Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#72151) KoNZoLik@ válasza RangerFox (#72150) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Vagy az miatt, igen igazad lehet, de valami volt az biztos👍 De amit írtam az is volt ez 100%, az sem volt éppen korrekt🙄

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#72152) Gaben92 válasza RangerFox (#72150) üzenetére


Gaben92
őstag

Control miatt én azért akadtam ki mert én például előrendeltem a Digital Deluxe Edition-t aminél akkoriban nem volt drágább. DLC-ket később ugye a DD miatt kaptam ingyen mert benne van szóval megvolt minden hozzá. Aztán ugye megjelent az Ultimate Edition ami pont ugyanazt tartalmazta mint ami nekem megvolt, de mivel nem az Ultimate Edition volt meg, nem kaptam volna meg a PS5 upgrade-et ha nem kerül be PS+-ba. Még csak nem is arról van szó, hogy a “mezei” Standard Edition volt meg, hanem arról, hogy mikor vettem még nem volt Ultimate.

Szóval -bash.hu után szabadon - az 555 sz.pjon le egy taliga aprómajmot.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#72153) EnterR


EnterR
veterán

Jóvan akkor. :DDD

PSN ID: marquuard

(#72154) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Gondoltam meg mutatom milyen a fekete kontroller😊én ma kaptam meg,szerintem szép😊 bár biztos ti is láttátok már.Várom már a fekete skint is a gépre remélem hamar megjön :R

(#72155) KoNZoLik@ válasza lajosx (#72154) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Jaja fasza, sokkal jobban néz ki mint a fehér meg a bordó👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#72156) wolf13


wolf13
őstag

Ha esetleg még valakit érint , Platinumshop a héten teljesíti október 29-i lemezes rendelésemet. Mivel nekem már van, ügyelve, hogy ne kerüljön rossz kezekbe, egy kedves kollégám vette át természetesen dupla áron ;]

(#72157) Mike


Mike
veterán

És eljött ez a nap is. Csekély 9 hónapnyi várakozás után :))

(#72158) Wolfy33 válasza lajosx (#72154) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Szép, de nálam nem nyerte el a tetszést, mivel a PS4 is fekete volt, így számomra a fehér az jó váltás. A bordó alapból nem.

(#72159) saelin válasza Deck (#72108) üzenetére


saelin
veterán

Eredetileg másképp fogalmaztam, csak nem akartam LMBTQ témával komolyan viccelődni. Hiányzik a fenének a ban egy ilyen miatt. :))

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#72160) KoNZoLik@ válasza wolf13 (#72156) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Jól le vannak maradva🙄 Nekem a konzolstudió a januári digitális rendelésemet küldte ma+fekete joyal 175-ért...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#72161) Elderath


Elderath
őstag

Gondolkodom metron hogy megveszem. Gold kiadás csak 6700 DLCvel együtt és ugye most jött PS5 verzió.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#72162) KoNZoLik@ válasza Elderath (#72161) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ezen ne gondolkozz,mert nagyon jó lett így+màr nem sokáig akciós ha jól láttam 24-ig...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#72163) RazoR válasza KoNZoLik@ (#72160) üzenetére


RazoR
veterán

Lehet választani milyen színű joy legyen hozzá pluszban?

(#72164) KoNZoLik@ válasza RazoR (#72163) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen a feketét lehetett még a fehér helyett, bordót nem lehetett direkt kérdeztem, de az nem is kellett volna...én nagyon szeretem őket, legrégebbi és legkorrektebb konzol bolt a fővárosban, szerintem 🙄

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#72165) Willhunting válasza EnterR (#72153) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Hoppá-hoppá! Ahogy nézem a Sonynak csak a legnagyobb IP-jaikhoz dolgoztak be (Spider-Man, LoU2, GoT, Days Gone, Death Stranding). Csak AAA kategória, semmi indie nincs közöttük, de most érdekes módon kivételt tettek a Blue Box-szal.
Ezen a szinten ez már tényleg trollkodás meg a fanok hergelése. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72166) formula01 válasza KoNZoLik@ (#72160) üzenetére


formula01
aktív tag

Persze, hogy le van minden bolt maradva, ha vannak akik hónapokkal ezelőtt fél tucat helyen megrendelték a gépet, aztán miután egy helyről sikerült beszerezniük, a többi rendelést nem lemondják, hanem átveszik és túlárazottan felteszik apróra. :N Dehát ez van, pofátlanoké a világ.

(#72167) KoNZoLik@ válasza formula01 (#72166) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Persze, biztos ez miatt vannak lemaradva ja...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#72168) formula01 válasza KoNZoLik@ (#72167) üzenetére


formula01
aktív tag

Hát ha valaki a saját maga számára szükséges mennyiség sokszorosát veszi meg egy hiánycikkből, nem kell zseninek lenni ahhoz hogy belássuk, milyen hatással van ez egy termék elérhetőségére. Pl. ha valakinek 1 gépre lenne szüksége, de rendel és átvesz 5-6ot, ő biztos jól jár vele, de ezzel 4-5 másik embernek kell tovább várni, ha a boltból szeretne vásárolni, és nem egy scalpertől, így a várólistán lévők száma nem tud olyan tempóval csökkenni, mint ahogy azt a szállított mennyiségek indokolnák. Őszintén nem gondoltam volna, hogy ezt tényleg meg kell magyarázni. Na de részemről téma befejezve, sajnos mindig voltak és lesznek olyanok, akiknek csak a saját nyereségük számít.

(#72169) d@vee válasza KoNZoLik@ (#72155) üzenetére


d@vee
őstag

Nekem mind a három tetszik, így nem téma hlgy alapból fehér fekete a konzol is. Bordót rendeltem második(harmadik) kontrollernek.

Ja

(#72170) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Végre kapott egy új előzetest a Lost in Random

A megjelenés valamikor nyáron várható, dátum még mindig nincs. :(

Live-Die-Respawn

(#72171) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

🚨 Farming Simulator 22 - ‘It’s a calling’ (Cinematic Trailer)
- Megjelenési dátumot is kaptak a virtuális gazdák: November 22.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#72172) VTom válasza ProEvoFan (#72144) üzenetére


VTom
veterán

Kicsit már kezdek bemérgedni emiatt. Eddig kijött a HZD, a Death Strandingo, a Days gone, ha most kiadják a Tsushimát is... Ennyi erővel megtarthattam volna a PC-t is, a 1080Ti-vel, főleg ha támogatják az FSR-t a játékok.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#72173) Big_Boss válasza VTom (#72172) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Miért zavar, hogy évekkel később a PC-sek is megkapnak néhány játékot?

(#72174) pzstm válasza VTom (#72172) üzenetére


pzstm
titán

En azt is letojnam ha azonnal kapjak meg. Tsushima jon even belul nah bumm. (Mar ha jon)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#72175) .LnB válasza VTom (#72172) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meg is érdemled, ha ezen képes vagy felhúzni magad.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72176) .LnB válasza oriic (#72171) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd ha lesz hozzá Clarkson's Farm DLC, akkor érdekelni fog. Pont azt nézem a napokban, sírok rajta. De tanulok is belőle, mert kb annyira értek én is ehhez, mint Jeremy. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72177) VTom válasza Big_Boss (#72173) üzenetére


VTom
veterán

Nem zavar, csak mind a négy játék élvezetes lett volna natív 1440p felbontással 21:9-ben.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#72178) Deck


Deck
titán

Még mindig nincs megjelenési dátum a Horizon Forbidden West-hez? Ne, hogy átcsússzon jövő évre...
Az új GOW esetében meg semmi sincs... Lehet az meg 2023 lesz... ;] :DDD

PS5

(#72179) pzstm válasza Deck (#72178) üzenetére


pzstm
titán

A kozelgo esemenyen a Horizont bejelentik szerintem ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#72180) bbuffy válasza Deck (#72178) üzenetére


bbuffy
senior tag

GOW az tuti a messzi messzi galaxisban van még. De Kb muszáj meglőni év végére a HFW t, kell az ünnepekre vmi giganév.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#72181) d@vee válasza VTom (#72172) üzenetére


d@vee
őstag

Dobnak a nem PS tulajos népnek pár csontot az előző genes exkluzív portokkal, majd akinek megtetszik, lehet vesz PS-t.
Amúgy sem lesz rosszabb xy játék attól, hogy kiadják másra is :))

[ Szerkesztve ]

Ja

(#72182) gulyasrobert


gulyasrobert
csendes tag

Sziasztok!

AC Valhallában hogy tudom elküldeni a legénységem/társaimat, hogy ne kövessenek? Kincskeresés közben folyamatosan beállnak elém, hogy ne tudjak elhúzni egy barlang bejáratot eltakaró szekrényt.

(#72183) Big_Boss válasza gulyasrobert (#72182) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Hali,

hagyd őket a hajón vagy csináld végig a raid-et először.

(#72184) Peace válasza Deck (#72178) üzenetére


Peace
nagyúr

Szerintem nem lesz idén. És nem is baj, csak fejezzék be rendesen!!!!!!! Nem kell még egy CP2077, köszönjük szépen!

(#72185) Deck válasza Peace (#72184) üzenetére


Deck
titán

Ahoz 7 év kellett... ;]

PS5

(#72186) kriszpontaz válasza gulyasrobert (#72182) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Valahogy így: [link]

;] :D

(#72187) gulyasrobert válasza Big_Boss (#72183) üzenetére


gulyasrobert
csendes tag

Nem emlékszem, hogy nyomtam-e valamit amikor leszálltam a hajóról, de szerintem jöttek utánam maguktól :D

(#72188) Peace válasza Deck (#72185) üzenetére


Peace
nagyúr

Csak ez a jelenség sajnos nagyon is jelen van, hogy a gamer társadalom veri az asztalt, hogy "jöjjön mááááááááár!!!!!! Rohadtul semmi új játék!!!!!! Minek lett akkor piacra dobva az új gép??!!!! Brühühűűűűűű.... Minden szar!!!!!" :((( :W És még véletlenül sem lenne jó, ha ennek hatására kiadnának valamit, ami nem üti meg a mércét, félkész (erős túlzással!), rettentő bugos. Inkább kapjanak még 8-10 hónapot, ha kell. Van bőven mivel játszani. Én is várom nagyon az új játékokat, mégis 2016-os Ratchet-et toltam végig, most pedig a Heavy Rain-t kezdtem el. Találok még olyat, amit pótolhatok, ha nagyon akarok keresgélni. ;)

(#72189) Bilux


Bilux
veterán

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#72190) Deck válasza Peace (#72188) üzenetére


Deck
titán

Teljesen igazad van, de vannak akiknek soha semmi nem jó.
Mikor a Sony kiírta, hogy az új GOW 2021-ben jön... Mindenki tudta, hogy nem igaz és mégis odaírták. Az új Horizon esetében 2021 van megadva de lehet itt is lesz valami.
Engem amúgy a be nem jelentett új IP-k jobban érdekelnek, remélem lesz pár infó ezekről majd. :R

PS5

(#72191) Lackooo84 válasza Bilux (#72189) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ööö a quantic dream már rég nem az... :U

The Truth is out there...

(#72192) oriic válasza Bilux (#72189) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit azert csaloka am a kep. :)

Live-Die-Respawn

(#72193) hombre[EU] válasza Bilux (#72189) üzenetére


hombre[EU]
veterán

bírom ezeket a fotosopokat ps-xbox twittereken :DDD
ezzel nyugtatják magukat vagy mi a funkciója?

Life, Uh, Finds A Way

(#72194) KaitouP válasza hombre[EU] (#72193) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Várakozik a PS5-re a user, addig meg unalombol megcsinálta, mert nincs más dolga. ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#72195) sting2 válasza Deck (#72178) üzenetére


sting2
addikt

Ebben az évben sokaknak bőven elég az a feature, hogy kapott gépet..
:DDD

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#72196) Moby válasza Lackooo84 (#72191) üzenetére


Moby
addikt

Mármint mi nem?

(#72197) Peace válasza Deck (#72190) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem bőven elég, ha néha valami becsöppen PS-re is. Miles Morales, Cold War kampány, Mass Effect LEgendary, Ratchet & Clank.....november óta ennyi pörgött a PS5-ön. Van még egy Kena és Guardians előrendelésem a Forbidden West mellé és így nagyjából ennyi. Kena-nál és Guardians-nál is gondolkoztam, hogy nem-e lenne ütősebb PC-n, de annyira élvezem, hogy betsezem, telepítem és játszom.....nem kell driverekkel meg grafikai beállításokkal ba**akodni. Lesz bőven elég PC-s játék, aminél meg molyolhatok ezekkel. :DDD :(

(#72198) tboy93 válasza Peace (#72197) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én hetek / hónapok óta nem is játszom szinte semennyit, csak gyűjtöm a játékokat. Valahogy este mire oda jutok, semmi kedvem / erőm leülni gamelni.

Eskü jobban élvezem a sok businesselést a használt játékokkal :DDD

(#72199) Deck válasza Peace (#72197) üzenetére


Deck
titán

PS-en játszani az igazi :P

PS5

(#72200) Scholes9 válasza Elderath (#72161) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Annyit szerintem simán megér :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.