Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#72351) syler123 válasza vanŠcore (#72347) üzenetére


syler123
veterán

Érdekes amúgy hogy mennyi dolog jobban volt pl abban megoldva, mint a legtöbb mai játékban. Pl fizika, amihez hozzátartozott a fegyverekkel csonkolás, ilyen karóvető szerű fegyver is volt amivel konkrétan a falra tudtad tűzni az ellenfeledet.
Itt nem csak az első részre gondolok, szerintem a többi sem volt rossz és akkoriban a látvány is jónak számított.

(#72352) Frod válasza vanŠcore (#72347) üzenetére


Frod
addikt

Amennyire imádom, és téptem a számat éveken át, hogy mennyire kéne egy remaster nagyon vegyes érzéseim vannak a mostani pletykákkal kapcsolatban.
Eleve az az EA aki kinyírta a franchise-t, és szétverte az azt dirigáló csapatot nekem csak ne nyúljon hozzá újra.
Plusz a méltán kult első rész feje Glen Schofield éppen most készíti új csapatával a kvázi szellemi örökösnek szánt Callisto Protocol-t.
A sajtó már kész tényként kezeli, de egyelőre én még nem tudom örüljek-e neki.

Do you see the white shadow?

(#72353) Bilux válasza .LnB (#72337) üzenetére


Bilux
veterán

Ohh köszönöm akkor behúzom

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#72354) totalwarrior válasza hyggelig (#72342) üzenetére


totalwarrior
tag

Tehát most akkor a Konzolvilág sima gépet ad megint 185-ért?

Épp most mondtam le a Konzolkirályos rendelésemet. Eszem megáll, a felár ellenére is megrendeltem 200-ért, erre még egy bőrt lehúznának az emberről.

(#72355) Pferi válasza totalwarrior (#72354) üzenetére


Pferi
senior tag

A Konzolvilág sem kínált fel pár napja sima gépcsomagot, csak plusz kontrollerest.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#72356) vanŠcore válasza Frod (#72352) üzenetére


vanŠcore
csendes tag

#72351 syler123 - Nekem is tetszett mind a 3 rész. Viszont az első az ami megfogott. Örülnék új résznek és felújításnak is.

#72352Frod - Köszi a Callsito emlékeztetőt. Láttam a trailert és rögtön látszott, hogy ki a fejese a játéknak. Bízom a sikerében. Jól nézett ki a mozgóképeken. :K

(#72357) totalwarrior válasza Pferi (#72355) üzenetére


totalwarrior
tag

Az oké, de náluk a gép 185 és erre jön a kiegészítő, amit én szívesen ki is fizetek mert legalább kapok valami az extra költségért. Nem 200...

(#72358) oriic válasza oriic (#72321) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg megjelent demo.

Live-Die-Respawn

(#72359) Moby válasza Frod (#72352) üzenetére


Moby
addikt

Nem tudom mennyiben tekinhető a szellemi örökösének. Ez a callisto protocol ez sokkal inkább az Alien Isolation-re hajaz, a Dead Space meg egy ízig-vérig akciójáté kvolt, nem egy ilyen bujkálós, survival akármi. Én ettől közel nulla DS közeli élményt meg tartalmat várok, ezt inkább csak referenciaként lobogtatják, meg már attól fogtam a fejem, hogy az egész a pubg univerzumban játszódik(WTF), amitől már a fejem fogtam első olvasatra is, merthát ők adják a pénzt hozzá...

/remélem lehet majd palacsintasütővel szörnyet ütni

[ Szerkesztve ]

(#72360) oriic válasza Moby (#72359) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Ez a callisto protocol ez sokkal inkább az Aliens Isolation-re hajaz, a Dead Space meg egy ízig-vérig akciójáté kvolt, nem egy ilyen bujkálós, survival akármi."

Az a gond, hogy keveset lattunk meg belole (vagyis inkabb semmit), igy lehet ez akciojatek is meg bujkalos cucc is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#72361) Frod válasza Moby (#72359) üzenetére


Frod
addikt

Egy cinematic trailer volt, fogalmunk sincs róla mi lesz a játékmenet.
Az, hogy a Pubg univerzumban játszódik... megmondom őszintén teszek rá magasról ez mit takar (szerintem semmit igazából), csak mivel az Epic pénzeli, majd valahogy ez meg fog jelenni benne egy mondatban.
A DS2 egy jó, míg a 3 a buta fajtából mutatta meg milyen egy akciójáték, de a DS1 szerintem közelebb állt a survival horrorokhoz.

Továbbra is nehéz megértenem, hogy az az EA aki közölte hogy "5 millió eladás alatt nincs miről beszélni", majd szétverte az egészet úgy ahogy van miért nyúl vissza ide nyolc évvel később.

Do you see the white shadow?

(#72362) alite válasza oriic (#72358) üzenetére


alite
aktív tag

Igen, ‘New Football Game - Online Performance Test’ néven letölthető/kipróbálható PSN store-ból és Xbox store-ból egy nagyon korai béta változat, de kifejezetten az online infrastruktúra, szerverek és matchmaking tesztelésére. Demo-nak még nem mondanám.

(#72363) Marky18 válasza alite (#72362) üzenetére


Marky18
aktív tag

Remelem a begyujtott adatot jol hasznaljak fel, mert nekem konkretan negyed oraba telt, mire jatekba kerultem.
Amugy talan januari allapot lehet.

(#72364) Moby válasza Frod (#72361) üzenetére


Moby
addikt

Hát nem abból a semmitmondó trailerből, de jópár dolgot elmondtak már róla. Tudjuk, hogy tps lesz, tudjuk a hud olyan lesz, mint a DS-ben, hogy a mókus ruháján fogjuk látni a dolgokat(bár ezt mondjuk pont engedi sejteni a teaser is). A PUBG kötődés csak olyan szempotból érdekes, hogy csak az isten tudja milyen őrültségeket követelnek meg üzleti alapon ezektől, jó irányba garantáltan nem sodor egy ilyen projektet.
Én örülnék neki ha a végén valami tényleg egy DS szellemi örökös gurulna ki ebből, de jelenleg ebben nem nagyon bízom. Az utóbbi években már csak arra látok példát, hogy teljesen mindegy mit csinált valaki régen, ami sikeres volt. Sorra dölnek meg ezek a nagypn biztosra vett projektek meg stúdiók a nagy nevekkel.

(#72365) RazoR


RazoR
veterán

Csak infóként, januári Konzolstúdiós rendelést (Digital Edition) tegnap vettem át +1 kontrollerrel 175-ért.

(#72366) vanŠcore válasza syler123 (#72351) üzenetére


vanŠcore
csendes tag

Most jutott eszembe, hogy írtad mennyire jól volt megoldva minden.

Volt egy video korábban, amibe láttam, hogy például azt amikor az egyik folyosón a nagy csáp a lábadnál felkapott és húzott végig míg le nem lőtted. Mennyire küszködtek vele, hogy meg tudják csinálni. Majdnem ki is maradt belőle az a rész.

(#72367) alite válasza Marky18 (#72363) üzenetére


alite
aktív tag

Nyomtam három meccset, kis túlzással, de nekem szavam nem lehet rá eddig, klappolt minden.

Egy kis érdekesség, játékon belül a reklámtáblák szerint július 21-én bejelentés várható.
Image

(#72368) Gigicuci válasza Mike (#72254) üzenetére


Gigicuci
senior tag

nekem van pénzem játékra de mégis használt lemezest veszek, hogy több pénzem maradjon kirándulni. :U

(#72369) Peace válasza Gigicuci (#72368) üzenetére


Peace
nagyúr

Hogy merészeled??!!!!! :DDD :P

(#72370) Gigicuci válasza Peace (#72369) üzenetére


Gigicuci
senior tag

jó néha felhígítottam egy-egy előrendeléssel pl. Tlou2, de ez még a 27.5k-s játékárak előtt volt. :)

A kirándulásra félretett pénzemen nem fogok ennyiért többet premier játékot venni, akkor sem ha ezentúl orosz felirattal fog jönni bosszúból a hálátlan hozzáállásom miatt. ;]

(#72371) hyggelig válasza totalwarrior (#72354) üzenetére


hyggelig
senior tag

Szerintem nagyon korrektek voltak a Konzolvilágnál, mert amikor kb 2-3 hete hívtak, szóltak, hogy ez most olyan gépcsomag, amiben két kontroller van. Mondtam, hogy az nem kell, de ha jön sima, egy kontrolleres, az igen. Szóltak, hogy az akár több hónap is lehet. Ragaszkodtam az egy kontrollerhez és mondtam, hogy tudok várni.

És igen, 185 ezer a gép. :)

Ha nem akarod, nem kell elfogadnod a drágább csomagot. A listán lévő helyemet is megtartottam :)

[ Szerkesztve ]

(#72372) Frod válasza vanŠcore (#72366) üzenetére


Frod
addikt

Bizony, alap videó, bár szerintem a széria kedvelői mind látták :)
How Dead Space's Scariest Scene Almost Killed the Game | War Stories | Ars Technica

ez meg az 1+ órás bővített interjú: [link]

További érdemes DS doku: The Rise and Fall of Dead Space - GVMERS
(ennek a csatornának amúgy nagyon igényes videói vannak, közösségi finanszírozásból nyomják, úgy mennek utána rég elfeledett franchise-oznak, mi lett velük, stb)

Do you see the white shadow?

(#72373) Mike válasza Gigicuci (#72368) üzenetére


Mike
veterán

helyes :C

(#72374) Peace válasza Gigicuci (#72370) üzenetére


Peace
nagyúr

Én sem tudom mennyi lesz a Guardians meg a Forbidden West, csak automatán nyomtam a PS5 lemezes előrendelést. Majd levélben megkapom az infót és csak pislogok. :U

(#72375) vanŠcore válasza Frod (#72372) üzenetére


vanŠcore
csendes tag

Igen pontosan erre gondoltam. Valóban jók ezek a videók. :K

(#72376) manieeec


manieeec
tag

Én is megvettem a fekete kontrollert, brutál szép. :C Hétvégén asszonnyal kezdjük is az It Takes Two-t és a Sackboyt.

Btw Horizont elkezdtem de 7-8óra után se voltam elragadtatva, olyan üresnek tűnik az egész világ. Ellenben RDR2 rohadtul behúzott, más most nem is pörög. :R

(#72377) Bencus88 válasza manieeec (#72376) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szuper lesz mindkettő játék, mi is inádtuk.
Rdr2 én is újra tolnám, ha jönne egy 60fps patch, arra várok.

Bár jelenleg olyan meleg van, hogy eszembe nemmjut játszani, embertelen

[ Szerkesztve ]

(#72378) tboy93 válasza Bencus88 (#72377) üzenetére


tboy93
nagyúr

+ normális hdr

(#72379) Sefneni válasza Bencus88 (#72377) üzenetére


Sefneni
őstag

Egy nextgen patch tényleg jó lenne már hozzá. :K

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#72380) Peace válasza Frod (#72372) üzenetére


Peace
nagyúr

Ez az Extraction is jó lehetett!!! Csak nem jött PC-re. :(

(#72381) VTom válasza Bencus88 (#72377) üzenetére


VTom
veterán

PEdig ilyenkor a legjobb bekapcsolni a klímát, és game-elni egyet. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#72382) gorgocska


gorgocska
tag

Srácok a Need for Speed: Hot Pursuit nem kerül be az EA Play-be mert xbox on be került elvileg.

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#72383) Bencus88 válasza VTom (#72381) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Most rendeltem meg a klímát :DDD
Bár itt a balcsi mellett nyáron nincs ingerem a játékra :)

(#72384) KoNZoLik@ válasza Bencus88 (#72383) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ott nekem sem lenne👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#72385) zkxdn válasza gorgocska (#72382) üzenetére


zkxdn
őstag

He ? :DDD :F

[ Szerkesztve ]

(#72386) RangerFox válasza gorgocska (#72382) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Állítólag a mai nap folyamán be kell kerülnie.

(#72387) EnterR válasza RazoR (#72365) üzenetére


EnterR
veterán

Tévedsz, az +2 kontroller!! ;]

PSN ID: marquuard

(#72388) Deck


Deck
titán

Új Ratchet: Ha elhagyok valamit lesz később lehetőségem összegyűjteni? :R

PS5

(#72389) zkxdn


zkxdn
őstag

OH
My
GOD
Nagy sóval: (LEAK) "Ghost of Ikishima coming 2021 as a separate game, Nick says this is like Lost Legacy and Miles Morales but for Ghost of Tsushima" [link]

[ Szerkesztve ]

(#72390) hyggelig válasza zkxdn (#72389) üzenetére


hyggelig
senior tag

Király :D Bár ez a 2021 elég korai dátum, még akkor is ha csak egy nagyobb DLC.

(#72391) -=Jam=- válasza Deck (#72388) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Lesz, nem is tudsz mindent felvenni egyből, van amit csak később ha visszamész.

(#72392) -=Jam=- válasza zkxdn (#72389) üzenetére


-=Jam=-
őstag

:Y :Y

Ide vele most azonnal :D

(#72393) EnterR válasza zkxdn (#72389) üzenetére


EnterR
veterán

Nekem ez a kávzi-DLC, kvázi-standalone vonal bejött a Miles Morales-nél, hajrá

PSN ID: marquuard

(#72394) ProEvoFan válasza EnterR (#72393) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én megelégednék már azzal is, ha normális áron adnák a digitális kiadást. :O
Mondjuk a használt piaccal megegyező áron. 9-10K

(#72395) Deck válasza -=Jam=- (#72391) üzenetére


Deck
titán

Szuper :C

PS5

(#72396) Elderath válasza zkxdn (#72389) üzenetére


Elderath
őstag

Csak nehogy rászokjon a sony erre, hogy majd jönnek az 5 órás standalone DLCk 21k-ért

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#72397) Marky18 válasza Elderath (#72396) üzenetére


Marky18
aktív tag

Elobb fizetek ezert, mint egy 120 oras grindfestert.
Viszont az jo lenne, ha ezek a spinoffok adnanak valami pluszt is jatekmenetben, a Miles Morales peldaul pont ilyen volt.

(#72398) syIex


syIex
veterán

Teljesen el is feledkeztem róla, hogy márciusban megrendeltem a dBrand-tól az akkor még oldal fóliának hitt PS5 Matt Black-et. Most jött meg és hát kiderült, hogy ez nem is skin, hanem konkrét oldallap és csak előre megy a fólia.. :DDD
Lényeg a lényeg, hogy brutál jól néz ki szerintem! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#72399) EnterR válasza Elderath (#72396) üzenetére


EnterR
veterán

Hááát, az irány jó... :D

PSN ID: marquuard

(#72400) pzstm válasza syIex (#72398) üzenetére


pzstm
titán

woooow! Honnan? mennyi? link? :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.