DualSense funkcióiból - persze ez leginkább csak egy techdemo.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#73079) .LnB válasza hyggelig (#73076) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Vásári". :U

Eddig kb 10 embert ültettem le az Astro elé a kontroller miatt, és mindenki a száját tátotta. De hát oké, legyen vásári.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#73080) hyggelig válasza KaitouP (#73078) üzenetére


hyggelig
senior tag

Igen-igen, tudom. csak ugye már csaknem 8 hónapja olvasom a beszámolókat és kb. olyan szinten tetszett majdnem mindenkinek, hogy valami teljesen mást képzeltem el.

De ez is (ahogy a konzol kinézete) az én bajom. :DDD
Jöjjenek a jó játékok, kapjanak hamar akciót és boldog leszek :D

[ Szerkesztve ]

(#73081) KaitouP válasza hyggelig (#73080) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Nézd, elsőre hű-ha, utána már megszokod, és fel se tűnik hogy a kontroller mit tud. Egyelőre viszont kevés esetben érvényesülnek ezek a funkciók, vagy ahol érvényesíthető lenne, ott nem igazán van értelme használni (pl. akármelyik támogatott, kompetitív online shooter). Értem hogy mit akarsz mondani a "vásárival", lehet kicsit magasra tette az elvárásod a sok pozitív vélemény, és mást vártál. :) Az viszont elvitathatatlan tény, hogy az ilyen vezérlők között a DualSense jelenleg a leginnovatívabb eszköz, és innen már csak a fejlesztők fantáziáján múlik, hogy hogyan használják ki ezt.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#73082) Fox Mulder válasza hyggelig (#73076) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Többet vártál? Hogy letépje az újjad? :)
Szerintem jók az új dualsense funkciók, tekintve, hogy hasonlót eddig csak max forcefeed back-es korányon érezhettél.
Az megint más dolog, hogy manapság a hype miatt mindent el kell osztani kettővel.

[ Szerkesztve ]

(#73083) Drp81 válasza LÁZ (#73062) üzenetére


Drp81
aktív tag

Mobilon a store-ban én is látom, de a PS5-ön nézve a store-t nem találom…

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#73085) hyggelig válasza KaitouP (#73081) üzenetére


hyggelig
senior tag

Tényleg nagy előrelépés ez a funkció, nem vitatom.
Hogy ne érezzétek negatívnak a véleményem (mert nem az, csak többet vártam, de is így király az egész), egy megoldás NAGYON tetszett. Amikor azt érzed, mintha valami golyó mozogna a kontroller belsejében. Na, az tényleg szuper volt.

#73082sundayrobi
"Többet vártál? Hogy letépje az újjad? "

Mi mást? :DDD

(#73086) LÁZ válasza Drp81 (#73083) üzenetére


LÁZ
addikt

akkor nálad van a hiba, mert a storet látni kéne masinán is...restart hátha segít

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#73087) RangerFox válasza .LnB (#73051) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ez nem így működik. :DDD Valahol leakciózták akkor dobozosan, azért mutatja úgy. De ezt már nem mosod le magadról. :N

(#73088) .LnB válasza RangerFox (#73087) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha tovább olvastál, láthatod, hogy aztán nem is próbáltam mosdatni magam. Csak nevettem rajta egy nagyon jót! :D

Kutakodtam aztán közben. Oriic által linkelt kommentem alapján, megtaláltam, hogy azon a napon volt egy HA-s vásárlásom. Azóta törölték a hirdetést, de kód formájában vettem. Ezért nem találtam az emailjeim között. Az tuti volt, hogy nem lemezesen vettem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#73089) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nyári vásár kezdete?Valami infó erről?

(#73090) tboy93 válasza Sanyi.mTs (#73074) üzenetére


tboy93
nagyúr

Lemezest.

(#73091) Pferi


Pferi
senior tag

Üdv!
Ha a Marvel's Spider-Man Miles Morales-hez magyar store-ban megvásárolom a Spider-man Remastered-et 6.500 Ft-ért akkor az ugyanúgy magyar nyelvű lesz mint a MM?

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#73092) hyggelig válasza Pferi (#73091) üzenetére


hyggelig
senior tag

Én úgy tudom, hogyha magyarra van állítva a menü a gépen, akkor játék is magyar lesz.

(#73093) Lackooo84 válasza Pferi (#73091) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Magyar storeban vásárolva miért ne lenne magyar...? :F

The Truth is out there...

(#73094) RangerFox válasza Pferi (#73091) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen

(#73095) Drp81 válasza LÁZ (#73086) üzenetére


Drp81
aktív tag

Akkor megint félreértettél :D
Szóval: PS5-ön, ha rámegyek a Store-ra, és ott rámegyek a "Deals"-ekre, azon pl. a Mid-Year Deals-t "megnyomom". Kijön ugye a lista az akciós cuccokról. Itt rámegyek egy játékra pl. a Control-ra, és az adatlapján nem látom sehol, hogy meddig él az offer. A PS4-en, ugyanitt, látom az intervallumot, hogy mettől meddig van az akció.

Mindegy amúgy, mert megnézem akkor a mobilon és kész - csak egyszer kell megnézni. Csak, furcsa nekem kicsit.

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#73096) Mike


Mike
veterán

A meglévő ps4-es Plague Tale-t fel tudom upgradelni a ps5 verzióra? mert inkább az kellene mint a ps+ -os 5-ös verzió.

ja látom júli 6 után

[ Szerkesztve ]

(#73097) McNamara


McNamara
Ármester

Cold War PS5 verziót szeretném megvenni. PC játszottam vele korábban. Át tudom hozni a PC megszerzett dolgokat a PS5-re?

Sima PS5 lemezes kiadásnál is működik a cross-gen?

Köszi!

(#73098) CptAdamica válasza McNamara (#73097) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen, ha bejelentkezel majd a battle.net fiókodban PS5-ön, akkor minden cuccot áthúz.

Megyen!

(#73099) McNamara válasza CptAdamica (#73098) üzenetére


McNamara
Ármester

Köszi szépen!

Cross is megy ugye?

(#73100) CptAdamica válasza McNamara (#73099) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen, de azt hiszem csak konzolon kikapcsolható.

Megyen!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.